Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maternity Magánklinika vs. Róbert Károly Magánkórház fórum

Maternity Magánklinika vs. Róbert Károly Magánkórház (beszélgetős fórum)


15. FeLuna
2016. júl. 29. 13:52
Sziasztok! Valaki esetleg új élményekkel? :)
2015. máj. 29. 06:35
Sziasztok! Kedden volt csaszarmetszesem s Maternityben. Már itthon vagyunk és csak jót tudok minden oldalról mondani. Az orvosom dr. Rigó Barbara volt, aki a terhesgondozásomat is végigkísérte. Végig biztonságban , szakértő kezek között éreztem magam.
13. nini55 (válaszként erre: 12. - Dzsudzsa)
2015. máj. 28. 20:03

Kedves Dzsudzsa!

Köszönöm, hogy írtál! Remélem hamarosan sor kerül arra, hogy priviben is érdeklődjek :)))


Szép estét!

Niki

12. dzsudzsa (válaszként erre: 10. - Nini55)
2015. máj. 19. 03:41

Én a Róbertben szültem márciusban. Ha még egyet szülnék, nem kérdés, hogy ott :)) A terhesgondozást is ott csináltam végig.

Ha konkrét kérdésed van, írjál nyugodtan, priviben válaszolok.

11. Léna79 (válaszként erre: 10. - Nini55)
2015. máj. 4. 06:36
Még nem szültem :) Nálam csak augusztus végén várható. A Róbertben most felújítás van. Szülőszobák, gyermekágyas részleg.
10. nini55
2015. máj. 3. 09:15

Ébresztő Anyukák! :)

Kíváncsian várom az infóitokat az említett 2 intézményről. Biztosan szültetek néhányan a Maternityben vagy a Róbertben, reménykedem hogy egy picit erre felé is benéztek. :)

2015. márc. 26. 17:44

Ha jól tudom,akkor a Robiból is mentő viszi a babát,ha gáz, van. Maternityből is,csak ott a János közelebb van.


Februárban voltam a Robiban kórházlátogatáson. Igazság szerint a kiegészítő költségekkel van gondom. A maternityben feketén-fehéren ott van,hogy ennyi és kész. Nincs ún plusz ktg. Eda/császár/, fürdőszobás szoba vagy sem, kötelező konzílium a Robiban plusz költséges, a maternityben benne van az árban.

2015. márc. 23. 21:20
A Róbert mellett ott van a rendes kórház, ahol van rendes újszülött osztály, ha esetleg valami előre nem látható probléma lenne is el tudják látni. A Maternitynél ilyen nincs, ott mentőt hívnak h elvigyék.
7. nini55 (válaszként erre: 4. - Durciful)
2015. márc. 23. 19:27
Ezt ki tudod kicsit bővebben fejteni? Mért háborogtak a pénz miatt? Nem is értem... Ott nem úgy van, hogy fix pénzt kapnak? :O De azért örülök, hogy a tapasztalataid jók a klinikával kapcsolatban. :)
2015. márc. 23. 14:33

Kedves Durciful!


Kérdezhetnék tőled privátba egy-két dolgot, mert lenne ami érdekelne, persze ha nem zavarlak vele.

2015. márc. 22. 16:09
Szia, Róberten szültem, császár volt. este 11re erősödtek a fájásaim, míg beértem megvizsgáltak, összeállt a profi stáb, az orovosom is megérkezett... egy óra 4 perckor már a kezemben volta fiam. A kórházban töltött napok, a hozzáállás, az ellátás, minden remek volt!
2015. márc. 22. 15:09
Én is ott szültem (Maternity), nekem is program császárom volt, bár természetes szülésnek indult a dolog, csak a végére komplikálódott a helyzet. Csak jót tudok mondani a császáromról, a dokik zseniálisak voltak. A szülésznő is, akihez kerültem, csak dicsérni tudom. Volt viszont több szülésznő, aki nyíltan háborgott a pénz miatt és nekem ez nem volt szimpi.
2015. márc. 22. 14:12
Sziasztok! Én a Maternitybe járok, május végén ott is műtenek programozott császárral. Eddig a terhesgondozási során csak pozitív élményem volt.
2015. márc. 22. 13:45
sziasztok,en a robertban szultem.a korhaz es a szuleszno elso osztalyu volt!!(csak a valasztott orvosom volt egy fa.z..)
2015. márc. 22. 13:31

Ha valakinek akad némi tapasztalata, vagy az egyik, vagy a másik intézménnyel kapcsolatban, kérlek titeket, osszátok meg velem (velünk).

Jöhet a sok pozitívum és negatívum!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook