Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


207. Lujza82 (válaszként erre: 205. - Babus123)
2017. febr. 20. 22:03
Még nem tudom eldönteni. Kicsit felzaklatott és egyelőre még nem tudom mit érzek.
206. Lujza82 (válaszként erre: 204. - Babus123)
2017. febr. 20. 21:59
De jó, látod beindulnak azok a tüszőcskék.
205. Babus123 (válaszként erre: 203. - Lujza82)
2017. febr. 20. 21:52
Kitartás! Érzed h hasznält amúgy vagy jót tett?
204. Babus123 (válaszként erre: 202. - Fannikutya)
2017. febr. 20. 21:46
Minden ok,és mär 9 tüszöt làttak!:) Az orvos is meglepödött! Bàr azt mondta H nem tuti ugye h mindben van is hasznàlható petesejt.Viszont késöbb telefonàltak h a megbeszélt menopur adagot csökkentsem a felére a vérvétel eredménye miatt.De mikor kérdeztem nem mondtak sokat,csak h nincs baj,csak óvatossäg. Remélem tényleg nem làttak semmi aggasztót.Jaj,vége lehetne màr!:) Sztem Nyuszòk talàn màr a beültetésen is túlvan.
203. Lujza82
2017. febr. 20. 21:44

Sziasztok,

Én ma voltam kineziológusnál. Nem mondom,hogy jó élmény volt, mert haragudtam magamra, hogy egy vadidegen nő előtt majd két órán keresztül bőgök. Ami még "fáj", hogy én pontosan tudom, hogy mik az én lelki nyomoraim, elég jól be tudom azonosítani, hogy mi miből fakad, mégis el kell menjek és horribilis összegért egy vadidegennek kell hangosan kimondanom mindazt amiket itt magamban én magam is tudok. Na mindegy, ezen is túl vagyok. Két hét múlva megyek újra.

2017. febr. 20. 18:49
Majd írj Babus mi volt a kontrollon.Mi lehet a másik két lánnyal?
201. Babus123 (válaszként erre: 197. - Nyuszók)
2017. febr. 20. 09:37
Ok,köszi! Megnyugodtam.:) Én màr azt hittem h Amit akkor làttak Az a végleges és màr csak azok érnek be:). Nekem ez jó eredménynek tünik Amit leírtàl (bàr nem értek hozzà:)). Ebböl a szép szàmból csak Kell h maradjon fagyasztàsra,nem? Nagyon szorítok!!! Most tuti sikerül,nagyon hiszek benned!!:) Amúgy te késöbb kezdted a szurizàst,nem? Hogy elöztél be??:):):) Csak nekem van ilyen hosszú protokoll?:) Néha úgy érzem sosem érek a végére:) Bàr ha sikeres lesz nem bànom! Màr az injekciózàst teljesen megszoktam. Úgy a napirendem részévé vàlt mint hogy vacsizzak V bmi:):)
200. Babus123 (válaszként erre: 199. - Fannikutya)
2017. febr. 20. 09:26
Szuper!Örülök h minden ok!:) Waa olyan sokàra? Ilyenkor nem lehet kérni,hogy hetente mehessen az ember uh-ra?:) Na jó,csak viccelek!:) Hààt jó kérdés! Ma a màsodik kontrollon talàn mondjàk. Nem tudom h ilyenkor tudnak-e màr pontos dàtumot vagy csak kb-re.
199. Fannikutya (válaszként erre: 196. - Babus123)
2017. febr. 18. 18:47
Itt minden ok.Ma mindenfelé mászkáltunk.Meg beöltöztunk és az udvaron grillezgettünk.Nagyon elrepült a nap.UH majd március 6-án lesz.Alig várom.Neked mikor lesz a leszívás napja?
198. Fannikutya (válaszként erre: 197. - Nyuszók)
2017. febr. 18. 18:42
Nyuszók!És mikor lesz a beültetés?Hú de repül az idő,már megvolt a leszívás is.Nagyon szorítok és hogy maradjon fagasztani is.Anyukám poénkodott hogy jók lennének az ikrek,mert akkor olcsóbbra jön ki az egész mutatvány fajlagos költsége.😊Persze leginkább viccnek szánta.Amúgy én nagyon örültem volna az ikreknek.Kimondottan szerettem volna.2-t terveztünk visszaültetni de mivel 3 termékenyült meg az utolsó este arra gondoltam beteszem mindhármat.Reggel a beültetés napján mondták hogy csak 2 fejlődött tovább szépen,a 3. sajnos önmegsemmisítésbe kezdett mert genetikailag nem jo.Szoval maradt a kettő.De most már ennek az egynek is nagyon nagyon örülök.Majd csinálunk neki tesót egyszer.😊
2017. febr. 18. 17:33

Babus123 nyugodtan lehet még több tüsződ, nekem volt, hogy uh-n 3-at láttak, mejd leszívtak 5-öt :-)


Pénteken voltam leszíváson, 11-et szívtak le, melyből 4 volt megtermékenyíthető 6 volt -1 napos, és egy volt ako-2 napos volt. Ma hívtak és a 4-ből 2 termékenyült meg, 6 pedig ma termékenyíthető meg, ki tudja azokból hány fog megtermékenyülni. Pedig most nagyon bíztam abban, hogy fagyasztásra is marad ennyiből. De úgy látszik nálam teljesen mindegy hány db van a 3 körüli szám az állandó. Na mindegy végülis egy kell aki befutó lesz. Bár ennyi próbálkozás után már megérdemelnék egy ikreket :-)


Most dolgozom itthonról, mert valahogy el kell terelnem a gondolataimt, nagyon nagyon izgulok. De most nem csak amagamért, olyan jó hogy vagyunk itt páran és terelgetjük egymást. :-)

196. Babus123 (válaszként erre: 195. - Fannikutya)
2017. febr. 18. 14:00
Köszi!:) Azóta az aggódàst lecseréltem megint pozitív gondolatokra:) Reméljük hétfön mikor megyek jó híreket kapok:) Ti hogy vagytok? Mikor lesz a következö uh?
195. Fannikutya (válaszként erre: 189. - Babus123)
2017. febr. 17. 20:48
Babus123.Szerintem lehet tőbb tüsző is.Nekem 3 volt és a doki adott még egy szurit és lett 4.Nem sokkal több de úgy tűnik volt köztünk egy kis életrevaló.Én is reméltem hogy jut fagyasztani.De még így is maradhat.Meg a lényeg hogy sikerüljön.😊Azért szurkolok hátha lesz több,de ne keseregj mert ha ott van köztük a baba akkor egy is elég.😉
194. Babus123 (válaszként erre: 193. - Lujza82)
2017. febr. 17. 17:03
De,sajnos a kezelés közben is van még egy menstruáció:( és nekem full normàlis volt
193. Lujza82
2017. febr. 17. 13:49
És akkor most meg se jön? Merr ha egy hónap, akkor már jönnie kéne a köv menzesznek, vagy az ilyenkor elmarad a hormonok miatt?
192. Babus123 (válaszként erre: 191. - Babus123)
2017. febr. 17. 10:48
KB egy (rövid) hónap így az elsö injekció és a beültetés közötti idö,de kibírható nyugi!:)
191. Babus123 (válaszként erre: 190. - Lujza82)
2017. febr. 17. 10:41
Nekem úgy volt a hosszú h menstruáció elsö napjától fogamzásgátló,ha azt szeded 8-10 napja akkor vissza konzultàcióra,ami nekem hétfö volt,utána csütörtöktöl màr szuri,és februàr elejétöl injekciózok és még nem végeztem:) de elvileg jöv7 vége és jön a leszívás STB..,:) Úh nekem KB menstruáció vége után egy héttel kezdödtek a szurik,ciklus elsö felében
190. Lujza82
2017. febr. 17. 10:13
A hosszú protokollnál az előző ciklus 21-ik napjától kell szúrkálni?
2017. febr. 17. 09:41
Nyuszòk te màr akkor ha jól kalkulàlok a szurizàs végefele jársz? Hogy megy a dolog? Én ma voltam az elsö kontrollon és kicsit elkeseredtem és aggódom,mert csak 4 tüszöt làttak:( Az gondolom nem túl jó,bàr ök pozitivak voltak. Lehet ebböl több második kontrollra? Azt mondtàk még lehet több de akkor azok nem lesznek "késésben" és màr nem érnek be?:) Bocs a hülye kérdést,de tényleg nem vàgom:) Tényleg lehet több v ez nem annyira jellemzö amúgy? Jó lenne ha bmi van is maradna lefagyasztani..:(
188. Babus123 (válaszként erre: 185. - Lujza82)
2017. febr. 17. 09:34
Én is büszke vagyok rád!;) Tanulhatunk töled!:) Ezek után màr tuti sikerül!!:)
187. Babus123 (válaszként erre: 186. - Fannikutya)
2017. febr. 17. 09:33
Örülök neki h már minden ok!:) Minden rendben lesz!;)
186. Fannikutya (válaszként erre: 185. - Lujza82)
2017. febr. 17. 07:11
Büszke vagyok rád!Tök jól csinálod.Egy barátnőm pont ezeket csinálta végig és másodikra sikerült.Persze tudom mind mások vagyunk de hiszem hogy ki kell "tisztitani" kicsit a testet és a lelket a babavárásra.😊Legalábbis boztos hogy pozitív hatása van.Reggelre elmúlt a vérezgetés.Kicsit megnyugodtam.Ma sajnos dolgoznom kell de csak jöjjön el az este és akkor egész hétvégén pihenek.
185. Lujza82 (válaszként erre: 183. - Fannikutya)
2017. febr. 17. 06:07
Én teljes pozitivitással vetettem bele a magam a három hónapos várakozásba amíg újra lehet próbálkozni, tömöm magunkba lelkesen a vitaminokat, hatszázmillió időpontot foglaltam talpreflexológushoz, és hétfőn megyek kineziológushoz azt már nagyon várom, kíváncsi vagyok mit mond, és két naponta aviva. Nem bízom a véletlenre :)
184. Nyuszók (válaszként erre: 180. - Fannikutya)
2017. febr. 16. 22:02
Ilyen előfordulhat, valaki szinte egész terhessége alatt vérzik és görcsöl. A legfontosabb hogy próbálj meg nyugodt maradni, és pozitívan gondolkodni. Mi itt mindannyian szoritunk nektek! Nem lesz semmi baj!!!
183. Fannikutya (válaszként erre: 182. - Lujza82)
2017. febr. 16. 20:52
Március 6-án.Kb. 3 hét.Aranyos vagy.😊Megijedtem rendesen de bízom benne hogy rendben lesz.😊Te hogy vagy?
182. Lujza82 (válaszként erre: 180. - Fannikutya)
2017. febr. 16. 20:24

Nem lesz ott semmi gond, nyugi :)

És mikor kell menni legközelebb?

2017. febr. 16. 20:04
Amugy èn egy nagy cégnél dolgozom és a munkaügyesnek elmondtam aztán ő mondta hogy igazolt fizetett távollét a lombik és minden hozzá tartozó vizsgálat amikor elkezdődik.Persze akkoriban én sem mondtam el bár a HRes munkaügyes azt mondta hogy neki erre titoktartasa van szoval neki nyugodtan viheted a papirt.Gondolom ez attol függ milyen a ceg meg a munkaügyes.😊Bocsi hogy tegnap nem irtam de tenyleg ünnepeltünk.Erre ez a mai...jaj annyi aggodni való van.😊Pedig tenyleg igyekszem pozitivan és optimistán.Wow a 11-12 tüsző az sok!Gratulalok!👍😊
180. Fannikutya (válaszként erre: 167. - Nyuszók)
2017. febr. 16. 19:58
Sziasztok!Tegnap egy 3 mm-es embriót láttak akinek dobogott a kis szív kezdeménye.Teljes boldogság!😊Ma meg hasfájás és enyhe görcsök enyhe vérzéssel.Sírás és pánik.Most a kanapén kuporgok és próbálok pozitív maradni.
2017. febr. 16. 13:00
Hát csajok, kitartás mindenkinek! Mindenkinek szorítok hogy mielöbb babàzhasson és akkor a munkahelyi gondok is eltünnek,na és a semmittevés se lesz gond;)
178. Babus123 (válaszként erre: 175. - Lujza82)
2017. febr. 16. 12:57
Jézus,milyen emberek vannak!! Gondoljàk h szórakozàsból voltàl ennyi ideig betegszabin?:( Öt minösíti ha csak rosszat tud màsról feltételezni! Amúgy nàlunk dettó sok az ilyen ember+ a fönök KB a legrosszabb úh én semmit se mondok neki sem. Nem tudom hogy de Valahogy màshogy megoldom:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook