Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget kérnék fogyáshoz! fórum

Segítséget kérnék fogyáshoz! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 30. 19:47

És még egy linkecske.


[link]


Ez egy jógalégzés. Lehet hasi-légzésnek is nevezni. A bácsi elmagyarázza hogy belégzésnél ki a has, kilégzésnél be a has, és mindezt gyors ütemben kell végrehajtani. 5 perc elegendő. Megdolgozza a belső szerveket és mivel a köldök (hasi) csakra energiahiánya okozza az elhízást, ezért feltölti újra energiával. Fokozza a belső erőt, a vitalitást, a belső tisztulást, erősíti a hasizmot és elősegíti a fogyást. A hízás legalapvetőbb oka hogy elvesztettük a belső biztonságunkat és ez által az örömünket is. Aki gondolja végezze hogy visszataláljon a megoldáshoz.

2009. aug. 28. 01:34
2009. aug. 28. 01:31

Majd megfeszülsz és mégsem fogysz???


Nesze neked:


[link]

2009. aug. 3. 22:06

szerintem a nyár a legalkalmasabb fogyókúrára. Rengeteg gyümölcs, zöldség... ezekből bármikor bármennyit ehetsz, csak arra figyelj, hogy a gyümölcs elég sok ch-t tartalmaz, ezért probáld kiiktatni a pékárukat, kenyeret, zsemlét, krumplit, stb.. ha ez nem megy, akkor inkább reggelire egy keveset.

Én is fogyózom, mégpedig úgy, hogy számolom a kalóriákat, ch-t, fehérjét, és zsírt..van egy jó oldal, ahol ki tudod számolni, hogy miből mennyire van szükséged, hogy fogyni tudj.

itt: [link]


Mellette próbálj meg napi 40-60percet tornázni, a futás szerintem nagyon jó zsírégető, nem is unalmas, és ha rendszeresen csinálod folyamatosan fejlődni fogsz, ráadásul lehet meg is szereted. Én eleinte nagyon nyögvenyelősen kezdtem neki, de már ha pár napot kihagyok, akkor hiányzik. Mellette Rubint Rékára tornázok, idegesítő a csaj, de lássuk be, tud valamit...:)

2009. júl. 31. 22:29

Szia!

Te vagy kb 10.00-ik, aki ebben a témában szeretne olyat hallani, amitől eldobja az összes agyát és megvilágosodik,- miszerint ezután akkor is le fog fogyni,ha a fene fenét eszik is! Hát, üdv a "klubban" :P

Íme a segítség:PPPP:


-1200 kalória/nap/3-5-szöri étkezésre elosztva

-testedzés/2/hét/min

-akaraterő/perc/óra/nap/élet

Remélem tudtam segíteni:P

5. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Dyna22)
2009. júl. 31. 20:25
Szia, -12 kg-nál tartok, némi külső segítséggel.
2009. júl. 31. 19:54
Köszönöm!Megfogadom az olvasottakat. A sportot pedig tuti beiktatom!:D
2009. júl. 31. 19:18

Szia!


Weight Watchers diéta!

Szerintem a legjobb! :)

Keress rá itt hoxán. :)

Vagy gyere ide: http://www. hoxa. hu/?p1=forum_tema&p2=1208


Remélem tudtam segíteni. :)

2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Dyna22)
2009. júl. 31. 19:17
Szia, hogy állsz a sporttal? Ha eddig nem csináltál semmit akkor máris nyert ügyed van!!
2009. júl. 31. 19:15
Sziasztok!Látom szép számmal vannak közöttetek akik sikeresen fogynak.Új élet kezdetén állok és szeretnék leadni pár kilót. Már többször próbáltam de csak kevés sikerrel. Alap hibám hogy gyorsan feladom a dolgokat de most nagyon határozott vagyok!Csak segítsetek tippekkel,mi az amivel kezdjek stb.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook