Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika (volt Nyírő) meddőségi vizsgálat fórum

Róbert Károly Magánklinika (volt Nyírő) meddőségi vizsgálat (beszélgetős fórum)


7. Dzsudesz (válaszként erre: 6. - Sziporka9)
2009. ápr. 7. 15:16

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál. Éppen most indulok a Fülöp dokihoz.

Minden jót Neked!


Pusz

2009. márc. 31. 18:08

Szia!

Van egy oldal a Családinet-en!"Többszöri spontán vetélés után babáért küzdünk"!Itt nagyon-nagyon sok olyan lányt és babárt küzdőt találsz,akik már régóta a Fülöp doktorhoz járnak,és nagyon jó a "sikerkvóta",ha mondhatom így!Nagyon jó szakember,azt hiszem.

Én eddig kétszer(remélem többször NEM!)vetéltem el, most talán még megpróbáljuk mégegyszer,és ha nem,akkor én mindenképp őhozzá fogok fordulni,nagyon meggyőzött,amit a többiek írtak róla,azt hiszem kicsit sokáig tartanak a vizsgálatok,mert nagyon alapos,de ha a BABÁRA gondol az ember,biztos hogy megéri.

Mielőbbi babásodást Neked is Dzsudesz!pusz Éva

2009. márc. 31. 16:55

Sziasztok!


Segítsetek nekem, érdekelne a véleményetek.

Most készülök a Károly Róbert Magánklinikára Dr Fülöp Istvánhoz, ugyanis az ötödik lonbikra készülök.

A sok sikertelenség után nagyon bízom benne, hogy tud segíteni.

Azt szeretném kérdezni, ha vki ismeri, hogy milyen szakember, és milyen a kórház, mennyibe kerülnek a vizsgálatok, akinek volt lonbik beültetése, mennyibe került?

Szóval a mindent tudni szeretnék... :)

Remélem tud vki segíteni.

4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Yda)
2008. dec. 7. 00:03
A vizsgálatoknál, csak az elsőért kell fiszetni, madj magáért a lombik kezelésért kell fizetni, ha szükség van rá.
2008. okt. 19. 14:06

Szia!


Sajnos a meddőségi vizsgálatokról nem sokat tudok, de egy dokit ismerek ott; én jártam hozzá és nagyon elégedett voltam (igaz, nem a kórházba). Ha esetleg érdekel, tudok róla infot adni.

2. yda
2008. okt. 17. 10:07
Senki? :(
1. yda
2008. okt. 16. 13:27

Sziasztok!

Bejelentkeztem a klinikára meddőségi vizsgálatra, azonban nem régen lett magánkórház, ezért nem sok tapasztalatot olvastam velük kapcsolatban.

Szeretném ha élményeteket, tapasztalatotokat, vagy csak amit hallottatok megírnátok nekem. (Számomra az sem egyértelmű, hogy a meddőségi vizsgálatok közül mit finanszíroz az OEP, illeve miért kell más módon fizetni.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook