Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Revalid, Biovanne kapszulák hajnövesztésre!!! fórum

Revalid, Biovanne kapszulák hajnövesztésre!!! (beszélgetős fórum)


18. Beu23
2012. aug. 8. 15:24
sziasztok. ha már megláttam a kiír fórumtémát, hát megosztanám a tapasztalatomat. középsuliba ami már 5 éve volt rövid hátul felzselézős hajam volt (akkor az volt a divat:D)szóval olyan rövid volt a hajam aztán könyvtárban olvastam egy könyvet, hogy a rozmaring nagyon jó hatással van a hajnövekedésre, serkentő hatású. Ki is próbáltam a főzetet. Akit érdekel próbálja ki veszteni valója nincs:) tehát amit boltba lehet kapni rozmaringot le kell tépkedni a levelét és kb. 2-3 deci vízben megfőzni. Ilyen barnás színű valami lesz belőle. Na ezt a cuccot én vattával "csöpögtettem" bele a fejbőrőmbe illetve a tövéhez is pamacsoltam a léből. én nem mostam le annó mert hát akkor gondolom nem marad rajta a fejbőrön meg a hajon. na ezt párszor megcsináltam de télleg nem sokszor és most ennyi idő elteltével derékig érő hajam van. hozzáteszem nem sűrűn járok fodrászhoz egy évbe egyszer amikor nagyon csúnya és már nagyon hosszúnak érzem. nagyon szép a hajam, mindenki azt kérdezi hogy a sajátom e.:) persze lehet, hogy nem ettől nőtt meg nem tudom lehet hittem benne és megnőtt. Akinek van kedve próbálja ki, persze vannak olyan emberek, akinek egy bizonyos hosszúság után nem nől a hajuk:) amúgy az én hajam festve van, egyszer le is lett szívatva és semmi károsodás nem érte szóval erős is a hajam, de persze lehet hogy nem ettől, hanem genetika, de akinek van kedve az próbálja ki:) nézzetek utána a neten biztos van róla valami info még:) sok sikert!
2012. aug. 8. 13:06
Lécci akinek valamelyik használt az írjon
2012. aug. 8. 11:53
Ha valaki használt már DAS gesunde PLUS Haar vital kapszulát (Dm) és neki tényleg használt az lécci írjon hogy mennyi idő után látszott a haján a növekedés és meddig szedte a kapszulát?:):)
2012. aug. 7. 22:21

sziasztok.


a Hair Clinic kapszulát próbálta valaki hajhullásra?

2012. aug. 7. 14:20
köszönöm akkor én is ki fogom ezt próbálni és remélem hogy nekem is használni fog!:))
13. Gubóka (válaszként erre: 12. - Fannika9874)
2012. aug. 7. 14:12
1et
2012. aug. 7. 14:06
És egy nap mennyit kell beveni?
11. Gubóka (válaszként erre: 10. - Fannika9874)
2012. aug. 7. 14:05
1-2honapig mert aztan vmiert abbahagytam, de most kezdtem el ma ujra szedni
2012. aug. 7. 14:03
És te a dm es kapszulát meddig szedted és hány centit nőtt tőle a hajad?
9. Gubóka (válaszként erre: 7. - Fannika9874)
2012. aug. 7. 14:03
viszont a hajam tenyleg nagyon gyorsan nott tole, amikor ricinus + ez a kapszula meg frissen volt vagva sztem nott 2-3 centit egy honap alatt kb :D vagy csak annyinak tunt :D
8. fannika9874 (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2012. aug. 7. 14:02
De akkor a karodon se meg se hol se mert valaki azt írta hogy mindnehol erősseb lett neki a szőrzete
7. fannika9874 (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2012. aug. 7. 14:01
:) oké
6. Gubóka (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2012. aug. 7. 14:00
mármint ha nem szedtem :D
2012. aug. 7. 13:59
sőtét alapbol a hajam és a szőr is rajtam, igy nem tünt fel :D mindig is jetilábam volt :DDDD
4. fannika9874 (válaszként erre: 2. - Gubóka)
2012. aug. 7. 13:58
És máshol nem nő gyorsabban a szőrzeted vagy csak a hajad??
2012. aug. 7. 13:56

a másik, h helyesn étkezel? mert a hajhullás lehet ilyesmitől is..nekem egy gyomorrontásnál hullt ki renegeteg hajam :SSS


meg ami még eszembe jutott, tudom h ez alap dolog..de a sampont mindig ugy hasznald h minimalisat kinyomsz a kezedbe es vizzel higitod, mert az se tesz tul jot neki.. nekem tul zsiros (volt) a fejborom és attol is hullott a hajam


szoval lehet h nem ártana jobban körbe jarni a témát, h ne csak tüneti leg kezeld a dolgot :)

2012. aug. 7. 13:54

szia!


en a dm-s hair vital kapszulat hasznalom, 900ft s nagyon jo, nekem attol nagyon elkezd noni a hajam. es ugynazt tartalmazza mint ezek a dragabb cuccok, egy ket elteres van csak. nekem az hazsnalt :)


a ricinust nem tudom h hasznalod, de a hajtovet a fejbort kell bekenni...en mindig a hajam kente vele, és egyik ismerősőm mondta h rosszul cisnálom, azóta sokat javitott az is rajta.

2012. aug. 7. 13:43

Kinek használt vagy a Revalid vagy a Biovanne kapszulák? Azért érdekell engem mert nekem már féléve hullik a hajam és semmit sem nő!!:((

Már mindent kipróbáltam de semmi se használt C vitamint is szedek az se segít:(

3 hónapig ricinus

olajoztam a hajamat az egy picit segített rajta de még mindig hullik a hajam!

Akinek használd vagy a Revalid vagy a Biovanne kapszula vagy más kapszula azt kérem hogy írjon mert már engem nagyon idegesít hogy nem találok semmit se a hajamnak ami jó lenne neki.

Voltam 1 hónapja fodrásznál az se segített senki :( Úgy hogy aki tud nekem segíteni az kérem segítsen mert nagynon szeretnék már szép egészséges hosszú hajat!:)

(Azért jöttem a hoxára mert a googléba már mindenre rá kerestem és semmit se találtam vagy amit találtam az nem volt jó a hajamra!:) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook