Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rendszeres gyermekvédelmi fórum

Rendszeres gyermekvédelmi (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
716. zakajeo
2012. aug. 18. 19:23
23-án megkapom és cipővé fogom átalakitani:))tegnap megjött a papir róla hogy akkor menjek érte
2012. aug. 16. 14:14

Én még mindig nem kaptam meg a határozatot, sem az aktív korúak támogatásáról, se a gyermekvédelmiről. Megsimít a laposguta az idegtől.

De jó hír, hogy megint kaptam munkaajánlatot szeptembertől, úgyhogy már "válogathatok" is, hova fogok menni. :)

2012. aug. 13. 13:23
Sziasztok!Győrben nem tudja valaki mikor postázzák?
713. zakajeo
2012. aug. 13. 12:57
Nálunk sincs még hír róla...
712. Kata 1977 (válaszként erre: 709. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 13. 12:45
De jó nektek,nálunk a hó legvégén!
711. adfa0d8bdb (válaszként erre: 710. - Mothertiger)
2012. aug. 13. 09:44
Ez a pénzbeli támogatás amiről írtam... akinek fennáll a határozat aug. 1-én és nov. 1-én, évente 2x 5800 Ft.
710. mothertiger (válaszként erre: 709. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 13. 09:25
Én még mindig a határozatot várom... :S
2012. aug. 13. 09:03
Nálunk ma hozza a postás! Ezt az infot kaptam, hogy pénteken feladták.
708. mothertiger (válaszként erre: 707. - Zsikerika)
2012. aug. 11. 15:33

Köszönöm szépen! Te se haragudj, amiért morci voltam. Csak borzasztó nehéz így intézkedni, ezerfelé rohanni. Ráadásul pánikrohamot is kaptam ügyintézés közben; kissé kimerült vagyok.


Ezért nem szeretek fórumozni, mert félreérthetőek az írott szavak. :/


Na nem baj, tényleg köszönöm szépen hogy írtál!

707. zsikerika (válaszként erre: 704. - Mothertiger)
2012. aug. 11. 10:58

A 693-as hozzászólásomban ott volt, hogy bocsi, de akkor most még egyszer ELNÉZÉST KÉREK kedves mothertiger, valóban el kellett volna olvasnom az előző hozzászólásodat is, ha ezeket az előzményeket tudom, akkor valóban nem így reagáltam volna. De ne haragudj, az a néhány mondat nekem teljesen másképp jött le...

Egyébként én is szociális területen dolgozom, és szívesen segítek ilyen ügyekben bárkinek. Kívánom, hogy sikerüljön elintézni a dolgaidat és minden jóra forduljon :-))

706. mothertiger (válaszként erre: 705. - C22ca7f12f)
2012. aug. 10. 22:24
:***
705. c22ca7f12f (válaszként erre: 704. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 22:23
én is csak belestem most. sajna nem mindig tudok ideérni:) majd holnap még jövök én is:)jó pihit neked is:)
704. mothertiger (válaszként erre: 703. - C22ca7f12f)
2012. aug. 10. 22:22

:DDD

Hagyd, nem számít... Csak rosszkor szólt be. Mondjuk a mérgemhez képest elég visszafogott választ adtam rá, viszont egy bocsánatkérést elfogadtam volna.

Volt ő már itt korábban is, és bár felhívta a figyelmemet rá, hogy ez a gyermekvédelmis fórum, előzőleg ő is más témában beszélgetett itt másokkal. :P


Egyébként pedig kellemes, nyugodt éjszakát neked/nektek! És még kellemesebb 7végét! :)

703. c22ca7f12f (válaszként erre: 691. - Zsikerika)
2012. aug. 10. 22:13
már vártam, mikor jön valaki, aki a pálya széléről kiabál be ide:SS
702. c22ca7f12f (válaszként erre: 701. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 22:12
szia. sajna tényleg így van. mikor én is otthon voltam munka nélkül,közölték velem a helyi arborétumban, hogy nem közvetítenek ki sehova, majd keressek munkát..max kapálni tudok menni csak akkor ,ha kiesik alaki:( persze nem szóltak ha így történt, jöttek a csókosok, és beelőztek, mert ismernek ott mindenkit:( ez van.nehéz.
2012. aug. 10. 16:32

Én is bementem tavasszal, direkt utána is érdeklődtam, hogy adnak-e munkát, de csak rázták a fejüket, áááá, dehogyis... Akkor már egy éve (!!!) nem dolgoztam! Nyomatékosan közöltem a hivatalban, hogy oké, most még fel tudom venni a melót, ha szükséges, de jó két hónapon belül költözöm. Bólogattak, mint akiknek rángatják a fejét, jó, nem lesz baj. Addig nem is szóltak, míg otthon voltam. Aztán beütött a mennykő...


Nem értem ezt az egészet, komolyan. A közmunkáról is csak annyit, hogy annak van helye, aki valakinek a valakije, vagy erősen csókos. A kisebbségnek meg azért van, mert kibalhézzák maguknak, nehogy elvegyék a segílyt. Pihenni meg az árokszélen is tudnak... Tisztelet a kivételnek!

700. zakajeo (válaszként erre: 699. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 16:15

látod én pedig ugyanazon a kirendeltségen igaz más városban,de kértem hogy akár utcára is de nem....:(


bölcsiben,oviban pedig már nincs udvaros a dadusok takarítanak ott is és a két fős bölcsis technikai személyzet a benti dolgok mellett kint is vágja a füvet rendezi az udvart....a szomszéd utcában pedig mikor arra járok(a héten hétfőtől kezdve) mindig ép sziesztáznak a közmunkások a fa alatt fekve...nem simán pihenve,ülve stb hanem leheverednek.....ilyen jó a kiközvetités és ilyen jól osztják el a munkaerőt:((((

2012. aug. 10. 14:08

Költözés miatt nem tudtam vállalni. Most hogy oldottam volna meg? Költözzek haza (már nem is lett volna hova) harminc napra a gyerekkel, hogy ledolgozzam amit kell? Ja, és amit, ne felejtsünk el, kib.szásból osztottak ki nekem, holott tudták, hogy elköltöztem, mert bementem a hivatalba is, meg a munkaügyibe is közölni...


Köszönöm a szavaidat!

698. zakajeo (válaszként erre: 696. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 14:05

jól van én is összekevertem hirtelen:)most már értem,remélem azzal minden rendben lesz....úgy tűnik beállok segédnek a férjem mellé míg nincs meló így kicsit nem vagyok képben.....remélem minden rendben lesz ott ahol most laksz azért nagyobbak a távolságok mint kisebb helyeken annyi előnye van a kis tanya jellegű városkáknak:) hogy az összes hivatal általában egy kupacban van:)

A bérpótló miatt is szemetek ha azért vették el mert nem vállaltad:(((((

697. zakajeo (válaszként erre: 691. - Zsikerika)
2012. aug. 10. 14:01

Szia,eddig tök jó volt a topik senkibe nem rúgtunk bele,szóval nem mondom hogy üdvözöllek,max azt hogy menj Isten hírivel....elég jó vagyok szövegértésből,én azt vettem ki morthertiger szavaiból hogy

-intéz munkát,folyamatban van de sajna senkinek nem ugrik az ölébe

-mivel anyagilag sajnos ő is rászorul mint mások is,elment ügyintézni ahonnan már sokadjára küldték vissza az ő esetében sajnos igenis az ügyintézők ludasak mert első menetben a portásbácsitól rossz nyomtatványt kapott nem azt ami neki kell és mivel nem főállású segélykéregető szerencsére nem tűnt fel neki azonnal így újra kellett mennie másik nyomtatványt kérni

-ezután behívták hiánypótlásra ahol rájött az ügyintéző mikor elővette az aktáját hogy minden szükséges le van adva nem érti miért hívták be....



Elnézést kérek ha nem jól értelmezem javítsatok ki lányok-asszonyok,de nekem ez jött le a leirtakból....sehol nem láttam hogy ne akarna dolgozni de a gyv nem annak jár aki munkanélküli hanem annak akinek az egy főre eső jövedelme bizonyos szint alatt van....attól hogy megkérte még ugyanúgy keres munkát mint eddig,de azt majd ha összejön és megtudja mennyi a fizu ráré bejelenteni és újra bíráltatni ha szükséges....most miért kell belekötni? az ügyintéző ember és nem szent és tévedhetetlen tehát ha félreinformál vagy efféle igenis hiába törvény meg rendelet akkor is az ügyintéző hibája.....



tök jó ez a fórum,mocskolódni nem ide kell járni és kész

2012. aug. 10. 13:59

Köszönöm szépen!

A gyermekvédelmiről még semmi hírem. Nem firtattam az ügyintézőnél, mert ő is azt tanácsolta.

A bérpótlót azt tutira elvették, most az bonyolódott meg... :S A gyermekvédelmi fronton csend honol. :) Remélem már nem sokáig!

695. zakajeo (válaszként erre: 688. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 13:54

tudod már itthon mi van?nem lehet hogy itt nem volt lezárva és még járna azért bonyolódik?

remélem sikerül elintézni most már:((((

a studióba pedig menj ha hívnak szuperek a munkáid!

694. mothertiger (válaszként erre: 693. - Zsikerika)
2012. aug. 10. 13:40
Ha visszaolvastál volna, amit feltételezem, hogy elmulasztottál, láttad volna, hogy párhuzamosan intéztem a két ügyet. Két hónapja költöztem egy számomra vadidegen helyre, a suliba épp csak be tudtam íratni a fiamat, egyik helyről rohanok a másikra, segítség nélkül. Csak a diákigazolvány papír miatt három helyen voltam, az egyik helyen elkeverték, két nap múlva mehettem érte megint. Abban a két napban vért okádtam az idegtől, hogy vajon meglesz-e a gyerek papírja, mire visszaadták, rohanhattam a suliba, hogy ne késsek le semmit. Ha dolgoznék, hogyan tudék elintézni akármit is? Amíg a gyerekem itthon van, hagyjam itt egyedül, míg én dolgozom, vagy hogy...? Nem ovis, még nem sulis. Szóval nagy vonalakban ennyi. A tények ismerete nélkül ítélkezni, beszólogatni meg gusztustalan dolog. Én is megteszek mindent a gyerekemért, mint bárki más... Csak nekem mondjuk kétszer annyi energiámba telik, mint nektek. Ennyi.
2012. aug. 10. 13:27
Bocsi, csak a fórum címe: rendszeres gyermekvédelmi...
692. mothertiger (válaszként erre: 691. - Zsikerika)
2012. aug. 10. 13:21
Édesem, aktív korúak támogatásáról van szó. Akik miatt idejárok, tudják, miról beszélek; nem csak jönnek beszólogatni, közben azt se tudják, mi hány méter. Úgyhogy vegyél visszább kicsit, csillagom. K.rvára nem vagyok vicces kedvemben, a gáncsolókat pedig egyáltalán nem tolerálom. Mozgássérültként járok a város egyik szegletéből a másikba, nap mint nap. Az ügyintézőket senki sem járatta le, de biztos te sem ugrálnál a plafonig, ha minden k.baszott héten pattognod kéne, főleg úgy, hogy a lábad K.O. Persze a tények ismeretnének hiányában oly könnyű volt ezt a pár sort ideokádnod; okosabb lett volna, ha inkább mást kapsz elő. További szép napot neked, kedves.
691. zsikerika (válaszként erre: 690. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 12:58

Ezek szerint neked nem éri meg, hogy a gyerek ingyen eszik a suliban (oviban) és ingyen kapja a könyvet??

Sajnos sokan csak néhány forint miatt esnek ki, és nekik bizony az is jó lenne, ha az ebédért nem kellene fizetni. Akkor ha ezt megkapod, nem is sietsz munkát keresni? Egyébként meg nem az ügyintézőt kell lejárni, tudod vannak törvények... meg rendeletek...

690. mothertiger (válaszként erre: 689. - Kata 1977)
2012. aug. 10. 12:47

Köszönöm szépen! Úgy tűnik ez tipikus esete annak, hogy a "jobb kéz nem tudja, mit csinál a bal".

:/

689. Kata 1977 (válaszként erre: 688. - Mothertiger)
2012. aug. 10. 12:29

Hát ezek az ügyintézők is hülyék csak nem forognak,szörnyű!!

Persze az lenne a legjobb ha találnál munkát,és szorítok hogy ez összejöjjön,de akkor is jogosult lehetsz még rá!!

NE add fel!

2012. aug. 10. 12:20

Sziasztok!

A héten kaptam idézést, hogy menjek be hiányt pótolni, töltsem ki a vagyonnyilatkozatot, meg valami nyilatkozat kell, hogy kivel, hol, milyen címen...stb.

Nem értettem a dolgot, és mint kiderült, az ügyintéző se, mert a vagyonnyilatkozat csatolva van (több, mint egy hete), és a hölgy szerint ennek alapján már ki kellett volna küldeniük a határozatot. Megírtam hát a nyilatkozatot, aztán most megint várok...

Már gondoltam rá, hogy ha valamiért megint beidéznek, hagyom az egészet a fenébe, és nekiállok úgy istenigazából melót keresni, mert ez a huzavona nem ér annyit, amennyi a végén "jár". Szeptembertől így is lehet, hogy felvesznek dolgozni egy stúdióba, de sajnos ez még nagyon képlékeny, nem is tudom, hogy lesz-e belőle valami.

2012. aug. 10. 12:08

Bár nem tudom miért húzzák el!

Elvileg az iskolára adják,de az Istenért iskola előtt 2-3 nappal!!!????

A karácsonyi legalább megjön november,december elején.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook