Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. máj. 23. 13:52

Valaki segített már az itt íróknak amúgy, vagy, hogyvan ez itt,

Lehet , hogy igaz a fele írás?

3622. erika0213
2023. máj. 23. 13:45

Sziasztok! Nagyon szégyenlem de ahogy látom , egyre többen vagyunk így sajnos ..

Anyagitámogatásra lenne szükségem s.o.s. TÉNYLEG NAGYON FONTOS LENNE! 2 éves kislányommal albérletben élünk, és nincs már se ételünk , semmink .. én tartós beteg vagyok , bal oldalt lebénult, párom dolgozik, de sajnos mindent fel éltünk már . Aki tud segítsen kéremszépen .. üzenetben mindenre válaszolok ha bármi kérdés van. Köszönöm előre is.

2023. máj. 21. 10:42

Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ide fordulok! Szeretnék segítséget kérni! Kölcsön szeretnék kérni pénzt valakitől van munka helyem stb... Sok hitelem van már nem kapok, de fizetem! Több számlánk jött a hónapban! Jövő héten élelmiszert nem fogok tudni venni és a gyermekemnek a menzát kellene kifizetnem ami 28000ft! Visszafizetném! 100000 Ft-ra lenne szükségem! Email: eszti55555@gmail.com

Köszönöm szépen a segítséget!

2023. máj. 18. 15:20
Sziasztok, végső lépesembe segítséget Szeretnék Kérni, Sajnos Édesanyám 2014ben elhúnyt, Édesapám elhagyott. A nagymamánál élek aki maga is beteg. A kevés kis nyugdíjból aligha tudjuk a számlákat fizetni.És enni is.30 műtéten túl vagyok , elrontották a lábaimat. Kétoldai Dongalábbal születtem .Dolgozni nem tudok sajnos. Orvosról orvosra járunk, továbbá, nem lehet operálni tovább a lábaimat. A mama és az én gyógyszereimet is nehezen tudjuk kiváltani. Seprűket kötök, és horgolok. De erre felénk kevés a keresett rá. Aki tudna segíteni legalább a havi gyógyszer kiváltásunkba nagyon megköszönönnénk. A szamlaszámom:12042847 01886764 00100003 .
2023. máj. 17. 14:28
Aszt vóte má itt erdedmény a kerdésekre, kérésekre?
3618. ercsi9
2023. máj. 17. 14:26
Sziasztok.Nem akartam ide írni söt sehova se de sajnos nincs már más lehetõségem.Segítséget szeretnék kérni.Röviden a történetünk:Augusztus 1ig sajnos ki kell költöznünk a jelenlegi albérletünkbõl.Meg is lenne az új hely ahova költözhetnénk de nem tudom honnan tudnánk elõszedni a kaukcióra a pénzt.Down szindrómás kislányt nevelünk a másik 3 kiskorú gyerkõccel együtt.Páromnak van munkahelye plussz másodállást is vállalt de sajnos a fõnök odafentrõl közbeszólt :( Most jelenleg táppénzen van,mütétre vár.Kérlek ne ítéljetek el mivel itt irok :( Aki tudna segíteni az kérem vegye fel velem a kapcsolatot a godanyerika33@gmail.com email címen.Elõre is köszönöm ha elolvasod és nem ítélsz el ezért az üzenetért.Jó Isten áldjon meg mindenkit!!
3617. Єва
2023. máj. 11. 17:50
Sziasztok mindenkinek. Èn Ukrajnàban lakok. (elnèzest kèrek ha helytelenül irok) Anyagi problèmaim vannak. Màr nem tudok mit tenni sose gondoltam, hogy idàig fogok sülyedni sajnos((( a hàboru elôtt jòl ment minden de utànna minnèl tovàbb annàl rosszabb a helyzet. Èn nem ott lakok ahol “forrò” a helyzet itt Hala Istennek nem bombaznak. De az àrak nagyon megemelkedtek nem jut ki a fizetesem csak a rezsire(( es sok adogasom van tobb bankkal amit muszàj volt felvenni, hogy legyen mibôl èlni. Mostanàig nagy nehezen de tudtam fedezni a havi “muszàly” összeget de most ahogy ledobom ugy utanna leveszem, hogy tudjak mibôl ètelt venni. 5168872773668339 ez a kàrtyaszàmom, ha tud valaki kèrem segítcsen.
2023. máj. 11. 15:23

Sziasztok!

Sajnos egyedül maradtam két gyermekemmel. A nagyfiam súlyos asztmás beteg egyre több rohammal és egyre legyengült szervezettel. A kisfiam most fog ballagni az óvodából sajnos semmi lehetőségem egy kis ajándékot venni neki ami jelképezi hogy egy korszak lezarul a számára. Szeretnék segítséget kérni ha bárki tudna nekünk segíteni azt nagyon szépen meg köszönöm

2023. máj. 10. 10:13
Szép napot kívánok! Elég komoly anyagi gondjaim vannak. Hiába dolgozom a számlákat már nem tudom rendesen fizetni. Kérem szépen ha vannak még itt rendes emberek akkor segítsenek. Istenben hívő nő vagyok, aki Istent szolgálja. Részleteket írok privátban. Könyörgöm segítsen valaki
3614. Mrka29
2023. ápr. 20. 08:50

Jónapot kívánok! Sajnos olyan helyzetbe kerültem nem saját hibából volt párom tartozást hagyott ránk 7 éves kislannyommal albérletben élünk sajnos nekem kell kifizetni a tartozást mivel ő eltűnt sehogy nem tudom vele felvenni a kapcsolatot sajnos ha mem tudom kifizetni mennünk kell a lakásból hirtelen nincs hova mennem próbáltam már nagyon sokmindent hogy ki tudjam fizetni sajnos eddig sikertelenül 😭 aki tud segítsen nekem végső elkeseredesemben írok ide 😭 E-mail címem : mertenrka@gmail.com

Aki esetleg tud segíteni természetesen vissza adom a segítséget 🙏 vegye fel velem a kapcsolatot e-mailben és részletesebben felveszük a kapcsolatot egymással 🙏isten áldjon meg mindenkit 🙏

2023. ápr. 14. 16:15
Jó napot kívánok. Egy óriási segítséget szeretnék kérni. Anyagi problémám lett, a férjem beteg és jelenleg nagyon kevés pénzből élünk. Elmaradt a számlák befizetése is. Hétfőig 04.17-ig szükségem lenne 100000 forintra hogy rendezni tudjam a számlákat és ne kössék ki az áramot. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném. Soha nem kértem még senkitől sem semmit sem. Emailben válaszolok és küldök számla információt is. hittan1987@gmail.com az email cím.
3612. zdeni
2023. márc. 22. 09:50
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Mozgássérült vagyok a férjem agyvérzést kapott.Dolgozom 4 órás minimálbérért férjemet lerokkantságizták de nem kap jövedelmet mert nem volt meg a leigazolható ideje.Albérletben lakunk laktunk de sajnos eladták a lakást és új albérletbe kell menjünk ahol nem tudjuk kifizetni a kaukciót.Két hét múlva ki kell költözzünk.Itt nem fizettünk kaukciót mert ismerős által volt.Családunk nincs egyikönknek sem.Csak egymásra számíthatunk.Soha nem kértem segítséget.Az email címem papotibor1976@gmail.com minden segítséget elfogadunk hogy ne az utcán kelljen éljünk.Köszönöm ha elolvastad és tudsz segíteni
2023. márc. 21. 18:01

Üdvözlöm!

Segítséget szeretnék kérni. Egyedül nevelem a két fiamat 10 és 5 évesek. A nagyfiam súlyos asztmás az állapota folyamat romlik egyre gyakoribb és erősebb rohamok vannak neki. Én dolgozom 3 műszakban de sajnos olyan kevés a fizetésem hogy a rezsi számlákkal nagyon el vagyok maradva. Élelmiszerre és gyógyszere is alig marad. Kérném önöket hogy ha tudnak élelmiszercsomagnak meg tisztálkodási szerekkel illetve bármit el fogadunk.


Köszönöm ha el olvassák.

3610. Vica cicus (válaszként erre: 3609. - C74f50959e)
2023. márc. 11. 21:02
Adjál elérhetőséget.
2023. márc. 7. 10:22
Szép napot kívánok. Nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültem. Szeretnék segítséget kérni. Elmaradtam a számlák fizetésével, bármit meg hallgatok, csak segítsen valaki megoldani a gondjaimat. Dolgozom, de még sem jutok egyről a kettőre. Könyörgöm segítsen rajtam valaki, élet halál kérdése.
3608. K_Panka
2023. jan. 6. 16:18

Jó napot!


Egyszeri anyagi segítségre lenne szükségem. Sajnos édesanyánk halála óta egyedül

nevelem az autista kis testvéremet. Egészségügyi okok miatt kiestem egy hosszabb

időre a munkából és ezalatt az idő alatt nagyobb összegű tartozásunk halmozódott

fel. Albérletben lakunk és fenn áll annak a veszélye is, hogy onnan ki rakhatnak

minket. Nem szerettem volna ilyesmihez folyamodni de már tényleg nem tudom mit

tehetnék. Csak reménykedem, hogy esetleg valaki/k tudna nekünk segíteni. Előre

is köszönöm ha elolvasta.


Kapcsolat felvétel az alábbi email-en lehetséges : pankakovacs8@gmail.com

2022. dec. 15. 15:46

Na akkor szia ismét!

Először is te honnan tudod hogy ingyen élő vagyok??Másodszor Elvannak tartva a gyerekek!!Az más dolog hogy valaki nehézségel küzd bár te nemtudhatod mi történt gyermekemmel!!

Az egy dolog hogy életemben először írok ebben a pár napban ide!

Szerintem te se véletlenül vagy itt tag!Igen nincs közöm mit reagálsz!

De szerintem neked sincs közöd mit írok.És szerintem igen is rossz indulatok vagy!!

3606. aszparagusz (válaszként erre: 3605. - Kaszandra90)
2022. dec. 15. 15:25

Először is szia!

Másodszor vannak még jóindulatú emberek.

Harmadszor nem én vagyok rosszindulatú, hanem te vagy egy ingyenélő, aki másoktól akar pénzt szerezni.

Negyedszer: semmi közöm, hogy miért vállaltál öt gyereket. Tartsd is el őket.

Semmi közöm (nem kózód), hogy hányszor írsz. Ahogy neked sem, hogy én mit reagálok.

További jó tarhálást! (bár nem hiszem, hogy bármely ép eszű ember utal neked akár egy forintot is.)

3605. Kaszandra90 (válaszként erre: 3604. - Aszparagusz)
2022. dec. 15. 11:47

Először is szia!!

Szerintem te nem ismersz engem!

Másodszor vannak még jóindulatú emberek!

Harmadszor hogy te rosszindulatú vagy arról én nemtehetek!

Negyedszer semmi közöd mért vállaltam öt gyereket!!

Ha nem tetszik amit írok nemkell megnézése!!

Ahol sincs kózód hányszor írok!!!

És nem csak én írok ide!!!

3604. aszparagusz (válaszként erre: 3603. - Kaszandra90)
2022. dec. 15. 10:00

3 napja is írtál.

Mire vállaltál be 5 gyereket?

Szerinted vadidegen emberek majd utalnak neked?

2022. dec. 15. 09:06

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem sürgősen!!Jelenleg semmi pénzem nincs a számlák felvannak halmozódik.Öt gyermekem van mind kis koru. Sajnos az ünnepet sem tudom megoldani 😭😭Lányom szüli napja is ittvan hétfőn és még egy tortát sem tudok neki sütni😩még ha csak pár ezer forinttal is kérlek segíts ha módomban áll nagy örömöt okoztál vele!!

Számla számom 10700220-70943061-51100005.

Balogh Alexandra

Cib bank

Köszönöm

2022. dec. 14. 17:00
Jó napot kívánok! Segítséget szeretnék kérni. A számláimra elment minden pénzem még nem is lett mind kifizetve, 40000 forintra lenne szükségem. Szeretném rendezni az elmaradást, ha vannak még jószándékú segítőkész emberek azt megköszönöm. k and h bank 10404436-86768080-56491013 a számlaszámom. Egy Istenben hívő nő vagyok nehéz helyzetben.
3601. Hencsi44
2022. dec. 13. 13:12
Sziasztok segítséget szeretnék kérni jön a karácsony sajnos semmit nem tudok venni minden pénzem el vitte a számla van egy kisfiam bármilyen segítség jól jönne kérem aki tud ha csak egy kicsivel is segítsen kérem
2022. dec. 12. 00:25

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!!

Tartós élelmiszer tisztasági.Illetve meleg ruházat a gyerekeknek!

Ha valakinek módjában áll pénznek is örülnék karácsony előtt!

Férjemmel és öt gyermekemmel élek nagyon nehéz helyzetben vagyok!!

Párom már Otóber óta netalán munkát.Semmit nem tudok kifizetés már félek hogy az áramot is kikapcsolják!

2022. dec. 10. 08:51

Jó napot kívánok "EMBEREK"

Ruzsinszki Ibolya vagyok, egy elkeseredett Édesanya/Nagymama aki segítségért kiállt.

Lelkileg és fizikailag is megfáradtam, úgy érzem nincs kiút.

Gyermekem egy évtizede rákbeteg.

Az elmúlt 11 évre ráment mindenünk, autó, lakás és minden amit egy Ember össze dolgozhat kvázi egy élet alatt.😪😪😪

Viszont a Lányomat nem veszítettem el. 🙏🏼

Alap betegsége: LEIOMYOSARCOMA. 😥

Kötőszövet és lágyrész rosszindulatú daganata.

A tumor kiújult.

Engem 2023. Január 16.-án agyi aneurizmával műtenek.

Tartalékaink nincsenek, mint ahogy manapság ez kevés Embernek adatik meg.

A jelenlegi legnagyobb gondot az albérleti díj és annak rezsi megfizetése okozza. 😪😪😪

Összes jövedelmünk jelenleg nem tesz ki egy heti megélhetést sem.

A munkám elveszítettem.


Megosztok Önökkel két cikket.

Igaz tavalyelőtti és tavalyi, bár a rengeteg negatív történés miatt, életünk még keservesebb fordulatot vett. 😓



-Utcára kerülhet kislányával a rákbeteg pécsi anya - Blikk


[link]



- [link]


Kérem, Aki teheti és tud akárcsak egy kis összeggel, SEGÍTSEN. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Ha egy MEGOSZTÁSSAL, az is hatalmas segítség! 🙏🏼

KÖSZÖNÖM.


Az alábbi számlaszámon megteheti:


Kovács Netta

5080 0173 1546 1047

Takarék Bank


Kovács Netta

HU82 5080 0173 1546 1047 0000 0000

BIC ( SWIFT ) KÓD: TAKBHUHB

2022. dec. 6. 10:33

Sziasztok. Aki tud segítsen nekünk egy kis èlelmiszerrel vagy egy kis pènzzel karácsonyra ha már ajándèkra nem futja. 3

fiú gyerekem van. Aki akar segíteni akkor itt az email címem ott beszèlhetünk.

szandiboszi19940510@freemail.hu

Elôre is köszönöm

2022. dec. 2. 23:21

Üdvözlök minden kedves tagot!

Sürgősen segítségre lenne szükségem, három gyermekemmel!

Semmit nem tudok adni nekik hétvégén enni ,nagy szükségünk lenne egy két napi èkelmiszerre a gyerekekkel!

Kérem szèpen akinek van rá lehetősége,segítsen rajtunk egy picivel !

Nagyon szépen köszönöm!

Telefonszám 06702349245

Előre is mindenkinek áldott karácsonyt kívánok!

3596. Erik2
2022. nov. 23. 01:26

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni bár soha nem gondoltam volna hogy ide jutok. Egy jól menő horgászbolt tulaja voltam(vagyok is még). Éveken át támogattam gyermektáborokat, rászoruló gyermek horgászokat. Rengeteg embernek segítettem... Most 3 hónapja teljesen csődbe mentem ugyanis kórházról kórházra járok szívelégtelenséggel és tüdővízzel. Dolgozni nem tudok sajnos, családomat kislányomat én tartom el. Már kétségbeesésembe nem tudom mit csináljak. Se telefonszámlát, se rezsit, se járulékokat semmit nem tudok így fizetni. Bármilyen segítséget nagyon megköszönnék.

50462748- 10000692 (takarék)

3595. Szilvisziszi (válaszként erre: 3594. - Szilvisziszi)
2022. nov. 2. 18:12

Nagyon szépen kérem aki egy icipicivel is tud segíteni,segítsen ! Akár egy csokimikulás,pár szem cukorka ,is nagy segítség lenne !

Nagyon szépen köszönöm

2022. okt. 30. 01:07

Üdvözlök mindenkit! Nem tudom jó helyre e írok !

Szilvia vagyok 36 éves, három gyermekem van kettő lány egy fiú! Sajnos nagyon nehéz helyzetben vagyunk, ezért kérem a segítséget! Nagy szükségünk lenne èlelmiszerre,ez a legfontosabb jelenlegi helyzetünkben! A

Sajnos én jelenleg munkanélküli vagyok vesebetegség miatt,és nagyon rosszak a körülményeink!

A vízdíjjal is nagyon elvagyunk maradva, hamarosan korlátozzák,tèlire semmi tüzelőnk sincs sajnos.

A gyerekeknek az ünnepekre semmit sem tudok az asztalra ,sem a fa alá tenni ! Kérem szèpen aki bármiben tud segíteni nekünk segítsen ! Előre is köszönöm szépen hogy olvassák levelemet!

Tisztelettel: Szilvia

Telefonszám:06702349245

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook