Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítek a fogyásban (személyi edző) fórum

Segítek a fogyásban (személyi edző) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. brian (válaszként erre: 9. - Vaczila)
2010. aug. 5. 11:36
Sok levél jön, próbálok mindegyikre válaszolni. Lehet a torna DVD-re nem kielégítő. Minél nagyobbak az izmok, annál több kelóriát égetnek nyugalmi helyzetben is. Attól, mert 1-2 hónapig súlyzózól, még nem leszel kigyúrt, de sokat segítene a fogyásban. Ne hagyd abba a tornát, de más edzéssel kombináld, pl súlyzós, vagy intenzív séte. A pulzus számra oda kell figyelni. 120-135 között a jó, egy 25-35 éves nőnek. Ha a pulzus túl magas a zsírégetés leáll. ugyanez van a koplalással. Ha koplalsz a szervezet izmot bont és felhagy a zsírégetéssel.
15. brian
2010. aug. 5. 11:32

Az, hogy mennyit tudsz fogyni, nem kizárólag a súlyodtól függ. Kérdés mekkora a testzsírszázalékod. Ha 58 kg vagy és 16%, akkor ne is akarj.


Ezt súlyból nem lehet megállapítani. Kérdés, hogy mennyit mozogsz, mert akkor több kell, hogy az izom ne épüljön le., Ha nem mozogsz kevesebb. Mozgáshoz szerintem a 2000-2200 a jó, de mondom, ehhez több adatra van szükségem.

14. brian (válaszként erre: 4. - 6ecff55bc6)
2010. aug. 5. 11:29
változik a tudomány! Új módszerek, új kutatások. Én is tanulok közben!
13. falcngate (válaszként erre: 1. - Brian)
2010. aug. 5. 11:29

Honnan gyűjtöttél információt a témában? Elvégeztél valami sulit, vagy csak utánaolvastál?

Milyen helyen dolgozol mint személyi edző?

A félreértések tisztázása végett kérdezem.:)

12. brian
2010. aug. 5. 11:29

Szia morca!


Az első pár kiló lemegy hamar. Ez lehet zsír veszteség, de lehet izomveszteség is. Diétánál szénhidrátként rízst egyél és zabpelyhet, fehérje forrásjként a csirkemell a legideálisabb, de a halban is sok van. Zsír az leginkább telítetlen legyen. Este lefekvés előtt 1 kiskanál lenmagolaj jót tesz. Keverd el valamiben.


Az, hogy mikor indul be a fogyás újra nem tudom megmondani, de ha rendszeresen mozogsz és az anyagcseréd jó, akkor türelem. Leadni mindent az 1-2 év, nem pár hónap.

11. falcngate (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2010. aug. 5. 11:25

Ebben mondjuk igazad van.

Viszont hétvégén hallottam, hogy "személyi edző" sajnos végzettég nélkül is lehet valaki mondjuk egy edzőteremben, én ezért nem vettem olyan komolyan a kifejezést a topiknyitónál.

10. 5e48d37001 (válaszként erre: 8. - Falcngate)
2010. aug. 5. 11:09

Lehet,igazad van,csak éppen nem azt írta,hogy lelkes amatőr vagyok és segíteni szeretnék,hanem,hogy személyi edző,azért van külnbség a kettő közöt.

Egy lelkes amatőr,utánaolvassgat a neten,itt ott,de egy személyi edző,életmódtanácsadó munkáját komoly tanulás előzi meg.

2010. aug. 5. 10:12
Rendes tőled hogy segíteni próbálsz. Én heti 3-4x tornázom, többnyire itthon, dvd-kre. E mellett heti 1x kangoo-ra szoktam járni. Odafigyelek az étkezésre is, kerülöm a fehér lisztes, cukros dolgokat, próbálok zsírszegény tejtermékeket és húsokat fogyasztani. Tavaly leadtam 20 kilót, egy ideje azonban stagnál a súlyom. Van ötleted hogy hogyan lehetne újra beindítani a fogyást? Szeretnék még egy kicsit fogyni.
8. falcngate (válaszként erre: 6. - 5e48d37001)
2010. aug. 5. 09:30

Figyi, alapvetően elképzelhető, hogy 1 év alatt utánaolvasott a dolgoknak, mert tájékozott akart lenni a témában.

Mi ezzel a baj?

Szerintem mindenki úgy kezdi, hogy először rosszul csinálja...(tisztelet a kivételnek).:)

2010. aug. 5. 09:26
Én van hogy 8kor is vacsizok, de ilyenkor nem szoktam éjfél előtt ágyba kerülni... Az s emindegy, hogy az ember mit eszik. Egy adag tejsavó, vagy pár szelet felvágott nem a világ vége.
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 4. - 6ecff55bc6)
2010. aug. 5. 08:58
Igen..Éjjel gyorsan megnéztem a hozzászólásait,mert kíváncsivát tett.A legelsővel már ellentmondásba keveredett,innentől számomra már nem hiteles.
5. Spiritus (válaszként erre: 4. - 6ecff55bc6)
2010. aug. 5. 04:21

:)


Nem is értem ezt az egész kérdéskört. Nyilván ha éjfélig vagy egyig szeretsz fennt lenni, akkor még enned kell 6 után :) Én alaphelyzetben 9 vagy fél 10 körül fekszem, így próbálok 6 körül vacsizni, de 8 után már nem eszem. De mindenki érzi, hogy mi a jó neki, nemde?



Amúgy jó néven venném, ha beleolvasnál a naplómba, hátha van valami jó tanácsod.


Szerinted hány kcal a max. amivel egy igazán aktív 58 kgos nő fogyni tud???

2010. aug. 5. 01:34

Egy év óta változott a felállás?

"este 6 óra után, soha ne egyél, inkább igyál vizet ha nagyon éhes vagy, és lefekvés előtt 4 órával szintén ne egyél."

anno' még ezt írtad másik fórumba, de mindegy.

3. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - Brian)
2010. aug. 5. 00:46

január óta diétázom, eddig leadtam 15kg-t.. nem követek semmilyen fogyókúrát, inkább arra figyelek, hogy többször kevesebbet egyek, a cukros dolgokat, meg a fehér kenyeret elhagytam, egy héten 4-5x tornázom.. szóval nem őrült módjára fogyózom.. egy ideje nagyon megállt a fogyás és hiába minden, a mérleg nem igazán mozdul lefelé.. kitartó vagyok és nem adom fel, de mégis mit tehetnék, hogy megint beinduljanak a dolgok?


előre is köszi :)

2010. aug. 5. 00:38

szia:)


nekem lenne pár kérdésem.. :)

2010. aug. 5. 00:07

Kedves fogyni vágyó hölgyek!


Pár dolgot tisztázzunk!

1. Nincs semmiféle szer, amivel fogyni lehet diéta nélkül.


2. Nincs "fogyasztó", edzés, gép vagy készülék.


3. Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!


4. Célirányosan fogyni egy testrészről nem lehet. Genetikailag meghatározott, hol tárolódik a legtöbb zsír és honnan tűnik el utoljára. Nem lehet a problémás területeket se edzéssel, se zsírégetővel fogyasztani, minden ilyen állítás hazugság.


5. Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros.


6. Az összes sztárdiéta baromság!


Ha valóban fogyni akarsz, akkor szívesen segítek, de előre szólok, hogy nem lesz könnyű feladat. Amit felszedtél felesleget, azt leadni sokkal, de sokkal nehezebb.


Kérdezzetek és segítek az étrendet is összedobni.

De kérek mindenkit, ne tablettákat vegyen, mert a kondibérlet sokkal hatásosabb és lehet még olcsóbb is!!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook