Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
3413. 124637ff9b (válaszként erre: 3412. - Chals)
2018. okt. 2. 12:43
Az nagyon sok :((
3412. Chals (válaszként erre: 3411. - 124637ff9b)
2018. okt. 2. 08:28
150.000ft LovelyLy :(
3411. 124637ff9b (válaszként erre: 3410. - Chals)
2018. okt. 1. 20:07
Mennyi pénzre lenne szükséged?
3410. Chals
2018. okt. 1. 20:01
Kerem segitsen valaki nagyon megköszönnem nem kernem ingyen ! :(
3409. Chals
2018. okt. 1. 14:44

Sziasztok!


Kisebb segitseget vagy ( kölcsönt ) szeretnek aki tud ebben segiteni !

Alberletben lakom es munkahellyel rendelkezem ,ennek ellenebe sajnos egy halal eset miatt elmaradasom van amit -e honap vegeig rendeznem kene.

Ezert is kerem annak vagy azon embertarsaim segitseget aki vagy akik tudnak segiteni segitsenek, mivel igy munkam es lakhelyem is megszunne amit nem szeretnek :( Kerlek bennetek aki tud segitsen .En nem halapenzt varok en vissza fizetem de mivel meg nincs 3 honapos munkaviszonyom igy nem tud a bank sem kölcsönt adni :(


Köszönettel : Chals

3408. TMarika
2018. szept. 21. 23:27

Sziasztok!

15 hetes terhes kismama vagyok sajnos nagyon rossz helyzetbe kerültünk.Édesanyám novemberben kapott stroke-ot. Azóta is minimális a javulás.Sajnos a kórházban nem igazán törődnek vele reménytelennek mondják.Az elmúlt 10 hónapot a krónikus belgyógyászaton töltötte ,sajnos nem volt módunk elhozni onnan.Most adódott egy lehetőség hogy jobb ellátást kaphasson de sajnos ebben az országban a betegbiztositás semmit nem ér.Anyagi helyzetem nem engedi hogy magam finanszírozzam meg az a kezdeti költségek.Saját számláim hitelem fizetése is igen nehézkesén megy (ezen okok miatt születendő babámnak is örökbefogadó szülőket keresek).Anyukám ennél jóval többet érdemel ezért kérlek titeket ha tudtok segítsetek! Privát üzenetben megadott elérhetőségre videót a kórház pontos helyét bármit szívesen elküldök magunkról.A segítségeket a 11600006-00000000-14272923 tudjátok elküldeni amennyiben szeretnétek. Előre is köszönöm mindenkinek

3407. Khgh
2018. szept. 18. 13:11
Elnézést kérek valamiért elküldte a hozzászolást .. a folytatás. Szoval jelenleg egy masfel szobas hazban lakunk amit egy ismeröstöl szivveségböl használhatunnk s lakhatunk! A nagymamám rokkantnyugdija és az én jövedelmem durván 85 ezer ft egy honapban amiböl az adosság 25ezer ft os törlesztöét fizetjük,a rezsit és a kisfiam szükségleteit.. éppen hogy megélünk a honapban de nem panaszkodom hisz addig vagyunk boldogok ameddig együtt lehetünk!!! Szeretnem önöket megkerni ha csak ruhaval esetleg ételel akár csak egy csomag pelenkával tudnának segiteni nagyon hálás lennék ! Elsösorban kérem önöket e-mailben keressenek ha netán bármit tudnának segiteni ! Nagyon szépen köszönöm hogy elolvasta ! Szép napot kivánok! lacko1220@citromail.hu
3406. Khgh
2018. szept. 18. 12:42

Kedves Tagok!


Sajnos nagyon nehezen vettem magam rá arra,hogy ide irjak de a sors közbe szólt!

Én egy 26.éves egyedülálló édesanya vagyok! Jelenleg a kisfiammal nagymamámnál élünk hisz a havi 37000 ft jövedelmünk nem lenne eleg egy külön életre! Nagymamám sulyos szivbeteg ez mellett cukorbeteg igy sajnos ö is csak a rokkantnyugdijából él hisz ezek a betegsegek mellett nem tud alkalmi munkat sem válalni! Kisfiam még csak egy éves és a településünkön nem adott a bölcsöde és mivel nagymamám is felügyeletre szorul igy sajnos én sem tudok dolgozni! Nekünk a kisfiammal csak a nagymamám van mert édesanyám kiskoromban lemondott rolam az életvitele miatt..édesapám nem ismertem és a mai napig nem ismerem sajnos. Hálát adok az urnak ,hogy a nagyszüleim neveltek fel és miattuk váltam azzá aki vagyok! Nem születtem jo anyagiak közé de legalább boldogok voltunk vagyunk :) Sajnos nagymamámat becsapták egy elég rossz hitelel amit a mai napig fizetünk! 300ezer ft kézpénzt vett fel aminek már lassan 10éve.. de a visszafizetés már joval 2millio ft felet van.. probaltunk mindenhool segitseget kerni,hogy ez miért van igy de ehelyett végrehajtóhoz kerüült az ügyünk! Jelenleg egy masfel szobás lakásban élünk amit ismeröstöl szíves

2018. aug. 18. 12:55
Tisztelt Hölgyem, Uram! Gyermekemet egyedül nevelő anya vagyok,borzalmas anyagi helyzetbe jutottam, óriási nehézségeket okoz számomra, a csekkek befizetése, gyógyszerek kiváltása, és a gyermekem iskolára való felkészítése! Ha módjában áll kérem segítsen! Felajánlását a 11773377-01672055- számlaszámra szeretném kérni! Előre is megköszönöm szíves segítségét! Tisztelettel: Farkas Tünde
3404. lexi9040
2018. aug. 9. 07:39

Sziasztok...

Oriasi bajban vagyok anyukammal...

Sajnos o nem tud dolgozni betegseg miatt,en dolgozom egyedul (24 eves vagyok).Az alberletunket 13.-an kellene kifizetnem,de a munkaltato eltolta a fizetesi hataridot masfel hettel...A foberlo azt mondja ot az nem erdekli...

Mit egyek?Segitseg...

70 ezer fortintrol lenne es ha valaki esetleg kolcson adna vissza is tudom fizetni amint megkaptam a fizetesemet...Maskepp kitesznek minket...

2018. aug. 8. 12:57
Sziasztok. Reméltem, hogy soha ne kelljen ilyen helyre írnom, de jelenleg nagy bajba kerültünk. Párom a fő kereső nálunk, én pedig egy csapdába estem anno, nem voltam bejelentve a volt munkahelyemre így gyesre kényszerültem a kislányunkkal. Eddig minden rendben volt. De páromnak csökkent a fizetése emiatt pedig elcsúsztunk a hitelünk törlesztő részletével. Már minden követ megmozgattam amit lehet, szociális alapon nem vagyok jogosult semmire, az önkormányzatunk keze is megkötve. Képviselőnkhöz is írtam...Szeptembertől tudtam egy 2-3 órás munkát vállalni, októbertől pedig a kislányunk is óvodás lesz, akkor tudok én is jobban lépni. De addig is van még két hónap előttünk egy 100ezres adóssággal a nyakunkban. Szülők nem tudnak segíteni... Én nem feltétlen anyagi segítséget szeretnék kérni, hanem ha valaki tud akár egy normális bedolgozói munkát, amit otthonról is eltudok végezni azt is örömmel venném. Csak ne Avon, Oriflame, Farmasi, Betteware, meg ilyen regisztrálós mlm típusú munkák legyenek. Régebben még létezett az a csíkos táska varrás, akár ilyenre gondolok. Vagy akár szórólapozás. Szóval bármi normális munka érdekelne, amivel kicsit előrébb viszem a családot és a kislányunk mellett végezhető. Nem tudom senkire rá bízni bölcsöde távol van tőlünk, így ezek az opciók rég kiestek. :( Előre is Köszönöm, hogy elolvastad és ha mégis tudtok valami ötletet szívesen fogadom.
3402. féknyom (válaszként erre: 3400. - Amina93)
2018. júl. 21. 14:50
Hát nem vagy egy Sherlock, nem rosszból mondom.
3401. Bless the child (válaszként erre: 3399. - Amina93)
2018. júl. 21. 14:40
Jó sokat segítettél Kisfülesnek a röhögő jelekkel. Ebből nem fog kenyeret venni. Ha valakiben nincs semmi empátia, az miért nem tudja befogni?
3400. Amina93
2018. júl. 21. 13:53
Amugy a 3390 es a 3393as hozzaszolasnal kicsit sok a hasolosag.egy kicsit fura,nem??.. Isten lassa lelkem nem rosszbol mondom..
3399. Amina93
2018. júl. 21. 13:50

Anyam vannak ám keresek 😀

Oke,hogy aki szegeny es segitseget ker...de senki nem gondolhatja komolyan hogy megszanjak egy sajat hazzal mer o alberletbe lakik es nem tud felrerakni havonta hogy sajatja legyen 😅

De ha megis kapna szoljon mar akkor enis megprobalom😂😂

3398. kisfüles
2018. júl. 21. 10:47

Sziasztok

Nagyon szép napokat,nagyon szép estéket,és nagyon sok sikert kívánok mindenkinek.Én,egy 47 éves nő vagyok.Jelen pillanatban,egy somogy megyei kis faluban,Szenyéren élek.Sajnos,nyitott gerinccel születtem,így nagyon nehéz számomra megfelelő munkát találni.Az elmúlt 18 évben mióta itt lakok,nem is sikerült.Sajnos,most sincs munkám.Ugyan 95 ben leszázalékoltak,de mivel sajnos előtte sem volt munkahelyem,így nagyon kevés a jövedelmem.Összesen 58.000 forint.Édesanyám 2015 augusztusában elhunyt.Így azóta nagyon sokszor kerülök nagyon nehéz anyagi helyzetbe.Most,ott tartok,hogy semmi ennivalóm nincs,és a számláim sincsenek kifizetve,mert elfogyott a pénzem.Legközelebb 2-án lesz pénzem,amikor a családi pótlékom jön.Viszont a szolgáltatók szinte mindennap küldik az emlékeztetőket,hogy fizessek.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy aki tud segítsen rajtam.Nagyon szépen köszönöm előre is.Nagyon szép napokat,nagyon szép estéket,és nagyon sok sikert kívánok mindenkinek.

Számlaszám:11773432-01275366

Farkas Krisztina

3397. VersEmber (válaszként erre: 3394. - Márk2)
2018. júl. 11. 23:55

Mi van?

Milyen donor??????

3396. Márk2 (válaszként erre: 3395. - 124637ff9b)
2018. júl. 11. 23:49
Amerikában végeznek csak ilyen műtétet, 4500-5000euróba kerül a műtét ára. Utána nézhetsz nyugodtan mielőtt azt hinnéd/ hinnétek hogy hazudok. Az útra már össze gyült a pénz
3395. 124637ff9b (válaszként erre: 3394. - Márk2)
2018. júl. 11. 21:04
Hol kívánják végezni a műtétet és mikor?
3394. Márk2
2018. júl. 11. 20:49

Sziasztok!Megpróbálok minden fórumot,alapitványokat megkeresni.valahol valakitől hátha tudénk segitséget kapni. Rossz kimondani de sajnos péniszrákkal szenvedek 18 évesen. Egyszóval donorra gyűjtök ami 1,5 millióba kerülne..anyagiakkal igy is rosszul álunk, édesapám meghalt sajnos és édesanyámmal lakok aki egy iskolába dolgozik és nem keres valami jól. Ha valaki tudna segiteni anyagilag azt megköszönném! UniCredit Bank 10918001-00000094-36600002 HUF

Köszönöm aki segít engem hogy minnél hamarabb új donorhoz jussak!

3393. Gréta116
2018. júl. 3. 18:18
Családommal nagy bajba kerültünk..Két gyermekem van egy 3 éves és egy 7 éves.Én nekem le járt a gyesem és nem is tudok dolgozni mert beteg vagyok és nincs ki segitsen a párom reggel 4-től este 19-ig dolgozik.Sikerült Részlett fizetésre vennünk egy házat de sajnos it kell hagynunk mert it viszik el 400KW nagyfeszülségü vezetékett. Be mentem a hivalba a polgár mesterhez és kérni akkartam segitséget és arra aszt felelte hogyha nem tetszik el kell költözni , én erre mondom és hova?Szerintem sokan nem számítottunk ilyen gondokra.De nekem a két gyerekem az életem és a legfontosabb.Itt ahol élek a családommal senkire nem számít hatunk .Elvagyok keseredve mert még a házat fizetjük és elis vagyunk maradva sajnos sokszor volt betegség,stb.:( ha valaki tudna segíteni örülnék.Talán még vannak jó emberek és megértenek. UNICREDIT BANK 10918001-00000098-72290003 Huf nem azért írom ide mert feltétlen kérek leírom a telefonszámom is elérhető vagyok általában mert nem szeretném ha az aki segít azt gondolná hazudok. 06-20/976-82-38 Elöre is köszönöm!!!
3392. Stázia
2018. jún. 21. 19:53

Kedves Olvasòk!


Én nem szeretnék panaszkodni, boldog párkapcsolatban élek és van egy 4 hònapos babánk! Mindenünk megvan, de hònapròl hònapra élünk egy albérletben félre tenni semmi esélyünk nincs! Minden vágyunk és álmunk egy saját lakás, ház! Ebben szeretném a segítségüket kérni! Hátha van egy jòtevő angyal a csoportban aki egy àlmot valòra vált egy fiatal párnak! 🙂

3391. Ritikee
2018. máj. 25. 07:31

Kedves forum!

Kèrèsel fordulok magukhoz.

Èn Tóth Rita vagyok.Egyedül nevelem lányomat.Tavaj váltam el apukátol mert mindig bántot el is váltunk.Bèkèsmegyèben èlek a lányomal.Sajnos csak alkalmi munkám van meg a családi potlèk.Havi huszezer forintunk van.Aki tudna bármibe segiteni az írjon nyugotan.

3390. Anettka78
2018. máj. 20. 23:23

Kedves Fórumozó

Családommal nagy bajba kerültünk.Sajnos nem tudom kifizetni az elszámoló számlánkat.Két gyermekem van egy 2 éves és egy 4 éves.Én gyesen vagyok még sajnos nem tudom megoldani a gyermekem elhelyzésést bölcsödébe,hogy tudjak dolgozni mert nincs közel.Férjem úgyan dolgozik de a hitel nagyon sokat elvisz.Szerintem sokan nem számítottunk ilyen gondokra.De nekem a két gyerekem az életem és a legfontosabb.Itt ahol élek a családommal senkinek nem számít hogy nem tudok gázpalackot cserélni és főzni a gyerekeimnek.Megoldom kint rakok tűzet sajnos ha esik nem tudok.Elvagyok keseredve ,főleg ha nem tudom befizetni a 48 ezer ft-os elszámoló számlát de az is gond,hogy nincs palackom és itt vannak a gyermekeim :( ha valaki tudna segíteni örülnék.Talán még vannak jó emberek és megértenek. OTP : 11773432-01492389 nem azért írom ide mert feltétlen kérek leírom a telefonszámom is elérhető vagyok általában mert nem szeretném ha az aki segít azt gondolná hazudok. 06-70/263-36-58

3389. polop
2018. febr. 28. 23:10

Helló!


Veszprém megyében tudok tűzifát felajánlani aki igényli!

nemethandras@gmail.hu címen lehet jelentkezni, vagy itt.

3388. Unbelieve
2018. febr. 25. 17:16
Jó napot kívánok!Szabó Ádám vagyok és segítséget szeretnék kérni. Már végső elkeseredésemben nem tudom hova fordulhatnek. 29eves vagyok és egy szoc gondozó tanfolyamot végzek éppen. Van egy 17 éves párom aki éppen babát vár tőlem. Tartozásom előző kapcsolataim végett van a bank felé sajnos és alig marad a fizetésemből és félek nem tudom megadni a picinek ami kell és el fogják vinni tőlünk ha nem lesznek meg a körülmények:( nagyon szeretem a párom és a babát is már most hogy még meg se született. Kb 2millio forintra lenne szükségem hogy egyenesbe jöjjünk és ne kelljen nélkülözni a picinek semmiben. Aki tud kérem segítsen bármilyen kis segítség jól jön. Köszönöm előre is! Számlaszámom: Otp:11773494-00312394. Köszönöm mégegyszer ha segitesz
3387. cyrano12 (válaszként erre: 3385. - Gezahun)
2018. jan. 21. 16:39
Szabolcs megye
2018. jan. 21. 15:37

Bármilyen segítséget elfogadunk!

Egy Család szeretne segítséget kérni…

Szégyellem, hogy írok, de más kilátást már nem tudok, így meg próbálom, mert hiszem, hogy vannak még jó emberek.

Kisbéren, kisvárosi lakóként Feleségemmel boldog házasságban, büszke 4 gyermekes szülőként élhetjük életünket hála a jó Istennek. Gyermekeink közül hárman általános iskola tanulói szép eredményekkel, egyikőjük pedig nagycsoportos óvodás. Nagy hobbija a családnak a vonatozás, mivel családi jeggyel nem túl költséges.

Házasságunk során egyetlen kölcsönünk volt, a lakáshitelünk, melyet egy rendkívül sajnálatos örökségből kifűzettünk teljes mértékben. Átlagosan egyszerű, de szeretetben kimondhatatlanul gazdag, nagyon boldog családként élhetjük életünket. Büszkék vagyunk arra, amit a jó Istennek köszönhetően elértünk, ami nem más, mint az egészségben és szeretetben gazdag 6 fős nagycsalád! Igaz nagyon sajnálatos örökségből, de elérhettük azt is, hogy saját otthonunk legyen „tehermentes” kerékpárokkal, mert nem érezzük az autó hiányát a vonatozásos hobbinkkal. Számunkra az Anya által nagy szeretetben elkészített családi ebédek is rendkívüliek, melyek során, még ha egyszerű és átlagos ételekről is van szó, elkerülhetetlen az idézet a walesi bárdok című műből … Több baráti családdal is büszkélkedhetünk, akikkel nehezebb hónapokban kölcsönösen kisegítjük egymást, mert mindig kell egy jó csapat!

Sajnos ennyi jó dolog mellett a közeli rokonságunkból akadt egy rosszakarónk, aki rendkívül kihasznált bennünket … Korábban Feleségemet és jómagamat is felkért kezesség vállalásra, melybe szánalomból beleegyeztünk. A megromlott viszonyok miatt az érintett személlyel már évek óta sem tartjuk a kapcsolatot, mert nem lenne értelme. Karácsony előtt jutott tudomásomra, hogy egy Végrehajtói Iroda 72 hónapon át 120.800.- ft követel tőlem, ezáltal a tehermentes ingatlanunkra jelzálogot helyezett. A másik Végrehajtói Iroda pedig feleségemtől követel egy összegben több mint 3.000.000.- ft – t, velük folyamatban vagyunk a részletfizetési lehetőség igénylésével.

Feleségem anyasági ellátásban részesül, de folyamatosan 4 órás munkalehetőséget keres, én jelenleg a munkahelyemen bruttó 180.000.- ft jövedelemmel rendelkezem. Sajnos ekkora összegű anyagi követeléseket nem tudunk teljesíteni, ami nem is a mi hibánkból adódtak, teljesen kétségbe vagyunk esve … Egy világ törött össze bennünk, hogy amit eddig felépítettünk, egy pillanat alatt el is veszhet. Végeláthatatlannak tűnő eseménysorozatnak éljük meg.

Az otthonunkra szerettünk volna költögetni, hogy jobbá tegyük, de most fen áll a veszélye, hogy eladásra kell kínálnunk, mivel ekkora összegű végrehajtás mellett a mindennapi megélhetés is nagy gondot jelent …

Nagy tisztelettel azt szeretnénk kérni, ha valaki tudna segíteni, minden képen úgy tegye, hogy ne szenvedjen emiatt nélkülözést. Bármit elfogadnánk, hideg élelem, felesleges ruházat, tűzifa, és ismételten rendkívül szégyellem, hogy ilyet kell írnom, de pénzt is.

Feleségemmel tanulmányaink befejezése után folyamatos munkaviszonnyal rendelkezünk! Természetesen az állításaimat hivatalos dokumentumokkal tudom igazolni, ha valaki személyesen is megismerkedne velünk, nagy szeretettel látnánk, hiszen az Élet hosszú, és az igaz barátság ritka …

Mindenkinek minden jót kívánunk!


Köszönettel: Kovács Család

kovacsfamily6@gmail.com

06203221234

3385. gezahun (válaszként erre: 3384. - Cyrano12)
2018. jan. 15. 07:26
Hova valósi vags
3384. cyrano12
2017. dec. 18. 17:32
Nos úgy tűnik ez a fórum sem arról szól és nem úgy működik, mint illene. Előző írásomban kérni merészeltem. Elsősorban élelmiszert kértem. Vagy pénzt amiből vásárolhatnék. Erre kaptam hideget meleget hogy hogy merek én pénzt kérni. Könyörgöm. Élelmiszert kértem. Mit kérjek? Hogy elküldöm a csekkjeim fizessék be? Vagy küldjenek csomagba szenet fát? Na és hogy egész nap a neten lógok... mert kaptam értesítést hogy írt valaki és egy órán belül válaszolni mertem... ó én botor. Hazudjam hogy a szomszédból netezek? Hazudjam hogy beteg a gyermekem? Hazudni kell??? Felháborítónak tartom, hogy miután a magamfajta itt ország világ előtt megalázkodik, egyből csalónak titulálják. Szörnyű világot élünk... én kérek elnézést ... :(
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook