Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... fórum

Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
74. Winter (válaszként erre: 56. - Channa*)
2023. ápr. 7. 09:31

Te okostojás! Amióta az oldalon vagy, de gondolom egész életedben egy buta, besavanyodott tyúk voltál/vagy. Amíg nem téged szólítalak meg, ne írogass nekem.

Otthon osszad az észt. 😉

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Libikóka)
2023. ápr. 6. 22:25

Soha nem a szerelembe voltam szerelmes, ha erre gondolsz :)


Egyre öregebbnek érzem magam Hozzá, másodrendűnek, akivel foglalkozni sem érdemes. Eddig mindig "regenerálódtam" valahogy (azaz szépen lassan megkeseredtem) , de mint leírtam, utoljára 10 éve voltam úgy igazán szerelmes valakibe. Persze az sem jött össze (csak a pasi az egyik kolléganőmmel) de fiatalon még könnyebb túltenni magadat a csalódáson.

72. libikóka (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 15:59

Lehet hogy ez igaz,,mármint hogy a korral nehezebben regenerálódunk.

Bár nekem nem ez a véleményem.

Viszont ilyen estben sokszor van inkább az hogy nem is akarja az illető elengedni,ezt a "csodálatos" érzést.

Még akkor sem ha valójában szenvedés,,nyűg és keserv.

Dédelgeti magában mert ez olyan édeskeserű.

Így valójában sokáig tart,,és az a sok elpazarolt idő .

71. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 13:42
Jut eszembe, ma csirke lesz ebédre, de még nem értek ide vele...-)
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Ágio8405)
2023. ápr. 6. 11:58

Az utóbbi 7 hónapban 9 kilót fogytam, ami azért fura mert addig ha megszakadtam se sikerült, most meg nem is diétáztam vagy mozogtam többet. Amilyen "szerencsém" van, lehet inkább egy alapos orvosi vizsgálat kellene (nagylabor és társai bár a háziorvosom simán ráfogta a "stresszre" )

Az öltözködésre, sminkre stb is jobban figyelek mostanában, nem lehet rám fogni, hogy igénytelen lennék :)

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Libikóka)
2023. ápr. 6. 11:54
Minél idősebb az ember, szerintem annál lassabban regenerálódik - lelkileg is. Én meg már sajnos nem vagyok egy mai "csirke" .
68. libikóka (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 11:09

Az önbizalmadon neked kell dolgozni,,tudom már unalomig ismételt.Lesz majd akinek úgy leszel jó ahogy vagy.


Nem azt írtam hogy pikk pakk túlleszel,,de elmúlik,jól is néznénk ki ha beleesel valakibe,,pl.16 évesen és úgy maradsz.

67. Ágio8405 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 11:01
Amíg te nem fogadod el magad, amíg nem vagy rendben belül másnak sem fogsz tetszeni. Mi az amin tudnàl változtatni szerinted külsőleg hogy úgy gondold jobban nézel ki? Az öltözködés a smink egy jó frizura nagyon sokat számít. Ha fogyni kell akkor azzal kezdeni valamit ezek a dolgok mind rajtad múlnak.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Libikóka)
2023. ápr. 6. 10:52
Sajnos nem hiszek abban, hogy csak úgy túl lehet lenni az ilyesmin. Már nagyon régen nem voltam szerelmes senkibe, pont a múltbeli sérelmek miatt ( amikor még arra se méltat valaki, hogy válaszoljon, és ez megismétlődik pár alkalommal, nyilván magadat okolod mert 1.csúnya vagy - tényleg az vagyok - 2. biztos van valami a személyiségedben ami taszító ...stb) Az a pesszimizmus ami engem általában jellemez, pl. az is mind a múltbeli csalódásokból ered.
65. libikóka (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 10:27

Szép lassan túl leszel ám rajta,,hisz így volt amikor fiatalabbak voltunk is,,hányszor volt az ember leánya belepistulva valakibe.

Kicsit belehaltunk ,,aztán csak kivásott:)))

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Vigyefene)
2023. ápr. 6. 10:13
Ahányszor bátrabb voltam (eddig) mindig rossz vége lett. Még az elutasítás sem fájna annyira mint a válaszra se méltatás. Pedig nagy valószínűséggel az utóbbi lenne a dologból.
63. vigyefene (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 08:23

Legyél merészebb, előre nem tudhatod h hogy fog reagálni. Az is lehet h pozitívan.

És ha nem? Akkor sincs semmi veszítenivalód.

62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Birebora)
2023. ápr. 6. 08:19

Ezt én sem értem, mindenesetre köszönöm azoknak akik normális hangvételben szóltak hozzá.


Lehet az lenne a legjobb, ha elmondanék illetve megírnék Neki mindent csak annyira stresszel, hogy nem is fog válaszolni, hogy nem merek meglépni még ennyit sem.

2023. ápr. 6. 07:06

Miért kell még egy ilyen ártatlan vallomáson is fröcsögni?

Nem mindegy nektek ismeretlenül, hogy ki kibe és hogyan szerelmes? Ha pozitívat, biztatót, vigasztalót nem tudtok, negatívat miért kell és főleg úgy, hogy a rosszindulat és frusztráltság csöpög egyesekből.

Nem értem ha valaki itt ilyen megengedhetetlenül, arrogánsan és agresszívan ír, élőben milyen lehet?

60. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Channa*)
2023. ápr. 6. 06:54
Kezded elérni azt a szintet, amit A férjem exe topikban produkál a FI a vén, lelki nyomoroncozással. Ha elfogytak az érveid, ne mocskolódással próbálj meg érvelni, mert rém visszataszító.
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Timycat)
2023. ápr. 6. 06:34
Sajnos már nagyon régen nem találkoztunk, ennek ellenére képtelen vagyok elfelejteni, sőt a távolság csak olaj a tűzre.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Channa*)
2023. ápr. 5. 20:20

Te meg abban éled ki magad, hogy olyan emberekre fröcsögsz akiket nem is ismersz.


Most akkor melyikünk a kielégületlen vénszatyor? Szerencsétlen. Semmit nem tudsz rólam.

2023. ápr. 5. 20:08
Szeressük egymást gyerekek.
56. Channa* (válaszként erre: 48. - Winter)
2023. ápr. 5. 20:07

Helyes!? Micsoda?

Te tudod, hogy mire bólogatsz?

Honnan is tudhatnád!? A tudás az távol áll tőled.

55. Channa* (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 20:05

Köszi!

Akkor a gyereked lehetne. Ja, olyanod biztos nincs, különben nem folyatnád a nyálad a fiatal srácokra.


Megkeseredett észemberek? Te meg egy kielégületlen vénszatyor vagy.


Úgy tűnik, hogy egyik korosztály sem piszkál meg, így csak keseregsz és reménytelenül tiniszerelmeket kergetsz;)


Valószínű, hogy meg van az oka.


Egyébként semmi csúnyát nem írtam. Az, hogy a te beteg fejedben mi rajzolódik ki, nem az én problémám;)

54. vigyefene (válaszként erre: 53. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 20:03
Attól függ honnan.
53. Amaunet (válaszként erre: 50. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 20:02
Messze van Amerika...😁
52. Amaunet (válaszként erre: 44. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 20:00
Nem írtam álmodozást.:)
51. fegyver (válaszként erre: 50. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 19:45
Hát nagy gratula. Valóban faca gyerek lehetsz🙂🙂🙂🙂
50. vigyefene (válaszként erre: 49. - Fegyver)
2023. ápr. 5. 19:31

Legyen szép estéd neked is.

Úgy van ez, h ők udvarolnak nekem, ők jönnek hozzám, én vagyok az, aki nem utasítja el őket.

Nevezhetsz faca-gyereknek.

Nagyon úgy néz ki, h én vagyok nekik az egyedűli.

49. fegyver (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 19:24

Úristen! 2-3-4 barátnő.


Én úgy vagyok vele hogy "Ami az enyém ahhoz másnak semmi köze"

🙂🙂🙂🙂🙂

Legyen szép estéd.

48. Winter (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 19:13
Helyes! 👍👏
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Channa*)
2023. ápr. 5. 19:08
Semmi közöd hozzá, főleg azután a sok szemét után amit az első hozzászólásodban rám zúdítottál. Egyébként nem "fiam" korú, maradjunk ennyiben.
2023. ápr. 5. 18:50

Amint tudjuk nagyon jól, van amelyik nő nagyon könnyen kielégűl, és van amelyik nagyon nehezen.

Nektek mondjam én?

45. vigyefene (válaszként erre: 44. - Vigyefene)
2023. ápr. 5. 18:47
*általában
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook