Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2017. márc. 4. 13:08
Csajok,nektek görcsölt a hasatok egy héttel a vv elött? Tegnap és ma is görcsöl kisebb szünetekkel:( Nem kibírhatatlanul,de ijesztö h nem akar múlni:( Elvileg beültetés utàn nekem azt mondta a doki,hogy ahogy akkor görcsöl az az alap,addig ok,de jobban nem görcsölhet plusz màs Fura tünetek se jöhetnek mellé. Jobban nem görcsöl mint hétfön,de màr tegnap óta folyamatosan KB:(:(. Amúgy nekem jövö hét közepe fele kellene megjönnie,mert kicsivel rövidebb mint 28 nap a ciklusom. Lehet h ez az h meg akar jönni hamarosan v érzi a szervezetem h lassan a menstruáció jönne(ami reméljük nem fog)? Nektek amúgy akinek volt màr olyan h nem sikerült mikor jött meg? Normàl idöben v csak miutàn abbahagytàtok a gyógyszereket? Remélem lassan elmúlik màr:( Lehet vajon beágyazódàsi fàjàs v ilyesmi? Hétföt leszàmítva eddig semmi bajom sem volt:( köszi elöre is az infót;)
326. Nyuszók (válaszként erre: 323. - Fannikutya)
2017. márc. 4. 08:12

Szia, köszönöm nagyon rendesek vagytok lányok. Most nagyon magam alatt vagyok, de majd összeszedem magam, csak most még nehéz. Nagyott koppantam. Úgy éreztem sikerült. Annyira vártam hogy mehessek vérvételre, teljesen boldog voltam egész nap, mindenen csak nevettem. Na mindegy ennyit a megérzéseimre.


A hormonokat én mindegyik program előtt magamtól megnéztem, miota endokrinologus beállította a pajzsmirigyem a prolaktinomra is elhagyhattam a gyógyszert.


Nekem is volt van enyhe ir-re, de egy éve annak is tankönyvi értéke van. Majdnem 2 éve dietazom és sikerült így szépen annak is beallnia.


Leszivas előtt 3 nappal nézték progeszteron szintet. Azt mondták szép magas érték.


Nem tudom mit tehetnek még.


Nem tudom mikor lehet tovább menni ha nem kell stimuláló mert van fagyi babóca.


Ilyenem meg nem volt, ezt is ki kell próbálni :-)

325. Fannikutya (válaszként erre: 317. - LadyElizabeth)
2017. márc. 3. 20:56
Ezek az ertékek milyen mértékegységgel vannak?Akkor tudok segíteni ha megírod.2-3 féle mértékegységgel is szokták jelölni
324. Fannikutya (válaszként erre: 314. - LadyElizabeth)
2017. márc. 3. 20:54
Szia!Én nem ismerem ezt a gyógyszert de amit a mellékhatásról írtál szerintem amiatt ne félj.Azok a hormonok amiket mi szedtünk és injekcio formában magunkba lőttünk mind egyenként legalább 3 oldal mellékhatásuk van.A trombozis szinte mindben benne van.De azert szerintem ezt rá kell írni de azert jellemzően okoztak gondot.Mondjuk én 3 hétig lőttem melléjük a verhigitót is.De szerintem ez a gyogyszered önmagában nem lehet olyan veszélyes.Ha kell inkább szedd be.
323. Fannikutya (válaszként erre: 312. - Nyuszók)
2017. márc. 3. 20:49
Nyuszók!Most tényleg egész este rád gondolok.Úgy elszomorodtam.Én nem ertem hogy miért nem sikerül.Minden ok a hormonokkal?Van elég progeszteronod?Sárgatest miatt?Lehet csak egy picit kell valamelyik hormont megpiszkálni?Tegnap találkoztam egy barátnőmmel és az ő esete is mesébe illik.Most babát vár de tul van 3 sikertelen lombikon és egy vetélésen.Neki a progeszteron nem lett olyan jo.A lombikra keszült megint és már be is volt jelentkezve meg minden amikor nem jött meg neki.Kiderült hogy szinte orvosi csoda hogy az eredményei után magától teherbe esett.De volt itt még egy apro csavar mert közben kiderült hogy enyhe inzulin rezisztenciaja van es elkezdett csak teljes kiőrlésű dolgokat enni.Éppen egy pici változás kellett a szervezetének és rádasál természetes utan terhes lett.Ja és 42 éves a lány.Ezt csak azért mesélem el mert sokszor olyan apro dolgok blokkoljàk a szervezetet és a hormonokat.Neked az IR rendben van?Esetleg lehet a következő előtt édemes lenne egy ilyen IR dietat csinálni?Persze ha jók az értétékek akkor ezzel nem biztos hogy gond van csak probálok segíteni hátha.Mikor lehet menni megint?
322. Fannikutya (válaszként erre: 310. - Szofi81)
2017. márc. 3. 20:41
Szia Szofi81!És ez most hanyadik hét?Mekkora?Gratulálok!
321. LadyElizabeth (válaszként erre: 319. - Lujza82)
2017. márc. 3. 17:51

Kérdezz rá az orvosodnál Trisequence N ez egy ösztorégén hormon. Klimaxos vagy gyerekre vágyó nőknek adják, hogy serkentsék a petesejtek méretének növekedését.

én csak azt nemr értem hogy ha a ciklus 25 napján 23,5 és 19 mm petesejtjeim vannak miért nem lettem terhes?

Nekem minden hónapban van legalább két pete ami jó nagyra megérik. Minden hormon nélkül.

320. Lujza82 (válaszként erre: 310. - Szofi81)
2017. márc. 3. 17:34

Szia Szofi81,

Gratula :) akkor ez egy jó kis boldog hétvége lesz.

319. Lujza82 (válaszként erre: 314. - LadyElizabeth)
2017. márc. 3. 17:32

Szia LadyElizabeth,

Én se hallottam még erről a gyógyszerről. Nekem korai petefészek kimerülésem van és a sikertelen lombik után, most nekem a petefészek serkentésére bio-melatonint ajánlott a doki, ami amúgy alvás zavarra van, de utánaolvastam a melatonin hatásának és valóban jó hatással van a szervezetre.

318. Lujza82 (válaszként erre: 312. - Nyuszók)
2017. márc. 3. 17:27
Sajnálom Nyuszók, tudom most mit érzel, bár Neked még rosszabb mert 3x élted át. Az ember még el is tudná esetleg fogadni ha a dokik meg tudnák mondani, hogy éppen miért nem sikerült és akkor az ember rágyúr egy kicsit.
2017. márc. 3. 16:03

Nem írt ki semmilyen vizsgálatot.

A 3. napi eredményeim -amit én fizettema Centrum Labnál-

LH: 5, 12

FSH: 10

Prolaktin 226,8

Ösztradiol 98,8

TSH: 2,5

Az a gond a párom ingázik London és Texas között és így kb 2-3 alkalom van amikor tudunk tenni a gyerek ügyében.

Szeintem ez lehet a gond, mert 8 hónapja eredménytelen a gyerek projekt.

Köszönöm a válaszodat.

Azért írtam le a számokat mert itt biztos mindenki jobban ért hozzá mint én.

Nem vagyok sem pcos-es, sem inzulin rezisztánciás semmi ilyesmi minden megnézettem amúgy pont a Róbertbe.

316. Babus123 (válaszként erre: 314. - LadyElizabeth)
2017. márc. 3. 15:39

Szia!

Én nem ismerem ezt a gyógyszert:(.

Milyen gyakorinak írjàk ezeket a mellékhatäsokat? Ha nem gyakori én megpróbàlnàm.Az orvos úgyis nézni fogja hogy reagäl a szervezeted,nàlunk vérvétel is volt.Ha làtja h gond lehet,leàllítja a szedését biztosan. sok sikert!;)

315. Babus123 (válaszként erre: 312. - Nyuszók)
2017. márc. 3. 15:33
Jaj,ne!:( Pedig én annyira úgy éreztem,hogy most sikerülni fog neked. Na akkor az én megérzéseim se érnek sokat mostanàban:( Sajnàlom nagyon!:( A vigasz hogy ott vàr még 4 babàd,hogy ök is kapjanak esélyt és neked nem Kell az egész tortúràt elölröl kezdeni. Ne add fel! 😘
2017. márc. 3. 15:18

Helló,


véletlenül tévedtem ide és azt szeretném megkérdezni hogy esetleg tud e valaki valamit a Trisequence tablettáról.

Én 39 éves vagyok és most szeretnék gyereket először.

Az ösztrogén szintem a minimumon van, a többi hormon normális, és a nőgyógyász szerint meg kéne próbálnom, mert szerinte lehet egy kis petefészek kimerülésem...:O

Szedett már valaki ilyen gyógyszert?

Annyi mellékhatást írnak és rettegek egy agyvérzéstől vagy ehhez hasonlótól.

Köszönöm mindenkinek hogy elolvasta!

313. Szofi81 (válaszként erre: 312. - Nyuszók)
2017. márc. 3. 15:07

Jaj istenem, nagyon nagyon sajnálom!!!

Tudom mit érzel. Ne add fel!

2017. márc. 3. 15:05
Gratulálok. Nekem ez most megint nem sikerült. Nem tudom mi a probléma velem, de 2 alatti lett a hcg-m.
311. Babus123 (válaszként erre: 310. - Szofi81)
2017. márc. 3. 14:44

Szia! Szuper,örülök!;)

Igen,akkor most a megérdemelt nyugi és félretenni az aggódàst kicsit:) Mikor kell legközelebb menned?

De jó lenne màr itt tartani..meg azt is tök vàrom,fantasztikus lehet mikor elöször hallod a szívdobogàsàt:) de jó lenne màr!! Na jó,türelmes leszek!:) Neked még egyszer gratula és toväbbi jó egészséget,így tovàbb!;)

310. Szofi81
2017. márc. 3. 14:32

Sziasztok!


Nekem megvolt az ultrahang. Mindent rendben talált a doki. Szabályos petezsák benne a szikhólyag méhen belül.

Végre fellélegezhetek kicsit. :)

Köszönöm a drukkokat!


Szorítok mindenkinek! Hajrá! :)

2017. márc. 3. 12:28
Jaj,màr úgy izgulok, Nyuszòk h mit mondasz!! Remélem csupa jó híreket hallok ma!!:) Durva belegondolni,hogy egy hét múlva ilyenkor màr lehet én is tudni fogom..
2017. márc. 3. 07:01
Gondolok mindenkire a mai napon.😘
307. Nyuszók (válaszként erre: 306. - Babus123)
2017. márc. 2. 18:52
Köszike :-)
2017. márc. 2. 18:48
Holnapra sok sikert csajok, szorítunk!!
2017. márc. 1. 20:23
Én ha újra csinàlhatnám akkor az első vervételre is a Gynefertbe mennék mert onnan felhîvnak.Tudjátok a RK kálváriám de szerintem csak jó emeletre kell menni a RK-ba és akkor nincs baj.😊Amúgy nekem 92 volt az első vérvételem.Ez ET+10 napon volt.Nekem azt mondták nem ilyan magas hogy 100%-ra garantaltan azt mondhassak elég magas de nem hívtak vissza második vérvételre csak rögtön UH-ra.De elmentem a vérvételre egy hétre rá és akkor má 790 volt.Akkor teljesen megnyugodott mindenki de amugy nem lett volna muszaj csak én nem bírtam ki.Hu akkor nagyon izgalmas péntekünk lesz.Szurkolok mindenkinek.És a vérvételig még én is teljesen tünet mentes voltam.Ez nem jelent semmit.😊
304. Babus123 (válaszként erre: 302. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 16:27

:):):)

Az nem egy jó terv a köv 9 hónapra!;)

Én akkor leszek alkoholista ha ne adja Isten nem jó hírt kapok 10.én,akkor tuti leiszom magam:) De persze erre még csak nem is gondolok..sikerülni fog!! Érzem hogy ö is szeretne megszületni és küzd és nem véletlenül gyözte le a kistesóit a fejlödésben és lett ö kivàlasztva!:)

303. Babus123 (válaszként erre: 301. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 16:23
Akkor tuti semmi gond! Nekem ilyen baba nélkül is volt néha,pl rossz/ hirtelen mozdulat,vagy tényleg mikor nagyon izgul az ember érzi a hasàban,meg h minden baja van;)
302. Nyuszók (válaszként erre: 300. - Babus123)
2017. márc. 1. 15:49

Így van, és így lesz :-)


Én egyébként esténként megiszom egy pohár bort, mire a végére érek lehet alkoholista leszek :-)

301. Nyuszók (válaszként erre: 299. - Babus123)
2017. márc. 1. 15:48
Csak bevillanó fájdalmak, mire felfogom már el is mult. Egyébként nem stresszelek, inkább ez most izgulás, már várom, hogy túllegyek rajta :-)
300. Babus123 (válaszként erre: 298. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 15:48
Amúgy igen,nagyon kemények,erösek vagyunk,hogy kibírjuk,végigcsinàljuk! Büszke vagyok magunkra,és sikerülni fog,mert megérdemeljük!;)
299. Babus123 (válaszként erre: 298. - Nyuszók)
2017. márc. 1. 15:44

Hàt igen! Én màr annyira megszokom lassan h mindenen izgulok,paràzok,h ha nem lesz muszaj se biztos h le tudok àllni màr vele:)

De nem hosszan tartó fàjdalom,hanem gyorsan elmúlik,nem? Nyugi,nem lesz semmi baj! Le tudsz dölni kicsit vagy munkahelyen vagy? Csak próbälj meg megnyugodni. Két nap és többet tudsz,minden rendben lesz!

298. Nyuszók (válaszként erre: 297. - Babus123)
2017. márc. 1. 14:23

Pici lépésekkel haladunk előre. A 3 hónap kb abból áll, hogy 2 hetente kell izgulni valamiért. Sőt már előtte is.


belegondoltatok már, hogy mi mennyit izgulunk, agyalunk már addig is amíg más egyáltalán elkezd azon gondolkodni, hogy lehet hogy terhes. Mi addig már mennyi mindenen túlvagyunk.


Most hogy leírtam, hogy semmi bajom, azóta már vagy 3-szor olyat nyilalt a bal oldalalmba, hogy rendesen össze kellett húzodnom. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook