Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosacea lézeres kezelés után rosszabb állapot fórum

Rosacea lézeres kezelés után rosszabb állapot (beszélgetős fórum)


10. Frida3 (válaszként erre: 7. - Emmy34)
2019. máj. 10. 22:18
Én orvoshoz mentem mégis csúnyább lett az arcom, mint volt és ráadásul napokig ödémás lett a szemem alatt :(
2019. márc. 19. 17:12
Emmy34! Én három hete voltam IPL villanófényes kezelésen az arcommal. Hasonlóan jártam, mint Te. Most sokkal pirosabb az arcon és ráadásul több is lett. Jövőhéten kellene mennem megint, de azt hiszem lemondom. Sok rosszat olvastam most róla. Neked lézeres kezelésed volt?
8. Tündérke555 (válaszként erre: 7. - Emmy34)
2018. dec. 31. 07:46

szia!

Megkérdezhetem, h azóta van -e változás?


Úgy néz ki, h nekem is az van :-(....teljesen kivagyok :-(

7. Emmy34 (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2018. máj. 13. 18:50
Borzasztó hisz orvos ajánlotta ezt a nőt
6. Emmy34 (válaszként erre: 4. - R.Eszter)
2018. máj. 13. 18:50
1 hónapja volt és borzasztó még mindig. Jövőhéten kellenne mennem de nem merek. Állítólag az IPL kezelés hatásos erre
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Emmy34)
2018. máj. 13. 18:43

Szia!


Ide orvos (bőrgyógyász) kell és nem kozmetikus.

A férjemnek és a vejemnek volt rosaceája. Jelenleg mindkettőnek nyugiba van az arca. Illetve enyhe pír 1-2 helyen nyomokban. A férjem gyógykenőccsel keni, a vejem most semmivel.

A naptól határozottan intelek, mindkettőnek attól robban be mindig az arca.

Elhiszem, hogy sírsz és kiborulsz. Egy nőnek fontos az arca. Még a férfiak is kibuknak egy ilyentől.


Kitartást és javulást kívánok.

2018. máj. 13. 18:41
Bocs, most látom, hogy írtad a címben.Nekem egy rokonom megcsináltatta, amikor a sebesedés elmúlt, nagyon szép lett. Sőt, szerintem még ki is simult a bőre.Nem lehet, hogy csak meg kell nyugodnia?
2018. máj. 13. 18:38
Milyen kezelést kaptál? Nekem a bőrgyógyász lézeres kezelést javasolt. Erre gondolsz?
2018. máj. 13. 18:30
Mit tegyek most hová menjek hogy újra szép legyen az arcom mint azelôtt. 3 terhességem alkalmával kaptam ezt a rosaceat
2018. máj. 13. 18:28
Kedves fórumozók! Szeretnék érdeklődni járt e valaki így mint én. Rosacea első kezelés után leperegtek a pörkök de ami utánna jött senkinek nem kívánom! Mindenhol piros az arcom olyan mint a hegesedés utáni piros foltok. Sirva fakadtam már többször azóta. Olyan helyeken is piros foltos az arcom ahol azelőtt soha nem volt. A kozmetikus azt mondta hogy több kezelésre lesz szükségem hogy elmúljon de rettegek mi van ha még rondább leszek? Valaki kérem válaszoljon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook