Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
10593. Vikinca (válaszként erre: 10592. - Gacslilla)
2017. márc. 9. 13:17
:DDDDDDD
10592. gacslilla
2017. márc. 9. 13:04
Szerintem nem értette meg. Ez még álmában is a tejsavóval hadakozik...
10591. ade2e414b4 (válaszként erre: 10589. - SafiCs)
2017. márc. 9. 12:53

Szia!

Becsülendő és követendő példa a tied.

A nehézségek ellenére elhatároztad, hogy változtatni fogsz és belefogtál az életmódváltásba.

Hónapokon, sőt éveken keresztül tartottad az előírt diétát, amivel egy év alatt 20+ kg-t fogytál.

Nagyon kevés ember képes ezt így végigvinni, mert az eredmények lassan jönnek és a legtöbben útközben feladják. Minél nagyobb változást akar valaki, annál nagyobb eltökéltségre és annál több időre van szükség. Te ezt biztosan tudod. Amit nem értek, miért gondoljátok azt sokan, hogy ez a napi 30ml tejsavónak köszönhető, és anélkül nem sikerült volna? Ez semmivel nem "hatékonyabb" mint napi 1 pohár tejet meginni, maximum hitet adhat, ha valaki másfajta hatást is tulajdonít neki. Részemről semmi rosszindulat nincs, tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre, bízom benne, hogy nem veszed rossz néven. A lényeg természetesen az, hogy sikerült elérni a célodat, amihez gratulálok!

10590. Meli76 (válaszként erre: 10589. - SafiCs)
2017. márc. 9. 12:11

Szia!


Teljesen egyetértek Veled. Lassan már senkinek nincs kedve ide írni. Pedig nekem is erőt adtak a pozitív tapasztalatok, vagy éppen megnyugtatott, hogy más is hasonló nehézségekkel küzd.

És azt mondom, hogy megérte kitartanom!

10589. SafiCs
2017. márc. 9. 11:53

Sziasztok,


Evek ota olvasom a forumot de meg soha nem szoltam hozza.

34 eves ferfi vagyok, jelenleg Londonban elek. Evekig sportoltam, hobby szinten foglalkoztam testepitessel. Nagyon konnyen hizok, ugyanakkor konnyen szedek fel izmot is.

Huszon pareves koromra abbahagytam az edzest igy, 25-re nagyon (NAGYON) elhiztam, majd egy kb 5 eves eletmodvaltassal es rengeteg sporttal szepen vissza forditottam. Rengeteg lemondassal jart, nagyon elhivatott voltam. Rengetegszer a konditerem nyitasa elott mar ott voltam edzeni, hajnali 4-kor mentem el futni, mert igy fert bele a napomba.


Az orszag elhagyasaval nagyon sokminden megvaltozott korulottem igy visszaszedtem a nehezen leadott kilokbol. Kesobb nagyon komolyan edzettem ujra amikor egy munkahelyi serules miatt teljesen le kellett allnom.

Nagyon osszetortem es neztem ahogy osszesen 7-8 ev munkaja megy le a lefolyon.


Ekkor talalkoztam eloszor a regenorral. Egy kollegam ajanlotta, nem sokat tudtam rola. Olvasgattam neten de humbuknak tunt. Nagyon csalodott voltam es a mozgas sajnos nem volt opcio, igy adtam neki egy probat. Edesapam vette magyarorszagon es kuldte ki nekem.

Az elso par honapban voltak mellekhatasok, fejfajas. Nem voltam biztos benne mit hogyan csinaljak, mi szamit csalasnak stb. Tulmentem rajta es a merleg nyelve elindult lefele.

Tudjatok, hogy mentem tul rajta?

Hala ennek a forumnak.

Olvastam masok sikereit, velemenyeit. Ismeretlen emberek motivaciot es kitartas adtak.

Vartam, hogy a munkahelyen frissitsem az oldalt hatha vki ir.

Emlekszem volt ket ismeretlen ember akik egyszerre kezdtek a kurat es itt irogattak egymasnak tanacsokat adva.

Az egesz nagyon tetszett.

20+ kilot fogytam egy ev alatt, majd kihagytam egy evet (ujra elkezdtem edzeni) es most ujra regenorozok.

Orommel konstataltam, hogy mar tudok itt a UK-ben is venni regenort aztan felrohantam az en kis lelki feltoltodesemert a forumra, de vmi megvaltozott.


Nagyon megvagyok dobbenve ket dolgon.

- Mennyit valtozott a forum hangulata -legfokeppen egy ember miatt. Ezt ne haragudjatok de ne hagyjatok. Mi vagyunk azok az emberek akik nap mint nap kiallnak es elutasitjak a finom Kv-t a tejjel, a turoscsuszat ... miert erdekel mindenkit ennek az embernek a velemenye? Miert reagaltok ra? Oszinten tisztelek mindenkit aki kiall a regenor mint termek mellett, de nem kell. Mi azert vagyunk itt, hogy segitsunk egymasnak es tapasztalotak osszunk meg. Barki aki harcba all itt az vesziteni fog mert a forum alakul harcterre.


-Masodik: Letilt. A legnagyobb tisztelettel megkerlek, hogy hagyd ezt abba. Barmi is a celod hihetetlen energiat fektettel bele es nagyon megvaltoztattad egy elotte kedves segito forum hangulatat. Nem gondolom,hogy ezt akartad csinalni. Megertettuk amit mondta, a regenor rossz, de nekunk "sajnos" kell. Csak szeretnenk rola beszelgetni.

En sem szeretek egy csomo dolgot az eletben de nem is megyek azzal foglalkozo oldalakra irni.

Gyere vissza havi egyszer, ird ki magadbol amit akarsz, de kerlek ezt igy ne folytasd.


Tovabbi jo regenorozast mindenkinek, kitartas :)

10588. Kör0 (válaszként erre: 10586. - Aranyhaj77)
2017. márc. 8. 21:20
Bocsi - most vettem észre, hogy nem kattintottam a "válaszod"-hoz :)
10587. Kör0
2017. márc. 8. 19:20
Sziamia :) Sajnos kávé imádó vagyok én is - és tejjel természetesen :) - a kúra elején a kávés-tejemről nem tudtam egyből lemondani, aztán szép apránként váltogatva, hol rizstejport, hol kókusztejport (és néha becsúszott egy kis igazi tejes kávé is persze) próbáltam átszokni. Manapság már csak a rizstejport használom - kifizetődő, és nem romlik olyan gyorsan. Esztétikai szempontból a kókusztejpor "gusztusosabb", mert nem lesz grízes jellegű a kávé utolsó "morzsája", viszont a kókusztejporban magasabb a kazein tartalom mint a rizstejporban - ezért időnként vastablettával utána kell pótolni a szervezetet. Persze, ez saját tapasztalat, lehet, hogy nálad nem okoz hiány állapotot a vashiány :) Regenoros Szép Napot Neked :) Hajrá :)
10586. Aranyhaj77
2017. márc. 8. 18:19
Sziasztok! Én most szeretném kipróbálni, már megvettem a regenort, és egy kis segítséget szeretnék kérni. Tejterméket nem lehet fogyasztani, az rendben van, de mivel tudom helyettesíteni? Csak mert valahol azt írják hogy rizstejet vagy kókusztejet lehet inni, néhol meg azt, hogy ne fogyasszuk növényi eredetű tejeket. A tejeskávé hiányozna csak a kúra alatt, a többivel megbírkózom. Köszi előre is.
10585. Panek (válaszként erre: 10582. - Jgaabor)
2017. márc. 7. 14:35
Lehetne, hogy a továbbiakban privátban bokszoljatok, Fiúk? Előre is köszönöm mindazok nevében, akik nem a ti rugó-ellenrugótok miatt olvasnák ezt a fórumot.
10584. andika751
2017. márc. 7. 14:26
lenne egy kérdésem még, de senki ne támadásnak vegye, a regenor diéta ahogyan olvastam alapvetően egy candida kúra, ezért nem szabad enni tejtermékeket, gyümölcsöket, savanyított dolgokat, ezt értem. Viszont egy sor más betegségekre is hathat, ahogyan olvasom és írtátok páran, hogy különböző emésztési problémák rendbe jöttek, vércukor, vérnyomás stb. ez is oké. Viszont, ha valaki nem candidás, de más egészségügyi dolgot szeretne rendbe hozni, akkor pl. a tejtermék fogyasztás mibe játszik bele? Azt tudom, hogy a tejcukor nem emeli meg nagyon a vércukrot, tehát a cukorbeteg étrend része, 1-es a glikémiás indexe is. Nekem most van egy ismerősöm, aki ennek a diétának köszönhetően elhagyta az inzulint, ez tény és oké. De vajon ebbe belejátszott volna, ha tejtermékeket is fogyaszt mértékkel?
10583. ade2e414b4 (válaszként erre: 10581. - Jgaabor)
2017. márc. 7. 13:53

Nem, nem vagyok személyi edző, se testépítő. Újabb hozzászólás ami teljes mértékben téves.

Voltam már cukorlobbista, gyógyszerlobbista, tápkieg marketinges, most testépítő és személyi edző...:D Tényleg azt javaslom, ha ennyire érdekellek, írj nyugodtan üzenetet és válaszolni fogok. Több értelme lenne mint az agyszüleményeidnek.

10582. jgaabor (válaszként erre: 10572. - Ade2e414b4)
2017. márc. 7. 12:50

"Te azt feltételezted, hogy a tejfehérjés oldatban vannak titkos összetevők" - én ilyet sehol nem írtam.

Azt írtam le többször, több formában, hogy nekem bőven elképzelhető, hogy egy ilyen összetételű lötty fokozza az epetermelést. Ugyanis ennyit állítanak róla, nem többet.


Nekem semmi nem derült ki, amit nem tudtam volna.

Te rugózol ezen a dolgon, de közben teljesen idifferens, hogy van e benne valami azon kívül, ami rá van írva. Én kipróbáltam és működik.


Te testépítőként nem hiszel ebben, mert a tejsavónak más felhasználási módjával találkozol.

Semmi baj, bőven megvan mindenki a te jóváhagyásod nélkül.

10581. jgaabor (válaszként erre: 10568. - Ade2e414b4)
2017. márc. 7. 12:42
Személyi edzőként dolgozol (vagyis nagyrészt túlsúlyos emberek lefogyasztásából élsz) és szerinted neked nem versenytársad egy olyan termék/diéta, aminek a segítségéve többek között fogyni is lehet? Hm, fura...
10580. jgaabor (válaszként erre: 10577. - Asparagus)
2017. márc. 7. 12:37

Erről beszélek én is. Kell ennél jobb bizonyíték, hogy nem csak placebó és tényleg csinál valamit?


Kicsit nem figyelnek oda a fikázásra és mindjárt a mi igazunkat támasztják alá. :)

10579. Meli76
2017. márc. 6. 11:24
Tavaly augusztusban kezdtem el fogyasztani a Reg-Enort. Pajzsmirigy alulműködésem és magas prolaktin szintem ellenére nem volt túlsúlyom (165cm/54kg). Rendszeresen futok, illetve odafigyeltem mindig is a súlyomra (keveset ettem, bár a rossz emésztésem miatt nem is tudtam volna sokat enni). Kiskorom óta rosszul emésztettem a zsírt, emiatt mindig kerültem a fogyasztását (sovány husi rizzsel). Ami elvezetett ahhoz, hogy teljesen tönkremet az emésztésem. Nem tudtam emészteni a glutént, laktózt, a zsírt. A cukorfogyasztásra cukorleeséssel reagált a szervezetem. Ezek után hatalmas kihívást jelentett számomra a zsíros étkezés. Mivel nem akartam fogyni, nem is szémoltam a kalóriákat. Tehát valószínűleg nagyságrendekkel több kalóriát vittem be, mint előtte. Ennek ellenére fogytam is. Igaz, jelentéktelen 3 kg-t. Kezdetekben iszonyatos fejfájásom és hányingerem volt. Kétségbeesetten hívtam fel Szigfidet, amikor elindultak felfelé a hormonértékeim. Azt mondta, igyam tovább a Reg-Enort. Ittam. 5,5 hónap után elindultak lefelé az értéket, és már akármennyi zsírt meg tudok enni. :-) A hasnyámirigyem újra elkezdett enzimeket termelni. Szinte soha nincs hányingerem. Ja, és helyrejött a glutén- és laktózintoleranciám is.
10578. klarisz51
2017. márc. 6. 10:04
Január 8-án nagy lelkesedéssel kezdtem a reg-enor kúrát. A leírtakat betartottam - nehezemre esett, mert nem igazán szeretem a zsíros ételeket -, az eredményem a 6 hét után 1,5 kg súly többlet. A vércukor szintem 5,8 - 6,1 között volt, - tehát semmi probléma nem volt vele - a reg-enor után 6,5 - 6,9. Beszéltem Szigfriddel újabb termékeket ajánlott a reg-enor mellé, és véleménye szerint én elnéztem valamit a kúra alkalmazásában - lehet. Ezek után úgy döntöttem, hogy befejezem a reg-enort. Próbálkozom az ajánlott diéta tartásával csak kevesebb zsírral, tehát maradok a zsírral főzésnél. Amiben segített a reg-enor - ne csak negatív legyek - NEM KÍVÁNOM AZ ÉDESSÉGET, AZ ÉDES ÍZEKET. Én ezt a mentolos íznek tulajdonítom. Lehet hogy rosszul gondolom, de ha ez marad, akkor megszabadulok a 10 kg feleslegemtől. Mindenkinek kitartást és jo REG-ENOR-ozást kívánok!
10577. asparagus (válaszként erre: 10574. - Gbabi50)
2017. márc. 6. 08:24
Előfordulhat, hiszen élő anyag. Vissza kell küldeni, kicserélik kérdés nélkül.
10576. gacslilla (válaszként erre: 10561. - Ade2e414b4)
2017. márc. 6. 06:14

Úristen, tejsavó?! Ne már, ezt eddig nem tudtam. Tejsavó?!!! Hát felháborító, hogy azt írják az üvegre és az is van benne.

Most már biztos vagyok benne, hogy neked az agyadra ment valami, te beteg vagy!

10575. nyikosnei
2017. márc. 6. 05:04

Lehet nyugodtan hitetlenkedni de nekem hatásos az biztos.

Évekig állandó hasmenéssel szenvedtem.Több orvosi vizsgálat ellenére sem találták meg a probléma okát.Ennek ellenére csak híztam és híztam amíg a 100kg el nem értem.Kipróbáltam sok "csodaszert"több fogyókúrát de max 5kg lement és ennyi.Konkrétan feladtam hogy nem érdekel tovább a súlyom.Aztán ráleltem neten a reg enorra.Eldöntöttem még ezt kipróbálom de ez az utolsó.És megjött a csoda!Betartottam a szabályokat és 3 hónap alatt 79kg vagyok.Megszünt a hasmenés ja és nem kell a vérnyomáscsökkentőt sem szednem.Nem vagyok terjesztő és semmi hasonló,sőt még nem is álltala rendelek hanem egy független webáruházban.Tehát nem áll érdekemben fényezni a terméket de valóban hatásos!

10574. gbabi50
2017. márc. 6. 00:39
Nehanyan panaszkodtak egy masik forumon hogy fura ize van a regenornak mintha meg lenne romolva,ja es megallt a fogyas.Persze ezt is tudomanyosan kimagyaraztak, kesz nevetseg.
10573. asparagus (válaszként erre: 10569. - Jgaabor)
2017. márc. 5. 23:46
..és ha nem csak a kúra kapcsán vagy sikeres, hanem még biocomos is vagy, egyenesen eláshatod magad :D
10572. ade2e414b4 (válaszként erre: 10570. - Jgaabor)
2017. márc. 5. 23:18

Mi nem világos?:D


Abban korábban már egyetértettünk, hogy a regenorban csak szimbolikus mennyiségű c-vitamin és grapefruitmag kivonat van. (néhány mg)


Te magad konkrétan azt írtad, hogy szerinted csak azért került bele a C-vitamin, hogy könnyebb legyen forgalomba hozni mint tápkieget.


Eddig oké.


Ezeken kívül a tejfehérjés oldat, savanyúságot szabályozó anyag, tartósítószer és ízesítőszerek vannak benne.


Te azt feltételezted, hogy a tejfehérjés oldatban vannak titkos összetevők...amik hozzájárulnak a regenor "hatásához". asparagus is azt írta, hogy a tejsavó csak "vivőanyag"...:D (Megértem, hogy próbáltál kapaszkodni valamibe, ami hitet ad)


Közben kiderült, hogy tévedtetek. Nincs titkos összetevő (jogilag sem lehetne), a tejfehérjés oldat = tejsavó.


Ez teszi ki a termék összetételének 99%-át. Amikor írtam, hogy meglepő módon a tápértékei is 99% egyeznek a sima tejsavóéval, elbagatellizáltad a dolgot, mondván véletlen egybeesés...


Ha ezek után sem világos, akkor baj van. Nem offolni jöttem, hanem bizonyítani, hogy átverés a kieg. Hidd el, többen is vannak akik hálásak érte, nekem ezért már megérte.

10571. jgaabor (válaszként erre: 10564. - Ade2e414b4)
2017. márc. 5. 23:02

Most látom csak, hogy mit nem értesz. Nézd meg, hogy hányas hozzászólásodra reagáltam (10553).


Egyszerűbb akkor helyesen értelmezni az érkező kérdést, meg a választ is.

10570. jgaabor (válaszként erre: 10568. - Ade2e414b4)
2017. márc. 5. 22:57

Miről ne beszéljünk? Semmi nem vált világossá. Van egy prekoncepciód és ahhoz ragaszkodsz. (Tudod: "ki kezd, ki? mármint, ki lesz az első? Ki az, aki kezd?...")


Furcsa, hogy kényes kezdesz lenni az offolásra, pedig eleve ezzel a szándékkal jöttél ide: egy tapasztalatok megosztására létrejött fórumra berobbantál azzal, hogy kisujjadban van ez a tudományág, bárkit biztosíthatsz róla, hogy ez a termék átverés. Tapasztalatod vele nincs és különösen nem is szeretnéd, hogy legyen.


Te itt magad vagy Mr. OFF, csak nem veszed észre.

10569. jgaabor (válaszként erre: 10565. - Rozsaszinkonti)
2017. márc. 5. 22:51

Az a vicces, hogy ha adok egy fél százalék esélyt annak, hogy igazuk van (ti., hogy a regenor lötty hatástalan placebó), akkor méginkább fekvőbetegre tudom magam röhögni a "kerüljük a zsíros falatokat, ha fogyni szeretnénk", "meg ügyes trükk, hogy csináljuk inkább pulykahúsból a töltött káposztát" jellegű jótanácsokon, meg ahogy szegénykéim nyelik a lenmagolajat a csirkemellhez, hogy hitük szerint legalább kicsit helyrebillentsék a makrotápanyagok arányát.


Meg hogy akkor ezek szerint nekem csupán ezektől az "egészségtelen koleszterinbombáktól" állt helyre a vérképem - a testsúlyommal együtt.


Leginkább frusztrált, irigy, kényszeres szerencsétlenek - ne törődj velük. Ha meg sikereid vannak a regenor kúra kapcsán, akkor pláne.


Derű és vidámság, jön a tavasz! :)

10568. ade2e414b4 (válaszként erre: 10567. - Jgaabor)
2017. márc. 5. 22:48

Aham...

Miután világossá vált, hogy igazam volt a kezdetektől, inkább ne is beszéljünk róla :) Nem szégyen belátni, hogy tévedtél, túlléphetünk rajta.


Sportoló és edzőként foglalkozom kiegekkel, ettől teljesen függetlenül marketingesként dolgozom.


Ha egyéb személyes jellegű kérdésed van, nyugodtan írj üzenetet, ne itt offoljunk tovább.

10567. jgaabor (válaszként erre: 10564. - Ade2e414b4)
2017. márc. 5. 22:37

Ezt: "Tápkiegekekl foglalkozom és emellett marketinggel is."


Engedd el a savót, kezdesz monomániás lenni. :)

10566. ade2e414b4 (válaszként erre: 10565. - Rozsaszinkonti)
2017. márc. 5. 21:11
Elnézést, ha elvette a kedved az összetevők felsorolása. ez elég beszédes. Sajnálom.
10565. rozsaszinkonti (válaszként erre: 10564. - Ade2e414b4)
2017. márc. 5. 20:56

Jo, akkor nem kell magyaraznod tobbet.

Szerintem mindenki, aki regebben receptekert es jo tanacsokert jart ide, elment a kedve az egesztol. Koszonom neked, tenyleg sikerult kisajatitanod a forumot!

10564. ade2e414b4 (válaszként erre: 10563. - Jgaabor)
2017. márc. 5. 20:49
Mit?:) Te szoktad mindig azt írni, hogy ez nem tejsavó, hanem a tejsavó és azon kívül még kitudja mik vannak abban az oldatban:D Aztán kiderült, hogy semmi. Ezen már nincs mit magyarázni.
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook