Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség a fogyáshoz: Saxenda fórum

Segítség a fogyáshoz: Saxenda (beszélgetős fórum)


1 2
45. katy84
2023. jún. 7. 13:42

Sziasztok,


Van aki tud olyan orvost aki felírja a receptet?

Köszi a választ.

44. smile72 (válaszként erre: 43. - Katalinn926)
2023. febr. 13. 16:06
Mit használsz? Mennyit sikerült fogyni vele? Diétázol is mellette?
2023. febr. 13. 16:02

Soha nem szúrnám magam ,vannak erre sokkal kíméletesebb módszerek ,Pl étvágyat csökkentő Spray .Én már ezt használom vagy 2 éve.

Mellékhatások nélkül kíméletesen fogyaszt és 100 százalékban természetes.Nyelv alá fújva azonnal a véráramba kerülve 98% hatásfokkal.

2023. jan. 9. 17:58
Én már Budapest összes patikáját bejártam és nem tudom kiváltani mert nincs sehol😩Vki esetleg mostanában váltot ki receptet?Tudtok olyan gyógyszertárat ahol még van?Köszi a segítséget!!!
41. Treiketreike (válaszként erre: 26. - Cicanilla)
2023. jan. 3. 09:28
De jó! Először nem hittem a doktornőnek, de látom, hogy van értelme. Viszont lelkileg engem megvisel az evés hiánya( vagyis az evés öröme😆, imádtam enni) de nem akarok 40 évesen olyan lenni, mint egy tank!
40. Treiketreike (válaszként erre: 39. - Gecam)
2023. jan. 3. 09:23
Sziasztok! Én november vége óta használom. Igaz, hogy metformint is szedek mellé, mert már majdnem 2es típusú diabéteszem lett... szóval 5 hét alatt 12 kg mínusz... hozzátartozik, hogy 1300 kcal és 160 g szénhidrátdiétát tartok, de sokkal könnyebb betartani ezzel. Mindent kipróbáltam. Anno a reductillal figytam 36 kg-ot, de semmi más nem használt. Megint tudok sportolni, van energiám, tök jó... Ja, és időablakban étkezem most 16/8-ban vagyok. De a -12kg az -12 kg😁
39. Gecam
2022. nov. 26. 14:15
Sziasztok! Van itt valaki aki használja a Saxendát? Eredmény érdekelne.. Mennyi idő alatt, hány kg?
38. 55Judit (válaszként erre: 37. - Nigella Sativa)
2022. nov. 23. 09:14
És te? 😀
2022. nov. 23. 09:09
Annyira gáz, hogy végigolvasva kommenteket, egyetlen egy relevánsat nem találtam :( A megmondóemberek miért nem keesnek maguknak valami hasznosabb elfoglaltságot?
36. Shanalyl (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2022. aug. 10. 13:44
Irónia volt, persze, h reklám. Annyira reklámszagú, h épp egy tv shopos figura nem ugrik elő.:D
35. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 10. 13:06

Nem ismerem, de a leírás szerint "a központi idegrendszerre hatva csökkenti az éhségérzetet és fokozza a teltségérzetet".

Ha korábban nem működött a nálad a kalóriamegvonásos módszer (sok embernél nem működik), miből gondolod, hogy ha gyógyszer segíti a kalóriamegvonást, akkor fog?

Ha még nem tetted, szerintem érdemes lenne egy endokrinológiai kivizsgálást elvégezni (pajzsmirigy, IR, PCOS stb. irányába), ha minden rendben, akkor anyagcsere-tipizálást.

Sportolsz valamit? Nekem például sosem sikerült csak diétával fogynom, csak akkor, ha sportoltam is, de van, aki simán lead több tíz kilót csak diétával.

34. Greeneyed (válaszként erre: 15. - Jucus43)
2022. aug. 10. 13:00
A 120 g ch-t IR miatt tartod? Mert akkor valószínűleg az IR miatt, illetve amiatt nem fogysz, mert az előírt standard IR-diéta neked mégsem jó.
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - Shanalyl)
2022. aug. 10. 12:29
Szerintem igen. A bejegyzése is egy reklámszöveg.
2022. aug. 10. 12:26
Áh, alig egy hónapos profil ezzel az egyetlen hozzászólással, szerinted forgalmazza? :D
31. ,zumba
2022. aug. 10. 12:17
Ha nincs egészségügyi promlémája valakinek, akkor ha odafigyel az étkezésére, nem fog elhízni. Pl: ízfokozó a sok-sok élelmiszerben, ami azt idézi elő: hú de finom, még eszek ebből az ételből. S máris többet eszik, mint amennyit a szervezete kíván.
30. 55Judit (válaszként erre: 30. - Love Forever)
2022. aug. 10. 11:57

Jó szöveg. Te forgalmazod? Van 50%os árcsökkenés tudsz róla?

"Fogyókúra, edzés — egyáltalán nem nélkülözhető"

de bizony! Az életmódváltás! Az nem nélkülözhető! A fogyókúra és a csodaszerek mind egy nagy marhaság!

2022. júl. 23. 07:17

Szia!

A Saxenda mellett fogyni fogsz, viszont ha abbahagyod, újra hízol..

28. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 22. 12:28

Bocsáss meg, nem jártam erre azért nem válaszoltam.


A magam feje szerint étkezek, ahogy a több éves tapasztalat hozta. Nincs tiltólistám, mert a tiltás bennem feszültséget generál. De kitapasztaltam mi az ami segíti a fogyást nálam. Ami nagyon nem használ inkább árt azt is megeszem met nagyon szeretek 1-2 dolgot, és megnyugtat ha legalább 3-4 hetente eszek olyat is.

De olvastam is a témában hozzértő emberektől. Az okoskodó oltogatások nem tudták a kedvem szegni, és a kéretlen tanácsokra sosem hallgattam.


A kalóriákról: Ha megeszel 200 kalória szénhidrátot híni fogsz, ha ugyanennyi fehérjét, fogyni. Tehát a kalória számolgatás megbukott, ennek ellenére számolgatják egyre többen, ezzel egyenes arányban nő az elhízottak száma. De egybe számolnak mindenféle kalóriát. Ezen nem vitázok, ne is próbáljon vitát provokálni senki.

2022. júl. 22. 12:08
Ennyi hlypcs osztja itt az eszét! miért is? Akinek nem inge, ne vegye magára, aki nek nincs szüksége a gyógyszerre az örüljön neki, de ne szólogasson be. Sokaknak van itt szövegértési problémája, a fórumindító TAPASZTALATOKról kérdezett, nem oltogatást vár.
2022. júl. 3. 16:16

Sziasztok!

Én január közepe óta használom a Saxendát, most tartok mínusz 30 kg-nál. Nálam nem okoz mellékhatást szerencsére. Nem olcsóság, ez a hátránya :/ 1200 kcal/nap diétát tartok mellette, illetve este hat után nem eszem, és igyekszem a 160 g ch alatt maradni minden nap. Más megkötés nincs, így megy lefelé a súly. Mellékbetegségeim nincsenek.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Shanalyl)
2022. jún. 22. 14:36
Nem ismertem ezt a csoportot, nagyon köszönöm , hogy felhívtad rá a figyelmemet. Éppen ilyenre vártam, megkeresem.
24. Shanalyl (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 13:46

Nem tudom, itt jártál-e, de van a facebook-on egy nem is kicsi (majdnem 5e tagos) tapasztalati csoport, ott több sikerrel fogsz szerintem járni, mint itt. :)


[link]

23. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 12:49

Ha minden rendben, akkor miért nem tudsz lefogyni ? Kb. 15 éve én is szedtem egy csodaszert a fogyáshoz, akkor kb. 20000 Ft volt, és egy dekát se fogytam tőle. Megfogadtam, soha többet !

Életmódváltás a megoldás ! Egy csoport is van itt a hoxán, olvasgass ott egy kicsit !

2022. jún. 22. 12:36
Köszönöm az eddigi válaszokat , azt , hogy többen is utána olvastatok és , hogy jó javaslatok hangzottak el. De még mindig várom azt, aki már használta és vannak eredményei, közvetlen tapasztalatai.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Liliom10)
2022. jún. 22. 12:31
Igen , bár régebben de megvolt mindenféle vizsgálat, a pajzsmirigy kezelve,ellenőrizve rendszeresen, a klimaxon túl vagyok. Cukorbetegség nincs de IR lehet. Nem csak a gyógyszernek van veszélye hanem a nagy súlytöbbletnek is, éppen ezért javasolták.
2022. jún. 22. 12:26
Teljesen legálisa, egy főorvos írta fel receptre, patikában adták ki, vissza követhető.
19. Bless the child (válaszként erre: 18. - Shanalyl)
2022. jún. 22. 11:08
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem legális úton jutott hozzá.
2022. jún. 22. 11:06

Végigolvastam a teljes tájékoztatót hozzá. Én ezt tuti nem adnám be magamnak. Pedig én is csak vér és verejték árán tudok a hülye hormonjaim miatt fogyni.


Hacsak nem az életed múlik a kilók leadásán, szerintem ezt ne.


Minden irányból ki vagy vizsgálva? Hormonok? (nem csak az alap pajzsmirigy, hanem pl női hormonok egyensúlya? nálam ez a gond) Agyalapi mirigy? Emésztésed rendben működik stb?

17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:54

Olvasgattam erről a Saxendáról.(Eddig nem is hallottam róla.) Nekem ez túl veszélyesnek tűnik, én nem mernék ilyesmit szedni. Az egészségemet senki és semmi miatt nem tenném tönkre !

Kivizsgáltattad magad ? Pajzsmirigy rendben ? Klimax nem jön még ? Egyéb hormonális probléma ?

16. bulikázós (válaszként erre: 15. - Jucus43)
2022. jún. 22. 09:44
Nem azt mondtam, hogy ez egy biztos tipp. A kalóriára is figyelni kell. Sajnos nekem 2 éve derült fény a betegségemre, akkor sikerült is több kilótól megszabadulni, de kb. 1 éve nem változott a súlyom, pedig szeretném. De jól érzem magam, nincs ingadozás, és ez nekem most elég. Ami biztos, azért hogy 10 kilval kevesebb legyek nem fogom a szervezetemet mérgezni pl. saxendával.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook