Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
305. michelle.r (válaszként erre: 301. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:55

Oké, sorry, hogy nem hittem, de volt néhány logikai bukfenc abban, amit írtál.


Csinálj egy teát és próbáld meg kialudni magad, holnapra tisztább lesz a fejed.

2013. jan. 6. 00:54
Akkor is szemétségnek tartom hogy egy pasdi felcsinálja a barátnőjét hogy a család minden vágya majd ha egy ilyen afér van bunkózik ha nem az van amit mond majd lelép tudja hogy ezzel is zsarolható vagyok őszintén szólva elgondolkodtam hogy vajon vasn e valaki aki csinál ilyen idősen abortuszt mert pasz hogy nem e életem legnagyobb hibáját követem el
303. Bobesbobek (válaszként erre: 299. - Michelle.r)
2013. jan. 6. 00:51
Most hiszed vagy sem ?
302. Bobesbobek (válaszként erre: 295. - Michelle.r)
2013. jan. 6. 00:50

Az arc nélkül arra gondolok,hogy jelezték,a lányok hogy ne lègy oly ostoba,hogy rábukkannak a facebookodra és a magán életedre itt !Nem arra hogy nekem a gyerekem kepe van itt,ha kell megadom a fb

Arra celoztam,hogy másét kutatják itt fikázzák ,jaj hagyjuk is érted te szerintem

2013. jan. 6. 00:50
Jó lenne ilyen hülyeségekkel viccelni de ez nem kamu!!! Miután fejendobott szülinapom alkalmával a zoknival elhúzott nagyimhoz anyámmal mert anyám megkérte hogy segítsen valamit elpakolni párom azt akarta hogy menjek vele gondoltam terhesen 3 óra alvás után a szülinapomon kihagyhatom hogy nézzem hogy pakolnak 50-kg-s cuccokat erre mire jött vissza anyámmal össze pakolt és elhúzott nem mondom hogy nem volt részem benne én szülinapomon kedvességre nem egy zoknival való fejbe vágásra gondoltam
2013. jan. 6. 00:49
Lehet hogy van hibája a fórumindítónak,de ha igaz amit ír elég nagy pácban van. Nem kellene még megtaposni.
299. michelle.r (válaszként erre: 294. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:46
Hívd fel valamelyik barátnődet, hogy hagyja abba a bulizást és menjen fel hozzád, mert szükséged van rá. Vagy az anyádat. Akármennyire is egy húron pendül az expasiddal, csak nem hagy ilyen állapotban egyedül.
2013. jan. 6. 00:45

Ennyit a kamuról!! Terhes vagyok több mint 13 heteha gondoljátok nincs marhára incognitóm január 5 a szülinapom ki is írtam facén barátomnak hátha elnézést kér hogy szülinapomon anyámnak ugrál mint a paprika jancsi engem leszar és még itt is hagyott!!! én nem sokat beszéltem vele amikor itt volt össze pakolt és elhúzott

nem tudom hogy mi ez most a pasim az összes cuccával elvonult és az hogy állapotos vagyok sem fog hírtelen megváltozni...

297. Bobesbobek (válaszként erre: 295. - Michelle.r)
2013. jan. 6. 00:43
????????? Nem ertem a kerdest bocs!
296. Lifa34 (válaszként erre: 293. - Michelle.r)
2013. jan. 6. 00:42

Én végigolvastam az egész topikot, sőt még a képeit is megnéztem. Ebből gondolom, hogy nem kamuzik.



Ez pedig nagy bunkóság volt tőled.

295. michelle.r (válaszként erre: 292. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 00:42
Ha kirakom a gyerekem képét, akkor hiteles leszek? ;)
2013. jan. 6. 00:40
hát most már van ezért nem írtam több óra hosszát sírtam hogy egy ilyen érzéketlen b**zi K**csögtől vagyok terhes
293. michelle.r (válaszként erre: 290. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:39

Egy évvel ezelőtt nem voltál teljes anyagi csődben és terhes sem voltál.


Már el is hagyott? Basszus, meg kellett volna sütnöd azt a pizzát ;)


Livi, szerintem te kamuzol.

2013. jan. 6. 00:39
Lényegében azt fogják irni neked itt a csevegős csajos forumon,hogy kitalálod az egészet és összevissza beszélsz!Szerintem bele se olvas többet ebbe a fórumba!Beszélj egy barátnöddel vagy valkivel,itt nem kapsz sok vigaszt tök mindegy mi igaz mi nem!Itt 10ből 9en tökéletesek és arc,elönytelen fotó nélkül rendelkeznek!Tisztelet a kivételnek!!
2013. jan. 6. 00:39
hát ma össze pakolt a zsarnokoskodás miatt szépen megmondtam neki hogy mostmár elegem van én arra számítottam hogy bocsánatot kér és elsimítottuk volna az ügyet ehelyett össze pakolt és kitipegett az ajtón
2013. jan. 6. 00:36
Több értelem talán ti nem érzitek ezt át persze nem fogok borotvát szopogatni ,de ha ezt a beszélgetést 1 évvel ezelőtt ejtettük volna meg hogy a teljes anyagi csőd hogy terhesen elvisznek az adósok börtönébe és hogy a faszim is elhagy a szülinapomon anyám meg szembe köp álásom nincs ugye és a barátaim buliból telóznak hogy boldog szülinapot hát jah.. lehet sőtt biztos hogy a nyugtatók miatt amit szedtem már nem élnék és ez nem vicc!
289. andi6020 (válaszként erre: 287. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:34
Nem értem. Eddig szó nem volt elhagyásról.
288. 0a84e34983 (válaszként erre: 287. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:32
Most akkor elhagyott a párod? Vagy nem értem...
2013. jan. 6. 00:29
Most aztán nagyon bűntudatom van hogy egy két ember látta ezeket a képeket! Vissza térve tényleg felelőtlenek és komolytalanok vagytok ! Oké hogy nem rendelkeztek orvosi diplomával de azt reméltem alapvető emberi empátiával annál inkább hogy megértsétek hogy milyen szar az az érzés hogy elhagy a pasitok a szülinapotokon amikor 13-14 hetes terhesek vagytok! Egy válás is sza*r érzés nagyon de miért gondoljátok ha elhagy egy pasi benneteket terhesen az jobb, amikor már nincs vissza út! Tudjátok mit marhára könnyű ba*szogatni másokat akiknek talán életük legszarabb napja van!!! KÍváncsi lennék hányan bírnák ki ezt ép elmével teljes anyagi csőd és mellé a szülinapotokon az első gyereknél lelép a párotok vajon nektek ez a sok szarság hogy esett volna?
2013. jan. 6. 00:22
Ez a képem azért szerepel a facén mert büszke vagyok erre a melómra amin nem pucér seg*gel ráztam magam mint egy két laza erkölcsű csajszi poénból hanem irtóra jó kest kaptam ezért ez egy szép emlék abszolút szexmentes mint már írtam nem go go szóval 70-ért nem tudom ki ne vállalta volna be hogy pultozik és xy számon felpattan a pultra hangulat csinálás szempontjából
285. michelle.r (válaszként erre: 284. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 00:21

"arra nem is gondoltok ha esetleg nyugtatót szedtem és leálltam a pasim pont ma a szülinapomon eltiplizett 4 hónapos terhes koromban akkor esetleg kinyírom magam a baszogató stílusotok miatt??? "


Nem. Látatlanban megszavazom, hogy ennél azért több értelem szorult beléd.

2013. jan. 6. 00:15
Itt vagyok néha van más progim is sorry! Látom megoszlanak a vélemények, látom főként nem a tanácsadás vagy a segítség a cél én őszinte megbánással és problémákkal fordultam felétek,nem az UNATKOZÓ HÖLGYEK önkényes ítélkezésére és baszo*gatásától hangos a fórumra vágytam hanem egy végig sírt egyedül töltött születésnap feldobására vagy megértésére vágytam a legjobban, arra nem is gondoltok ha esetleg nyugtatót szedtem és leálltam a pasim pont ma a szülinapomon eltiplizett 4 hónapos terhes koromban akkor esetleg kinyírom magam a baszogató stílusotok miatt??? Őszintén szólva itt aztán igazán ostoba érzéketlen emberekre találtam!!! Ti nem érzitek a szavak súlyát mégis hogy aludnátok ha esetleg búcsút mondanék az életemnek mert ti akiktől segítséget kértem volna a szülinapomon terhesen hogy lelépett a faszim és ti o*rdas k*urvának neveztek ez még egy normális idegzetű csajnak is sok lenne nem gondoljátok??!!!Hát igen én nem Ordas R*bancok véleményére vagyok kíváncsi sorry ha elkeserítek valakit de nem sok olyan csajt ismerek aki 18-25 éves koráig egy pasival volt tudjátok ezek a hosszú kapcsolatot kedvelő lányok nem K*vák általában különben naponta hetente lenne nekik más ,jah és az ítélkezés kedvéjért nem is vetetnének el 2 magzatot szerelemből mert úgy éreznék belehalnak ha elhagyja őket a párjuk! Igen vendéglátóztam amit mondotok képet azért konkrétan 70 000 ft-t kaptam 1 buliért a szórakozóhelytől mert koktéloztam és a pulton táncoltam még 2 lánnyal ez nem gogo jól jött a pénz 164 emberből válogattak be! Bocsi ha valaki nem vállalta volna be én megtettem!!
283. timycat (válaszként erre: 260. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 23:43
pfff adatvédelem, még a "szimpla" védekezés sem megy, nem hogy adatvédelem
282. timycat (válaszként erre: 257. - Michelle.r)
2013. jan. 5. 23:40
Biza te tévedsz, annak az embernek akart aztán gyereket szülni, aki 2 gyereket "lekukáztatott" vele... nem bonyolult, másrészt szerintem abszolút beleillik a profiljába
281. timycat (válaszként erre: 186. - Livcsi987)
2013. jan. 5. 23:20
Te ezt az embert választottad a gyereked apjának, ez téged is minősít... vagy erről sem te tehetsz?
280. bd55e3f068 (válaszként erre: 277. - Michelle.r)
2013. jan. 5. 22:10
Gondolom, ómutti oldja meg, mert a kishölgy csak arra vár, hogy az el legyen adva.
279. acuko (válaszként erre: 277. - Michelle.r)
2013. jan. 5. 22:04
na, jahh. Lehet, a maminak mindegy..
278. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 274. - Bobesbobek)
2013. jan. 5. 22:02
277. michelle.r (válaszként erre: 273. - Acuko)
2013. jan. 5. 22:00
Őszintén sajnálom, mert azt azért még megkérdeztem volna tőle, hogy nem kéne-e a nagyit kimenekíteni abból a romhalmazból, ahol se padlószőnyeg, se járólap, sőt meg is lehet fagyni :/.
276. bd55e3f068 (válaszként erre: 275. - Bobesbobek)
2013. jan. 5. 22:00
OK, nem ezt mondtad. Akkor szerinted hogyan kell őt támogatni?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook