Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


297. Babus123 (válaszként erre: 296. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 14:14
Igen,sztem én a GYNEFERT be megyek majd. Na,mindegy,ezeken még korai gondolkoznom,csak kívàncsisàgból kérdeztem,hogy vajon meddig Kell izgulni mire biztosabbat tudhatsz,ha pozitív az elsö vv. Úgy vagyok vele,hogy tudom h az elsö 3hó necces,de ha màr làtják uh-n h minden ok és dobog a szíve,akkor az mégiscsak egy biztosabb pont és akkor màr tényleg elhiheti az ember h babàt vàr és sikerült:) Bcsak itt tartanànk màr!!:)
296. Nyuszók (válaszként erre: 295. - Szofi81)
2017. márc. 1. 13:41
Szerintem oda mész majd ahová szeretnél. Nekem azt mondta Vass doki, hogy vérvétlre is és első UH-ra is vagy a Róbertbe vagy Gynefertbe is mehetek. Én személy szerinet a Gynefertet jobban szeretem, bár most a Róbertbe megyek, mert a kis fagyi babócák papirjait rendeznem kell.
295. Szofi81 (válaszként erre: 294. - Babus123)
2017. márc. 1. 12:46
Lehet, hogy neked az UH már a GYNEFERTben lesz, nem? És akkor biztos meg tudod beszélni a dokiddal, hogy hamarabb legyen a vizsgálat.
294. Babus123 (válaszként erre: 293. - Szofi81)
2017. márc. 1. 12:36
GYNEFERT-be jàrok.Csak a lombik a RK-ban. És ha két vv van,akkor vajon késöbb is van az uh,tolòdik? Vagy csak az elsö vv és uh közé beszúrnak még egy vv-t?:) Csak hogy jobb esetben belefér-e mindez a betegszabimba vagy nem,azért kérdezem:) Mert nagyon stresszes a mhelyem viszont míg nem tudom,h mi van pontosan,addig ott se tudnék erre hivatkozni h ezért hagyjanak:),úh jó lenne addig nem is menni..:S
293. Szofi81 (válaszként erre: 291. - Babus123)
2017. márc. 1. 12:22

Vérvételen nekem is azt mondta az asszisztens lány, hogy mindenképpen van ellenőrző vv.

Kérdeztem tőle, hogy mennyinek kéne lennie ET+14 napon, és azt mondta, hogy 100 fölöttinek örülnek. Mindenkinek máshogy emelkedik a hcg és mivel az enyém eléggé megugrott szerencsére, így már vissza se hívtak csak uh-ra. :)

De te Róbert-es vagy, mert itt említettétek, hogy valakinek csak a lombik volt itt?

292. Babus123 (válaszként erre: 287. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 12:21
Na,szuper! Az jó ha nem vagy rosszul és nem fàj semmid! Kis hasfàjàs,hasgörcs normàlis,nekem azt mondta Vass Doki:). Mellfàjdalom nekem màr a beültetés elött volt (gondolom a hormonoktól),úh ez sem mérvadó:) Ja,én is megfogadtam h nem tesztelek ,a vv a biztos. De meglàtjuk kibírom-e!Igyekszem kibírni mert a teszt sem biztos és ha téves eredményt mutat véletlenül...csak rosszabb:S
291. Babus123 (válaszként erre: 286. - Szofi81)
2017. márc. 1. 12:09

Szia Szofi!


Ó szuper!:) Azt hittem ez a kët vv kötelezö dolog:). Akkor ezek szerint ha minden ok a vv-en,utàna rà egy hétre màr van is az uh? Szorítunk érted is akkor pénteken! ;)

290. Szofi81 (válaszként erre: 288. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 11:59
Izgi bizony! :) Drukkolok neked!
289. Szofi81 (válaszként erre: 287. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 11:59
Megértelek. :) Én nem bírtam ki vérvételig... :)
288. Nyuszók (válaszként erre: 286. - Szofi81)
2017. márc. 1. 11:35
Neked ultrahang, nekem vérvétel :-) Izgi nap lesz
287. Nyuszók (válaszként erre: 285. - Babus123)
2017. márc. 1. 11:34

Szia! Semmi bajom nincs, én aztán semmit sem érzek. Annyi, hogy pár napja mintha fájdogálna a hasam, de az sem olyan fájdalom, hanem inkább mintha nehezebb lenne, vagy nem is tudom postosan leírni, hogy milyen.


De se hányinger, se mellfájdalom semmi. De most megpróbálom, hogy nem is foglalkozom azzal, hogy van-e valami vagy nincs, lesz ami lesz.


Persze most nagyon agyalok azon, hogy vegyek-e egy tesztett csütörtökre vagy péntek reggelre, mert mostmár csigalassú az idő. De igyekszem magam tartani ahhoz, hogy nem nem, a vérvétel a biztos. De nagy a kísértés :-)

286. Szofi81 (válaszként erre: 283. - Babus123)
2017. márc. 1. 11:01

Szia Babus!


Nálam úgy volt az előző lombiknál, hogy csütörtökön volt vérvétel és mivel az nagyon alacsony lett (33), ezért hétfőn visszahívtak kontroll vérvételre. Akkorra lecsökkent, így kémiai volt a terhesség.

Most pénteken volt vérvételem, és nem hívtak vissza kontrollra már, mert most meg szép magas lett (1444). :) Azt mondták, hogy ezer felett nem szoktak ellenőrizni. Rögtön ultrahangra kaptam időpontot most péntekre. Most ezen izgulok éppen. :)

285. Babus123 (válaszként erre: 284. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 09:12
Úgy legyen nálam is!!:) Hú,akkor hamarosan izgulhatunk értetek!:) Igen,akkor tényleg napra pontosan egy hét!:) És hogy vagy? Màrmint rosszullét ilyesmi nincs,igaz?
284. Nyuszók (válaszként erre: 282. - Babus123)
2017. márc. 1. 07:28

Babus ismerősömnek egy babára elsőre sikerült. Már csak 3 hónap és megszuletik a baba 👶


Én pénteken megyek vérvételre, egy hét van kettőnk között :-)

2017. febr. 28. 19:05

Bocsi,màr írtad h 6-àn mész uh-ra.Akkor a jövö hët is izgalmas lesz többünknek;)

Amúgy az elsö vv utàn ha pozitív,hogy van tovàbb? Mindegyik tàjékoztatóban Amit kaptam màs van:).Van még egy vv,igaz? Az KB hàny nappal az elsö utàn? És utàna az elsö uh hàny napra jön?

282. Babus123 (válaszként erre: 278. - Fannikutya)
2017. febr. 28. 18:57

1 lett végül,bàr nagyon ment az agyalás hogy 1 v 2,de a Doki is inkàbb 1et javasolt,úh nekünk most minden reményünk ebben az egyben van:) Csodànak fogom felfogni KB ha olyan szerencsénk lesz,hogy sikerül elsöre egy babàval:) Olyan jó lenne!! Màrcius 10 lesz a vérvétel. Addig itthon pihi:)

Én is szeretném màr azokat a terhestüneteket;) Rossz lehet,de mégis olyan jó:). Mikor mész köv uh-ra?

Nyuszòk te valamikor a héten mész vérvételre,igaz? Szorítunk äm!

281. Fannikutya (válaszként erre: 280. - Nyuszók)
2017. febr. 27. 19:23

Szia!Örülök hogy jobban vagy.Ez a fagyi-baba dolog jó lehet.Én eléggé ettem magam hogy nem maradt eltenni de ha így kellett lennie majd a tesóhoz nekifutunk újra.

Én is dolgozom gőzerővel de egyre többen tudják a cégnél.Kicsit lehet korai de pár ember akivel jóba vagyok meg a főnökeim tudják.Így könnyebb is a hányinger miatt.Meg nem stresszelnek engem.😊

Konstans hányingerem van.De soha nem hànyok.Imádom a húst de azt nem bírok enni.Szegény párom mostanában egyszer voltam képes elkészíteni a húst.Szoval fura dolgok ezek de elvileg pár hét és helyre állok.

280. Nyuszók (válaszként erre: 279. - Fannikutya)
2017. febr. 27. 14:54

Szia! Köszönöm jól vagyok. Nem tudom mi volt velem, előtte volt ami felidegelt egy kicsit, de nem ennyire. Most teljesen megijedtem magamtól. Remélem tényleg jót jelent, és nem tett tönkre semmit ez a stressz.


Mostmár minden visszatért a rendes kerékvágásba. Ma dolgozom és így nagyon jó, mert nem agyalok. Most valahogy nyugodtabb is vagyok mint a korábbiaknál. Bár most szerintem közrejátszik, hogy úgy érzem a kis fagyibabáim valamilyen biztosítékok.


Húúú ahogy írod, neked egyáltalán nem lehetett könnyű az eddigi menet, de ha ez kellett a sikerhez akkor kibírjuk.


Hogy van a hányingered? Javult már, vagy tudsz rá szedni valamit? Az azért olyan jó lehet, bocsi a fogalmazásért, de ez olyan kismama vagy tünet :-)

279. Fannikutya (válaszként erre: 277. - Nyuszók)
2017. febr. 27. 14:47
Nyuszók te jól vagy?Rájöttem hogy az elején ilyen pulzus cuccom is volt.Tök szarul voltam és le kell mennem ide a céges dokihoz de nagy bajt nem találtak mégis volt egy ilyen "rohamom".Az már lehet hogy a baba volt és a megemelkedett hormon.Most jutott eszembe hogy ilyen is volt szóval ez jó is lehet.
278. Fannikutya (válaszként erre: 276. - Babus123)
2017. febr. 27. 14:42
Jaj de nagyon szupi!!!Juhú!!!A passziánszozás nekem nagyon bejött abban a 4 napban.😀Mennyit tettek vissza?2-t?
277. Nyuszók (válaszként erre: 276. - Babus123)
2017. febr. 27. 13:06

Csirkeevés, és tojáskeltetés :-)


Sokkal jobb napom lett, hogy ilyen jóhíreket olvasok!!!!!

2017. febr. 27. 11:44
Köszönöm szépen,csajok!:) Igen,és tényleg beléjük szeret az ember!:) Ez màr tényleg a jó része volt az egésznek:) 4+2en maradtak úh maradt fagyasztàsra is! Nagyon örültem neki:) Hamarosan megyünk haza és kezdödik a sok pihi és a csirkeevés,ahogy a doki javasolta:)
275. Lujza82
2017. febr. 27. 09:41
Hajrá Babus :D
2017. febr. 27. 08:05
Mi újság Babus, láttátok már őket?
2017. febr. 26. 20:38
Köszönöm nektek!!! Holnap már munka és nem tudok majd agyalni.
272. Fannikutya (válaszként erre: 269. - Nyuszók)
2017. febr. 26. 19:23
Nyuszók!Nem tudom mi lehet ez,csak annyit mondok ne aggódj.Ez biztos nem tett tönkre mindent.De tudom hogy érzel.Én a beültetés utani napon a kanapén fekve nagyon rosszul lettem és remegtem.Aztán kétszer hánytam.Mindent kihánytam,az orvossàgokat is.Egy napig a viz sem maradt meg.Azt hittem mindennek annyi.De látod nem.Egy baba maradt ugyan a kettőből de nem hiszem hogy ennek köze lenne hozzá.Én biztos vagyok benne hogy csak a hormonok szorakoznak.Rendben lesz.Ne félj!!
271. Szofi81 (válaszként erre: 269. - Nyuszók)
2017. febr. 26. 19:18
Én hasonlót éreztem és pozitív lett a teszt. :)Ilyenkor megemelkedik a pulzus. Az enyémet is nagyon megdobta pedig előtte sem volt alacsony.
270. Babus123 (válaszként erre: 269. - Nyuszók)
2017. febr. 26. 19:14

Hàt ez a valerina relax lehet nekem is jól jönne párszor!;)

Sztem amúgy ne parázd túl! Nem hiszem,hogy ez bmi rosszat jelentene! Csak pozitívan,kitartás! Én amúgy màr olvastam olyat h terhesség legelején is lehet idegesség a hormonvàltozàsok miatt és hogy dolgozik Ott benn a baba,és ez màr akkor jelentkezhet amikor még a teszt ki sem mutatja! Amúgy egyik bnöm is aki full nyugodt mindig tiszta ideg volt az elsö pàr hónapban. Ràm is ràmordított a semmiért is én meg megszólalni se tudtam úgy meglepödtem,mivel nàla nyugodtabbat alig ismerek. Aztàn gyorsan kapcsoltam h tuti a hormonok miatt van és csak megmosolyogtsm a dolgok. Úh sztem ez bmit jelenthet és nem hiszem h ettöl lenne baj,mert neki is màr egy éves a kislànya. Úh nyugi és kitartàs! Minden ok lesz! Tudod,itt mi nagyon szurkolunk neked és nagyon bízunk benne!!:)

2017. febr. 26. 18:48
Húúú lányok tegnap délután nagyon rossz élményem volt. Ültem itthon és egyszer csak azt éreztem hogy nagyon ideges vagyok, elkezdett a kezem remegni, de belülről, mintha tombolt volna a vérem. 100 volt a pulzusom. Be kellett vennem két valeriana relaxot. Nem tudom mi volt ez, de nagyon félek hogy ez tönkretett mindent. Eddig gondolkodtam leirjam-e, de úgy vagyok vele annyi mindent megbeszéltünk már itt. A férjem nagyon bizakodó én meg nem akarom neki mondani hogy én még nagyon szomorú vagyok. Szerintetek mi lehet ez?
268. Babus123 (válaszként erre: 267. - Fannikutya)
2017. febr. 26. 18:27
Ok,köszi! Már itt mindentöl paràzok:). Igen,holnap lesz a nagy nap!:) Remélem minden ok lesz,már izgulok,hogy mit mondanak.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook