Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


27. Juccca (válaszként erre: 26. - Szszilvi76)
2014. ápr. 23. 20:02
Köszi! :) Neked mit mondanak, mennyi idő beállítani az IR-t?
26. szszilvi76 (válaszként erre: 25. - Juccca)
2014. ápr. 23. 09:24
az jó nagyon drukkolok nektek:)
25. Juccca (válaszként erre: 24. - Szszilvi76)
2014. ápr. 23. 07:47
Mi Nyékihez járunk. Nálunk a férjemnél van gond. Már minden vizsgálaton túl vagyok, a férjemnek kell még egy vérvétel. Elvileg a következő ciklusnál már lehet beültetés, ha minden eredmény jó.
24. szszilvi76 (válaszként erre: 22. - Juccca)
2014. ápr. 22. 22:17
Fülöp dr,-hoz járunk. És te?
23. szszilvi76 (válaszként erre: 22. - Juccca)
2014. ápr. 22. 22:16
nekem egyenlőre nem kell ,mert IR gyanu van azt állitják most be!!DE azért köszike ,nagyon szeretnék babát:)
22. Juccca (válaszként erre: 21. - Szszilvi76)
2014. ápr. 22. 20:35

Mikor lesz a beültetés? Melyik dokinál vagytok?

Drukkolok, hogy sikerüljön!

21. szszilvi76 (válaszként erre: 20. - Juccca)
2014. ápr. 21. 09:40
szia! én a Róbert klinikára járok nekem 7 évvel ezelött csináltak lombikot,sajnos nem sikerült:( most IR állapitottak meg,de remélem minnél hamarabb összejön
20. Juccca (válaszként erre: 19. - Probako)
2014. ápr. 18. 13:29

Szia!

Mi a vizsgálatoknál tartunk, még pontos összeget én sem tudok, de talán jövő héten megyek be a klinikára és akkor megpróbálok megtudni mindent. Májusban vagy júniusban lesz lombikunk! Mi Nyéki Boldizsárhoz járunk.

2014. ápr. 10. 10:05
Sziasztok! Érdekelne minden vélemény a Róbert Károly Klinika lombik eljárásával kapcsolatban. Engem Fülöp doki műtött endometriózissal decemberben, ha májusig nem jön össze a baba, akkor lombikot javasolt. Néztem az árakat a honlapon, de nem világos hogy pontosan mit kell fizetni. Tudna nekem valaki segíteni ebben? Kb mennyibe kerül egy komplett lombik eljárás? Illetve mik a tapasztalatok? Köszi előre is!
2014. febr. 19. 11:53

Sza!


Szívesen segítenék, de erre nem tudom a választ.

Egy biztos...a Róbertben engem nem csaptam be...szóval ha telefonon azt mondták....szerintem úgy is van.

2014. febr. 17. 22:35
Sziasztok valaki nem tudja véletlenül a Róbertben egyedülálló fiatalabb egészséges nőnek inszeminációt meg csinálják e? Telefonon meg kérdeztem azt mondtad igen. Viszont Hallottam más intézettől hogy telefonba azt mondták igen, odament s kiröhögte az orvos. Tehát az egész arra ment ki hogy fizesse a konzultációs díjat
2014. febr. 16. 15:00

Szia! Most vagyok beültetés után 3. Napon, ésnén a Róbertbe járok...

Én csak jót tudok mondani!

Elképesztő a figyelem a szaktudás, a csalásias hozzáállás.

A kérdésedre a választ nem tudom, de a protokoll az protokoll.

És antagonista protokollosmvoltam, nem volt rémísztő mennyiségű hormon.

Kérdezz bátran,valaszolok

15. m.eske
2014. febr. 12. 22:45

Sziasztok! Van valaki aki mostanában kezdi vagy elkezdte a lombikot a R.K. Magánklinikán? Én a Kaaliból mennék át és a véleményetekre lennék kiváncsi! Itt van lehetőség arra, hogy egyedileg kezeljenek? Mert ahová most járok nincs rá lehetőség, úgy látom. Inkább utazok és fizetek csak ne keljen ennyi őrült sok hormont szedni!!!

Remélem leszünk itt páran :)

14. szaszus27 (válaszként erre: 12. - Brizo)
2013. okt. 16. 15:51

Szia Brizo!


Köszönom az üzit,és hogy időt szántál rám:-)

Szeretném kikérni a véleményed, mert azt olvastam sok helyen hogy a hosszú protokoll az eredményesebb...

Rövid protokollal kevesebb siker storyt olvastam.

Mostmar kicsit izgatott vagyok, hogy vajon mi vár ránk, és az út vége happy end lesz e?

Megegyszer koszi a sok infót:-)

13. szaszus27 (válaszként erre: 11. - Bcicus)
2013. okt. 16. 15:46

Mi volt a tapasztalatod, ami miatt nincs jó véleményed?

Mivel most minden reményem ebben az eljárásban, és intézményem van, minden tapasztalat érdekel...

Koszonom ha megírod:-)

12. brizo (válaszként erre: 10. - Szaszus27)
2013. okt. 16. 04:07
Írtam privit. Annyit még, hogy szerintem egy meddőségi intézményben a két legfontosabb személy, kulcsfigura a kezelőorvos és a biológus.
11. Bcicus (válaszként erre: 6. - Szaszus27)
2013. okt. 16. 02:11
Hát én nem sok jót tudnék írni, azon kívül, hogy aranyos a személyzet.
2013. okt. 15. 16:25

Szia , igen Pesten élünk.

Igazából még nem tudom mi vár ránk anyagilag.....

Ha nem vagyok indiszkret egy korulbelulit írsz nekem....tudom mindenkinek mas.....de kb...

Kíváncsi vok, a konzin biztos okosabb leszek.

Mi a tapasztalatod? Miben fejlődhetnének ?

Nekem a várakozas nem gond, az a legkevesebb, az vele jar, idegtepő, de Nyéki dokiról nem talaltam , csak pozitív bejegyzest mindenhol....ezert mar most bízom benne látatlanul.

Ennyi nő csak nem téved :-) hany embriiót kertetek vissza?

Mit preferál ez az intézmény?

Gratulálok a kitartásotokhoz, es a sikereitekhez....olyan jó hogy Ti már túl vagytok rajta...

Kislany v kisfiú a kistesó?

9. brizo (válaszként erre: 8. - Szaszus27)
2013. okt. 15. 14:30

Hasonló a mi történetünk is. Először mi is egy vidéki kaáliban kezdtünk, most nem részletezném, hogy miért nem jött be, de mi is inkább magánklinikát választottunk,igaz itt sem az első jött össze egyik alkalommal sem, de itt sincs rá garancia, hogyha kifizetsz x Ft-ot akkor tényleg összejön elsőre, de úgy éreztük, hogy itt vagyunk a legjobb helyen.

Őszintén leírom: persze azért itt is van még szerintem mit csiszolni ebben az intézetben.

Mindenkinek amúgy az jön be ahol sikerült neki.


Nekünk is csak erősített a kapcsolatunkon ez az elmúlt évek kivizsgálásai, műtétei és lombikjai.

Sajnos ismerek olyat, akik nem bírták és ráment a kapcsolat.

Pesti vagy egyébként?

8. szaszus27 (válaszként erre: 7. - Brizo)
2013. okt. 15. 13:25

Olyan nehéz ez....az ember beleszeret abba a férfiba akire mindig is várt kislány kora óta.

Megismeri, 3 hét múlva megkéri a kezét, 4 gyereket terveznek mint a mesében, aztan varnak varnak, mar túl is vannak az esküvőn, a sok csaladi kerdesen hogy na es mikor jon a baby, stb stb, eltelik 1 ev, 2 ev, semmi, no para csak érkezik...nem kéne kivizsgáltatni a dolgot? Á nem, mi bajunk lehetne...imadjuk egymast egeszseges lelki testi paraméterekkel mi a fene lehet....na jó a bizti kedvéért vizsgaltassunk.....és jön az amire egy házaspár sem vágyik....velem minden ok minden vizsgalati eredmeny csúcs szuper, a mehemből enni lehetne( dokik szerint:-)

Majd egy szép napon a ferjed fancsali keppel beallít te épp a havi Marie Claire újságodat olvasgatod, felnezel, es megtudod hogy gyerek itt nem lesz.....termeszetes úton.

Oké kaine panic....majd csak lesz valahogy mar a holdra is eljutottunk csak tudnak gyerkőcot varazsolni az en pocimba is....

Férj bezárkózik, nem annyira hogy zavaró legyen de annyira igen hogy tudom mardossa belülről, es megőrül a tudattól hogy az amire a legjobban vágytunk, dugaba dőlhet, es egy doki,meg sok sok penz fuggvenye.

Na akkor picit pihenjunk ra erre, es ha feldolgoztuk, ( mondjuk 2 evig minden hónapban azt hinni hogy majd most, es minden hónapban nega tesztet csinalni sem oly felemelő) akkor lepjunk.

A csodatevő Kaáli intézetet vettük górcső alá, melynek rövid story- ja a következő.

Remélem nem untatlak benneteket:-))) de most előszor ki kell írnom ezt a kozel 5 evet magamból....

Kaáli Szmotona doki időpont kérés( csak hozza volt hely)

Konzultacio, ami kemeny 5 percig tartott, mintha szalagon ültunk volna, jon a kovetkező, haladj asszony haladj....érzés.

Majd a kemény diagnózis, hiaba van icsi ivf az andrológiai velemenyen, csinaljunk inszemet....mi van? Miert draga doki ba? Ugyan nem vagyok orvos, de nem vagyok hulye se, nagy uzlet ez tudom en, es hat a sok gyerekre vagyót palimadarnak lehet nezni, pont eleg kellemetlenul erzi magat egyebkent is...ezert belemegy...kevesebb hormonterheles bla bla bla, es a tudatlan

" iskolazatlan" hazaspar belemegy...megis csak Ő a nagytudasú Orvos!!!!!

Hat gondolhatjatok mi lett az eredmeny...újabb a kb 48. Nega teszt.

Összeomlas elmarad, csak rohogni tudtam hogy mi is kasszasiker voltunk.

Befizettuk, rohogtek rajtunk...amen.

Johet a gondolkozo fazis...mi legyen?

Akkor ismerosok, fórumozas, stb amin mind atmentetek gondolom, nem is taglalnam....

Maradt a magan klinika...most itt tartunk. 21.- en konzultacio, es talan a kapcsolatunk 6. Évében megtortenik a csoda.

Ha nem mi akkor is kitartunk.A mi szerelmunk kibírja....

Mint sok mast is.

De azert olyan jó lenne....

Bocsi a hosszú monológért....

Sikereket, boldogsagot, csaladot, kitartast szerelmet nektek:-)))

7. brizo (válaszként erre: 6. - Szaszus27)
2013. okt. 15. 12:40

Nekem mindkétszer hosszú protokollal sikerült. A hosszú protokoll azt jelenti, hogy már az előző ciklus kb. 21-22. napján elkezdődik a szurizás, leállítják a petefészkek működését.

Nagyon nehezen viseltem a sikertelenségeket, mikor sikerült először a 3.lombik, akkor úgy álltam hozzá, hogyha ez sem sikerül én feladom (amúgy már az 5.volt, előtte db-i kaáliba jártunk). Kislányunk születésekor mikor a mellkasomra tették, egyből azt mondtam, hogy jöhet a következő, az anyai érzések ......:-))

Most is azt mondtam júniusban, hogy ez az utsó amit bevállalok, mert anyagilag, lelkileg,testileg ,fizikailag eléggé kimerített -200 km-ről jártunk.

Belefáradtunk, erről szólt az elmúlt 5-6 évünk.

Az a lényeg, hogy jól ki legyél vizsgálva előtte, minden féle téren - hormonok, IR, trombózishajlam, immunológiailag, genetikailag.

Mi amúgy csak Fülöp doktor miatt jártunk ide (engem műtött endometriózis miatt), mert nagyon szimpatikus volt Nekünk, és minden bizadalmunk benne volt csak.

Még ami fontos, hogy beülti után nézess progeszteron szintet már kb. beülti után 5-7.napon, igaz nem része a protokollnak, én ezt nem is velük csináltattam meg, hanem itt helyben.

Ny.Boldizsár doktor urat igazán nem ismerem, egy-kétszer uhuzott stimukor.

2013. okt. 15. 11:31

Jaj, tényleg felcseréltem a nevet...:-)

Brizo: Gratula a gyerkőcökhöz....Mesélnél egy picit nekünk?

Milyen protokollal sikerült?

Nálunk " apa" gond van, icsi ivf lesz, és kíváncsi vok, hogy minden esetben kell e a hosszú protokoll.

Nem mintha siettetni akarnám, csak hiába olvasgatok utána a dolgoknak, és már próbálom kiművelni magam , mert a Kaáliban kicsit átvágtak....de akkor sem tudok rájönni mikor rövid, mikor hosszú a protokoll.Hogy viselted mikor sikertelen volt?

Segítenél nekem abban mit érdemes most az első konzultáción megkérdeznem? Természetesen sok kérdése van, csak nem tudom mi az amire esetleg nem gondoltam:-)

Bcicus...neked mi volt a tapasztalatod?

Judoka, én is csak jót olvastam a Dr Úrról, fontos volna,hogy kedves, de hozzáértő orvossal csináljuk végig a programot.

Ha van kedvetek meséljetek....

Szép napot!!

2013. okt. 15. 07:00

Szia!!!

Ugyan én nem készülök lombikra, de oda járok február óta, és most kezdjük az inszemet!!!

Csak jókat tudok mondani, kedvesek, barátságosok, a pontosság az utolsó 2 alkalommal nem volt tökéletes, de ennyi belefér szerintem!!

Nyékihez járok én is, 100%-ig meg vagyok elégedve vele!!! Az a célja, minél hamarabb baba legyen!!! Nem húzza halasztja, mihelyt az endós doki megadta az engedélyt, kezdtünk is!!!!

2013. okt. 15. 05:14
Róbert Károly magánklinika a pontos név, bizti csak felcserélted:-))
2013. okt. 15. 04:28

Én is jártam oda lombikozni Dr. Fülöp Istvánhoz, 2009-ben a 3.lombik (ebből egy FET volt) sikerült a klinikán (3 éves a kislányunk).

Most júniusban is a 3.lombikprojekt sikerült kistesó ügyben, 18.hetes vagyok:_)) Nálunk mindkettőnkkel probléma van-volt. Úgyhogy Nekem van tapasztalatom bőven a klinikáról.

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Szaszus27)
2013. okt. 15. 01:06
Én régen jártam oda.
2013. okt. 14. 16:07

Sziasztok!


Szabina vagyok, és keresgéltem itt lányokat, asszonyokat akik a Károly Róbert Magánklinikát választották a lombik program elvégzésére. Mivel nem találtam, gondoltam nyitok egyet :-)

Nekem ez lesz az első Ivf - em, Dr. Nyéki Boldizsárnál. Nálunk " apa " gond van...

Szeretnék klinikára járó csajokkal dumcsizni, illetve akik most kezdik októberben a programot, konzultációt bármit.....

Csak jót hallok, olvasok Nyéki dokiról....van valakinek tapasztalata?

Gyertek gyűljünk, és ha van kedvetek osszuk meg egymással a tapasztalatainkat:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook