Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika - tényleg csak az írjon, akinek van tapasztalata erről! fórum

Róbert Károly Magánklinika - tényleg csak az írjon, akinek van tapasztalata erről! (beszélgetős fórum)


8. Marcipán73 (válaszként erre: 1. - Briefen)
2013. jan. 31. 08:26

Szia Briefen!

Nem tudom,hogy tudod-e, de ha esetleg koraszülött lesz a babád(írtad,hogy veszélyeztetett terhes vagy), akkor a Róbert Károly "lepasszol" egy másik kórházba, ugyanis nekik nincs koraszülött osztályuk!Én 2x voltam a R.K.-ban, igaz nem szülni,volt 2 missed.ab.-om, a kórház korrekt, azt gondoltam ott is szülnék,ha megmarad a baba, de a 2. műtétnél az orvosom (aki egyébként nem a kórházban dolgozik,csak a magánbetegeit látja el ott)a műtét előtt csak arra tudott koncentrálni, hogy a 70.000 Ft-ot sikerült-e felvennem a bankautomatából(ennyit kért, megjegyzem a szobatársamnak a dokija ugyanezért a műtétért 20,000-et!, persze mindezt zsebbe) Na ez is hozzájátszott, hogy másik kórházat keressek. Sajna lett egy 3. missed ab.-om is, ezt már az új dokim csinálta a Tatabányai kórházban. Nagyon meg voltam elégedve ezzel a kórházzal, ha összejön a baba én biztos itt fogok szülni! Ja és minden szülésnél Tbányán egy gyerekorvos is alapból jelen van, meg hát ugye ott a koraszülött osztály! Szerintem egyébként jó kórház a Róbert Károly, de csak annak ajánlanám szülni, akinél minden ok., és nem várható koraszülés!

2012. okt. 16. 14:09

Szia, én a kislányom a Szent Imrében szültem, de mivel az Orvosom a időközben átigazolt a Róbertbe, így a kisfiam már ott született, és most is ott fogok szülni, igaz magánrendelésre járok, de ez így még jobb is, kényelmesebb.

A korház, maga a szülészet, szerintem nagyon rendben van, az a kedvesség és nyugalom amit ott tapasztaltam azt az állami korházban soha... Fiacskámat minden reggel oldalra fésült :) hajjal hozták illatosan a növérkék, rendkívül kedvesek, a szülésznőt sem ismertem elötte, nem választott volt, de többet tett mint előzőleg a választott, nagyon figyelt és segített ahol tudott.

majd privátban még írok ha érdelelnek nevek...

6. Bcicus (válaszként erre: 5. - Briefen)
2012. okt. 15. 22:03

Örülök, hogy megnyugtat. Tényleg szuper hely.

Nagyon segítőkészek a nővérek és a csecsemősök is.

5. briefen (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2012. okt. 15. 21:20
Köszönöm,azért ez kicsit megnyugtat,hogy azt írtad,nem mennél máshová.
4. briefen (válaszként erre: 3. - Meababa)
2012. okt. 15. 21:19
Köszönöm,igazad van. Timmermannal te elégedett voltál ezek szerint?Akár privátban,de megírnád nekem,hogy ő hol rendel,elérhetőségei?köszönöm :o)
2012. okt. 15. 08:20

szió, én is ott fogok szülni, de a terhesgondozásra nem oda, hanem a doki magánrendelőjébe járok. Aki a szülést nem vezeti le. Így kerülök át, jövőhéten Timmermann dokihoz. Az intézményben laborvizsgálatot csináltattam, illetve toxoplasmat a körülményekkel teljesen elégedett vagyok.

Jó tanácsként (nekem 3. dokim lesz Timmermann), ha nem vagy elégedett, vagy csöppnyi kétség is felmerül, ne feltétlenül intézményt, hanem dokit válts...

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Briefen)
2012. okt. 14. 18:21
Én őt nem ismerem. Nega drnőhöz jártam a 40 hét alatt veszélyeztetteként. Mindig segítőkész volt bármikor hívhattam egy élmény volt a terhességem vele és a szülés utáni napok is a kórházban. Ha Nyéki nem jön be ( nekem sem szimpi) válassz másik dokit. Maga a kórház nagyon jó én nem mennék máshova.
2012. okt. 14. 17:01

11.hetes kismama vagyok.A fent említett Róbert Károlyba járok,mert gondoltam ott - ha már fizet az ember - akkor figyelmesebbek és kedvesebbek.Én előse nem ezt tapasztalom sajnos.Más is volot így?Érdemes itt maradni?

Nyéky Boldizsárnál vagyok(veszélyeztetett terhes,hetente járok hozzá már 6.hete).A neten ódákat zengtek róla,de nekem csalódás....Kicsit azt érzem,teljesen magamra hagy.Mindig elkésik a rendelésről,a kérdéseimnél úgy érzem,hogy untatom.És én nézegettem neten utána,hogy tulajdonképpen milyen kötelező vizsgálatokat kellene már csinálni.Viszont mivel ő a Róbert Károly orvosa,ez számomra minősíti az intézményt is.Tapasztalatok?Köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook