Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ruhavásárlás fórum

Ruhavásárlás (beszélgetős fórum)


30. Bcicus (válaszként erre: 28. - 21acd87fa3)
2013. máj. 31. 20:26
Mondjuk én vállpántosat nem veszek fel, csak hosszú vagy 3/4es ujjút.
2013. máj. 31. 19:32
ZARA,H&M,Promod,Reserved,Takko,C&A,Tesco.
28. 21acd87fa3 (válaszként erre: 26. - Bcicus)
2013. máj. 31. 19:10

Akkor lehet, hogy nem egy bolygón élünk! :D Nekem meg minden túl kivágott, a pántos fölsők pántját is le szoktam rövidíteni, hogy ne legyen olyan mélyen dekoltált. Úgy látszik, ízlések és pofonok tényleg annyira különbözők, hogy a boltosok senkinek nem tudnak jót tenni. :)))


Neten szokott valaki vásárolni közületek? Mik a tapasztalatok, nem tudtok valami jó webáruházat?

27. 51d2a81b36 (válaszként erre: 1. - Katyuska83)
2013. máj. 31. 09:32
Turiban, bizományi boltban! Nagyon szuper, csinos, egyedi rucikat ki lehet fogni jó áron!
26. Bcicus (válaszként erre: 25. - 21acd87fa3)
2013. máj. 30. 23:04
Én meg pont azt látom, hogy semmi szexibb ruha nincs, sehol egy kivágott felső, mindenhol csak uncsi kerek nyakú polók.
25. 21acd87fa3 (válaszként erre: 24. - Krisztin20)
2013. máj. 30. 21:53
Igen, rengeteg k.rvás cucc van. Vagy köldökig kivágott, vagy tök átlátszó, vagy p.csakivillantó, vagy full csipke dolgok vannak. :D
2013. máj. 30. 21:42
Érdekes, most tavasszal én is igy voltam, hogy elhatároztam, hogy most megyek és vásárolok új ruhákat, és nem találtam, vagy kicsi volt, vagy nem tetszett, vagy esetleg baromi drága volt. De azt már megfigyeltem, hogy ha ugy indulok neki, hogy akkor most jól bevásárolok, akkor biztosan nem találok semmit...de ha csak ugy nézelődöm (vagy esetleg hónap végén spórolni akarok...), akkor látok jobbnál-jobbakat....és hogy hol? Régebben szerettem a Takko-ban, New Yorker-ben, de mostanában nem nagyon tetszenek. Helyettük ami inkább bejön, az a városban a mindenféle kis butikok (nem kínai, oda csak végső esetben megyek, mert van hogy keresek egy konkrét stilusu dolgot, és sehol nem találok olyat, csak a kinaiban). Nekem bejön ez a mostani divat, hogy strasszokkal, flitterekkel kirakott szines dolgok, csak ne legyen idomtalan a fazonja, meg ne legyen átlátszó. Amugy ugye hogy nagyon sok kurvás cuccot árulnak most??
23. Bcicus
2013. máj. 30. 20:36
Hát én H&M-ben és C&Aban hónapok óta nem találok olyan fölsőt amit fel lehetne venni és nem azért mert nincs a méretemben, hanem egyáltalán nem látok olyat.
2013. máj. 30. 20:35
Hű, jó sok üzletet felsoroltatok, akkor már csak az a baj, hogy a világvégén élek. Itt ezekből szinte semmi nincs. Takko, KIK, Vogele, Tesco. Ennyi. Néha rendelek a netről ezt-azt, de az meg eléggé lutri.
2013. máj. 30. 20:21

H&M, Orsay, KIK és Tesco, ez utóbbiban komolyan jó dolgok szoktak lenni, a H&M-be pedig szinte mindig vannak akciók és nem kenyerük a csili-vili, sok mintás förmedvények.

Ahova tilos, na jó nem ajánlott menni :) az invázió és a cosmos city, borzalom :)

20. katyuska83 (válaszként erre: 17. - Beatav)
2013. máj. 30. 20:18
Van onnan néhány cuccom, de csak a Clockhouse márkák a jók,a többi olyan nyanyás. Ezekből viszont sokkal kevesebb van, és nem is találtam mostanában olyat,amit megvennék. Viszont mai napig árulják azokat,amiket pl már 3 éve is láttam,és van is nekem más színben... Hű de változatos :)
2013. máj. 30. 20:17
H&M, pull&bear, zara, Bershka, ès leginkàbb a Hàdàban.
2013. máj. 30. 20:15

Nekem nagy kedvenc a Stradivarius, de most a Terranovában vettem farmert 3000-ért! A Springfieldben jó pólókat vettem pár hónapja, az Orsayban is találni jó göncöket. A Promodból is van pár holmim.

Nem veszek fel csípőfarmert, ezért örültem, mikor a Stradivariusban találtam ún. High Waist, azaz magasabb derekú (de nem a régifajta derékgatya!) farmert.

17. beatav
2013. máj. 30. 20:12
C&A? Mondjuk mostanában a KIK diszkontban találtam egyszínű,egyszerű és nagyon kényelmes felsőket,jó anyagúak, nemcsak magamra a lányomra (570ft-ért!!!) is.
16. katyuska83 (válaszként erre: 14. - 21acd87fa3)
2013. máj. 30. 20:11
Én ott sem találok :( És a baj,hogy nincs türelmem túrni. Pedig sokan mondták,hogy jó dolgok vannak, de számomra elképzelhetetlen,hogy pont ott találjak valamit,ahol csak 1-1 darabok vannak és talán a méret sem jó.
2013. máj. 30. 20:05
Ma már megtehetem hogy márkásabb ruhákat vásároljak magamnak,de 5-6éve turkáltam egy farmer mini szoknyát 500ft-ért és a mai napig ez az egyik kedvenc darabom.Elnyűhetetlen és bármivel kombinálható.
14. 21acd87fa3 (válaszként erre: 9. - Katyuska83)
2013. máj. 30. 20:04

Stílust semmiképp se váltsunk, mert ha mindenki úgy kezd öltözködni, ahogy ezek az üzletek diktálják, akkor sírógörcsöt kapok! :)))


A turkáló egyébként lehet jó ötlet, már ahol van normális turkáló. Nálunk (Esztergom) az sincs. :( De Pesten voltam már egy helyen, ahonnan lett egy csomó jó cuccom fillérekért. (Leginkább pólók, felsők, mert akkor épp arra vadásztam. Nagyon eredetiek.)

13. Bcicus (válaszként erre: 1. - Katyuska83)
2013. máj. 30. 20:04
Hát én sem találok semmit fölülre alig van felsőm, de szinte mindenhol csak sim tshirt-ök vannak és kész, én szeretem a kivágott nőies cuccokat, csak nálam még az extra méret is megnehezíti a választási lehetőséget.
12. timmy1984 (válaszként erre: 9. - Katyuska83)
2013. máj. 30. 20:03

Dettó.. :(

Hogy legyen nőies az ember lánya, ha csak k..vákra van rongy..

2013. máj. 30. 20:02
Csakis turkálóban! :-)
2013. máj. 30. 20:01
Én is azon agyalok, hogy nem lenne-e jobb varratni olyan ruhát, amilyet én szeretnék. Még nadrágot varrnak is, de felsőket nem. Bár.. Blúzt lehet, hogy varrnak, és nekem az kellene leginkább.
9. katyuska83 (válaszként erre: 6. - 21acd87fa3)
2013. máj. 30. 20:00
Hát ez az,én is így érzem. És tök szar,hogy tényleg reggel nem tudok mit felvenni, mert szó szerint egy rongyom sincs,azaz rongyom van, és így nem érzem jól magam a bőrömben,nem érzem csinosnak magam. Lehet,hogy muszáj lesz így stílust váltani?
8. 21acd87fa3 (válaszként erre: 7. - Cessi)
2013. máj. 30. 19:59
Én meg "tuskó" alkatú vagyok, se vékony derekam, se széles csípőm nincs, hanem úgy egyben van az egész törzsem. :) Úgyhogy nekem se jobb a helyzetem, ráadásul 34-es és 36-os méret között vagyok, a 34-es sokszor szűk, de a 36-os meg már leeseik. Reménytelen! :D
2013. máj. 30. 19:56

Széles a csípőm, keskeny a derekam. A boltok többségében csak csőszárú farmereket találok. A legtöbb pedig olyan nőkre készült, akiknek nincs semmi csípőjük.

Ami derékban, combra jó, az nem jön rám. Ami a csípőmre jó, az derékban óriási. Pedig 38-40-es ruhákat hordok.

6. 21acd87fa3 (válaszként erre: 4. - Katyuska83)
2013. máj. 30. 19:54

Akkor úgy látom, egy a problémánk. :) Nekem is elegem van az ötszínű, rikító, csillogós, agyoncsipkézett, nyolcféle mintával és rávarrással ellátott cuccokból. Nem lehetne szolid minta, normális szín? Takkoban én is találok NÉHA valamit, de újabban már ott is egyre kevésbé. Nálunk ráadásul nem is sok ilyen üzlet van, pl. Vogele van még, de ott meg újabban mindenből hatalmas méretű cuccok vannak csak.


A farmervásárlás meg külön katasztrófa. Szeretnék egy sima, egyszínű, folt, strassz és minta nélküli VILÁGOSkék, sima egyenes szárú (esetleg csöves) farmert, de SEHOL nem találok. Pedig nem túl bonyolult kérés. :S

5. katyuska83 (válaszként erre: 3. - Lizabella)
2013. máj. 30. 19:51
Nekem onnan 1-2 ruhám van régebbről,de amúgy sosem találok ott se hozzám illőt. És a kis méret is olyan bő.
4. katyuska83 (válaszként erre: 2. - 21acd87fa3)
2013. máj. 30. 19:50
Nekem a mérettel nincs gond. Csak a stílussal :( Farmert sem találok sokszor. Múltkor vettem egyet a Tally W-ben, direkt kicsit,mert azt szeretem ha passzos, meg úgyis nyúlik néha..hát első mosás után valamennyire kinyúlt..pedig nem 2 Ft volt,így meg mintha nagy lenne rám. Egyszerűen tényleg nem tudom, hol vásároljak,pedig ha nagy nehezen ráveszem magam a shoppingra (utálok vásárolni), bemegyek minden normálisabb boltba,de sehol semmi. Normális,egyszerű,passzos felsőkre gondolok,normális mintával,vagy ingekre,csinibb ruhákra,és mindenhol túlcicomázott dolgokat találok..
2013. máj. 30. 19:48
Én a takkoban szoktam....és most nagyon jó cuccok vannak.
2013. máj. 30. 19:45
Nem vagy egyedül! Én is mindig kínlódok a ruhákkal. Régen duci voltam, akkor minden kicsi volt, most hogy lefogytam, már meg minden nagy. Csomó helyen 38-astól indul a méret. :( A fazonokról meg színekről ne is beszéljünk. (Vagy csak az én ízlésem nagyon más, nem tudom.)
2013. máj. 30. 19:43
Ti hol szoktatok ruhákat vásárolni? Lehet,hogy velem van a baj,de hónapok óta én sehol nem találok olyat,ami tetszene,vagy tényleg ennyire megváltozott a divat... New Yorkerben,régeben Jeans Club-ban vásároltam be mindig,de egyik már megszűnt, másikban pedig annyira más stílusú ruhák vannak. A felsők lezserek,vékony anyagúak,mintha ki lennének nyúlva,vagy épp rövidek... Kínaiban sem találok semmit,ami tetszene. Csak én vagyok így ezzel? Mindig elindulok úgy,hogy na most x összeget akkor is elköltök ruhára,mert a régiek már kopottak,unottak,és sosem találok semmit :(

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook