Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3533. Detti7 (válaszként erre: 3532. - Bless the child)
2021. máj. 18. 14:23
Értem. Hát nekünk ezt javasolták. Maszirozás jó rá elvileg.Nem most kapta a strokeot már régebben és vissza maradt tünetként egy igen erős lábfájdalom. Már északa is arra kell fel hogy fáj mintha huznák ki az izmait... Erős görcs fájdalom érzet a lábakba. Már szedett magnézium ot azt se használt neki. Midetont is probálta. Sirdaludot is ami lazitja az izmokat de erős lábfájásra kell fel.
3532. Bless the child (válaszként erre: 3525. - Detti7)
2021. máj. 18. 11:55
Csontkovács nem gyógyít stroke-os beteget. Max stroke-ot kap egy rossz kezelés során.
3531. Detti7
2021. máj. 18. 11:52
Amúgy az, hogy rögtön nem írok vissza az azért van mert nem ülök egész nap a gép előtt.
3530. Bless the child (válaszként erre: 3529. - Detti7)
2021. máj. 18. 11:49
Miért nem jó helyette más? Minden pénzbe kerül
3529. Detti7 (válaszként erre: 3527. - Vivo44)
2021. máj. 18. 11:47

Szia.

Már lett onnan segítség kérve voltam bent. Ruhába élelmiszerbe tudnak segíteni. Pénzbe nem. És nekem arra lenne szükségem. Nem jó helyette más.

3528. vivo44 (válaszként erre: 3527. - Vivo44)
2021. máj. 17. 21:13

Jó szűrő...

Látom mégsem olyan nagy a baj:-)

3527. vivo44 (válaszként erre: 3525. - Detti7)
2021. máj. 17. 20:40
Írd ide a lakhelyed szerinti illetékes gyermekjóléti szolgálat elérhetőségét. Ha azt mondják, hogy nem tudnak rajtatok segíteni, mi szívesen segítünk.
3526. Bless the child (válaszként erre: 3525. - Detti7)
2021. máj. 17. 20:29
Rossz helyre regisztráltál
3525. Detti7
2021. máj. 17. 18:49

Sziasztok.

Valaki tudna anyagilag segíteni? Sose kértem most hirtelen ilyen helyzetbe kerültem. Anya rokkantnyugdijas 50 ezer ft ot kap mert évekkel ezelőtt kapott egy Stroke ot. Amiből a mai napig se épült fel csontkovácsra lenne szükség illetve hogy több gyógyszert ki tudjon váltani mert sajnos nem megy mind közgyogyra. Dolgozni nem tud. Én meg jelenleg mivel lebetegedtem táppénzen vagyok, de a saját gyogyszereimet se tudtam mind kiváltani. Szeretnék tovább tanulni is de az is úgy látszik csak álom a számomra. Aki tud és megteheti és persze csak ha nem gond kérem segítsen. Email cimen elérhető vagyok és megadnám a bankszámla számom is aki felveszi velem a kapcsolatot. Email cím: afrodite19900622@freemail.hu

3524. fületlen
2021. máj. 10. 13:46

üdvözlök mindenkit

segítséget kérnék ha valaki tudna pénzadományba segíteni mert egy alapítvány be csapot be fizetem a díjat és csalók voltak mert nem adták meg az adomány most meg az albérletből költözni kell a beteg gyermekkel még a héten de hová kérem aki tud segíteni tegye meg előre is meg köszönöm a segítséget

3523. Hencsi44
2021. máj. 10. 08:10
Sziasztok egy keréssel fordulok hozátok aki tud kérem segitsen van egy 4 éves ovis fim csak a családit kapom sajnos mar ott tartunk ki fogják kapcsolni a vilanyt ha nem fizetek be 84 ezer forintott 1 étöl sikerült elhelyezkednem dolgozni de sajnos abbol még soká lesz fizetés kérem aki tud bár menyivel segitsem email cimem feketehenriett67@gmail.com itt ha valaki meg keres tudok mindent papiral bizonyitani hogy menyi az elmaradás köszönöm
3522. Dana90
2021. máj. 6. 18:29
Üdv mindenkinek. Én is egy kéréssel fordulok ide. Építőiparban dolgoztam télen ez nagyon leállt mifelénk és ránk gyűlt a sok elmaradás... És idő közben a térdem felmondta a szolgálatot... Műtét előtt állok. Feleségemmel élek és neki a tartós betegsége miatt nehéz normális munkát találni. Motoros vagyok és eddig tudtam segíteni másokon de most sajnos én szorulok segítségre... Ha ezt olvassa valameik társam kérem jelezze nekem most nagyon nagy a tét. Köszönöm
3521. perdus (válaszként erre: 3520. - Netti6)
2020. nov. 5. 13:20
Próbálj vele nem törődni. Bözsi néni mindenkivel arrogáns, lekezelő és gonosz. Ne vedd magadra, nem veled van a baj!
3520. Netti6 (válaszként erre: 3519. - Bözsi néni)
2020. nov. 4. 22:56
De dolgozok a párom. És nem jobb , hogy nem született meg az a gyerek. A párom mimden héten hétvégén jön haza. 25 éves 16 éves kora óta dolgozik. És persze nem hiszem hogy sok ember megalázkodik segítséget kérni én is megtettem. A számlaszám név nélkül sokat ér. Ugyan úgy lehet utalni. De nem várom el senkítől mondjuk ahhoz képest nem kaptam sok negatív kommentet, többet vártam. És nem úgy akartam, hogy megszülök egy gyermeket, uttána még egyet meg mégyegyet meg csok.. meg az isten büdös fasza. Inkább kértem. És kaptam is sok mindent. És lehet hogy segíteni kellett volna azt a gyereket anyagilag felnevelni de ha kellett volna bárhonnan előkerestem volna a pénzt rá. Az a bébi lehhet egy jó előre lépés lett volna. Nem haragszom. És nem is szeretnék veszekdni sem , mindenkinek mások a meglatásai. Én is dolgoznék ha lenne hol. De mivel leírtam így nem tudom. Persze nem a munka büdös mert 22 éves létemre szerintem bármelyik asszony mellé kiállnék bármibe. Falun nőttem fel, a szüleim minden munkára megtanítottak. Ők is azt csinálták . Elnézést kérek ha én is most sértőn írtam, de azért kicsit rosszúl esik, hogy így kell megítélni valakit hogy jobb ba megsem születik. Amiet szegény vagyok, az otthonom tiszta, jó helyre került volna. Tudok jó pár száz családot akik szülnek 10 mert kell a pénz. 7 gyerek anya apa egy szobába. Nem voltam mindig szegény.. sikerült egy olyan otthont megteremtenünk ami nekünk tökéletes. Mármint nem is nekem a szüleimnek. Elnézést kérék én is ha csúnyán tettem esetleg valami bántót írtam. Segístéget kértem nem pedig kritikát és gúnyosságot.
3519. Bözsi néni (válaszként erre: 3516. - Netti6)
2020. okt. 7. 20:02

Párod se dolgozik? Miért nem? És így akartál gyereket szülni? Mire, ha enni setudsz neki adní? Jobb is annak a bébinek, hogy nem született meg, ne haragudj.


Ápolási dijat miért nem kapsz, ha a szüleid ápolása miatt vagy otthon?

2020. okt. 7. 12:32
Sziasztok 11eves tartósan beteg kislányom nevelem egyedül apa nem fizet behajtonal van az úgy .amit kapok pénzt a kislányra az elmegy a lakhatásra .a vírus miatt a munkám elveszett.amibe kérném a segítségét kislány ruha S méret élelmiszer .esetleg anyagi támogatás egyébként munkás szalon lakunk .a kislány alapítványi iskolába vettek fel .de ha valaki segítene mindent tudok igazolni előre is köszönöm 06309261966
3517. Ilián (válaszként erre: 3516. - Netti6)
2020. szept. 22. 18:49

Párod mit dolgozik?

Szted a számlaszám név nélkül....?Mi volt a korábbi reged?Hiszen írtad, hogy már leírtad életed történetét.

3516. Netti6
2020. szept. 21. 21:28

22 éves lány vagyok. Nagyon szomorú sorsal, tragédiával, és anyagi helyzettel áldott meg a sors. Leírtam már itt is a történetem. 2017 ben végeztem el a középiskolát, és uttána elkezdtem dolgozni, mert édesanyáméknak nem engedi meg az egésszégügyi állapotuk, hogy dolgozzanak. Én tartom fent a családot. Ez előtti kérésem gépjármű kategóriában volt. Kaptam is egy felajánlást 300 Ft al. Nem keveslem fére ne értsen senki, mostmár kemény 303 Ft van a számlámon. Nagyon örülök neki.

Leírtam az életem történetét, hogy babát vártam, hogy a szüleim betegek lettek, hogy a párom és én 7 éve vagyunk együtt, és egy házat nem tudunk venni magunknak, hogy az ideg miatt elvetéltem, hogy a munkámat elvesztettem, és most persze azt is hogy mennyi pénz van a számlámon. Nem hazudtam semmiben. Kérem gondoljon bele , mindenki aki 22 évesen nem bulizni jár, aki a 7 napból 7 napot otthon van csak a szüleivel mert betegek, mert főzni kell rájuk, mosni, takarítani. És én ezért nem tudok messzebre elmenni dolgozni. Jogosítványom van de autóm nincs. Nem engedhetem meg magamnak. Nem engedhetek meg nő létemre egy fodrászt, egy fagyit, egy szabad hétvégét az állatkertbe például. És ráadásul a baba sem jött össze, pedig tudtam hogy még több dolgom lesz, de örültem. Boldog voltam 3 hónapig. És uttána jött a rossz. És csak a rossz. Próbáltam külföldi emberektől hitelt kérni, de minden bizonnyal kamu. 100 eurót kérnek előre utalna. Persze átverés. Nem írnám le idegen embereknek az életem titkait amit nyilvánosan a szüleimen és páromon kívűl senki nem tud. Elvagyok maradva a számlákkal, az étel elég keskeny, hiszen az álláskeresőim lejárt, de az otthonmtól 15 km körzetben 5 hónap alatt nem kaptam munkát. 22.800.-Ft Fht kapok, napdzámba jártam a településen, mellete gondoskodnom kell sok mindenről. Ezért kérek anyagi támogatást. És igen 300 Ft. Egy részben jólesett, mert örülök neki másrészben egy kis gúnyosságot éreztem hogy autóra. Nem konkrétan arra, legyen kenyér, legyen víz számla, csak támogatást, hogy legalább amíg nem találok munkát addíg meg tudjunk élni. Vagy ha találok az első bérletemet mivel autóm nincs kitudjam fizetni, vagy egy állás interjúra, vagy hasonló dolgokra. Ami másnak alapvető, egy buszjegy, de vannak olyan sorsú emberek is mint én.


Kérem ha teheti támogasson


Számla számom: 1177338402421632 és igen nekem sokmindent jelent 300 Ft is.

3515. syria
2020. szept. 18. 10:21
Hm...
3514. Hencsi44
2020. szept. 18. 10:14
Sziasztok van egy 4 eves fiam egyedül nevelem ovodaba jar de csak fel naposra engedig a járvány miatt csak a csaladi potlekot es a 22800 forint fht kapom jönn a tel igy is keves szamlakra megélhetesre most ki akarjak kapcsolni a gázt es meg csak most jönnek a hidegek reszlet fizetest nem kaok 128000 forintott kellene befizetnem kerem ha valaki barmenyivel tudna segiteni hogy ne fagyoskodjon betegeskedjen az a 4 eves kicsi segitsen feketehenriett67@gmail.com cimre jellezze nagyon kétsegbe vagyok esve köszönöm
3513. Mari8
2020. jún. 9. 09:29

Tisztelt Adakozók!


Megszületésem óta állami gondozott voltam, szüleim, rokonaim nincsenek.4 -5 éve összetört a gerincem súlyos osteoporosis csigolya összeroppanás és törésem lett így rokkantsági ellátást kapok összes munkaviszonyom 33 év.Sajnos a rokkantsági nyugdíjamból letiltják a PÉTÁV-ot így kapok kézhez 33.000 Ft-ot.2009.02.06-óta önkatéterezésre szorul napi 5-szőr sterilen állandó urológiai klinika gondozott beteg, szívbeteg, tüdőbeteg.A felnőtt lányom teherbe esett most 16 hetes első kis babáját várja 35 évesen.Nagyon aggódók a kilakoltatás miatt a féltem a beteg felnőtt lányomat és a leendő unokámat nehogy utcára kerüljünk a tartozás miatt. Kérem, szépen a lakbérbe valamennyibe hozzá járulni. OTP számlaszám: Czakó Zsuzsa lányom nevén van: 11773315-01304039. Külföldről: OTPVHUHB Élelmiszerbe ill. tisztálkodási szerbe és baba cuccokba is szeretnénk segítséget kérni. Nagyon szépen köszönjük!

3512. Vorenus
2020. máj. 3. 08:23

Jónapot


Segítséget szeretnèk kérni a minden napi megèlhetèsünkhöz eddig volt munkahelyem igaz nem kerestem sokat de szűkösen kijottunk belőle a menyasszonyomal lassan 2 hete megszűnt a munkahelyem azóta folyamatosan keresem a munkat de mindenhol varakoztatnak most tartunk ott hogy elfogyott a pici félretett tartalèkunk is, párom 14 hetes terhes (hallgatói jogviszonyban áll) en alkalmi munkákat valalok jelenleg de sajnos albérletben élünk, jelenleg az albérletet nem tudjuk kifizetni es nincs hova mennünk , család nincs egyikünknek se


Bízom benne hogy vannak meg Magyarországon jó emberek akik tudnak segíteni


Aki szeretne segíteni kerem írjon privát üzenetben


Előrre is köszönjük!

3511. Zsike0614
2020. ápr. 2. 08:51
Még egyszer kérem ha valaki tudna segíteni sajnos elég rossz az anyagi helyzetünk súlyosan beteg bátyámmal vagyok egyedül. Villanyt is töltenem kellene de így nehéz. Üdvözlettel mindenkinek. Erzsébet
2020. febr. 3. 11:57

Sziasztok!

Van aki nem jutott hozzá Pradaxa 110 mg-hoz?

3509. Bless the child (válaszként erre: 3507. - Tavaszizapor)
2020. jan. 26. 06:47
50 mg-os Pradaxa? És ez csak egy része a történet sántikálásának
3508. tavaszizapor (válaszként erre: 3505. - Guruljka)
2020. jan. 26. 01:43
Én semmit sem töröltem!
3507. tavaszizapor (válaszként erre: 3506. - Bless the child)
2020. jan. 26. 01:42
Nincs 200 mg. 150+50! Ügyes belekötés lett VOLNA.
3506. Bless the child (válaszként erre: 3504. - Tavaszizapor)
2020. jan. 25. 07:42
Ügyes húzás (lett volna) a Pradaxa hatóanyagaval kreált gyógyszernev. A Paradaxa szabadalmi oltalma nem járt még le, így generikum sincs. 200 mg-os kiszerelés sincs.
3505. Guruljka (válaszként erre: 3504. - Tavaszizapor)
2020. jan. 24. 23:11

Az előző, általad kiírt fórumban leírtam a problémáddal kapcsolatos kérdéseimet. Azt töröltetted?

Pedig azt kérdeztem benne, miért kell a fiadnak ez a gyógyszer a szokásos szedési időn túl is. És miért nem százalékoltattad le már régen, ahogy a nagykorúságát elérte, és van-e közgyógy igazolványa.

Ahogy írtam is, mindebben a háziorvos tud segíteni. Küldtem linket is, ami felvilágosít a hivatalos tennivalókról.

Akkor rögtön több pénzetek lenne és telne apránként a felújításokra is.

No persze, ha magad is leszázakékolt vagy, elvileg tudnod kellene, mik a teendők, hogyan kell elindítani.

2020. jan. 24. 20:23

Tiszteletem!!!


Nem írnám ki, ha nem lenne sürgős: az életmentő gyógyszert hétfőig (2020.01.27.) kell kiváltani, 26 ezer forint (Dabigatran 200mg naponta, az ár havi). Röviden leírom a problémát.

65 éves, rokkantnyugdíjas, sok betegségben szenvedő édesanya vagyok. Nem tudjuk semmivel kiegészíteni havi 85 ezer forintos nyugdíjamat, ebből élünk. Gyermekem 38 éves, halmozottan sérült (Asperger, SLE, PTSD, mélyvénás trombózis, pánikbetegség, etc.), életmentő véralvadásgátló és egyéb gyógyszerei havonta 30 ezer forintba kerülnek eddig 20 volt, ezért lett sürgős), amit nem támogat a TB, a leszázalékolása elindítása is nehézkes, nem jutok el odáig. Rágni már nem tud, fogait csak altatásban lehet megcsinálni, amik a betegségek miatt mentek tönkre, a fuvarozás a gond, ami szintén sokba kerül. Közösköltség elmaradásunk van, a kötelező vízóra cserét nem tudjuk kifizetni. Nem fűtünk, mert nincs miből, több villany és konnektor nem működik, jótékony szerelőt nem ismerünk. A 14 éve tartó beázástól penészesek a falak (a Szövetkezet nem oldja meg a problémát), a kád, a mosdó, a mosogató, az ablakok is cserére kényszerülnek, több, mint 40 éve ugyanaz mind. Havi rezsiköltség 45-50 ezer forint. Szégyellem helyzetünket. Főleg azért, mert nem élünk semmilyen káros szenvedéllyel, tisztességgel vagyunk, sosem volt kölcsönünk, mindenünk megbecsüljük, most mégis kilátástalan a helyzetünk. Gyarapszanak a problémák, de már nem tudom, hogy meddig. Nem szeretnék gyermekemmel az utcára kerülni, az a véget jelentené számunkra. Kérem, akinek felmerülő kérdései vannak, vagy kétségei a helyzetünket illetőleg, bántás helyett legyen kedves eljönni hozzánk, szívesen látjuk, nincs takargatni valónk.


Ha 100 forinttal tud segíteni, már az is sokat számít:

IBAN: HU10

Számlaszám: 10403394-86766951-90771008

SWIFT/BIC kód: OKHBHUHB

Magyarország/Hungary


Minden segítséget nagyon köszönünk!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook