Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... fórum

Segítség a párom teljesen megváltozott amint 4. hónapos terhes lettem... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
365. d71ef05a8e (válaszként erre: 5. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:29

Olyan gyorsan dobd ki őt az otthonodból, amilyen gyorsan csak lehet. Lehet, hogy rászorulsz a pénzére, de sem máskor sem a mostani állapotodban nem viselkedhet veled így. A gyermeketeknek sem lesz ez így jó. amíg van két kezed és egsézséged, és szerető családi háttered, meg fogjátok tudni oldani valahogy az anyagi nehézségeket, bár nagyon nehéz lesz, de muszáj meglépned.


felfordul a gyomrom, ha valaki kihazsnálja, hogy a másik kiszolgáltaott helyzetben van, egyszerűen nem találok szavakat a pasidra, ha találnék, az viszont nem tűrne nyomdafestéket.

364. Vigyorex6 (válaszként erre: 361. - Bd55e3f068)
2013. jan. 6. 11:29
Jahh, van a KözösÜlés, meg az ElektromosKisÜlés. :)
363. Bobesbobek (válaszként erre: 338. - Bd55e3f068)
2013. jan. 6. 11:28
Rosszindulatu es izléstelen volt!
362. Vigyorex6 (válaszként erre: 357. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:28

Igen, 1 év a szervezteből való kiürüléshez, de nem ahhoz, hogy ne legyél terhes.

Akkor most tanuljuk meg: a nyugtató nem fogamzásgátló!

Má' csak, hogy nehogy megint terhes legyél.

361. bd55e3f068 (válaszként erre: 360. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:27
Azt a csodát közösülésnek hívjuk.
2013. jan. 6. 11:26
Most őszintén nem is tudom hogy milyen csodának kellett történnie hogy teherbe essek őszintén szólva én mondtam a gyerek apjának amikor pár hónapig próbálkoztunk hogy nem baj biztos az7 abortusz miatt ami anno volt hogy lehet eltömődött a petefészkem 100x hamarabb gondoltam erre mint a gyógszerre de persze azt is hallottam hogy a gyógyszernek amit szedek fogamzásgázló hatása van sokat olvastam ilyeneket azt is olvastam hogy akik szették ezt a gyógyszert azoknak endokirinológushoz kell menni ha gyereket szeretnének mert ez a gyógyszer pajzsmirigy zavart okoz és maguktól nem esnek teherbe
359. bd55e3f068 (válaszként erre: 354. - Vigyorex6)
2013. jan. 6. 11:24
Add fel! Képtelenség mindent a helyére tenni.
2013. jan. 6. 11:22
Akarom írni a 7 éves kapcsolatomban 3 évet próbálkoztam és nem sikerült
2013. jan. 6. 11:22
Igen de az orvosom azt mondta kell egy év hogy kiürüljön a szervezetemből+ + évet próbálkoztam előtte 0 eredménnyel! Mégis honnan találtam volna ki hogy ez ilyen gyors lesz?
2013. jan. 6. 11:20
Én is úgy gondoltam hogy 7 évet elpazaroltam az életemből mert egy olyan embert választottam aki igazából sose akart családot mert olyan felfogású volt csak úgy tett ezért nem jött össze a gyerek az utóbbi 3 évben a 7 éves kapcsolatomban ,legalább is ezzel nyugtattam magam! Amikor a Gyerek apjával találkoztam amikor elmondta hogy ő is így érez akkoör úgy éreztem meg találtam a másik felem olyan volt mint zápor után a napsütés
2013. jan. 6. 11:18
Az elején ugyan azok a vágyak célok rajzolódtak ki igen kicsit hírtelen vágtunk bele de azonos volt a cél mind a ketten családot szerettünk volna nagyon! Ezért csináltuk így igaz nyáron volt munkája én kerestem aztán suliba iratkoztam be mert jobb lehetőségnek tartottam! Akkor sikeredett a baba
354. Vigyorex6 (válaszként erre: 343. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:17

"...ha már mind a kettőnk részéről rendeződnek az anyagiak akkor próbálkozunk még ezért is kezdtem bele a fodrász suliba..." ésatöbb, ésatöbbi ...


... és itt jön a képbe, hogy azt hitted, hogy véd a nyugtató, amit már nem szedsz, mert lejöttél róla?

353. bd55e3f068 (válaszként erre: 347. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:15
Egyikőtöknek sem volt munkája, és gyereket csináltatok.
352. andi6020 (válaszként erre: 351. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:15

"Sziasztok én egy 4.hónapos kismama vagyok ez lesz az első babám, nagyon vártam már, úgy mond ez volt minden vágyam , vicces de véletlenül jött össze"


Így kezdted az egész fórumot.....

2013. jan. 6. 11:14
De attól vagyok terhes!!
2013. jan. 6. 11:13
Én megbeszéltem vele akarta a gyereket akkor amikor össze jött akkor is csak aggódott hogy nincs munkája, hát nem mondom ebben a helyzetben én is aggódtam mert nem tudtam magammal mit kezdeni 3 hónapig így ilyen állapotban hogy hányós és vérzős voltam! Mára minden elmúlt minden okés a gyerekkel legalább is eddig de persze hogy engem meg páromat is kiakasztotta hogy anyagilag éppen hogy kijövünk és igen az ő spórolt pénzéből, de mondhatta volna hogy nem akarja agyereket akkor lehet én is elgondolkodom rajta! Nem mert kényszerítenek hanem mert így látom jobbnak ha nem szülök egy árvaháznak
349. andi6020 (válaszként erre: 348. - Timycat)
2013. jan. 6. 11:12
Nem attól terhes, akivel a gyereket tervezte.
348. timycat (válaszként erre: 343. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:10

nem érted, 1 éve vagytok együtt a pasival, de már egész nyáron próbálkoztatok a gyerekkel... ergo egy vadidegennek akartál gyereket szülni. Mire számítottál mégis?


Biztos én vagyok megint a kretén de azért mert a kapcsolat első fél évében fűt-fát ígérnek még nem dobom el az agyam és láncolom le magam egy életre a pasihoz egy szerencsétlen gyerekkel, aki tényleg nem tehet semmiről.

2013. jan. 6. 11:10
Már ismertem magam ennyire hogy tudtam mivel jár az elején arra nem is számítottam hogy még plusz veszélyeztetett terhes leszek mert véreztem több héten át folyamatosan pecsételő vérzésem volt és az orvos azt mondta feküdjek különben elvetélek! A Párommal megbeszéltem a dolgokat ő azt mondta ha majd terhes leszek akkor 2 munkát vállal ha szükséges ehhez képest szeptember óta ke4res
346. andi6020 (válaszként erre: 340. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:10
Szerintem magadnak teszel óriási szívességet azzal, ha törölteted a regedet, vagy csak simán csinálsz egy másikat és azzal fórumozol, az adott témában pedig nem itt vársz segítséget, mert totálisan felesleges és értelmetlen.
345. Vigyorex6 (válaszként erre: 344. - Timycat)
2013. jan. 6. 11:09
pl.
344. timycat (válaszként erre: 342. - Vigyorex6)
2013. jan. 6. 11:07
vagy egy gyermekelhelyezési pernél elég jó adu a másik kezében... de ugye akkor is más lenne a hibás
2013. jan. 6. 11:06
Persze elgondolkodtam rajta én is igen előtte terveztük a pasival a gyereket több hónapon át próbálkoztunk kb egész nyáron még ő volt magába esve hogy nem jött össze én erre azt mondtam ráérünk majd később próbálkozunk újra vagy ha már mind a kettőnk részéről rendeződnek az anyagiak akkor próbálkozunk még ezért is kezdtem bele a fodrász suliba hogy jobb anyagi körülményeket tudjak teremteni a gyerekemnek ha lesz de túl hamar jött én először mérges voltam azt mondtam elvetetem a párom mérges volt persze én se mondtam komolyan csak dühített hogy ilyen helyzetbe kerültem hogy pont melózni és azt is csak amíg tart a suli alkalmi munkát akartam és sulizni mellette tudtam hogy ez így nem fog menni mert nagyon hányós voltam nem csak reggel hánytam délben meg este is...
342. Vigyorex6 (válaszként erre: 339. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:05

Redben! Tegyük fel, hogy van lehetőséged erre:

"...ennyi pénzért én most terhesen is ráznám a seggem..."

Azért idézlek téged, hogy végre valamit ne sértésnek fogj fel!

Tehát 2013-mat írunk. Virágzik a internet világa. Szerinted ha kamasz korában a gyerekedet az édesanyja ilyen jellegű fotóival bombáznák a kortársai, akkor mennyire mosolyogtatná meg?

341. timycat (válaszként erre: 339. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 11:04

megint kivetted a hsz-ból azt ami miatt rám lehet fogni, hogy én vagyok a dög... az átléptél, hogy az életünk baklövéseiért nagyrészt mi vagyunk a felelőssek, senki másra nem lehet ujjal mutogatni, felesleges nem vezet sehova, pusztán illúzióban ringatod magad, hogy a világ a kötsög és csak te vagy a normális, pedig ha magadba néznél észrevennéd, hogy nagyon sok múlott a te döntéseiden is, ha te nem szeded össze magad, helyetted senki nem fogja megoldani a problémát.


És itt most lehet jönni az elvált szülőkkel -az én szüleim is és még sokaké is elváltak, meg a kötsög pasikkal, de ezeket a pasikat te választottad magad mellé. Nem mindig más a hibás, ezt kéne végre észrevenned és el kéne kezdeni felelősséget vállalni magadért, mert rövid időn belül gyereked lesz és ő érte is felelősséggel tartozol

2013. jan. 6. 11:01
Persze egyáltalán nem vagyok tökéletes ,de az anyám meg a pasim se az! Előszeretettel kívánom nektek hogy találjatok egy olyan pasit aki lekezel benneteket és szülinapotok alkalmából megmondja mit főzzetek neki és hogy szülinapi jókívánság helyett zoknival vágjon fejbe majd lépjen le! Még jó hogy egy szikrányi megértés sincs bennetek
2013. jan. 6. 10:58
Hát elég nyers vagy Timycat én nem segget rázni mentem el terhesen ti 3 évvel ezelőtti munkámról beszéltek akkor volt a pulton táncolós kb 23 éves koromban szóval akkor viccesnek tartottam és csináltam, jah egyébként ha lenne rá lehetőségem ennyi pénzért én most terhesen is ráznám a seggem mert anyagi szarban vagyok és nem válogatnék!!! Én tavaly műszerek eladásával foglalkoztam amit nagybátyám hagyott anyámra meg persze így rám is nem csak a házat ahol zord körülmények vannak! És ezeknek az antik EMG-s meg egyéb oszciloszkópok frekvencia mérők meg ilyenekkel foglalkoztam szóval erlektroteknikával de mindegy és nem segg rázás stb de sajnos véges volt a készlet idén elfogyott spórolás nem volt az adósságokat fizettük belőle
2013. jan. 6. 10:56
Ha egy kicsi szerencséje van ennek a magzatnak, nem kell ilyen anyával élnie :/
337. timycat (válaszként erre: 287. - Livcsi987)
2013. jan. 6. 10:45

Na figyelj!


A barátnőmet a férje hagyta ott terhesen, olyan 3-4. hónap magasságában, 10 év ismerettség után, hitelekkel megpakolva... ő nem a seggét rázta a pulton, összeszedte magát, dolgozott... persze szopás volt az első év, de most 2 éves a gyerek és barátnőm ahelyett hogy mindenért másokat hibáztatott volna tette a dolgát, némi segítséggel ugyan, de mára saját lakása van és egész jól menő adótanácsadó irodája... tudod így is lehet... nem mindig más a hibás a balf.sz döntéseidért


Másrészt az hogy te, mert nem tetszenek a vélemények leöngyilkolod magad terhesen -mert tőled ennyi telik- hadd ne mi legyünk a hibásak

336. bd55e3f068 (válaszként erre: 292. - Bobesbobek)
2013. jan. 6. 10:37
Szóval ez a helyes támogatás? Ennyi?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook