Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
335. zebracsikó (válaszként erre: 291. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 10:19

Na, látom , megoldódott a dolog, lelépett.


Miért nem beszéltétek meg még időben, hogy akartok-e most gyereket??

Lehet, bölcsebb lett volna, előre egyeztetni, neki mik a tervei Veled.

Akkor nem estél volna pofára ennyire.


Jó egészséget kívánok!!


És keresd a kapcsolatot anyukáddal, csak őt tud majd Neked / Rajtad segíteni.

334. Vigyorex6 (válaszként erre: 332. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 10:13

Nekem nem változott az álláspontom mára sem, és a ribi szót és szinonímáit sem használtam.

A baba egy tervezett gyerek a semmire.

Ha apa nélkül akarja valaki felnevelni a gyerekét, mert zátonyra fut a kapcsolata, hiszen ilyen is van, akkor inkább azért kellene az internetet bújni, hogy megtalálja a megoldásokat a helyzetre, például, hogy milyen anyagi támogatást kaphat, minthogy szapulja az apát, de önmagába nem néz. Arról nem esett szó, hogy milyen hibák vannak az ő személyiségében, viselkedésében, ami a pasinál lecsapja a biztosítékot.

Jelen helyzetben az élethez való alapszemléletét kellene átírni a fejében. Ő mostanra első sorban kismama, anya!

Azon is kellene témázni, hogy az édesanyjával rendbehozza a kapcsolatát, legalább minimál szinten, hiszen támogatást nagyjából csak tőle kaphat.

Olyan nincs, hogy én tökéletes vagyok, de hülye az anyám, az apám, az exem, és a jelenlegi párom is.

Szokták vala mondani, hogy: "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

333. bd55e3f068 (válaszként erre: 283. - Timycat)
2013. jan. 6. 10:03
Igaz.
332. Bobesbobek (válaszként erre: 322. - Vigyorex6)
2013. jan. 6. 09:37
Mindenki milyen megértő lett reggelre :-) amugy ennek örülök!En is értelek de nekem van tanárnő ismerösöm aki annyira szar anya,hogy gombàt ad a gyereknek enni pedig allergiàs rá(nem foglaljozik vele)!Van egy igen ismert,gogo táncos lány ismerösöm aki kb így maradt egykén a gyerekkel,komolyan mondom szuper anya!Nem lehet tudni ezt sem kiből mit hoz ki a gyerek,nem szabad előre itélni plàne nem azért mert egy unatkozó Miss Marple robbantotta a bombát,hogy nézzétek a ribit!Erre mindenki lek...za!Szerintem ez nem szép volt!
331. Vigyorex6 (válaszként erre: 330. - Andi6020)
2013. jan. 6. 09:09
Nagyon remélem én is, mert rengeteg jó apa van, akik jobb körülményeket biztosítanának a gyermeküknek, mint ahogy azt az anyjuk tenné, és amire itt gondolok, az anyagi oldal csupán egy kisebb töredék.
330. andi6020 (válaszként erre: 329. - Vigyorex6)
2013. jan. 6. 08:55
Sajnos anyaközpontú, azt tény, de nagyon remélem, hogy csupán a fedél megléte nem elég. :(
329. Vigyorex6 (válaszként erre: 328. - Andi6020)
2013. jan. 6. 08:51

Sajnos eléggé anyaközpontú beállítottság működik, de nekünk van egy barátunk, aki két gyermekét már elperelte anyukától, pedig a barátunkat sem veti fel a pénz.

Most azért küzd, hogy a legkisebb is hozzá kerüljön.

328. andi6020 (válaszként erre: 327. - Honeywald)
2013. jan. 6. 08:48
Azt nem tudom, de én általánosságban mondom, hogy remélem, hogy nem így van.
327. honeywald (válaszként erre: 326. - Andi6020)
2013. jan. 6. 08:46
miért? az kéne h az apukánál legyen a gyerek?
326. andi6020 (válaszként erre: 323. - Honeywald)
2013. jan. 6. 08:44
Azért ez (remélem) nem így van.
325. Durciful (válaszként erre: 311. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 08:42
Így jártál a legjobban. Elment, hát elment. legalább nem lesz aki kidobja a ruháidat az ablakon, mert nem sütöttél neki pizzát, mikor éppen terhesen hányingerrel, rosszulléttel küszködsz. Legközelebb tán már a gyerekedet dobta volna ki az ablakon a ruháid helyett.
324. honeywald (válaszként erre: 319. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 08:35
ne álmodozz...ez a pasi egy nyomorék! ha annyira kéne neki a gyerek akkor nem dobálna hozzád dolgokat és nem zsarolna, fenyegetne! dobd ki a francba és közöld h majd az ügyvéded hívni fogja!
323. honeywald (válaszként erre: 17. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 08:31
amíg az anyuka feje fölött tető van, a gyereket nem veheti el az apa! senkit sem érdekel h sokat keres, majd gyerektartásra bepereled és megitélnek szép kis összeget a gyerek javára, ami a te számládra fog érkezni!
322. Vigyorex6 (válaszként erre: 269. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 08:25
Látom az igazságot a soraid között, csak tudod, én azt látom, hogy ennek a hölgynek konkrétan agyat kellene kapnia valahonnan ahhoz, hogy azt a kis csöppséget fel tudja nevelni úgy, hogy a későbbiekben egészséges kamasz, majd egészséges felnőtt legyen.
321. michelle.r (válaszként erre: 316. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 01:26

Tudom, hogy ez most nem könnyű. De ettől még működik: a kezedben a döntés, hogy most ebben a pillanatban veszel egy nagy levegőt és eldöntöd, hogy akkor is jól érzed magad, ha ezek ketten ott hagytad. Ha a fejük tetején pörögnek, akkor is megoldod. Velük vagy nélkülük.


Remek alkalom arra, hogy húzz egy vonalat és eztán másképpen legyen. Vállalj felelősséget az életedért. Most már a gyerekedéért is. Szedd le azokat a nyomorult képeket az face-ről. Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, tegyél érte. Majd a pasid és anyád viselkedése is megváltozik, ha érzi, hogy autonom egyéniség vagy.

2013. jan. 6. 01:26
Pihenj le!Fog hivni,nyugi,de beszelnetek kell ezekrol a dolgokrol majd,fog jelentkezni ne izgulj!Jo ejszakat es egy szebb szulinapot jovore ezt kivanom!
2013. jan. 6. 01:23
NA JÓ ELKÖSZÖNÖK A NORMÁLISABB FELÉTŐL TALÁN HOLNAP JOBB LESZ, TALÁN A BARÁTOM IS ÁTGONDOLJA MÉG PÁRSZOR HOGY HA MÁR MEGCSINÁLT EZT A GYEREKET AKKOR NEM HAGY VELE MAGAMRA ÉS REMÉLEM BOCSÁNATOT KÉR A BUNKÓSÁGÁÉRT MERT HA ÉN HÍVOM AKKOR AZ BIZTOS HOGY RABSZOLGA LESZEK
318. Bobesbobek (válaszként erre: 315. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 01:22
Pultoztam,imádtam!Jött a fiam akit még jobban imádok,kozben elvegeztem egy masik sulit,nem dolt ossze a vilag!Vann olyan baratnom aki tokeletes kapcsolatba szült a pasi aztan 3 ev mulva megcsalta kirakta az utcara!Semmire sincs garancia,van olyan ismerosom aki a masodikat varja egyedul,ha anya leszel,fel allsz a foldrol,mert van kiert!
2013. jan. 6. 01:20
ilyenkor szeretném hogy már az ölemen fogjam a picim hogy legalább ő erőt adjon hogy ne hagyjam el magam...
2013. jan. 6. 01:18
amióta elment párom azóta egy falat sem csúszik le a torkomon nem hogy a tortám! Tudni se szeretném hogy ma szülinapom van
2013. jan. 6. 01:15
Nagyon sokat küzdöttem ezért a babáért nem csak az alakomat veszetettem el hanem mindent ami fontos volt nekem az összes barátomat és a munkával kapcsolatos vágyálmaimat is mert már nem fogok tudni pultozni és nem tudom hogy hogy fogom tudni csinálni a fodrász sulit ha meg esz a baba hiába fizetem ki8 kínkeservesen és még az álmom hogy nem leszek egyedülálló anya mint az én anyám is lett az is kezd elszálni
314. michelle.r (válaszként erre: 311. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 01:14

Ami megtörtént, azon már változtatni nem tudsz. A legtöbb, amit most tehetsz, tényleg az, hogy veszel egy kellemes fürdőt, iszol egy teát és elmész aludni. De előtte gyújtsd meg a gyertyát a tortádon, egyél egy szeletet ;)

Holnap tiszta fejjel gondolkodhatsz azon, hogyan tovább.


Nem most láttad utoljára, majd megbeszélitek. Ronda dolog volt, mindkettőtől, hogy ott hagytak a szülinapodon. Most nyugi!

2013. jan. 6. 01:11
Felesleges a barátnőimet hívogatnom amióta terhes vagyok úgy tekintettek rám mintha valami fertőző betegség lenne! Furcsa mód 2 régi ismerősömmel tudtam beszélgetni akik valamennyire megnyugtattak ezért tudok most higadtabb lenni persze még most is könyezek
2013. jan. 6. 01:09
és ezt pont ma a szülinapomon!!!
2013. jan. 6. 01:08
ez kb 3 órával vagy 4 órával azután történt hogy elindítottam a topikot! Persze anyámmal volt és hozott egy tortát mintha misem történt volna én nem fogadtam el mert előtte szörnyen viselkedett zsarolt zoknikkal ruhákkal dobált nagyon rosszul esett olyanokat mondott hogy a lelkembe gázolt szószerint fenyegetett és amikor vissza jött gödöllöről hozott egy tortát és vigyorgott mintha mi sem történt volna mégis mit kellett volna mondanom hogy minden rendben van amikor álandóan megaláz és nem hogy nőnek nem hanem embernek sem éreztem magam vártam hogy elnézésrt kérjen de nem ez lett, össze pakolt és elment
310. Bobesbobek (válaszként erre: 307. - Michelle.r)
2013. jan. 6. 01:04
Na jó csak már fáradok :-) de gondoltam,hogy érted te
2013. jan. 6. 01:02

Èn is azt gondolom most feküdj le pihenj,ne irj iyeneeket nem akarod te ezt a babt elvetetni,csak elkeseredtel!Itterre rogton ráfognak pörögni ne mérlegelve,hogy ez "segélykiáltás" Baromi szarvolt az elso terhessegem ( aki nyomozni akar elolvassa a masik forumomat csak tesek csak tessek ) volt olyan h9gy a pasim aki már a férjemel elment3 napra ,es hasonlok,de jo apa lett!nem joferj (utana lehet olvasni) de a fiam a mindenem a szerelmem!

Aludj egyet!

2013. jan. 6. 01:01

Igen hatalmas pácban vagyok! De látom itt nagyon rossz helyen keresgélek lehet hogy sok erre az Andersen de én komolyan mondtam

beteg voltam bipolár depis!A párom miatt és a gyerek miatt szoktam le a gyógyszerről hogy lehessen gyerekem és azért hogy egészséges legyen még ha az elvonási tünetek azt is jelentik hogy soha többet nem tudok majd elmenni egy buliba vagy egy moziba mert bepánikolok tőle úgy hogy pasz hogy nem e a mentőket kell hívni utána! Én igen is hogy felelőséget vállaltam a születendő gyerekemért igaz csk annyit amennyit tudtam de a páromnak nem elég úgy tűnik pont a szülinapomon hagyott faképnél

nem mondtuk hogy mi beszélünk egymással majd

csak az ajtó csapódást halottam ahogy távozott!!!

307. michelle.r (válaszként erre: 302. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 00:59
Igen, újra átolvastam, és kilogikáztam ;)
306. michelle.r (válaszként erre: 304. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:57
Egyrészt tudomásom szerint 14. hetesen már nem. Másrészt nem vagy most abban az állapotban, hogy erről dönts. Próbálj megnyugodni. Felhívtad már a barátnőid valamelyikét?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook