Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség a fogyáshoz: Saxenda fórum

Segítség a fogyáshoz: Saxenda (beszélgetős fórum)

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Shanalyl)
jún. 22. 14:36
Nem ismertem ezt a csoportot, nagyon köszönöm , hogy felhívtad rá a figyelmemet. Éppen ilyenre vártam, megkeresem.
24. Shanalyl (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 13:46

Nem tudom, itt jártál-e, de van a facebook-on egy nem is kicsi (majdnem 5e tagos) tapasztalati csoport, ott több sikerrel fogsz szerintem járni, mint itt. :)

[link]

23. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 12:49

Ha minden rendben, akkor miért nem tudsz lefogyni ? Kb. 15 éve én is szedtem egy csodaszert a fogyáshoz, akkor kb. 20000 Ft volt, és egy dekát se fogytam tőle. Megfogadtam, soha többet !

Életmódváltás a megoldás ! Egy csoport is van itt a hoxán, olvasgass ott egy kicsit !

jún. 22. 12:36
Köszönöm az eddigi válaszokat , azt , hogy többen is utána olvastatok és , hogy jó javaslatok hangzottak el. De még mindig várom azt, aki már használta és vannak eredményei, közvetlen tapasztalatai.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Liliom10)
jún. 22. 12:31
Igen , bár régebben de megvolt mindenféle vizsgálat, a pajzsmirigy kezelve,ellenőrizve rendszeresen, a klimaxon túl vagyok. Cukorbetegség nincs de IR lehet. Nem csak a gyógyszernek van veszélye hanem a nagy súlytöbbletnek is, éppen ezért javasolták.
jún. 22. 12:26
Teljesen legálisa, egy főorvos írta fel receptre, patikában adták ki, vissza követhető.
19. Bless the child (válaszként erre: 18. - Shanalyl)
jún. 22. 11:08
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem legális úton jutott hozzá.
jún. 22. 11:06

Végigolvastam a teljes tájékoztatót hozzá. Én ezt tuti nem adnám be magamnak. Pedig én is csak vér és verejték árán tudok a hülye hormonjaim miatt fogyni.

Hacsak nem az életed múlik a kilók leadásán, szerintem ezt ne.

Minden irányból ki vagy vizsgálva? Hormonok? (nem csak az alap pajzsmirigy, hanem pl női hormonok egyensúlya? nálam ez a gond) Agyalapi mirigy? Emésztésed rendben működik stb?

17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 10:54

Olvasgattam erről a Saxendáról.(Eddig nem is hallottam róla.) Nekem ez túl veszélyesnek tűnik, én nem mernék ilyesmit szedni. Az egészségemet senki és semmi miatt nem tenném tönkre !

Kivizsgáltattad magad ? Pajzsmirigy rendben ? Klimax nem jön még ? Egyéb hormonális probléma ?

16. bulikázós (válaszként erre: 15. - Jucus43)
jún. 22. 09:44
Nem azt mondtam, hogy ez egy biztos tipp. A kalóriára is figyelni kell. Sajnos nekem 2 éve derült fény a betegségemre, akkor sikerült is több kilótól megszabadulni, de kb. 1 éve nem változott a súlyom, pedig szeretném. De jól érzem magam, nincs ingadozás, és ez nekem most elég. Ami biztos, azért hogy 10 kilval kevesebb legyek nem fogom a szervezetemet mérgezni pl. saxendával.
15. Jucus43 (válaszként erre: 14. - Bulikázós)
jún. 22. 08:22
Ez azért nem egészen ennyire egyszerű, itt vagyok én, az élő példa. 120 g ch-t eszem egy nap, napi ötszöri étkezés, hetente 6 napon sport (többféle mozgásforma), és az istenért nem indul meg lefelé. Ezt követem már lassan 2 éve. Nem azért mert nincs miből fogyni, a túlsúlyos kategória alsó felébe esem sajnos...
14. bulikázós (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 07:05
Ehhez nem kell már más, csak rendszeres mozgás, és napi ötszöri étkezés. A szenhidrát bevitel ne legyen 160 g- nál több.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
jún. 21. 13:54
Követsz valamilyen speciális diétát vagy saját testre szabott módszered van?
jún. 21. 11:00

Régen a tévében mondta egy orvos, hogy léteznek fogyást segítő gyógyszerek, de lehetnek komoly mellékhatások szedésük közben. Ezért csak kórházban adják ezeket orvosi felügyelet mellett.

Amíg én is belekaptam hol egyik, hol mások módszerbe, az évek alatt felszedtem 10 kilót pluszban ahelyett hogy fogytam volna. Hát kellett jó pár év mire meg jött az eszem. Most már fogyok.

jún. 21. 10:46

A kérdésedhez nem tudok mit hozzátenni .Max én nem használnám,,de ez mindegy is.

A ketogén diéta tudja azt amin elcsúsznak a diéták ,,nevezetesen az éhség elmulasztása.

Nem kell hozzá semmi csak jól utána olvasni,,Ha már így elvontál mindent a ketó már csak egy lépés.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - _Berry_)
jún. 21. 10:39
Igen, több zöldség, nincs cukor, nincs állati zsír, nincs édesség, nincs fehér liszt.
jún. 21. 10:38
Érdekes válaszok de a lényeget nem válaszolták meg eddig.
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 21. 10:25
Egész pontosan mit jelentett nálad az életmódváltás? Ugyanúgy étkeztél csak kevesebbet, elhagytál ételcsoportokat, vagy megnöveltél másokat (pl, több zöldséget vittél be)?
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 21. 09:15

Azért eszel többet, mint kellene, mert éhes vagy, vagy azért, mert az étel jelenti az élményt, jutalmat, vigaszt, stb.?

Ha az utóbbi kategória, én nem nagyon hinném, hogy segít egy éhség csökkentő.

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 21. 08:55

Magyarázkodás nélkül a hagyományos módszer miért nem opció nálad? Főleg, hogy a leírásában ez szerepel: "alkalmazása mellett szigorú diéta és testmozgás szükséges."

Ha meg diétázol, és mozogsz, akkor úgyis lefogysz...

jún. 20. 16:34

Kissé durva dolgokat ír, kirészletezi,pajzsmi.től ...mindent!

Hát nálam az a gond mellék pajzsmirigy vacakol..ja és semmilyen vérvétel nem mutat HURRÁ!

jún. 20. 16:31
Most olvastam utána, hát igen... de azért diéta stb...kéne!
3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 16:28
De ez mi?
jún. 20. 16:03
Ki írta fel neked? Ez nem gyerekjáték
jún. 20. 15:39

Hosszú évek óta igyekszem fogyni de , mint sokan másoknak nekem is mindig vissza jöttek a kilók. Már nem szeretnék magyarázkodni, voltam olyan csoportban,ahol az okokat kiveséztük. Azon a szinten régen túl vagyok, hogy nem kell annyit enni és lemegy a súly. Meg a kitartás és életmódváltás / ezerszer váltottam, mindig az éppen javasoltnak megfelelően/. Férfias szakmában dolgoztam nőként sokáig, diplomával . Nem adok fel semmit sem könnyen. Ehhez kaptam javaslatként ezt a gyógyszert. Oly sok mindenben hittem már, ezt is megvettem csak valami miatt tartok tőle, hogy ha beadom nem okoz-e erős mellékhatást vagy allergiát.

Akik már használták vagy környezetükben valaki azoknak a véleményét szeretném megismerni.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook