Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... fórum

Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
44. vigyefene (válaszként erre: 42. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 18:43
Álmodozni éltalában a kielégűletlen emberek szoktak.
43. vigyefene (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 18:41
Igen, mind tudnak egymásról.
42. Amaunet (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 18:39

Szerintem valahogy a közelébe kéne férkőznöd. Egy buli, aztán felvinni magadhoz és "kipróbálni".

Vagy bejön, vagy nem.

Vagy kigyógyulsz belőle, vagy tovább epekedsz.

41. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 18:39
Ezzel nem értek egyet. Én sem vagyok a bele szeretek típus, soha nem is voltam. Én is inkább az eszemre hallgató vagyok, de ettől még tudom hogy sok ember nem ilyen.
40. vigyefene (válaszként erre: 38. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 18:34
Ismerik egymást, nagyon jól is.
39. vigyefene (válaszként erre: 37. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 5. 18:34
A pénz ami a legkisebb probléma. Ami számit, az h mindenki elégedett legyen.
38. Amaunet (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 18:33

És mind tudnak egymásról?


Te valamit nagyon tudsz!😁

37. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 18:32
Ennyi tyúk már sokba kerül..-)
36. *lime*
2023. ápr. 5. 17:05
Igen sajnos nem jellemző, hogy a fiatalabb srácok/férfiak bevállaljanak egy jóval idősebb nőt. Pár évvel nem foglalkoznak, de van olyan is, akinek még az is sok.
35. vigyefene (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 16:56

Az egyik barátnőm 17-évvel fiatalabb tőlem.

A másik csak 6-al.

Egy pedig 2-évvel idősebb, szóval kinek mi a "normális".

Most kilátásban van a negyedik, Ő udvarol nekem, 10-évvel fiatalabb.

Nnnnna szóval, szereintem a nők kiszámíthatatlanabbak, mint a férfiak.

34. Channa* (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 16:55
Mennyi az annyi?
33. Channa* (válaszként erre: 15. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 5. 16:54

Pedig tényleg igyekszek elkerülni téged, de ha már megszólítottál.


Szerinted tök normális, hogy egy felnőtt nő reménytelenül szerelmes lesz, mert látott valakit mosolyogni? Ne nevettess!


Relatív a korkülönbség? Szerintem annyira azért nem.


Ahogy írsz, amit írsz, abból számomra az jön le, hogy te boldog lennél, ha a te fiad összejönne egy veled egykorú nővel, és semmi gondod nem lenne ezzel.


Felőlem! Ha neked ez jó, engem nem zavar, de én egy kicsit sem örülnék, ha a fiam ezt tenné.


Remélem nem gond, ha szerintem ez nem normális, ha már el kell fogadnom, hogy szerinted meg üdvözítő!


Sok boldogságot az ilyen kapcsolathoz mindenkinek, de aztán ne picsogjon senki, ha még sem az igazi;)

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Channa*)
2023. ápr. 5. 16:49

Azt kéne a pumák (mármint az állatok) közé dobni aki ezt a hülye nevet kitalálta.


Egyébként megnyugtatásul: nincs köztünk 15 év

31. Channa* (válaszként erre: 29. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 16:47

A 4 év az nudli!

De manapság az a divat, hogy 15-20 évvel fiatalabb pasikra gerjednek a nők. Ők a pumák?

30. Winter (válaszként erre: 29. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 16:37

Örülök.

Szerintem nem az a lényeg, hogy egy férfi idősebb legyen a hölgynél, hanem egyetértésben éljenek.

29. vigyefene (válaszként erre: 27. - Winter)
2023. ápr. 5. 16:11

A mi házasságunkban csak 4-év volt a korkülönbség, de a feleségem volt az idősebb.

Soha nem gondoltam erre, soha nem beszéltünk róla, barátaink sem említették, legalábbis nem jutott a tudomásomra.

28. timycat (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 16:09
Rendszeresen látod, találkozol vele? Vagy mi tartja folyamatosan fent az agyalást?
27. Winter (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. ápr. 5. 15:59

Az nem is vita tárgya, hogy egyik fél kevés a kapcsolathoz. Viszont szerintem a legtöbb kapcsolat nem azonnali kölcsönös szimpátiából alakult ki.

Az meg, hogy a pasi fiatalabb...A mai kifordult világban nem gondolom, hogy ez problémát okozna egy nő-férfi kapcsolatban. Nem rég házasodott egy ismerős pár, ahol a férfi 10 évvel fiatalabb. Harmóniában, egyetértésben, boldogságban élnek évek óta.

26. Bichi (válaszként erre: 25. - Winter)
2023. ápr. 5. 15:44

Azért kis hazánkban még mindig sokkal elfogadottabb, ha a pasi az idősebb.

És hát legyünk reálisak az egyik fél még édeskevés egy kapcsolathoz...

25. Winter (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 14:24

Ne hallgass senkire, főleg az okoskodókra ne. Viszon jótanácsot nehéz adni, mert nem ismerjük a körülményeket. Egyértelműen szerelmes vagy, és kívánom, hogy teljesüljön a vágyad.

Én anno egy tőlem sokkal fiatalabb lányba lettem szerelmes. Se éjjelem, se nappalom nem volt nélküle. Évekig éltem reménytelenül, csak Ő járt a gondolataimban minden percben.

Nem részletezem, de a lényeg, hogy Ő lett életem párja. De nagyon sok lelki fájdalmat kellett megélnem addig.

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj üzit.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. ápr. 5. 13:52
Először azt hittem, csak iszonyatosan vonz de aztán rájöttem, hogy ez több annál. Ha csak vonzódás lenne, nem tartana hónapok óta és nem agyalnék rajta éjszaka, alvás helyett (és itt szó szerint agyalást, gondolkodást kell érteni) és nem járnék pszichológushoz sem emiatt - utóbbi sajnos nem tud használható tanácsot adni.
23. timycat (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 13:25

Beleszerettél vagy csak iszonyatosan vonz, birizgálja a fantáziádat?


Én észember vagyok, bár nem megkeseredett, de a pillanat alatti beleszeretést én sem tudom átérezni, az ellenállhatatlan vonzást amihez tényleg elég egy pillanat viszont nagyon is megértem. Annyi szép példány szaladgál... és erre pont ez a megoldás, ha egy nem jött be kell egy másik.

22. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 13:10

Egy fél mosolyba, egy szép szempárba, abba ahogy a másik beszél...


Éreztem, hogy rám gondolsz, köszönöm a szavaidat..-)

21. globus (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 12:26

Bocsi, szerintem ez nem így van.

Azaz biztosan előfordul, ha az ember (lánya) éppen rossz passzban van, lehangolt, kilátástalan, érzelmileg nincs támogatva, nincs párkapcsolata, régóta nem volt. Sokat gondolkodik a témán, csúnyán szólva ki van éhezve, akkor tényleg elég egy nüansznyi jel, hogy bekattanjon.

Harmonikus párkapcsolat megléte esetén nem úgy történik, hogy megyünk az utcán és egy erkélyről seggbe lő Ámor nyila :)

Persze előfordulhat úgy, hogy teszem azt, kolléga az illető, sokat dolgozunk együtt, vannak közös élmények, de az egészen más tészta, ott aktívak vagyunk, mondhatni irányítók. Ha így belegabalyodunk valakibe, abban felelősek vagyunk.

Véleményem szerint...

20. 55Judit (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. ápr. 5. 12:16
Hát igen.😀
19. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. ápr. 5. 12:08
Pedig általában értelmes hozzászólásokat írsz :D Na most nem jött össze!
2023. ápr. 5. 12:05
Pedig bármennyire is fáj, nem szabad, hogy megnyomorítson. Az élet teli van csalódással, veszteséggel, fájdalommal. De nem szabad, hogy ezek határozzanak meg, különben az egész földi létnek semmi értelme.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Martini64)
2023. ápr. 5. 11:52
Nyilván... csak nem nyom nélkül. Az ilyesmi egy életre megnyomorítja az embert. Ezért is van ennyi lelki roncs, frusztrált, mindenkibe belekötő, boldogtalan ember.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2023. ápr. 5. 11:48

Egy fél mosolyba, egy szép szempárba, abba ahogy a másik beszél... lehetne folytatni a sort.


Ezt csak a megkeseredett észemberek nem értik pedig ők ugye mindent IS értenek és kontrollálnak ...

15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. ápr. 5. 11:41

Megyek sorba, idézem, miket írtál.

1. „Nem tudom, hogy hány év van a javadra, de azt gondolom, hogy felnőtt nő vagy. Miért kell neked olyanba beleszeretned, akiről tudod, hogy nem kellesz neki?”

Bocs, de ez egy hihetetlenül ... kérdés. A három pontot helyettesítsd kedvedre. Ha valaki szerelmes, akkor nem az ész győz az érzelmek felett. Nem akarat kérdése az, hogy eldönti valaki, hogy ebbe aztán nem leszek szerelmes, mert tuti nem fogok kelleni neki.


2. „Bocsánat, de lehetne annyi eszed, hogy reálisan szemléld magad és nem ragadna el a rózsaszínköd.”

Bocsánat, de neked is lehetne annyi eszed, hogy reálisan szemléld magad.


3. „Keress magadhoz illőt, és akkor nem érzed rosszul magad magad.”

Honnan tudod, hogy egyébként nem hozzáillő ember? Pusztán a korkülönbség miatt? Mit jelent, hogy sokkal fiatalabb? Van akinek 5 év is sok, van akinek 10 év sem az. Minden relatív.


4. ”Sosem fogom megérteni, ha valaki képtelen felmérni a határait...”

Hát, ezt én sem...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook