Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
3443. Bless the child (válaszként erre: 3441. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 15. 15:44
Kamu az egész. Ovis koràban meg Mercire fog neki kérni
2018. dec. 15. 15:43
Egészéget, nyugodt életet szeretnék. Azt hiszem ez nem nagy kérés. :(
3441. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 3438. - Djcsabee)
2018. dec. 15. 15:42
1 eves gyereknek mi a turoert olyan fontos az elektromos auto???? :D
3440. zsovi
2018. dec. 15. 15:40
Én csak egészséget,meg nyugalmat szeretnék,meg valakit
3439. Mezei Virág (válaszként erre: 3438. - Djcsabee)
2018. dec. 12. 13:22

Én meg toronyórát kérek lánccal!


Te meg egy TROLL vagy. ;)

3438. Djcsabee
2018. dec. 11. 22:18

Sziasztok! Segítségre lenne szükségünk. A kislanyunknak szeretnénk karácsonyra egy elektromos autót. Az én keresetem 130000 Ft havonta. A párom gyesen van. Ő 62000 Ft-ot kap. Az én fizetésemből 90000 Ft hiteltörlesztésre megy el, a maradékból éppen hogy meg élünk. Az elektromos autó ára 99.000 Ft. Ebben szeretnénk segítséget kérni. Ha 1000 Ft-al is, de segítsen hogy az egy éves kislanyunknak boldog karácsonya legyen :(

Bankszámlaszám: TAMÁS CSABA

10104459-67016400-01004001

Budapest Bank

3437. syria (válaszként erre: 3436. - Mezei Virág)
2018. dec. 11. 18:10
Minden áron; nem számít, mibe kerül.
3436. Mezei Virág (válaszként erre: 3435. - Syria)
2018. dec. 11. 14:41

Igen, gyakorlatilag megakadályozzák, hogy valaki előbbre tudjon lépni.

Függő dolog ez...

3435. syria (válaszként erre: 3431. - Mezei Virág)
2018. dec. 10. 21:07
Sőt. :(
3434. Chals
2018. dec. 10. 20:55

Joestet mindenkinek sziasztok.


Segitseget szeretnek kerni olyan embertarsaimtol akik tudjak ,hogy mit jelent egy tetstver de meg soha nem lattak egymast :(


Van egy iker tetsverem lany akit nem reg tudtam meg es ugy ,hogy ö keresett a vörörskereszt alltal .


Tegnap ahogy ezt megtudtam azonnal az elerhetösegen felhivtam majd letettem mert nem tudtam mit szoljak bele a telelfonba hisz soha nem hallottuk egymas hangjat :(( ,majd 1x csak vissza hivott es mondta a telelfonba ,hogy / Jo estet volt 1 nem fogadott hivasom / en közöltem vele,hogy igen en voltam es engem Karcsinak hivnak es a te iker testvered vagyok nem akarta elhinni es persze en sem hogy ez igaz . Beszelgettunk majd szoba jött ,hogy talalkozzunk .

Szeretne talalkozni karacsonykor velem de igazabol alberletbe lakom es nehezen elek ahoz hogy fogadni tudjam magyarul szegyellem mert epp annyit keesek hogy kifizetem az alberletem es nem marad szinte semmi penzem :( Nagyon szeretnem latni es fogadni de meg egy szaloncukorral sem tudom fogadni annyira keves marad :(


Segitseguket kerem ,hogy segitsenek nekem ,hogy lanytesommal karacsonyozhasak ,hisz azelött hosszu eveken at egyedul töltöttem barmennyire is hietetlen de IGAZ :(.


Nagyon megköszönnem önöknek ,nektek ha barmennyivel is kisegitenetek mert szeretnem vele tölteni a karacsonyt


Köszönettel : Chals



Bankszamlaszamom : 11600006-00000000-78215621

3433. Nokedli5
2018. nov. 30. 00:42
Sziasztok! Két gyerekem egyedül nevelem,dolgozom de így is nagyon nehezen élünk.Párom2013-ban elhunyt.Jelenleg albérletben lakunk ahonnan dec.1-ével el kell költöznünk mert a tulaj eladja.Szeretnénk venni vidéken egy kis házat ,de jelenleg nem tudom még megoldani mert kölcsönt nem kaphatok. Erre szeretnék anyagi segítséget kérni már kisebb önrésszel / a többit részletre meg tudnánk venni./közjegyzőivel/Ha bármilyen kérdésetek van a strucujandi777@ gmail.com email címen elértek.ill 06309212023 tel számon.y/Ha dolgozom Auchen nem tudom felvenni,mert pénztárba vagyok./Bármilyen más ötletet szivessen fogadok.sos!
3432. dd9dec5381 (válaszként erre: 3431. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 20:29
Nem :(
3431. Mezei Virág (válaszként erre: 3430. - Dd9dec5381)
2018. nov. 19. 20:25
Hát izé, nálunk nem is hagyják őket kitörni... :(
3430. dd9dec5381 (válaszként erre: 3429. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 20:23
Gondolatod milyen környezetben szocializálódhattak... Tulajdonképpen az lenne a csoda, ha sikerülne kitörniük...
3429. Mezei Virág (válaszként erre: 3428. - Dd9dec5381)
2018. nov. 19. 20:06

Jesszus pepi!

Éljen a XXI. század!

Az emberek nem gondolkodnak, nem is értem én ezt...

3428. dd9dec5381 (válaszként erre: 3427. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 20:02

Igen.

Egyszer láttam egy riportot, fiatal szülők, egy raklapnyi gyerek, hát kiderült, hogy számukra nem volt világos a keksz és a gyermekáldás összefüggése...alig akartam elhinni :(

3427. Mezei Virág (válaszként erre: 3426. - Dd9dec5381)
2018. nov. 19. 19:59

:)

Meg vagyok nyugodva! ;)

Ez az oktatás hiánya...

3426. dd9dec5381 (válaszként erre: 3425. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 19:52

Egyetértünk...nem is ragozom...

Én még annyit tettem volna hozzá, hogy egy vagon k.t.n sem ártana némi rögtönzött biológia óra kíséretében.

3425. Mezei Virág (válaszként erre: 3423. - Dd9dec5381)
2018. nov. 19. 19:48

Amúgy az ő segítségük rendszeres, és nem kell lebecsülni!

Ruha és élelmiszer. Ez az igazi segítség, mert nem egyszeri!

És igen, azt gondolom, hogy felelőtlenek, nem is kicsit...

3424. Mezei Virág (válaszként erre: 3423. - Dd9dec5381)
2018. nov. 19. 19:39
Hát ez van! ;)
3423. dd9dec5381 (válaszként erre: 3422. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 19:35
Ejjjj...
3422. Mezei Virág (válaszként erre: 3421. - Szabina nyuszoka)
2018. nov. 19. 19:24

A Vöröskeresztnél rendszeresen megkaphatod ezek egy részét, fordulj oda! Családsegítőnél jelentkezz be.

Nagyon felelőtlenek vagytok...

2018. nov. 19. 14:54

Jó napot kívánok Szabina vagyok 28 éves fiatal anyuka 5 kicsi gyerekel és a párommal .

Debrecenbe egy anya otthonba voltam az 5 kicsivel míg a párom szombathelyen dolgozót lejárt a a szerzödésünk az anya otthonba így albérletet kelet keresnünk nagyon nehezen a párom talàlt is szombathelyen nagyon örülünk a lakàsnak csak az a baj hogy 150000ft ért béreljük plusz rezsi ami most volt 43000ft a párom dolgozik nekem meg a családi jön ami 133000 Ft a párom fizetése kb 180000 Ft sajnos a lakásra megy el az összes pénzünk az 5 kicsiböl 2 ovisok 3 meg velem van itthon mind a három pelenkát hord 2 legkisebb meg tápszeres havonta 40000 Ft megy el pelenkára 20000 Ft tàpszere. Ételre gyógyszere kevés pénz marad én nem pénzt szeretnék kérni hanem ételt tartós élelmiszert pelenkát ha lehet eddig a kicsiknek nem volt karàcsonyuk sajnos fánk sem volt sose most szeretnénk egy szép karàcdonyt végre itt a szàmom 06204552796 bármiben segítséget elfogadunk köszönöm vàlaszukat

2018. nov. 8. 02:26

Sziasztok!

Ez az Én és a a Barátnőm története. Engem Dávidnak hívnak, Őt Vikinek, 25 és 23 évesek vagyunk, Pesten élünk.

3 éve alkotunk egy párt és 2 éve élünk már együtt. Mind a ketten diákmunkán dolgozunk és távoktatási formában tanulunk az egyetemen.

Mindig próbáltuk magunk egyengetni az életünket, mert sajnos a szülők nem is tehetik meg, hogy segítsenek anyagilag benünek. Minden rendben is volt egy darabig, aztán egyik hónapban egy váratlan nagyobb kiadasunk lett, ami miatt az albérleti díjat nem tudtuk pontosan befizetni és a tulaj még abban a hónapban kijelölt következő határidejére is csak részletfizetési lehetőséget tudtunk kérni. Egy összegben nem tudtuk volna rendezni, de kettő részletben már nem lett volna gond és aztán később sem a teljes összeg. Ezt sajnos elutasította a tulaj és azonnal felmondta a szerződésünk. Ekkor adott 5 nap határidőt kiköltözni, hiába hogy nem volt törvényes. Azért, hogy a jogainkat megvédjük jogvédő szervezethez fordultunk, akik segítségével 1 hónap kiköltözési időt kaptunk. Ez alatt az egy hónap alatt és most is próbáltunk/próbálunk minden követ megmozgatni, hogy sikerüljön a költözés, illetve próbáltunk plusz munkákat is vállalni. De mindent megtéve sem tudtuk összeszedni a pénzt a költözésre. A tulaj sajnos a kauciót nem adja vissza, a szerződés felmondása miatt. Egyenlőre tehetetlenek vagyunk ez miatt. A családhoz nem mehetünk, viszont tovább itt sem maradhatunk. Hétfőn(2018.11.12) kell hivatalosan kiköltözni. Addigra szeretnénk egy kis albérletre pénzt szerezni, illetve, hogy egyenesbe kerüljünk újra.

Most mi nem adományt szeretnénk kérni, hanem segítséget, amit vissza tudunk adni, amikorra összegyűlt a félretett pénzünk. Ezt már elkezdtük gyűjteni, de most tényleg valós gyors segítséget szeretnénk kérni. Az összeg elég sok, ezért több ember akár kis segítségét is elfogadjuk csak sikerüljön elmennünk és egy új életet kezdeni valahol.

220e forintból mindent tudnánk fedezni úgy számoltuk és ennyi pénzt biztosan vissza is tudunk 1 maximum másfél hónap múlva már fizetni. Nyilván tudom, hogy ez borzasztóan sok összeg, de sajnos más lehetőségünk nem maradt, mint nyilvánosan segítséget kérni, mert a barátok és a rokonok sajnos segíteni nem tudnak nekünk, mi pedig önerőből nem tudjuk ezt most megoldani ilyen gyorsan. Minden eshetőséget számítasba vettünk, mielőtt úgy döntöttünk, hogy ide írunk.

Természetesen telefonon is beszélhetünk, nem zárkózunk el. Nem akarunk saját vagyonszerzés miatt pénzt kicsikarni emberektől. Mi szívesen írunk papírt is, hogy kaptunk és vissza is fizetjük a megadott időre. Ez most óriási segítség lenne nekünk, mert máshogy hétfőn már nem lesz hová menjünk és ez miatt teljesen el vagyunk keseredve.

Minden kérdésre szívesen válaszolunk és köszönjük, ha elolvastad ezt is, és ha tudsz nekünk segíteni.

Ha tudsz segíteni vagy bármi kérdésed van az alábbi email címen érsz el minket: davidnagy9312@gmail.com


Üdvözlettel,

Viki és Dávid

3419. Chals
2018. okt. 31. 12:36

Sziasztok .

Valaki kitudna segiteni 25.000ft-ra lenne szuksegem november 20-ig :(


Nehez helyzetbe elek alberletbe es barmennyire is hihetetlen de meg 1 kl kenyerre sincs 10-ig penzem :( Bankok nem tudnak adni mert meg nincs meg a 3 honapos munkaviszonyom :(

Ha valaki tudna segiteni nagyon meg köszönnem

Termeszetesen kölcsön kernem amit privatba megbeszelnenk


Köszönettel : Chals

3418. András92
2018. okt. 21. 14:00

Üdvözlöm!


Fiatal családosként fordulök Önökhöz!


Adományokat szeretnék kérni addósságaim rendezéséhez mivel fiatal házasként és család apaként fizetésemből nem tudom rendezni a tartozásainkat.


2015-ben házasodtam, 2017-ben született a kisfiam.


Lakhatásunk mostanra már megoldódott, viszont többfelé eladósdtunk.


Egy főre jutó keresetünk, a számlák és a lakbérlevonások után kb 40e Ft körül van, azaz kb 120e Ft marad egy hónapra. Ebből az összegből banki hitelre elmegy kb 15e, gyerekre (pelenka, tápszer, stb) kb 25-30e Ft.


Ezen felül van még egy tartozásom korábbi főnökömnek 500e Ft céges autó törés miatt, amit nem tudunk kigazdálkodni havi jövedelmünkből.


Egyéb tartozásainkkal együtt összesen kb 1M Ft ra lenne szükségünk.


Amennyiben az exfőnököm nem tudom kifizetni abban az esetben végrehajtási eljárás fog indulni. (közjegyzői papír alapján)


Kérem amennyiben Önnek vagy ismerősének van lehetősége anyagi támogatást nyújtani személlyesen, átutalással, vagy akár névtelenül is, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot emailban vagy telefonon a hajdu.andras.18@gmail.com emai címen vagy a (privátban megadott) telefon számon.

3417. nikol306
2018. okt. 12. 09:00
Sziasztok. Vélemények érdekelnének az osztrák hitellel kapcsolatban. Pozitív és negatív is. Van valaki aki igényelt? Vagy tényleg átverés? Leírnám a történetemet röviden.... Önhibámon kívül bar listás vagyok. 32 éves nő 3 gyerekkel akik maholnap ház nélkül lesznek. Jelenleg albérletben vagyok a gyerekekkel. 12 éves éa a 3 éves ikrekkel. Amikor idejöttünk együtt volt a család. Szerződést írtunk elővásárlásra 3 évre ami novemberben lejár. Mivel nem összkomfortos a ház ezért először ki kellett volna alakítanunk a konyhát és a fürdőszobát hogy igényelni tudjam a csokot. A gyerekek apja cserben hagyott minket. Sajnos az alkoholt választotta. Alkalmi munkám van.... Csak 7végén dolgozok a helyi sörözőbe mert hétköznap a gyerekeket készítem iskolába óvodába. Sajnos nem értünk el semmit..... Nincs konyha nincs fürdőszoba.... Vagyis egy különálló épületben van. Novemberben nézik a házat vásárlók. Hogy velem mi lesz a 3 gyerekkel nem tudom mert anyukámnál szűkösen elférnénk egy szobában. Viszont ő daganatos beteg és nem tudom a gyerekeket mennyire viselné meg hogy a mamájukat betegnek látják. A problémám hogy minden bank elutasít. Hová tudnék fordulni hogy 3 millió forintot igénylejek?? A szívem szakad meg a gyerekeimért akik mindig nélkülöznek. Az osztrák kölcsön megoldás lehet? Kérem segítsetek. A havi bevételem 150-180ezer Ft. Köszönöm Egy elkeseredett tisztességes anyuka.
3416. András92
2018. okt. 3. 23:00

Udvozlok mindenkit!

Ahogy mar joparan elottem, en is segitseget szeretnek kerni!

Elozo munkahelyemre van egy tartozasom mert osszetortem a ceges autot, viszont a csaladi koltsegvetesbol nem tudom kigazdalkodni.

Fiatal csaladapakent egyedul dolgozom, paromal 3eve vagyunk hazasok es most lesz egy eves a kisfiunk

Havi 200e kapok ezt kell beosztanunk 1 honapra 3 szemelyre

A ceg fele 450e rel tartozom amit december 31ig rendeznem kell kulonben vegrehajtasi ugy indul errol sajnos kozjegyzoi papir van

Emellett van meg egy banki hitel is aminek 15e a torlesztoje

Alberlet es a szamlak fizetese utan kb 100-120e marad 3unk ra.

A segitseg keres a ceges adossag lerendezese lenne, viszont ha ezen felul is kapunk felajanlasokat azt valamilyen modon meghalalnank

Ha modjaban all segiteni kerem vegye fel a kapcsolatot velunk email-on a hajdu.andras.18@gmail.com cimen vagy itt a honlapon

Segitseget elore is koszonjuk

3415. Samika1
2018. okt. 3. 01:20

Sajnos, a családomban két év leforgása alatt,három hozzátartozómat támadta meg a gyilkos kór,a rák.Mivel vállaltam ápolásukban az aktív részvételt,rengeteg idő kiesésem volt,a munkahelyemen./fizetésnélküli szabadság/.A számláim,rezsim,ettől függetlenül jöttek,aztán a temetések.Most ott tartok,hogy kölcsönt kellett felvennem,amit nagyon nehezen tudok rendezni.Szeretném adósságaim letudni,és újra egyenesbe jönni.Kérem,akiknek módjában áll,vagy megteheti,bármilyen kis összeggel,segítsen.

Ilyen lépésre nehezen szántam magam,de mivel én is önzetlenül segítettem,ha szégyenkezve is,de megvesztem ezt a lépést,hogy kérjék./nemösszekeverni,a kéregetéssel!!/

Tisztelettel,és köszónettel,:Sándor

Számlaszámom: 11773339-01256589

Csak az segítsen,aki nem néz le ezért a lépésemért,és valóban együtt tud érezni velem,és ámin keresztül mentem.

3414. Chals
2018. okt. 2. 13:31
Sajnos igen :(
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook