Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik nemrég kezdték a ricinusos hajnövesztést fórum

Akik nemrég kezdték a ricinusos hajnövesztést (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. zajax90 (válaszként erre: 63. - MayC)
2013. máj. 4. 21:59

Szia,a ricinus már elég sok embernek segített errefelé ^-^,nekem is szépen nő tőle a hajam.Én csak 1,5-3 órát szoktam fent hagyni a pakolást,szerintem nem kell több,így is használ.Már október óta használom a ricinust és tényleg sokat nőtt a hajam (ami a képeken nem látszik,mert a pocsék formája miatt mindig le kellett vagdosni).

A nővéremnek nagyon vékony szálú,hullós és gyorsan zsírosodó haja van,aztán mikor terhes,egy hetet simán kibírt a haja mosás nélkül és nagyon szép volt neki,majd szülés után visszaállt a gyorsan zsírosodó,hullós állapotába.Biztos dolgoznak még a hormonok,ha szoptatsz,akkor szerintem tuti és előbb-utóbb visszaáll majd a szervezeted.De persze a ricinus segíthet,megéri legalább egy-két hónapig használni,hogy lásd,hogy használ-e,nekem egy hónap kellett,hogy beinduljon,az első hónapban nem nagyon volt még hatása,de utána...^-^.

63. MayC
2013. máj. 4. 20:51

Sziasztok!


Nagyon sokat olvastam már a ricinusolaj hajnövesztő hatásáról. 7 hónapja született a kislányom,és rettenetesen hullani kezdett a hajam. Hirtelen vezérelt ötlettől levágtam a hajam vállig érőre. Azóta eltelt 4 hónap és a hajam semmit sem nőtt. A ricinusos üvegcse 2 hónapja pihent a polcomon,nem mertem belevágni. Jelentem,most mostam le a hajamról életem legelső ricinuspakolását, 2,5 órát volt a hajamon. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra,illetve olyanokat,akik esetleg szintén nemrég,vagy most kezdték,kezdik a hajnövesztést :)

2013. márc. 12. 20:15
Én múlt hónapban vettem fél liter ricinust 1800 pengőért... Máshol 30 vagy 50 grammot adnak ki maximum, szóval ez így többszörösen megérte.
61. phann
2013. febr. 28. 15:53

nekem is 50 grammosba legutóbb azaz szerdán, amikor vettem egy ujabb adagot:) volt nállam flakon megakartam kérdezni de nem volt bátorságom sajna:S:D

és én is ugyanabba szoktam keverni csak mindig próbálom ugy csinálni h az olaj ne legyen a ricitől több és annyi:d ha kiadják nekem legközelebb a fél liter ricit ha megkérdezem akkor feltétlen leírom ide:DD további szépnapot:)

60. zajax90 (válaszként erre: 59. - Phann)
2013. febr. 28. 12:24

Tök jó,hogy neked is használ a ricinus ^-^.

Én nem szoktam méricskélni kanállal,50 grammos ricinusos üveg egyharmadát szoktam kiönteni,meg figyelem a kis tálkámat(mindig ugyanazt használom),hogy meddig ér benne az olaj.Nem szoktam más olajjal összekeverni külön,először felviszem simán a ricinust a hajtövekre,majd a kezembe kiöntök kókuszolajat és azt az egész hajamon eloszlatom épp annyit,amennyi szerintem kell.

Én csak 50 grammos üvegekbe szoktam kérni ricinust,mert azt pont be tudom osztani kiöntésnél,de több helyen is olvastam,hogy van,akinek kiadtak fél litert.Viszont nem hiszem,hogy jó,ha sima üveget viszel,nem hiszem,hogy kiadják abba.De ha egyszer megveszed azt a gyógyszertári üveget,akkor ugyanabba a patikába beváltják és akkor csak az olajat,a kimérési díjat,meg esetleg a kupakot kell kifizetni,ami tényleg sokkal olcsóbb,mint mikor az üveget is meg kell venni.Csak az a fontos,hogy mindig ugyanabba a gyógyszertárba vidd,mert elvileg máshol nem váltanak be más gyógyszertári üveget.De ettől függetlenül megkérdezheted a patikában,hogy kitöltik-e neked sima üvegbe,én még sosem próbáltam ^-^.

Remélem,picit tudtam segíteni...

59. phann
2013. febr. 27. 17:14

én kb 2hete kezdtem el :)

1héten 1x van rajta 2,5 órát 1x pedig 4-5 óra között már lemosom :)

Kallos vanilla hajsamponnal mosom utánna, és kaloss vanilla hajpakolást hagyok rajta 5 percig:)

amikor meg szárítottam kallos hajvégápoló olajjal bekenem a végét h ne legyen olyan mind a seprű :D már látom h annyi lenövésem van mint másfél hónap alatt szokott lenni és egyszerűen nagyon jó érzés:D

Kérdésem viszont lenne: eddig nem mértem ki h mennyi ricit és mennyi olajat teszek hozzá csak szemre öntöttem mind kettőből. Ti mennyi olajat ésmennyi ricit ajánlotok? Ha megkérném a patikust hogy kb kéne nekem fél liter kiadná szerintetek ha vinnék egy fél literes flakont? Ha nagy hülyeséget kérdeztem ne röhögjetek ki:DDD Jó hajnövesztést mindenkinek:)

2013. jan. 22. 17:45
Szia,hat en ahogy eszrevettem a masodik hasznalatkor mar tapasztaltam nemi hatast,elol a homlokomnal!
57. zajax90 (válaszként erre: 56. - Ezazteee)
2012. nov. 25. 10:24
Nekem beletelt egy kis időbe,mire elkezdett hatni a ricinus,szerintem egy-két hónap után majd jobban látod már,hogy mennyit használ.Jó növesztést ^-^!
2012. nov. 23. 15:28
már látszik nekem is kicsit, a festésnél kinőtt ott vvődik észre nem a hosszán, kb 1 centi, 12 napja ricizek csak igaz , mondjuk ez nem biztos, hogy több az átlagos növésnél
55. Nyuff (válaszként erre: 53. - Zajax90)
2012. nov. 16. 20:38
Köszönöm szépen, én is drukkolok magamért és mindenkiért! Hajra fel :))))
54. zajax90 (válaszként erre: 51. - KergePárduc)
2012. nov. 16. 09:20
Látod,látod,beindult a dolog,nekem is pont egy hónap kellett ^-^.
53. zajax90 (válaszként erre: 52. - Nyuff)
2012. nov. 16. 09:19

Szia,én úgy csináltam kezdetben,hogy egy evőkanál olívát egy evőkanál ricinussal kevertem,felmelegítettem és azt kentem fel.Azóta viszont inkább a sima ricinus preferálom és belecsepegtetek 3 csepp rozmaring olajat.Nekem csak egy hónap múlva kezdett hatni körülbelül,de azóta szépen növöget a hajam ^-^.Ja és én nem szoktam egész éjjelre fent hagyni,mert olyankor mindig hullott a hajam,viszont így két órás pakolásnál alig hullik ki pár szál és így is nő ^-^.

Én drukkolok neked,remélem használni fog a ricinus ^-^!

52. Nyuff
2012. nov. 15. 21:22

Sziasztok!


Csatlakozom hozzátok :) Ma vettem meg életem első deci ricijét :) Hát nagyon nagyon izgatottan várom a hatását :) Pakolásba bele lehet tenni?És úgy mégis mennyit ? :) Köszönöm szépen a válaszokat :)

2012. nov. 15. 15:02
Én már több mint egy hónapja nyomom a ricinust, és csak most látom az eredményét. Másfél hét alatt egy centit nőtt a hajam :)
2012. nov. 15. 14:33

eddig 4x volt, már olyan jó lenne eredmányt látni.

Tapintásra kicsit változott.

49. zajax90 (válaszként erre: 48. - Ezazteee)
2012. nov. 12. 15:50
Szia,én is hasonló cipőben járok és most,hogy már semmilyen a frizurám,én is vágyom a hosszúra.Sok sikert a növesztéshez ^-^.
2012. nov. 12. 06:41
Sziasztok, annyit olvasgattam, kedvet kaptam. Most van rajta harmadszor. Most van a legrövidebb hajam,nagyon kivánom vissza a hosszút. Elindítottam egy naplót is, hátha az motivál, hogy csináljam, kenjem, mérjem.
2012. nov. 9. 18:45
Na,ki hogy áll a ricinussal?
46. zajax90 (válaszként erre: 45. - Gerbera88)
2012. nov. 3. 13:41

Na,próbáljátok csak ki.Szerintem egy hónap a minimum,hiszen nem biztos,hogy rögtön lesz eredmény,van akinek az első hónapban nem nőtt olyan sokat a haja(én is ilyen vagyok szerintem),de most kezdem a második hónapot és egyre jobban látom a változást.

Valószínűleg én is kispórolnám valahogy a hajbeültetésre a pénzt,ha nagyon zavarná a kopaszsága a páromat,hiába,a férfiak is tudnak nagyon hiúk lenni,főleg a kopaszodásra.

45. gerbera88 (válaszként erre: 44. - Zajax90)
2012. nov. 2. 05:50

Ő is mindent próbált már! :(

Alapból nagyon hiú a külsejére :) mondjuk az nem baj :)

Tudom, hogy drága a műtét, de ha az hatásos lenne, ha azok a hajszálak megmaradnának, az ember csak kiszorítja valahogy, mert rossz látni, hogy zavarja,mondjuk tagadja a "már nem érdekel" mondat sokszor elhangzik :) de látom hogy nem így van. Nem akarnám, hogy az önbizalmát ez befolyásolja.

Bár nekem kifejezetten tetszik, hogy kopasz :D

Na de reméljük bejön ez a kence, ma venni is fogok!

44. zajax90 (válaszként erre: 43. - Gerbera88)
2012. nov. 1. 21:29
Hát igen.Lehet,hogy a hajbeültetés,amiről korábban írtál,jó lehet,de az sem olcsó szerintem(bár ennek nem jártam utána).Az ilyen sok számjegyű "csodaszerek"pedig tényleg sokszor nem működnek.Sajnos az lenne a legegyszerűbb,ha el tudná fogadni a párod,de azért nem lehet olyan könnyű dolog szegénynek.Én is igyekeznék mindent megtenni,ha pasi lennék.Nálunk nincs ilyen nagy gond,pár éve még mindent megtett a párom is,mindent kipróbált,kapszulákat,kencéket,de semmi...már elfogadta magát így.
43. gerbera88 (válaszként erre: 42. - Zajax90)
2012. nov. 1. 08:05

Na igen, állati drágák, majd kipróbáljuk ezt!

a reklám jutott eszembe a Vichy Dercos Aminexil amikor mondja hogy nem tudom 300 vagy hány hajszál X idő alatt. Én meg mondom poénosan, hogy de ha csak 299 akkor visszakérem azt a 12 ezret! Erre párom, én már plusz 50 nek is örülnék.

Szóval nálunk ennyire zavarja. De a csodaszerekben amik 5 számjegyűek nem hiszek.

42. zajax90 (válaszként erre: 41. - Gerbera88)
2012. okt. 31. 17:34
A páromnál az az érdekes,hogy neki az apukája pont nem kopaszodik,de mindkét nagybátyja igen,szóval ott a nagypapában lehet a kopaszodós gén,vagy mi :).A párom még nem tolja le a haját egyelőre,ő is sok mindent kipróbált már,de eddig semmi sem használt,ő már beletörődött,annyira nem zavarja szerencsére,én meg így is - úgy is szeretem :).Azért egy kipróbálást megér a ricinus szerintem.Anyagilag nem visel meg annyira,mint sok más hajnövesztő és lehet,hogy beválik...
41. gerbera88 (válaszként erre: 40. - Zajax90)
2012. okt. 31. 14:06

Nekünk is ugyan ez a szitu :( Pont úgy kopaszodik, ahogy apukája :)

Állítólag a tesztoszteron ha sok egy férfinál, az hajhullást okoz ( nála tuti van bőven :D)

Nem tudom ezzel lehet-e bármit kezdeni, engem nem zavar, sőt :) most kopasz, lenyírta, mert Őt nagyon zavarja. Én már azon is gondolkodtam, hogy beültetés, mivel eddig semmi nem használt.

40. zajax90 (válaszként erre: 39. - Gerbera88)
2012. okt. 31. 09:58
Igen,sajnos egyre jobban kopaszodik szegénykém,apai ágon örökölte(bár már beletörődött).Azt mondta,hogy azért kipróbálja.Nem tudom ellenőrizni,hogy rendesen csinálja-e,meg eredményt is csak decemberben tudok írni.Szerintem érdemes kipróbálni férfiaknak is,olvastam olyat,hogy volt,akinek segített.
39. gerbera88 (válaszként erre: 21. - Zajax90)
2012. okt. 31. 08:52
De kopaszodásra próbálja?
38. zajax90 (válaszként erre: 37. - KergePárduc)
2012. okt. 29. 17:21

Jajj,tök jó ^-^,akkor biztos használ a ricinus és előbb-utóbb látható lesz a hosszán is a növekedés.Nekem alapból sok babahajam van mindig,szóval én annyira még nem vettem észre,hogy még több lenne,de lehet,hogy csak azért mert mindig sok van ^-^.

Szóval csinálgassuk csak tovább a kúrát ^-^.Hajrá mindenkinek.

37. KergePárduc (válaszként erre: 36. - Zajax90)
2012. okt. 29. 14:21
Én ma vettem észre, hogy sok babahajam nőtt amióta ricinusozok :)
36. zajax90 (válaszként erre: 33. - KergePárduc)
2012. okt. 29. 12:52
Hajrá,én drukkolok.Előbb-utóbb biztos használni fog a ricinus ^-^.Nálam csak szerdán esedékes a pakolás,de már nagyon várom.Én is pont olyan vagyok,hogy magamon nem látok változást,de mások már mondták,hogy növöget ^-^.
35. zajax90 (válaszként erre: 34. - Nana06)
2012. okt. 29. 12:50
Hmmm...szerintem kipróbálom majd,ha hosszabb lesz a hajam valamennyivel.Kísérletező típus vagyok ^-^.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook