Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2013. jan. 5. 15:27
Most még csak apró dolgokkal úgy mond meg szabja mit tehetek és ha nem teszem akkor kidobja a ruhám az ablakon (és ezt most szószerint vegyétek) és ha nem úgy nézz ki a lakás ahogy szeretné csend rend fegyelem üvölt velem hozzám vágja a kabátomat stb. pont ma van a szülinapom is ez történt.Önkényeskedik az én otthonomban... Más szemével nézve talán viccesnek hangzik, de ez olyan mint valami hülye lelki terror tudja hogy kevés pénzem van és hogy meg tud alázni ha egyenként szedem fel a ruhám az erkélyí alól...
2013. jan. 5. 15:25

Kedves Livcsi!


Milyen hosszú a kapcsolat a pároddal? Mióta terveztétek a babát? Hány évesek vagytok? Fiatalnak gondollak, bár 30 felett is van aki jár suliba.

Mivel fenyeget és zsarol a párod? A szüleidhez közel élsz?

2013. jan. 5. 15:18
Mivel zsarol és fenyeget?
2. Maócska1981 (válaszként erre: 1. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 15:15
Örülj a babának, és ne engedd zsarolni magad!
2013. jan. 5. 15:13
Sziasztok én egy 4.hónapos kismama vagyok ez lesz az első babám, nagyon vártam már, úgy mond ez volt minden vágyam , vicces de véletlenül jött össze és nem is volt túl egyszerű, az elején vagy 2 hétig véreztem vele de hála az égnek megmaradt és egészséges, azonban mihent le telt a 12. hét a párom teljesen megváltozott egyre többször zsarol femyeget én pedig nem tudom hogy mit tegyek. mára már mindennaposak lettek a viták.Anyagilag rá lennék szorulva hogy ketten neveljük a babát és én is család centrikus vagyok magyarán sokat tűrök hogy a nyugodt családi béke látszata fentmaradjon de most kezdem azt érezni hogy betelt a pohár...Dolgoznom kéne legalább vagy pár hónapot ,mert egy félmilliós fodrász suli részletfüzetésének a közepén történt ez a véletlen ámbár nagyszerű baleset én viszont nem dolgozhattam elötte fél évig gondoltam kihúzom a sporolt pénzemből és majd suléi közben részmunkaidőt válalok, ám a sors vicces volt rögtön az első hónapban terhes lettem és nem sikerült munkát szereznem a veszélyeztetett terhesség miatt... Most pedig itt vagyok munka nélkül fizetés képtelenül úgy hogy a párom is egyre elviselhetelenebb! Kiszolgáltatottnak érzem magam ő ezt látja és kihasználja! Ha van valami ötletetek hogy mit kéne tennem ebben a helyzetben kérlek írjatok!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook