Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


387. LadyElizabeth (válaszként erre: 384. - Lujza82)
2017. márc. 8. 12:24

Jól teszed!

Én meg vagyok győződve arról, hogy ami a testnek jól esik, az mind segít.

Az agy kb azt dolgozza fel amit lát..ha pl egy szép görög szigeten vagyunk vagy egy téli séta a befagyott balatonnál- egyedül zenét hallgatva akkor a boldogsághormonjaink is jobban termelődnek. Tudom ez nem hangzott túl professzionálisan de így van :)

386. Babus123 (válaszként erre: 377. - Szofi81)
2017. márc. 8. 11:30
Szuper lehetett! Örülök nektek!:) Olyan jò ilyeneket olvasni! Eröt ad!:)
385. Babus123 (válaszként erre: 384. - Lujza82)
2017. márc. 8. 11:26

Wow,nem unatkozol!;)

Olyan jó,hogy ilyen sok pozitív energiád van! :) Majd szívesen vàrjuk a további tapasztalatokat,hogy melyik mennyit érzed h segített és milyen volt! KB màr téged bmiröl kérdezhetünk,mert mindenben jàrtas leszel amit meg lehet tenni ennek érdekében..:) legalábbis ezeken kívül nekem màr semmi nem jut eszembe amit ki lehetne még próbàlni:)

Boldog nönapot,csajok!

384. Lujza82
2017. márc. 8. 07:44

Sziasztok Csajok,

Reggel jött a felismerés, hogy 1 hónapja kaptam a rossz hírt. És ettől ahelyett, hogy elszomorodtam volna, tök bokdog lettem, mert rájöttem, hogy pikkpakk eltelt 1 hónap :) és még hozzá milyen sűrű hónap. Túl vagyok két kineziológiai oldáson, 4 talpreflexen, kb 10 aviva tornán, tömöm magamba a viraminokat, páromba is a ferulantot meg q10-et, egy hete elkezdtem felváltva inni reggelente csalán levél teát, diólevél teát, tegnap eljutottam a bio boltba, vettem maca port is végre, és a mai feladat,hogy ebédidőben kimegyek az írpszer boktba, veszek egy cillivilli füzetet amit hálanaplónak fogok használni. Ebbe szépen minden nap beleírom, hogy aznap époen miért vagyok hálás, a nagy dolgoktól egészen a kicsiig, hogy pl. milyen jó, hogy ma is tudtam ételt venni magunknak. Még az hátravan, hofy a talpreflexológus ajánlott egy masszőrt aki éllítólag megtanult egy olyan technikát durekt azért mert sok meddő nő kereste meg, amivel átmaszírozza a petefészket.... ennek még nem néztem utána, de ha kipróbáltam, erről is beszámolok. :)

Boldog Nőnapot nekünk!

2017. márc. 7. 18:01

Az Elevit vitamonról mit gondoltok?

Hat valamit a petefészek működésére?

382. Nyuszók (válaszként erre: 375. - Szofi81)
2017. márc. 7. 16:30
Remélem így lesz nekem is. Ennek a menetével kapcsolatban tudnál nekem írni pár sort. Nem tudom, hogy ennek mi a folyamata, igaz megyek hó végén a dokihoz, de azért jó lenne tudni előre már pár dolgot. Főleg egy olyan embertől akinek sikerült :-) Szóval áruld el a titkot légyszi :-)
2017. márc. 7. 15:54

Engem ez az idő is megvisel ami itthon van.

Nem bírom ezt a felmelegedést, a hideget, ez borzalom.

Migrén, hányinger, rossz közérzet, nekem először a háziorvoshoz kéne mennem :)

2017. márc. 7. 15:53

Igen, én is így gondolom...

A rengeteg utazás, az ide-oda lét, a távoli otthon- Dallas- Budapesti szülők- ez mind mind rátesz és rátett...

Nem a tsh-mal volt van a gond, hanem elodáztuk.

De nem adom fel!

Most nagyon a végére akarok járni!

379. Szofi81 (válaszként erre: 378. - LadyElizabeth)
2017. márc. 7. 11:55
Hát az biztos, hogy először nektek kell letisztázni, hogy mit is akartok, illetve mennyit vagytok hajlandóak beletenni lelkileg, testileg. Szerintem addig nem érdemes elkezdened bármilyen gyógyszert szedegetni, főleg úgy, hogy tartasz tőle. Ezt csak teljes odaadással lehet szerintem.
2017. márc. 7. 11:27

Akkor jók az emlékeim...:)

Mondtam én hogy már 'megjártam a hadak útját".

A 'fekete orvosnő" mondta hogy mi nem teszünk meg mindent akkor tőle hogy várjunk csodát.

Mondta hogy egy fél évet legalább próbáljunk meg ráfeküdni a témára, de a munka közbejött mindig valami közbejött...

Most meg megöregedtem és az ösztrogénem a béka feneke alatt van.

377. Szofi81 (válaszként erre: 376. - LadyElizabeth)
2017. márc. 7. 11:16

Én is a G1-be jártam. Nekünk is Zsuzsika "tisztogatott" :). Valóban inszemináció pártiak, mivel ott nincsen lombik...

5 sikertelen inszemináció után döntöttük el, hogy megyünk lombikozni. Milyen jól döntöttünk! :)

Tegnap visszamentem a dokimhoz a G1-be amúgy, és ultrahangon már láthattam és hallhattam a pici szívdobogását. Elképesztő élmény volt.

376. LadyElizabeth (válaszként erre: 369. - Fannikutya)
2017. márc. 7. 11:03

Biztos, hogy minden a helyén lesz nyugi!

É anno jártam a G1 intézetben...

Egy afrikai orovsnő volt, aki legalább angolul folyékonyan beszélt, és a lombikot teljes mértékbe elutasította.

Az inszemre hajlandóak voltak- az egész intézet nem csak ez az orvosnő.

Egy zsuzsa nevű hölggyel beszélgettem órákig, ő tisztítja meg a spermákat és ő csiálja az inszemet asszem, és azt mondták hogy ők csak 5 szem Clostybegit ajánlanak hogy biztos megérjen a pete és hogy berakják a spermát és hogy nagy valószínűséggel esély lesz a gyerekre.

Végül is úgy döntöttünk hogy természetes úton próbálkozunk, de az kb 3 hónap volt, utána meguntuk...

375. Szofi81 (válaszként erre: 372. - Nyuszók)
2017. márc. 7. 09:38
Nekem most fagyasztott lombikom volt. :) Ez sikerült. Hajrá!
374. Babus123 (válaszként erre: 370. - Fannikutya)
2017. márc. 6. 20:30
:)
373. Babus123 (válaszként erre: 372. - Nyuszók)
2017. márc. 6. 20:29
Szuper! :)
372. Nyuszók (válaszként erre: 368. - Babus123)
2017. márc. 6. 20:01
Mivel nem tudom fagyasztott embriónál mi a menet, ezért már be is jelentkeztem hó végére a doki bácsihoz :-)
371. Nyuszók (válaszként erre: 370. - Fannikutya)
2017. márc. 6. 20:00
Ez nagyon aranyos :-)
370. Fannikutya (válaszként erre: 365. - Nyuszók)
2017. márc. 6. 19:41
Nyuszók,olyan jó hogy ezt írod.Én a ferjemnek meg anyukámnak is meséltem a kis csapatunkról és tényleg nagyon szorítok mindenkiert.Szólok is a babának hogy szóljon a kis barátainak hogy ők is siessenek mert az anyukájaik nagyon várják már őket!😊
369. Fannikutya (válaszként erre: 364. - LadyElizabeth)
2017. márc. 6. 19:39

Szia LadyElizabeth!

Nekem a genetikai vizsgálatot nem tették opcionálissá.Az lesz 3 het múlva.De tőlem vesznek vért és abból nézik meg az ő DNSét.Igen az a vizsgálat lesz meg egy szuper ultrahanggal a szerveit hogy minden a megfelelő helyen van-e stb.

368. Babus123 (válaszként erre: 365. - Nyuszók)
2017. márc. 6. 19:28

Gondolom,hogy nehéz,de hogy bíztatót mondjak,gondolj a 4 picire,akik csak rád vàrnak;) És hogy ez most mennyivel jobban sikerült mint az elözö! Nagyon ügyes voltàl és maradt még 4 kicsi esély! És ez Nagy siker az elözöhöz képest,most meg a következö még nagyobb siker lesz reméljük!

Majd írjál àm ha folytatod,és akkor megint szorítunk majd ezerrel és igyekszünk jobban csinàlni;)

367. Babus123 (válaszként erre: 361. - Fannikutya)
2017. márc. 6. 19:19
Szuper!! Tényleg jó hír!:) Màr rànk fért;) Örülök és csak így toväbb!:)
2017. márc. 6. 19:18

Méhpempő kapszulát vagy méhpempőt hogy lehet beszereni?

Abban van természetes ösztrogén ahogy én olvasom.

És tudtok ajánlani jó orvost aki a nehezített teherbeesést tudja kezelni?

Én ezt a Trisequence egyáltalán nem szeretném beszedni, artériás embóliát írt a hölgy aki szedte.

inkább valami természetes hormonpótlást szeretnék vagy mara max az Ovestin hüvelykrém.

és nem akarok vészmadárkodni de nekem eleinte nagyon húzta össze a fejemben az ereket.

A TSH-valsem akarok kötekedni de azt hiszem a dührohamaim a változó hangulat, a sexuális vágy csökkenése, sajnos egy korai menopauzára utalnak inkább.

Ezért kéne egy jó orvos mert sz nekem ezért nem jön össze a gyerek.

365. Nyuszók (válaszként erre: 355. - Babus123)
2017. márc. 6. 18:54

Köszönöm az érdeklődésedet, elég ramatyúl, de majd túljutok rajta, jó hogy lehet jó híreket olvasni, dobbanó kis szivecskékről, és ileynkor az enyém is dobban egyet, hogy segítsen felállni.


Szóval mostantól csakis jó híreket szertnék itten olvasni :-)

364. LadyElizabeth (válaszként erre: 361. - Fannikutya)
2017. márc. 6. 18:54

Gratulálok!

Miért 3 hét múlva láthatod megint uh-n?

Ti megcsináltatjátok a prenatest nevű genetikai izét?

Bocs, nem nagyon értek hozzá, de ez van meg egy Nifti nevű.

Nagyon előre gondolkodom.

Mint mikor férjem ötletére 4 éve babakocsit vettünk azzal indítottunk hogy nekünk most gyerekünk lesz..

363. LadyElizabeth (válaszként erre: 359. - Lujza82)
2017. márc. 6. 18:53

Megnézték a spermáját és tökéletes sajnos...

Nekem a progeszteronom is alacsony, olyan 30-35 máskor meg 29.

40 alatt nem jó.

362. Nyuszók (válaszként erre: 361. - Fannikutya)
2017. márc. 6. 18:53
Erre vártunk ma, egy jó hirre :-)
2017. márc. 6. 18:37
Feldobom kicsit a hangulatot lányok mert látom zajlik itt az élet.21 mm a magzat és hallottuk ahogy dobog a szíve.Jaj lányok én mindenkinek kívánom ugyanezt minél előbb és bármit újra végig csinálnék érte.Ez a maj fantasztikus volt és alig várom hogy 3 hét múlva újra lássam.
2017. márc. 6. 18:37

LadyElizabeth, semmiképpen nem gondoltam, hogy szándékosan akartál bárkit is megbántani. Azt is érzem, hogy belefáradtál, el vagy keseredve, az orvosokban csalódtál. Hidd el, ezekkel az érzésekkel egyáltalán nem vagy egyedül! A G1 Intézetben, és úgy tudom, az Istenhegyi Klinikán vannak olyan nőgyógyászok, akik nehezített teherbe esésnél tudnak segíteni, de ez nem olcsó! Sima sztk-s orvostól ne várj pontos iránymutatást! A 2,5-ös TSH valóban jó a te korodban, de nem a várandóssághoz:(

A legjobbakat kívánom!

359. Lujza82 (válaszként erre: 358. - LadyElizabeth)
2017. márc. 6. 18:24

Jó orvost találni nem könnyű ez tény. Még magánrendelésen sem, nemhogy SZTK-ban. De pont ezért érdemes neten utánajárni,olvasni, előbb utóbb megragad egy-egy név, akit sok helyen olvasol, és dicsérnek, utána már csak rájuk koncentrálva minél több infót beszerezni és dönteni. Minél több véleményt olvasol, annál jobban fogod tudni, neked mire van szükséged orvos szempontból és ezek után már nem is lesz olyan nehéz megtalálni az "igazit".

Mindenesetre a férjednek el kéne menni andrológushoz ha még nem járt, mert ha nála van a probléma, akkor felesleges is bármit beszedned.

2017. márc. 6. 18:06

Én csak a mellékhatásokat szerettem volna tudni, és ha esetleg mégis beszedem az egyik ilyen hormontablettát és érzek valamit ami esetleg gáz, akkor itt rákérdezhetek hogy ok-s, e vagy kampec lesz a vége?

A hétvégén mertem bevenni egy negyed Cataflam 50 mg-os gyógyszert mert fájt a hasam és csak ezt találtam itthon.

Miután rájöttem hogy nem 'halok meg" bevettem még egy felet.

Lehet tényleg jobb lenne egy jó vagy jobb orvost, nógyógyászt keresnem aki jártas az egészben mert se az sztk-se a volt maszek nem vált be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook