Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? fórum

Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. jan. 9. 18:29
Kérdező, van valami fejlemény azóta? Hogy döntöttél?
77. tuskoledi (válaszként erre: 76. - Manyara)
2021. nov. 28. 08:33
Köszönöm a kioktatást, ismerem a szó jelentését. De ha Józsibirka kérdését is olvastad, akkor láthattad a kérdés mögött a 3 sírva röhögő fejet. Hülye kérdésre jött a (szerintem) gúnyos valasz. Szép napot!🌞
76. manyara (válaszként erre: 75. - Tuskoledi)
2021. nov. 25. 18:29

Tényleg miért is?

"A férjem mellett beleszerettem valaki másba...."

Talán ezért?

Mondjuk ha az lett volna a címe hogy a barátnőmmel nagyon elfáradtunk amikor éjszakáztunk a Goldbergerben a lúgos mosóban, talán nem ez ugrik be.

Guglizd 'má meg kontextus kifejezést. Menni fog.

75. tuskoledi (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 07:06
Egyébként lehet ezt úgy is érteni, hogy az éjszakás műszakot. Miért gondol mindenki rögtön szexre??
74. manyara (válaszként erre: 73. - Bichi)
2021. nov. 24. 15:16

Ezt írtam:

"Az élet nem tündérmese hogy az igazság győz."

És igen van hogy visszakapod a szemétséget.

Ha nem érted hát nem érted. Vagyok én egy elmekórtanász? Nem.

MÁR HOGY FÁJNA NEKEM HA MÁS, AKÁR TE KIVEL SZEXELSZ?

Volt hogy tényleg nekem fájt, de de van egy ismerős dokicsaj a bőr és nemibeteg gondozóban.Hamar elmúlt a fájdalom.

Ezt is írtam:Persze ha ettől lesz boldog? Akkor hajrá.:-))))

Akkor miről is beszélünk?

" Ha férj meg rájön"

Na erről beszéltem. Szerintem néhány munkahelyi az az könnyen lebukáshoz vezető kóbor numera miatt veszélyeztetni egy jó házasságot ami sokaknak igen ritkán adatik meg nem kimondottan jó üzlet.

Szeretőzni nem így kell.

73. Bichi (válaszként erre: 71. - Manyara)
2021. nov. 24. 09:15

A karma pont azt jelentené, hogy az élet tündérmese, és az igazság győz... szóval átgondolhatnád, mielőtt leírsz valamit... és hát szerintem ez az ami közhely, hogy majd a karma, és ha bűnt követsz el, majd visszaüt. Na persze... :DDDD

Kíváncsi volt más mit csinált ebben az esetben, és ennyi.

Nem vagyok egy megkeseredett aggszűz, 28 éve élek a férjemmel, szóval nem biztatom arra, hogy megcsalja, de ettől még tudom, hogy mi az, mikor jön valaki, aki valamiért bekattan az ember fejébe, azt úgysem tudja onnan kiverni.

És ha csak szexelni akar a pasi, az miért fáj neked? Legalább a fórumindító rájön, hogy csak egy numerának kellett, és máris kiszeret belőle. Ez lenne a legegyszerűbb és leggyorsabb módszer rá...

Ha férj meg rájön, na erre mondom, hogy ez az ő döntése, megéri-e, de ezt mi nem tudhatjuk.

72. Scherlock (válaszként erre: 71. - Manyara)
2021. nov. 24. 09:12
Big like! :)
71. manyara (válaszként erre: 70. - Bichi)
2021. nov. 23. 21:30

De van hogyne lenne.Az élet nem tündérmese hogy az igazság győz. De bizony van ilyen, és nem is ritkán. Legalább is én a környezetemben.

"Ő sem kért lelki segítséget.."

Ja. "ezt nem akarom! Mit tegyek?"

Ez nem utal arra hogy önigazolást keres. Ugye?

Amúgy te mitől vagy olyan biztos a tanácsodban hogy "Szerintem legyél boldog és hallgass a szívedre"

Ez mekkora közhely. Mire gondolsz? Attól lesz boldog a levarratja magát? És az után? Bizonyára a fiatal pasi nemcsak kúrni akar hanem együtt ellovagolnak a naplementébe. Amúgy munkahelyi szexkapcsolat. Csak idő kérdése hogy mikor jut el a férj fülébe.Nálunk ez kb 3 hét volt.Persze ha ettől lesz boldog? Akkor hajrá.:-))))

70. Bichi (válaszként erre: 69. - Manyara)
2021. nov. 23. 19:30

Ő sem kért lelki segítséget...

Ez a karma dolog meg egy marhaság, akkor nem lenne egy rakás örök életében "téves" úton járó, vagy szemét ember, aki sosem kapja vissza...

69. manyara (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 16:37

"Légy büszke magadra, hogy te egy ennyire erős, megrendithetettlen ember vagy!


Hát nagyon nem. De még mennyire hogy nem. Inkább csak sokat tapasztalt.Én is csaltam és engem is csaltak. DE nem kértem lelki segítséget ahhoz hogy szemét legyek.Az magamtól is sikerült. És mindent vissza is kaptam a sorstól néha kamatostul.Tudod nem az a lényeg hogy hiszel e a karmában hanem hogy a karma hisz e benned.:-)

68. bozsu55 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 16:32
..még nem,szerintem te már eldöntötted hogy lesz folytatás....nekem ez jön le a sorok között.
67. Scherlock (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2021. nov. 23. 16:27
:DDD
66. Scherlock (válaszként erre: 43. - Manyara)
2021. nov. 23. 16:25

:DDD


Milyen vagy már te is! :D


Igen, az.

65. Scherlock (válaszként erre: 42. - Dafke)
2021. nov. 23. 16:25

:DDD

Tőlem! Áss!


Ha akarok valamit megteszem, ha meg nem, akkor nem.


Kábé nem akartam, hogy az a somló beugorjon a számba. Ő mászott bele...:)

64. Scherlock (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 16:23

Óóóóóóóóóóóóóóóóóó!


Nagyon-nagyon sajnálnálak, ha lenne időm és kedvem. :)

63. liliom10 (válaszként erre: 62. - B6717edffa)
2021. nov. 23. 15:56

Minden asszony életében jön egy pillanat...

[link]

2021. nov. 23. 14:50

Van valamilyen nóta is,hogy az asszony olyat

akar tenni,amit nem szabad.Aztán jön a

szánom-bánom.

61. globus
2021. nov. 23. 14:48

Nem olvastam végig. Volt egy flörtnek induló évődés, ami kicsit tovább haladt a csókkal.

Senki nem adhat tanácsot, mert nincs a helyedben. De ha így tipródsz, mert olyan jó volt, akkor úgy tűnik, csak egy löket bátorság hiányzik. Ha átbillensz, vár a bűntudat+ továbbra is kolléga marad a probléma forrása. Azzal számolj, hogy munkahelyeken ilyesmi sokáig nem tud titokban maradni.

60. Cicamica3 (válaszként erre: 52. - Syria)
2021. nov. 23. 14:43
Egyetértek.
2021. nov. 23. 14:40

Csak annyi fog megtörténni amit megengedsz magadnak és neki.Ha tényleg "ezt nem akarod".



Előbb utóbb a férjed is meg fogja érezni,nem gondolod?

58. Bichi (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 14:34

Szerintem hagyd figyelmen kívül a szövegértelmezés nélküli válaszadókat (lefeküdtél vele, nincs gyereked, stb).

Sok itt is az az ősfeleség, aki a "vele ugyan sosem történhetne meg, mert nem hagyná...", de igazából mindenki ezt hiszi, míg meg nem történik vele.

Az a kijelentés, hogy ellen lehet állni, egy marhaság, persze a legtöbb nőt nem is viszi senki kísértésbe.

Bármikor bárkivel megeshet, ezért elítélni bárkit szerintem teljesen nem normális dolog.

Viszont ahogy most áll a dolog nálad nem hinném, hogy sokáig fogod tartani magad, hogy meddig mész el, az tényleg a te döntésed, és a mérlegelés sem árt.

Szerintem legyél boldog és hallgass a szívedre :D

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Libikóka)
2021. nov. 23. 13:12
Köszönöm 😊
2021. nov. 23. 13:11
Nem is feküdt le senkivel,,,,legalább olyanért ne hallgasson(olvasson) ami meg sem történt,,,
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2021. nov. 23. 13:10
Nem feküdtem le vele! Ezt hányszor kell még kihangsulyoznom???
54. andi6020 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 13:06
Akkor jelentsd fel nemi erőszak miatt.
53. michelle.r (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 13:04
Ne, ne, ezt ne! Ne hárítsd a felelősséget! Önszántadból feküdtél le vele. Vagy bárki lefektethet, aki akarja? 😛
52. syria (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 13:00

Én úgy csináltam, hogy - emlékszem, a folyosón vártuk, hogy a fénymásoló végezzen a feladatával - azt mondtam a kollégámnak: nézd Laci: számomra nem férfi vagy, csupán egy munkatárs, kérlek, ehhez tartsd magadat! Hú, de megsértődött, mert a mondatom értelmezésénél figyelmen kívül hagyta a „számomra” szót. Nem győztem magyarázkodni, de végül is megértette. Okulva a kényelmetlen helyzetből, másokat a továbbiakban testbeszéddel állítottam le, és azzal, hogy nem reagáltam a kétértelmű megjegyzésekre, egyéb közeledésekre. A férjemnek nem számoltam be egyetlen esetről se; nem ért az egész annyit. Kalandvágyó (akár nős) pasik jönnek, mennek. A hiúságomat nem legyezgette, mert természetesnek vettem, hogy kapós vagyok. (Meg rohadtul szerény és magabiztos is. 🤣)

Ne feledd, hogy a döntés mindig a nő kezében van! Te döntesz, hogy belemész-e egy olyan kalandba, ami nem is biztos, hogy megéri. Én nem kockáztatnék egy jól működő házasságot; a lelkiismeretemről nem is beszélve.

51. Charlize (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 12:37

Azért mert van egy pár hétig tartó fellángolásod, én a helyedben nem mondanám el a férjednek, feltéve, hogy nem akarsz kilépni a házasságból. Fölösleges vihart keltenél a lelkében, szívében. Meginogna a bizalom, talán sosem lenne olyan, mint régen. És miért? Semmiért.


Viszont ennél ne bonyolódj bele jobban az új érzésbe, mert ha nincs határ, akkor összedőlhet az egész eddigi életed.

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Manyara)
2021. nov. 23. 12:20

Szetraktam à lábam 😂🤦🏼‍♀️ a "vele töltöttem az éjszakát" hsz- emet "Jozsibirka" vicceskérdésére írtam. És az, hogy te engem egy levarrhato agybetetnek nevezel, egy kissé súlyos.

Légy büszke magadra, hogy te egy ennyire erős, megrendithetettlen ember vagy!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Manyara)
2021. nov. 23. 12:10
Ez csak irona volt. Soha nem történt köztünk nemi aktus!!! 🤦🏼‍♀️
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook