Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biovanne szépségvitamin vagy Revalid kapszula, esetleg egyik se?! fórum

Biovanne szépségvitamin vagy Revalid kapszula, esetleg egyik se?! (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 18. 22:49

Revalid nekem nagyon bevált a hajhullás ellen. Naplóm is van róla, mit kínlódtam a hajhullással, fotókkal, pontos adatokkal tarkítva... kipróbáltam mindent szinte, de csak a Revalid használt! Akit érdekel, olvasson bele:

[link]

2011. nov. 11. 16:14
én a festéket szeretném már és szeretnék hosszú hajat is.. lenöveszteni :D szeretnék már megint sötétszőke lenni a szőke helyett :/ a nap meg még jobban kiszívta xD ugyogy kinlódok :D én headensholders-el mosom a hajm és nivea balzsamot használok jól ápol és fényessé teszi a hajad :) hát a növesztésről.. nemrég mondta a bnőm hogy ő is leakarja nőveszteni azt mondta próbáljam ki béresnek van egy vitaminja cink, magnézium meg nemtudom mit mondott még pontosan mi van benne és szedjem a halolaj kapszulát :) azt mondta 3hét alatt gyorsabban a nő a haja mióta ezeket szedi.. :) majd kipróbálom én is..
19. Zsuu:) (válaszként erre: 18. - Felicita01)
2011. nov. 1. 11:06

Huuu tényleg...ezt nem is néztem...akkor tényleg nem éri meg a Hair clinic...főleg ha nem is használ...igazából a körmömmel nincs gond,mert műkörmöm van,meg egyébként is erősek a körmeim...:) Valami olyan csodaszer kellene,amitől gyorsabban nő a hajam...:) Lehet,hogy kipróbálom amit ajánlottak,ezt a koffeines sampont...:)

Köszi a segítséget!:)

2011. nov. 1. 10:52

A Hair clinic tényleg nagyon jó (csak szerintem is drága). Egyébként hajnövesztéshez jó még a panthenol forte sampon is, ami serkenti a hajnövekedést. A Biovanne és a Revalid nekem nem vált be, legalábbis a hajamon nem változott semmi tőlük, annyi volt észrevehető, hogy a körmöm erősebb lett. Viszont szerintem a Hair clinicen kívül még jó a sörélesztő és a kalcium+kovaföld kapszula, amik árban is jóval kevesebbért beszerezhetőek. És nem utolsó sorban ha megnézed, a Hair clinicből 1 doboznyi 15 napi adag, de a sörélesztő, kalcium+kovaföld kapszula, a DM-es hajvitamin stb-ból 1 doboz 1 havi adag. Szóval ezek jobban megérik szerintem.

Remélem tudtam segíteni :)

17. Zsuu:) (válaszként erre: 16. - 9bbc382386)
2011. nov. 1. 09:54
Köszönöm!:)
2011. nov. 1. 09:48
A müllerben is vannak 1000Ft körüli hajra való termékek,azt hiszem 60db-os,az is megteszi.Vagy Selén+Zink,az is nagyon jó hajra bőrre,körömre.Azt szoktam venni,a neve Renature.
15. Zsuu:) (válaszként erre: 14. - Vadoc90)
2011. nov. 1. 09:47
Köszi !:)
2011. nov. 1. 09:44
Hair clinic. Nagyon szép lesz tőle a haj, és tényleg gyorsabban fog nőni. Viszont kicsit drága.:(
13. Zsuu:) (válaszként erre: 10. - 9536810fa1)
2011. nov. 1. 08:45
Úgy látom,hogy van akinek beválik és van akinek nem...lehet,hogy kipróbálom...lehet nekem is jó lesz:)
12. Zsuu:) (válaszként erre: 11. - Annnna88)
2011. nov. 1. 08:44

Szia!

Esetleg üziben le tudnád írni a pontos nevét annak a samponnak?:)))

11. Annnna88 (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. nov. 1. 06:34
Szia! Ami tudom, hogy biztosan beválik az a koffeines sampon, édesanyám daganatos volt, és a kemótól meg a sugártól nagyon kihullott a haja főként a tarkóján. Elkezdte használni ezt a sampont és kb 3 hónap alatt mára már teljesen vissza sűrűsödött és hát úgy nő mint a veszedelem :D
10. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. nov. 1. 05:54
Biovanne szépségvitamin... nekem bevált hajhullásra, de valószínű azért, mert vitaminhiány miatt kezdett hullani erősen a hajam. Kb. 2 hét után már éreztem a hatását a körmömön és a hajamon is. :)
9. felicita01 (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2011. okt. 31. 23:51
Szia! Remélem nem baj, hogy én válaszolok. Én is most a DM-est szedem, pontosan ez: Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex a neve, azt hiszem olyan 900 Ft körül volt.
8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 4. - Nusi85)
2011. okt. 31. 23:46
Neve is van? :) Erre én is kíváncsi lennék, van a városomban DM üzlet :)))
2011. okt. 31. 23:04
Hűhaaa...úgy látom nem olyan egyszerű ez mint gondoltam:)Azt hiszem mindenkinek más vált be.
2011. okt. 31. 22:58

Én is próbáltam mindegyiket,plusz még a HairClinic kapszulát is, és a Varga hajcseppeket, hónapokig.

Semmi látszat...

A Revalidtól gyomor-és epe panaszaim is lettek.

Viszont sokan dicsérik itt a Hoxán is a ricinusolajat hajnövesztéshez.Talán azt érdemes lenne kipróbálni,pakolás formájában.

2011. okt. 31. 22:53
Nekem a sörélesztő tabletta bevált. :) Már a 3. hónapja szedem.
2011. okt. 31. 22:53
Dm-es hajvitamin is megteszi erre a célra. Ráadásul nem kerül egy vagyonba.
3. 7ede41bc7f (válaszként erre: 1. - Zsuu:))
2011. okt. 31. 22:52
Semelyik nem használ. PÉNZKIDOBÁS!!!!!!
2011. okt. 31. 22:51
Egyik sem.
2011. okt. 31. 22:45

Szeretném ha gyorsabban nőne a hajam és arra gondoltam,hogy kipróbálom valamelyik vitamint ezek közül.Viszont beszélnek mind2-ről jót és rosszat is...Esetleg nektek valamelyikről tapasztalatotok van?:)Vagy egyéb hajnövesztési "trükköket" is szívesen fogadok,ha megosztjátok velem ami nektek bevált...:)

Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook