Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelt már valaki a bookline-ról? Véleményeket várok...köszi :-) fórum

Rendelt már valaki a bookline-ról? Véleményeket várok...köszi :-) (beszélgetős fórum)

2011. dec. 12. 14:55
Én is rendeltem már tőlük, minden rendben volt. Én szeretem az antikvár részét is, mert jó állapotúak a könyvek és jóval a bolti ár alatt:)
20. Cippora (válaszként erre: 19. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 21:49
Szeretem őket,sokszor rendeltem,viszont imádkozz,hogy időben kihozzák,mert nekem kétszer is küldtek e-mailt,hogy egy-két dolog hiányzik,így halasztódik a kézbesítés.Ez egyszer nem volt gond,másodszor viszont igen,mert szülinapi ajándék lett volna,így lemondtam a rendelést.Remélem te nem jársz így,de azért legyen egy B-terv ha csúsznának...
2011. dec. 11. 21:06

no, hat a rendeles megtortent, aztan nagyon kivancsi vagyok, hogy mi lesz...amugy keszpenzzel kell fizetni a futarnak, de nekem vegul igy is jo :-) csak erkezzen meg idobe minden, mert ha nem vegem, ugyanis karacsonyi ajandeknak szanom...

Koszonom a segitseget mindenkinek :-)

18. gabilive (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 20:50

Szia Puszitolvaj!:)

Én már rendeltem tőlük többször(tudod,Romániába),és soha nem volt semmi gond.Futárral küldik,és kb 1 hét alatt ideért mindig,de minden könyvnél meg lehet nézni,hogy mennyi a szállítási határideje,és a visszaigazoló emailben is megírják,hogy legkésőbb mikorra várható a csomag.

Készpénzzel fizettem az átvételkor.

17. babszibobó (válaszként erre: 16. - Molyka)
2011. dec. 11. 20:11
Ez tény, de előre jelzik ezt is, valamint lehet kérni, hogy akkor ami megvan jöjjön ki a többi meg majd utána!
16. Molyka
2011. dec. 11. 20:08
Igen. Személyes átvételt választottuk, és ha nincs meg az egyik vagy a másik könyv, akkor csúszik az egész, így egy csomagra 2 hónapot vártunk. :)
15. babszibobó (válaszként erre: 14. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 20:07

Csak azt nézem, hogy a bookline.sk ezt írja:

Fizetési feltételek


A honlapunkon leadott rendelések kizárólag a csomag átvételekor, készpénzben fizethetőek.

14. Puszitolvaj (válaszként erre: 13. - Babszibobó)
2011. dec. 11. 20:06
Tudom, olvastam is...csak kivancsi vagyok a tapasztalatokra...:-)
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 20:05
Az oldalukon külön le van írva, hogy hozzátok miként szállítanak :-)
2011. dec. 11. 20:01

Jajj, de rendesek vagytok, koszi :-)

Pozsonyba elek, es leginkabb gyerekkonyveket-CD-ket szeretnek rendelni...kicsit felek, hogy gubanc lehet a szallitassal, aztan kartyaval szeretnek fizetni, es nem tudom hogy ez mennyire megbizhato procedura...de megprobalnam...mert itt az uzletben egy konyvert 20 eurot kernek...azt meg sokkalom...

2011. dec. 11. 20:01
Szerintem kérdezd meg az ügyfélszolgálatot Szlovákiába hogy szállítanak. nyugodtan megbízhatsz bennük, nekem is csak jó tapasztalatom volt velük.
10. babszibobó (válaszként erre: 1. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 19:54

Külföldre saját tapasztalatom nincs, de Mo-n belül csak pozitív élményem van:-)

Külön kaptam értesítést, hogy átadták a futárnak és másnapra várhatom és jött is a futár:-)

Szeretek tőlük rendelni!

9. Walnut (válaszként erre: 5. - 4c07880d46)
2011. dec. 11. 19:54

Nem lehet, hogy antikvár könyvet rendeltél meg? Merthogy vannak olyan könyveik is - ezt persze jelzik.


Én már évek óta rendelek tőlük, mindig maximálisan meg voltam elégedve. Kedvezőek az árak és tartják a határidőt.

2011. dec. 11. 19:54
Évek óta folyamatosan rendelek tőlük - igaz, csak belföldre. Soha nem volt bajunk velük - ha mégis akadt apróbb probléma, azt simán megoldotta a telefonos ügyfélszolgálat.
7. babszibobó (válaszként erre: 5. - 4c07880d46)
2011. dec. 11. 19:53
Valószínű jelezve volt, hogy Antikváriumi példány, mindig jelzik!!!
2011. dec. 11. 19:49
Folyamatosan rendelek onnan, nagyon szeretem! Megbízhatóak, a rendelések után pedig plusz százalékot is adnak. A könyvek megérik, de semmi más nem gyakorlatilag.
2011. dec. 11. 19:46
Én 2-szer rendeltem. Először egy gyermekkönyvet és egy mese-dvd-t, azokkal semmi gond nem volt. Viszont amikor másodszor rendeltem egy pszichológiai könyvet, igencsak mérges voltam, mert egy használt, ezeréves könyv volt. Azóta nem rendeltem onnan.
4. 144c55a9ca (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2011. dec. 11. 19:46
Erre nem tudok válaszolni.
2011. dec. 11. 19:45

Igen, rendeltem!


Én elégedett vagyok vele.

Mire vagy kíváncsi??

2011. dec. 11. 19:45

Hali mindenki,

Konkretan az erdekell, hogy kulfodre, mennyire mukodik ez? Szlovakiabol szeretnek rendelni...de picit felek, hogy aztan valami gubanc lesz...

2011. dec. 11. 19:43
Rendelt mar valaki a bookline-rol?Velemenyeket varok...kosziiii :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook