Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két majdnem teljesen egyforma terhesség. Valószínű ugyanolyan nemű gyermek fog születni? fórum

Két majdnem teljesen egyforma terhesség. Valószínű ugyanolyan nemű gyermek fog születni? (beszélgetős fórum)


16. Masu01 (válaszként erre: 6. - Nijntje)
2011. febr. 8. 20:53

He-he! Nálam is pont így volt.

Most meg a harmadikat csak a dinnye méretű hasamról veszem észre...

15. chany
2011. febr. 8. 14:05

Az első lányommal pontosan a 6. héttől kezdve 4 hónapot végighánytam, ha nem hánytam ,akkor hányingerem volt. Utána szuperül éreztem magam, minden leletem rendben volt.

A második lányommal semmiféle hányingerem nem volt, ilyen szempontból tök jól voltam, viszont minden vérvételemnél újabb és újabb gondok derültek ki, végig gyógyszert szedtem, veszélyeztetett terhes voltam. stb

Amíg ki nem bújt, addig biztos voltam benne, hogy nem lehet ő is kislány, annyira más volt a két terhesség.

Két lány és két teljesen más várandósság....

14. egypt (válaszként erre: 13. - 56e930fc2a)
2011. febr. 7. 15:18
Én is fáradtabb voltam, de szerintem azért, mert egyrészt idősebb is vagyok már, na meg van már egy gyerek, aki mellett nem nagyon lehet lazsálni.:)
2011. febr. 7. 15:13

Egyébként sós ízeket kívántam, nem volt hányingerem. Talán most fáradtabb vagyok.

Egyébként ugyanolyan eddig mint az első volt.

12. 56e930fc2a (válaszként erre: 10. - Egypt)
2011. febr. 7. 15:11

Igen, tudom csak másodlagos a neme.

Azért kérdeztem tőletek, hogy ti mit tudtok erről.

Majd 2 hét mulva megyek uh-ra, talán megmutatja magát, de ha nem az sem baj...

11. 7e55627956 (válaszként erre: 7. - 56e930fc2a)
2011. febr. 7. 15:10

Én a fiamnál mindent savanyúnak éreztem...

Erre anyám belém akarta beszélni a kislányt mert ő is ezt érezte és lánya lett :DD

Szóval még ez se egyforma mindenkinél :)

10. egypt (válaszként erre: 7. - 56e930fc2a)
2011. febr. 7. 15:10

Ilyenekre ne adj.:)

Mindenesetre az a lényeg, hogy egészséges legyen, a neme teljesen másodlagos...

2011. febr. 7. 15:09

Nekem mindhárom terhességem eseménytelen volt, se rosszullét se kívánósság, ssemmi.

Van két lányom, meg egy fiam.

Szerintem nem mérvadó

2011. febr. 7. 15:09
...
2011. febr. 7. 15:08

Köszi mindenkinek, csak kiváncsiságból kérdeztem. Mindenki azt mondja nekem, hogy akkor biztos Ő is kislány lesz.

Pont azért kérdeztem, mert szerintem sem igaz minden esetben ez.

Amugy kisfiút várunk a lány mellé :)

2011. febr. 7. 15:08
Hát ez egy nagy marhaság. Az első terhességem totál gondmentes volt, semmi hányinger. A másodikkal rengeteget szenvedtem. Két lányom van...
2011. febr. 7. 15:06
Egyébként mit szeretnétek? Kislányt vagy kisfiút?
2011. febr. 7. 15:06

Nálam többnyire majdnem egyformák voltak a terhességeim és van lányom is fiam is :)

Szerintem erre nem lehet adni :)

2011. febr. 7. 15:06

Ezen jót nevettem...:))) Valami népi bölcsesség?

Semmi köze a terhességnek a gyerek neméhez. Nálam nagyjából hasonló volt, igaz, a másodiknál kicsit jobban nyűglődtem a vége felé, de nem tudtam annyit pihenni és többet is híztam kicsit, meg a hasam is jóval nagyobb volt. És egy kisfiú meg egy kislány van.

2011. febr. 7. 15:04
Most várom a 2.babámat, és eddig szinte teljesen egyformák a tüneteim. Olyan anyukákat kérdeznék akiknek hasonló volt a terhessége, és vegyes gyermekei lettek.
2011. febr. 7. 15:03
Két majdnem teljesen egyforma terhesség.Valószínű ugyanolyan nemű gyermek fog születni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook