Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
425. Bogyeszkusz (válaszként erre: 424. - Bd55e3f068)
2013. jan. 6. 15:37

Elolvastam az összes hozzászólást,beleértve az övéit is.Megnéztem a képeket is.

Durva dolgokat csinált a múltban (talán a jelenben is...),buta volt és naív,és minden rosszért másokat hibáztatott,ez tény.

De szerinted aki lehordja a sárga földig azért,mert őszintén elmondja a dolgait,az különb nála?! Mert szerintem nem!

Tény,hogy finom fogalmazva is érdekes helyzetben van,amit nagy részben magának csinált,de egy ember sem érdemel olyan beszédstílust,amit itt jó pár ember megengedett magának vele szemben.És ezek az emberek azt hiszik magukról,hogy okosabbak meg különbek?!Ugyan már!

Attól,hogy magának csinálta most a rosszat,én sajnálom,és tartom magam annyira embernek,hogy nem fikázom le a múltban tett dolgaiért.

Kitartást Livcsi,valahogy majd csak lesz.Ha úgy érzed nem tudod vállalni a babát,add örökbe,sok pár vár örökbefogadásra.Minden jót kívánok neked!

424. bd55e3f068 (válaszként erre: 423. - Bogyeszkusz)
2013. jan. 6. 15:17
Pár oldalla arrébb már ez a nagy pártfogyó sem érti, hogy mi van :P
423. Bogyeszkusz (válaszként erre: 292. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 15:03
Ez sajnos tényleg így van,igazad van!
422. Maócska1981 (válaszként erre: 418. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 14:59
Hát ez kemény! Nagyon megsajnáltalak először a párod miatt, és veled örültem a babának... MA meg arról olvasok, hogy abortusz, meg örökbeadás? Tudod te egyáltalán mit szeretnél???? Sírsz, amiért kilépett az ajtón az az ember aki tegnap szidott...Keress egy családsegítőt, védőnőt valakit, ez így nem kerek
421. CrystalPhoenix (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 14:37
megkérdezhetem mennyi idős vagy? a '87 a születési dátumodat jelöli?
2013. jan. 6. 14:05

Most komolyan!

Első reakcióm mikor elkezdtem olvasni a fórumot, hogy szegény lány, ki kell dobja a szemét pasit.

Aztán szépen lassan átváltott az érzés, hogy nem biztos, hogy te hibátlan vagy.

Aztán megint megsajnáltalak, de mikor a 4. terhességedet is abortáltatni akarod, na akkor elszakadt a cérna!!!!!!!!!!!!!!!

Más örülne neki, ha csak egyszer is terhes lehetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kapj már a fejedhez!

Nem értem én ezt, tényleg mindig az esik teherbe, akinek nem kéne.

Szerintem menj el családsegítőhöz, biztos tudnak majd neked segíteni.

A kisbabádat pedig becsüld meg! Légy hálás a sorsnak, hogy tudsz terhes lenni, és gyereket szülni!

419. CrystalPhoenix (válaszként erre: 418. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 14:03
Anyaotthonban is gondolkozhatsz,vagy egyéb egyedülálló anyáknak segíttő szervezetekben... esetleg különféle egyházak,amelyek igaz nem folyamatosan, de segítséget nyújthatnak, ruhákkal,élelmiszerekkel,stb.
2013. jan. 6. 13:14
Persze minden vágyam a gyerek volt de a legszebb álom is képes rémálommá válni egy pillanat alatt ha így a feje tetejére állnak a dolgok körülötte lehet megfontolom az örökbe adást, még én se tudom hogy mire vagyok képes most egyelőre össze zuhantam teljesen folyton sírok és enni se tudok...Tudom hogy ez a gyereknek se jó de nyilván egy kis plusz terhes hormon és 0 gyógyszer mellett ez egy normális hétköznapi anyát is megviselne aszem, mindenkinek a saját tévedése fáj a legjobban! Hülyének érzem magam a helyzet miatt amit igen én teremtettem de 3 év próbálkozás után hogy nem sikerült nem merném elvetetni ebben igazatok van meg nem is lenne helyes...
417. d71ef05a8e (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 13:00

Nézd, ha hibát hibára halmozol, akkor nem lesz jobb. nem a gyerek teheted sem a te, sem a párod hibáiért, ezért nem lenne jó ötlet szerintem az abortusz még akkor sem, ha sok pénzért valaki elvállalja.


Igazából úgy gondolom, hogy mivel akkor sem lennétek anyagilag a topon,ha a gyerek apja veletek maradt volna, sőt, még ha talált volna is állást, egy fizetésből, tehát ez a pánik a pénztelenség miatt nagy valószínűséggel akkor is bekövetkezett volna, és szerintme még jobb anyagi helyzetben lévőknél is természetszerűleg be szokott következni. MOndjuk úgy, hogy végre elkezdesz felelősen gondolkodni, ez a jó része a dolognak.


Gondolj arra is, hogy akár mindketten elveszíthettétek voln a mai világban a munkátokat a 9 hónap alatt még akkor is, ha ideálisnak tartott körülmények között vágotk bele. Vagyis nem mondom, hoyg ninc smiért aggódnod, de semmi esetre sem reménytelen a helyzeted. Rengeteg családsegítő intézmény van, állami és alapítványi, egyházi egyaránt, akikhez fordulhatsz. A védőnőd segíteni fog ezeket felkutatni.


Nem fogsz jól élni, d eélni fogtok, aztán amint lehet, visszamész dolgozni, és meg fogsz tudni élni a magad erejéből.

416. CrystalPhoenix (válaszként erre: 408. - 9c57fd10dc)
2013. jan. 6. 12:58

Nem kövezünk,de ez így nem pontos... :)

12. hét után valóban csak orvosi indokkal szakítják meg a terhességet,de 16.hétig nem szülésindítás,hanem művi befejezés a vége általában. ennél nagyobb terhességet indítanak meg általában gyógyszeresen.

415. 88b7828ca9 (válaszként erre: 409. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:55

Aki terhesen ezt tette Veled, az később még rosszabb lesz. Visszasírni magad? Azt semmiképpen. Ettől a pasitól a gyereked érdekében is nagyon meg kellene szabadulni.


A családsegítőben tudnak segíteni, ott részletesen el is tudják mondani, hogy milyen pénzeket kapsz szülés után, összegszerűen.

2013. jan. 6. 12:55

Ha tényleg nem tudod 100%-ig, hogy akarod-e a babát, akkor gondolkodj el az örökbeadáson is.Rengetegen várnak/vágynak örökbeadó babára.Attól te még nem leszel szar anya, sőt....

Valaki képes rá, vki nem.

2013. jan. 6. 12:51
Eddig azt hittem 100 %akarod a babát most már ezt nem tudom eldönteni,de tény hogy ennyi ilyen koru babát elvetetni,gyilkosság ìgy bocsánat a szoért,ha viszont nem érzed képesnek mgad arra hogy felneveld ne ilye orvosokat keres hanem rengeteg örökbefogadó vár babára!De mindegy eddig mit csináltál ,ne lovagoljon már ezen senki attol lehetnél jó anya a kérdés akarod-? Ezt dontsd el!
412. bd55e3f068 (válaszként erre: 409. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:50
Ezért tényleg érdemes neked értelmes segítséget írni...
411. e28c748947 (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:45

Az abortuszt felejtsd el, érthető okokból...

Próbálj a gyermekednek valamennyire normális életet biztosítani, lehetőleg ilyen ostoba fickók nélkül..

2013. jan. 6. 12:45
én is vagyok ennyire következetes hogy most ha kihasználja ezt az állapotot akkor később csak rosszabb lesz
2013. jan. 6. 12:44
Kösz Lujzi én tényleg nem tudom hogy kihez forduljak! még mindíg csak sírni tudok mert nagyon fáj ez az egész hogy így elbánt velem a gyerek apja és hogy így lelépett tudva hogy rossz helyzetben vagyok és hogy úgy is vissza sírom magam mert ugyan mihez is kezdhetnék 4 hónapos terhesen... De nem akarom megalázni magam még jobban nem fogom vissza sírni magam hogy utána a gyerekemmel zsaroljon később
408. 9c57fd10dc (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:43

Úgy tudom, hogy 12. hét után csak eü indokolt esetben elindítják a szülést, amiből halvaszületés lesz.

Aztán kövezzetek meg, ha rosszul tudom :D


Az én szüleim is elváltak, éveken át viseltem ezt a terhet. De figyelj csak. Mitől jobb egy kerek család a csonkánál? SEMMITŐL !!!!!

Legyél büszke a szüleidre, hogy volt annyi merszük, hogy elváljanak, hogy továbblépjenek, és nem gyáva nyúl módjára csak a gyerek miatt együtt maradtak és tovább szívták egymást vérét éveken át ... A válás miatt nekem se lett valami fantasztikus családom, de egy ember legalább szeretett (jelen esetben apukám) és ennyi pont elég, kétszemélyes családom van, apukám és én, na és?! Így is lehet boldogan élni :o)

407. Vigyorex6 (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:42
A 12.hét után kizárólag bizonyított testi ill. genetikat rendellenesség esetén végeznek a abortuszt.
406. bd55e3f068 (válaszként erre: 405. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:40
Eleg "speckó" orvos, aki illegálisan végez abrtuszt. Ha találnál is ilyet, biztos nem tudnád megfizetni.
2013. jan. 6. 12:37
valaki mondta hogy vannak speckó orvosok akik 4. hónapban is elveszik én egyet se ismerek én is úgy tudom hogy 12 hétig csinálják vagy előtt tényleg nem emlékszem mert régen volt! Igazából szeretném megtartani de elégé be vagyok szarva hogy hogy fogom tudni megoldani... az éán szüleim elváltak de én soha nem szerettem volna csonka családot
404. 88b7828ca9 (válaszként erre: 401. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:33

Ez a véleményem. Munkáim során már annyi emberi sorsot láttam, amit más, aki normál körülmények között elítél... és fujjognak más emberekre, meg lekezelően osztják nekik az észt, holott rendben, nyilvánítsanak véleményt, főleg, ha valaki kéri. De... és ez nem egy hülye duma... a másik emberi méltóságának tiszteletben tartásával.


Azért, mert más nagyon tudatos és full topon van agyilag, nem beszélhet úgy senkivel, ami nem emberhez méltó. És ez engem nagyon irritál, de nagyon.


Nem vagy rossz ember, az nekem kitűnik ebből az egészből.


És szerintem koncentrálj a családtagjaidra, kérj tőlük segítséget, ha meg ez nem elég, menj el a családsegítőbe elmondani a helyzetet.

2013. jan. 6. 12:32
Na igen az van hogy a gyerek apja nem kedvelte a barátaimat szóval nem is találkoztam velük elég hosszú ideig ,nyilván nem várhatom el hogy pattanjanak a kedvemért ha én is leszartam őket! Szóval hogy úgy mondjam a családi béke fenntartásáért nem találkoztam a barátaimmal egyáltalán ezért most kevés emberre számíthatok
402. bd55e3f068 (válaszként erre: 398. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:30

Elvetetni nem tudod. Bár ezt már tudhatnád három abortusz után.

Keresd meg a helyi családsegítőt!

2013. jan. 6. 12:27
Köszönöm Lújzi11
400. Vigyorex6 (válaszként erre: 398. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:23

Jó. Tehát arra vagy kíváncsi mit kellene csinálnod.


Apukávall ülj le értelmesen beszélgetni. Ha azt látod, hogy nem tudtok közösen dönteni, együttműködni, akkor rakd ki, és tedd redbe a kapcsolatodat anyukáddal, mert csak rá tudsz majd támaszkodni.

Bújd a netet, menj be az önkormányzathoz (geéyb hivatalokba, ami szóba jöhet), és érdeklődj, hogy milyen anyagi támogatásban részesülhetsz egyedülálló anyaként.

Közben pedig meditálj és töprengj, olvass, és próbálj meg átlag emberek értékrendjén élni, és ezt átadni a gyermekednek.

2013. jan. 6. 12:22
Hogy őszinte legyek én belehülyültem anno abba a két abortuszba mert nagyon szerettem exem és a gyereket is imádtam volna nagyon vágytam rá és mai napig nem sikerült kiverni a fejemből vagy magamnak megbocsájtani de ezzel most nem hozom helyre a dolgokat de a gyerek meg nem tehet arról hogy én 10 métwerrel a föld felett jártzam az elmúlt időben és nem láttam a fától az erdőt! Hogy a mostani Pasim nem az exem csak úsztam a rózsaszin felhőben hogy jé de fantasztikus és talán exem tulajdonságait beleképzeltem a gyerek apjába annyira kakartam
2013. jan. 6. 12:18
Na jah de én mondtam hogy az én hibám is meg hogy hülye voltam de nektek ez nem elég nektek a ful lesavazás megy csak! Tényleg nem arra vagyok voltam kíváncsi hogy én milyen vagyok még csak arra sem hogy milyen a párom hanem hogy mi a fészke fenét kéne csinálnom ebben a helyzetben! Igen hibáztam és nem tudom hogy mit csináljak és igen nem a múlton szeretnék rágódni különben egy CKM-es fotó után egy nő se szülhetne érdekes egyes modelleket irigylünk mások meg kur*vák na ez se érdekel csak kizárólag az hogy kihez tudnék fordulni? vagy hogy ki tud segíteni ilyen helyzetben anyámon kívül valami szervezet vagy hogy azt leszámítva hogy volt egy bulis képem anno ami igazából munka volt megtartsam e a gyerekem hogy el veszi e bárki ilyenkor vagy hogy nem lenne fatális tévedés még egy abortusz hogy egyedül milyen gyereket nevelni stb engem ezek érdekelnek és nem a személyiségem lehet zhogy ostoba naív tyúk vagyok de jó ember és szerintem jó anya is lennék mert imádom a gyerekeket és roncs lettem amikor ekszemmel nem jött6 össze
397. bd55e3f068 (válaszként erre: 390. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 12:17

Eszem a pösti szivecskéd! <3 Szerinted a pösti "faluvége" tábla után mindenki fejkendőben, kussban, kapával a hóna alatt szógájja ki a zurát? :D Diszkóverin nem vót még szó a vidérű?

Biztos ez a különbség tette tönkre a kapcsolatotokat.

2013. jan. 6. 12:17

Én megértem, hogy ide írtál, elhiszem és próbálom átérezni, hogy mennyire kétségbe lehettél és lehetsz esve, bármi is volt a múltban és bármi is az előzmény.


Mindegy, mit tettél, egy pasi akkor sem tehet ilyet.


Nagyon sok itt az okos, aki tudja, hogy Ő soha de soha, mert annyira de annyira tudatos. Igen. Csak hogy... nem olyan a múltja, mint a Tied, nem a Te cipődben járt, nem olyan lelki alkat. Irigylem az ilyen embereket, akik mindig de mindig olyan szuper önismeret birtokában hoztak döntéseket.


Sok ismerősöm szült gyereket pár hónapos ismeretség után, mert összejött. Most mindet hülyézzem le? Van akinek bejött, van akinek nem.

Van akinek a pasija évek után hülyült meg.


Annyira könnyű ítélkezni olyan felett, aki egyébként is nagyon rossz helyzetben van és kiszolgáltatott...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook