Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? fórum

Ismertek -e valamilyen jó hajnövesztőszert? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2011. febr. 22. 13:49
Látom ide már nem írtok, de hasznos infókra tettem szert, köszi:)
92. gubó (válaszként erre: 91. - 421d0fb05f)
2010. jan. 3. 17:17

szia!

a de miclént én 4 hónapig használtam, valaki az mondta sokat nőtt a hajam de szerintem 4 hónap alatt magától is nőtt volna ennyit...de valakinek meg nagyon bevált :) nem tudom szerintem ez is hajfüggő!

köszi a választ!!!! jelentkezek ígérem ;)

91. 421d0fb05f (válaszként erre: 90. - Gubó)
2010. jan. 3. 11:27

Szia!

Nem a tenyerembe, hanem egyből a fejbőrre. Itt-ott csinálok választékot, csöpögtetek rá, és bedörzsölöm. Úgy szoktam, hogy először a fejem tetejét, utána oldalt, aztán belehajtom a fejem a kádba, és hátulra is teszek. Nem kell sok belőle.

Jaj, kb. egy hete mondta az egyik barátnőm, akit szintén rábeszéltem a Bánfira, hogy "annyira kellemes illata van" - na, mondom... Viszont a hajpakolásnak nagyon erős illata van, és valamelyest elnyomja!

A de Miclén hajszeszt próbáltad már? Most vettem egy narancssárgát. Állítólag jó.

Sok sikert, és néha jelentkezz!

Üdv!

90. gubó
2010. jan. 3. 09:54

kedves eszti 85 :)

a 7en elkezdtem a kúrát ! még 1 kérdés , hogyan csepegteted a Bánfit a hajadra? vagy a tenyeredbe öntöd és úgy a fejbőrre,?? és tényleg iszonyúúúú büdös :)

kösziiiii

89. 421d0fb05f (válaszként erre: 87. - Gubó)
2009. dec. 28. 12:18

Szia!

Ez jó kérdés, mert elég "lökött" hajam van, ami - szerintem - a gyógyszeremnek is köszönhető. Amikor elkezd hullani, én is elkezdem használni a Bánfit (többnyire), és nálam úgy van, hogy a hullással egyidőben (ill. amikor éppen elkezdek pánikolni, hogy jesszus, kihullik az összes hajam? :) elkezdenek nőni az új hajszálak, és felgyorsul a hajnövekedés. A hajhullás hamar megszűnik, pár hét után, ilyenkor általában abbahagyom a kúrát, de ha folytatom, hát... kb. 2 hónap után már megjegyzik, hogy sokat nőtt a hajam. Elvileg 3 hónapig ajánlott használni.

Egyébként azt még megjegyzem, hogy a "csodasamponoknál" sokkal jobbak az egyszerűbbek. Én szinte mindent kipróbáltam, mert allergiás vagyok, és a samponok kb. 85%-a csúnyán kiüt, és nem volt szebb a hajam az agyonsztárolt hiper-szuper kozmetikumoktól, mint a kevésbé reklámozottakétól. És az utóbbiaktól nem vagyok tele kiütésekkel, és nem vörös a fejbőröm... Baromi nagy mázlim van a hajammal, és sokan kérdezik, mit használok, hogy ilyen, és rendesen meg szoktak lepődni, amikor nem drága, márkás termékneveket mondok.

Sok sikert a hajnövesztéshez, igyál sokat, mert az is segít, és csak hajad végére tegyél pakolást, különben zsírosodni fog! Aztán majd írj, hogy mi újság!

Puszi

2009. dec. 28. 11:03
Igen. Ricinusolaj.Töltöttem fel a hajamról képeket:)
87. gubó (válaszként erre: 86. - 421d0fb05f)
2009. dec. 28. 10:46

kedves Eszti!

ma megyek és beszerzek minden kelléket amit írtál és várom a csodát :)

neked hány hónap után volt látható a változás? mondjuk azt is tudom hogy ez "hajfüggő":)

86. 421d0fb05f (válaszként erre: 84. - Gubó)
2009. dec. 21. 14:28

Sziasztok!

A Bánfitól csökken a hajhullás, és gyorsabban nő a haj. Van samponban és balzsamban is, de a hajszesz az igazi. Azért használok mellé pakolást vagy balzsamot, mert utálom a szagát, és nekem kicsit szárítja a hajamat.

Úgy csinálom, hogy a fejbőrömbe bedörzsölöm a Bánfit, és rögtön utána teszek rá pakolást. 20-30 percig elég, ha rajta van (ha csak a pakolást teszem rá, azt nem szoktam rajta hagyni). Nagyon alaposan ki kell öblíteni!

Az említett pakolást fodrászkellékesnél vettem. 1 liter volt kb. 7-800ft, de van ennek egy 800 milis változata, annak még finomabb illata van. A nagy kicsit kókuszos. Tejproteines mindegyik, azt hiszem. A hajtőre nem ajánlott tenni, mert zsírosodhat tőle.

Kb. ennyi. :)

Üdv Nektek: Eszti

2009. dec. 21. 08:41

Sziasztok!

Én is úgy vagyok, hogy nem kell, hogy sürűbb legyen a hajam, csak gyorsabban nőhetne. Ez a Bánfi hajszesz valóban jó erre, kipróbálhatom? És utána kell valami balzsam? Balzsam nélkül büdös?

84. gubó
2009. dec. 20. 18:51

szia eszti!!!

nekem annyira nem vált be a de miclén hajszesz..már 4.hónapja csinálom a kúrát de nem hiszem h attól olyan sokat nőtt volna (max 5cm...et nőtt a hajam) amit irtál h a bánfi hajszesz mellé használod ezt a kallos latte hajpakolást ezt utána kikell öbliteni? hol tudnám beszerezni??mindenképpen kirpobálom a bánfi hajszeszt:)

2009. dec. 6. 21:55

Sziasztok!

Ha nem gond, én is hozzászólnék a témához! Nekem annyi hajam van, hogy 3 ember fejére elég lenne, de amikor hullik, az nagyon ijesztő (sokból sok hullik). Epilepszia elleni gyógyszert szedek, amelytől (legalábbis én arra fogom) időnként úgy hullik, hogy marékszám szedem ki a hajat a lefolyóból, az egész ház hajjal van tele, a ruhámról is egy maréknyit leszedek.

A Bánfi hajszeszt melegen ajánlom. Úgy nő tőle, mint a bolondgomba! Pár hónapja vágattam le a csípőig érő hajamat fazonra, erre elkezdett hullani. Most megint mehetek fodrászhoz, mert a hajszesztől megbolondult, és nemcsak a hajhullást akadályozza, hanem istenesen növeszti is a sörényt.

Viszont baromi büdös. Kallos Latte hajpakolást használok mellé, finom és erős illata van. Amikor bedörzsölöm a hajszeszt, rögtön utána vékonyan ráteszem a pakolást is, és csodákat művel, ráadásul elnyomja a szesz szagát.

És a panthenol is jó!

2009. dec. 5. 15:44

A vitanol c -t használta már vki?


Tapasztalat?

81. gubó (válaszként erre: 80. - Nico19)
2009. szept. 16. 17:30
elvileg a flakonon azt irják h mosás után egyből és ne öblitsük ki:) és vizesen szoktam! kiváncsi leszek mennyire lesz hatásos !!!!
80. Nico19
2009. szept. 13. 22:48
hát én rá csurgatok egy keveset a fejemre ( az nem baj ha hajra is megy) és elmasszírozom. aztán oldalra is teszek és ott is belemasszírozom. Csak arra még nem kaptam választ h vizes hajra kéne ,vagy szárazra. De vizesre szoktam ,végülis nincs tőle bajom :D
79. gubó
2009. szept. 12. 17:33

még 1 legutolsó kérdés :) ma megtudtam venni a dm be a demiclént regener tipusut vettem...mennyit szoktál kenni szoktatok kenni a masszírozni a fejbőrbe,????vállih érő hajam van !!!

köszönöööööm

78. Nico19
2009. szept. 12. 10:28

Szivesen :)

Hát nekem még az első üveg se fogyott el, meg van amikor elfelejtem használni, de amugy már látok rajta változást. Már a hajam se hullik tőle.

77. mimimi888 (válaszként erre: 74. - 31bc25d879)
2009. szept. 11. 17:27
Mosás után a leszűrt teával öblítettem át a hajam, aztán törülközőbe csavartam és kész. Úgy készítettem el, ahogy a zacskóján le van írva, esetleg 1 kicsit erősebbet. :-)
76. gubó
2009. szept. 11. 16:41

Nico 19 ! köszönöm a választ:)

és még 1kérdés: mit tapasztaltál?? gyorsabban nőtt a hajad,,??? vagy változott valami?????

75. Nico19
2009. szept. 10. 18:48
Én a Demiclén-t DM-be vettem. A samponoknál keresd. Ilyen kicsike és narancssárga lötty van benne.
74. 31bc25d879 (válaszként erre: 69. - Mimimi888)
2009. szept. 9. 16:29

A bojtorjánggyökér teát iszod vagy áztatod a hajad vagy kened a fejbőröd és kb. milyen arányban főzöd meg???

Egyébként én most csalán tea+levendula +rozmaring főzetbe áztatom a hajam hajmosás után....majd beszámolok, hogy mi lett:-)

73. gubó
2009. szept. 9. 16:09

sziasztok!!!

hol lehet kapni de miclén hajszeszt???

gyógynövényboltba nem hallottak róla,,,,:(

rossmanba sem....

KÖSZII

2009. aug. 16. 21:16

varga hajcsepp


szülés utána aderékig érő hajam majdnem fele kihullott, egy tubussal ráfujtam kb 2 hónap altt és több hajam van mint előtte volt, most kb olyan 10 centisek és anniy van, hyg nem tudtam vele mit kezedeni be kellett hullámositsam mert a sok "rövidebb" haj állandóan felállt és szarul nézett ki.

Régen szedtem minden féle bogyót de ehhez képest minden msá egy szar.

71. Nico19
2009. aug. 16. 18:36
Jah és nem tudja valaki hogy ezt a De miclén-t száraz vagy vizes hajra kell?
70. Nico19
2009. aug. 15. 20:30
Ez most komoly???? a PAnthenol leégés ellen a hajra ?:S biztos jo ?
2009. aug. 13. 15:16

Lányok,én bojtorjángyökér-teát használtam és nagyon jó volt.Maria Treben egyik könyvében tanácsolja, hogy ezt a főzetet használjuk,mert nagyon jól megerősíti a hajszálakat, aktivizálja a fejbőr.Ő azt javasolja, hogy frissen szerezzük be a növényt, de lássuk be, ez a panel 5. emeletén nehezen megy.Időnként lehet kapni ilyen bojtorjángyökér-teát, én speciel Miskolc sétálóutcáján vettem anno a Levendula nevű gyógynövényesben.Az ára csekély.

És nem apróbojtorján, mert az egy tök más növény. :-D

2009. febr. 14. 15:40
Revitalash féle hajnövesztőt és dúsítót ismeri valaki? Van szempillanövesztője is, az tényleg nagyon jó.
2009. febr. 2. 16:21
Revalid és a Biovanne kb. ugyanaz, csak az egyik olcsóbb:)
2009. febr. 2. 15:45
revalid
2009. febr. 2. 15:31

Sziasztok!

Nekem is az volt a problémám, hogy nagyon nem akart nőni a hajam, ami köszönhető volt a sok festésnek és szőkítésnek, de kb olyan fél éve kezd rendbejönni a hajam. Nekem tapasztalatom a Bánfi samponnal volt, nagyon hullott a hajam ezért használtam, arra tökéletesen jó volt, a növekedésről nem tudok véleményt mondani, mert nem is figyeltem, valamin rövid ideig használtam. Viszont a szeszről sok jót hallottam. Nekem ami most bevállt az a Biovanne kapszula, nem vészes az ára sem, és használ. Tele van vitaminokkal ami a szervezetnek csak jó!! Még a szempillám is nőtt tőlle:) De tény hogy mellékhatásként megjönn az étvágy tőle, nekem mondjuk ez is pozitív:) Holnap pedig elkezdem a hajszeszt használni, remélhetőleg Júniusra még nő 6-7centit a hajam:)

64. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 63. - Gomboooc)
2009. jan. 23. 16:11

Na ezt kiprobalom en is, majd kuldetek ki anyosommal. Koszonom a valaszt


Udv: Gina

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook