Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
10683. A.tuni (válaszként erre: 10681. - Veronika39)
2017. márc. 23. 19:29
Szia! Rizs tej mehet csak nézd meg a dobozt mert a boltban van olaj s azt nem lehet
10682. beuska88 (válaszként erre: 10661. - Ade2e414b4)
2017. márc. 23. 18:49

Te jó ég! Nálad megment a lemezlejátszó. Mindig csak ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz, ugyanaz...

Értsd már meg, hogy aki új, de komolyan érdekelődik a téma iránt, az előbb-utóbb bele fog akadni a hozzászólásaidba, de aki már (még???) régóta olvasgatja a fórumot, annak a ... hadd ne folytassam

10681. Veronika39
2017. márc. 23. 11:48
Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem abban, hogy szója és rizstejet lehet a kv-ba tenni vagy az sem engedett... Köszönöm :)
10680. asparagus (válaszként erre: 10679. - Lola761902)
2017. márc. 22. 19:59
Sajnos nem, az is tejből készül.
10679. lola761902
2017. márc. 22. 17:41
Érdeklődnék,tej helyett lehet tejport fogyasztani?
10678. jgaabor (válaszként erre: 10675. - Buborék01)
2017. márc. 22. 17:33

Neked konkrétan tök jó tapasztalataid voltak hónapokon keresztül. Védted, dicsérted a regenort, az árát olcsónak találtad.


Aztán, ahogy írod, kb. fél év kúra után besokallt a szervezeted és megundorodtál az étrendtől.


Ennek az okát kellene kideríteni. Én pl. a mai napig tök élvezettel eszem a jó kis ízes-laktató reggelijeimet, eszem ágában sincs megundorodni tőlük.

De ahogy látom, nincs kedved/erőd ennek a kiderítéséhez. Mindegy, tanulságos volt visszaolvasni, hogy hogy olvadtak rólad a kúra alatt a kilók és hogy szűntek meg folyamatosan egészségügyi problémáid. Fura, hogy nem vágysz vissza így utólag abba a pozitív folyamatba.

10677. gbabi50 (válaszként erre: 10673. - Moss_jenkins)
2017. márc. 22. 17:01
Koszi!
10676. asparagus (válaszként erre: 6481. - Buborék01)
2017. márc. 22. 16:50
Ezek a rossz tapasztalatok?
10675. buborék01 (válaszként erre: 10673. - Moss_jenkins)
2017. márc. 22. 15:42

Szia!


Teljesen igazad van, és LieTilt-nek is, és nagyon sok embernek, akik elmondják a véleményüket.


Sajnos nagyon rossz tapasztalatot szereztem ezzel termékkel kapcsolatosan.

Kevés olyan termék van a világon, ami mindenki számára egységesen megfelel. Mivel nem egyformán működik a szervezetünk, ezért el kellene fogadni, ha mások is megosztják a véleményüket, még ha az negatív is.


Sok ember nem foglalkozik azzal, hogy mit tartalmaz egy terméke, amit elfogyasztunk, és írják is, hogy nem érdekes mi van benne, ha működik. Érdekes mentalitás, ezért tudják a sz***t is eladni, ha szépen be van csomagolva.


Nagyon szomorú, hogy ezen a fórumon, ha valaki rosszat mert írni a reg-enorról, arra azonnal rászállnak, pedig ez a fórum arról szólna, hogy mindenki elmondja a tapasztalatát normális és nem lekezelő, arrogáns hangnemben.

Vannak olyan hozzászólások, akik a saját IQ szintjüket mutatják meg azáltal, hogy olyan bölcsnek találják a mondandójukat.


Tudom, hogy sok embernek az üzleti érdekeltsége múlik azon, mit írnak itt le, mert ha valaki rosszat mer tudatni másokkal, akár használata során, akár internetes írások nyomán, ezt nem tudják elfogadni a kedves ügynökök.


Sajnos ismerek fórumon lévő ügynököt, akinek míg érdekeltsége volt, akkor nem segített mikor írásban kérdeztem, 3-4 napot vártam a válaszára, de itt nagyon aktív, ha negatív hozzászólást írnak. De ha új terméket ajánlott, akkor rögtön jelentkezett.

10674. asparagus (válaszként erre: 10673. - Moss_jenkins)
2017. márc. 22. 14:51

Keto diéta??????

Csak egy példa:

Reggeli: szalonnás tojás

28 g tojás, 11 g szalonna, 37 g 36%-os tejszín, 23 g vaj és 9 g alma.

Desszert: mogyoróolaj golyók

6 g mogyoróvaj és 9 g vaj.

Ebéd: tonhal saláta

28 g tonhal, 30 g majonéz, 10 g zeller, 36 g 36%-os tejszín és 15 g fejes saláta.

Desszert: keto joghurt

18 g 36%-os tejszín, 17 g tejföl, 4 g eper és mesterséges édesítőszer.

Vacsora: sajtburger

22 g darált marhahús, 10 g lapka sajt, 26 g vaj, 38 g tejszín, 10 g fejes saláta és 11 g zöldbab.

Desszert: keto krémleves

25 g 36%-os tejszín, 9 g tojás és vanília ízesítés.

***

Tejszín, vaj, alma, olaj, tejföl, sajt...

***

Ennyi.

2017. márc. 22. 14:11

emberek, nem kell annyira kiakadni ha valakinek ellentetes velemenye van.

sok itt a biocom alkalmazott, akinek erdeke eladni ezt a placebot. nem baj az, akinek van plusz penze es motivalokent hat, az tovabbra is vasarolja.

de ami egeszsegesse tesz, az a dieta es a mozgas. ez akkor is hat, ha regenort iszunk melle, akkor is ha egy pohar vizet.

ezert azt tudom tanacsolni h akit szetvet a penz, az folytassa, de akinek ez nagy kiadas, inkabb dietazzon, ugyanaz lesz a hatasa, azt a penzt inkabb forditsa arra h jobb minosegu taplalekot egyen. vagy edzoterembe vegyen berletet.

ez a fanatikus vallasszeru rikoltozas mindenki ellen, aki a "csodaszer" (es az azt forgalmazok profitja) ellen beszel, nagyon gyerekes, atlatszo, es abszolut jellemzo minden ilyen bizniszre (magneses gyapju, lab beaztatos "meregtelenites", es tarsaik).

aki ugy erzi h a regenor (vagy a szerencsetalizman, vagy a kristaly a csuklojan) segitette hozza a fogyashoz, hajra, folytassa. azt jelenti jol reagal a szuggesztiokra, es neki ez jon be.

aki meg ezt forgalmazza, gondolkozzon el rajta, h mennyit er a becsulete, mennyi penzert erdemes azt kockara tenni. ennyi. lehet tovabb veszekedni egymassal, meg hatbaveregetni egymast h milyen jol hat a keto dieta ha melleje egy kis "kigyo olajat" is iszunk. mindenki vonja le a kovetkezteteset maganak, en nem fogok szemelyeskedo vitakba szallni itt.

10672. Maci00
2017. márc. 22. 08:35
Őszintén ki a fenèt èrdekel mi van benne, amíg mennek le a kg-k ès egészségügyileg rendbe tesz? Aki kötekszik, hogy mi van benne, mièrt is csinálja?? Tèny ès valò, hogy undoritò íze van, mint ami megromlott, de hasznàl.
10671. jgaabor (válaszként erre: 10669. - Ade2e414b4)
2017. márc. 22. 08:13
Tehát akkor összefoglalva: szakmai véleményed szerint a regenor kúra egyenlő egy ketogén diétával, ami mellé átverésként eladnak placebo-ként funkcionáló tejsavót?
10670. pocak20
2017. márc. 21. 21:34
Sziasztok! Győri átvétellel eladnám 1 db bontatlan REG-ENORom 4500.-Ft (2017.08.03-ig felhasználható)
10669. ade2e414b4 (válaszként erre: 10668. - Asparagus)
2017. márc. 21. 18:39
Na látod, pont ezzel a réteggel lehet aztán bármit elhitetni :) Amúgy itt a fórumon is sokan kérdezték, mivel tápkiegről van szó, elég logikus... max nekik nem feleltél... Közben úgy beszélsz a ketogén, cukormentes diétáról, mintha az újdonság vagy csoda lenne, és a regenor lötyi előtt nem létezett volna, teljesen függetlenül tőle...
10668. asparagus (válaszként erre: 10667. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 17:44

Így van!!

..és egyiket se érdekli, hogy miből van a REG-ENOR, legalábbis tőlem még seni nem kérdezte, hogy te, ez tulajdonképpen tejsavó, akkor ez hogyisvanez? :D

Örülnek, hogy jókat lehet enni és még fogynak is, a többire seráfitty :)

Az autójukat is vidáman használják, anélkül, hogy tudnák, miből van összerakva :)

10667. jgaabor (válaszként erre: 10665. - Asparagus)
2017. márc. 21. 17:34

Tudod miért sikertelen ő itt a fórumon?

Mert igazából nincs egy konkrét véleménye, amit képviselne.


Leggyakrabban ott köt ki, hogy végülis azért átverés az egész, mert csak savó és milyen nagy rajta a haszonkulcs.

Savóban láthatóan otthon van, itt elkezdhetne akkor segítőleg fellépni szegény meglopott magyar júzerek védelmében, küldene egy linket, hogy itt kell savót venni jó áron, vagy vmi youtube videót, hogy így kell házilag csinálni.


Akkor felmerülnének kérdések, hogy mekkora kiszerelést érdemes venni, vagy mennyit érdemes egyszerre házilag csinálni, az meddig áll el, lehet e ugyanazzal a mérőpohárral (aminek jellemző módon a létezéséről se tud) porciózni, amivel a regenor-t, stb. Biztos, hogy tényleg nem fognak e hiányozni a regenor-ban lévő egyéb anyagok, olajok, stb.

Aztán mire mindebbe belemerülne, ki kellene bökni, hogy szerinte hülyeség az egész (tulajdonképpen az étrend is, mert kell gyümölcsöt enni, meg nem kell az a sok 'egészségtelen' telített zsír, meg mi baj az olajos magvakkal, meg a savanyúkáposztával, stb.).

Vagyis kiderülne, hogy részeiben próbál ellentmondást találni benne (savó árrés, tejcukor magában a regenorban, az meg közben csak hatástalan placebó, az étrend a lényeg, de közben meg tkp. az is baromság stb.), és végülis az egészet tartja átverésnek.

De azzal meg nem tud mit kezdeni, hogy 10 emberből 9-nél MŰKÖDIK.


Tényekkel qrv@ nehéz vitatkozni, az a helyzet. :)

10666. ade2e414b4 (válaszként erre: 10665. - Asparagus)
2017. márc. 21. 17:27
Nem fikázás. Amit én írok az egyszerű ténymegállapítás. Összetevőkből kiderül, feketén-fehéren, számszerűen. Akár próbáltam, akár nem, bárki issza vagy nem issza, 99% tejsavó marad amit árulsz, akkor is, ha te nem vagy tudatában ennek...:D Zavarkeltés az, amikor ezt a tényt igyekeztek félremagyarázni.
10665. asparagus (válaszként erre: 10664. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 17:15

Annyira jellemző azokra, akik fikázzák a REG-ENORt, hogy sosem próbálták, nincs is szándékukban kipróbálni, tehát tapasztalatuk sincs, azért jönnek egy "Reg-Enor tapasztalatok" című fórumba, hogy zavart keltsenek.

Síppal, dobbal, nádi hegedűvel..

Hajrá tejsavóóó :)

10664. jgaabor (válaszként erre: 10663. - Ade2e414b4)
2017. márc. 21. 16:09

Annyira jellemző rád, hogy sértettnek látod a válaszomat. :)

Erre utaltam, hogy zéróhoz közelít az empatikus képességed.

Nem nagyon érdekelsz szinte semmilyen szempontból, a motivációid kb. teljesen átlátszóak számomra.


Mérskélten kíváncsi lennék, hogy hány éves lehetsz, de nagy vszínűséggel sose tudom meg. (Nem, nem fogok tőle a Dunának menni. :))

10663. ade2e414b4 (válaszként erre: 10658. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 14:18
Annyira jellemző ez a sértett viselkedés :D Próbálok nem túl bőven reagálni rá, mivel a regenorhoz semmi köze, gondolom provokálni próbálsz. Már sokszor írtam, hogy teljesen tévesek az agyszüleményeid, csak bíztatni tudlak, ha ennyire érdekellek, üzenetben írj és örömmel felelek, itteni offolás helyett.
10662. asparagus (válaszként erre: 10660. - Eindhovenaar)
2017. márc. 21. 14:04

Mire gondolsz?

Hogy átverés?

Mert hogy anyagilag érdekelt vagyok, mint egyszer a fejemhez vágtad?

Ezt a szemére veted a hentesnek, a zöldségesnek, a cukrásznak és az összes kereskedőnek is? Hiszen mindannyian érdekeltek, hogy eladják az árut, hiszen azért fizetik őket!

Csakhogy van egy nem lényegtelen különbség köztem és köztük: ők direkt kereskedőnek álltak velem szemben, aki megtapasztaltam egy általad átverésnek aposztrofált termék és a hozzá tartozó kúra áldásos hatását, természetesen itt nem írhatom le, hogy milyen betegségekből gyógyultam ki, mert büntetőjogi kategória - és úgy döntöttem, hogy ha kérdezik, nem hallgatom el, hogy mitől jöttem rendbe és adtam le jó pár kilót? ..és mások is meggyógyultak és lefogytak az átveréstől és ők sem tartották titokban?

Ennyi a bűnöm?

Talán kiheverem..

10661. ade2e414b4 (válaszként erre: 10659. - Asparagus)
2017. márc. 21. 13:52
Tök jó, hogy te ebből megtudsz élni, ez önmagában nem is zavarna senkit. Érdekes módon jól átlátod hogy: " mindenféle csillivilli divatos, szépen csomagolt és jól bemarketingelt módszer" van a piacon. Közben büszkén árulsz egy terméket, aminek több mint 99% tejsavó ebből adódóan 90%-a víz, szigorú étrend nélkül semmit nem ér, annak betartásával meg épp annyit mint a közönséges tejsavó. Mindezt MLM-ben forgalmazva csodaszerként, sok ezer forintért, nagyon etikus dolog... Fura, hogy nem látod mennyire beleillik az általad említett kategóriába a regenor nevezetű lötyi, ez talán abból adódik, hogy teljesen laikus vagy tápkieg. témában.
10660. eindhovenaar (válaszként erre: 10656. - Asparagus)
2017. márc. 21. 13:00

Kedves Asparagus!

Válaszodban ott a pont. Sajnos:(

10659. asparagus (válaszként erre: 10658. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 12:55

Pont ez az, hogy lebeszélni vagy rábeszélni egyszer bárkit bármire lehet, de mondjuk én egy kisvárosban lakom, nagyon hamar híre menne, hogy átverés az egész, ahogy nagyon sok csodaszernek híre is megy, éppen azért egy icipicivel többet kell beszélgetnem azokkal, akik a poroktól meg mindenféle csillivilli divatos, szépen csomagolt és jól bemarketingelt módszertől már megjöttek, duplán visszaszedve azt a súlyt, amit méregdrágán leadtak.

Regényt tudnék írni a tapasztalataimról, de elvből nem bántom a versenytársakat, virágozzon minden virág...

Az hogy 5 éve rajta maradtam a témán és közel egy éve már "rendes" munkahelyem sincs, teljes erőmmel és időmmel ezzel foglalkozhatom, számomra azt jelenti, hogy nagyon jó az ügy, ami mellé álltam, nem szakemberként, csak emberként.

Az meg hogy közben a Szigfridbe szabályosan beleszerettem, legyen az én bajom ( amíg Erzsike hagyja :)

Ennyire könnyen megérthető és megértethető módszert a már mindent kipróbált ismerőseim sem ismernek.

Ez egy magyar ember találmánya a magyar embereknek, tizensok éves tapasztalattal, évente duplázódó vásárlókörrel, ez mindent elmond.

Nekünk csak annyi a feladatunk itt és máshol, hogy a vadhajtásokat nyesegessük.

10658. jgaabor (válaszként erre: 10656. - Asparagus)
2017. márc. 21. 12:40

Ezt már mind írtam neki, de bármit írunk, vagy nem írunk, sehogyse fogunk megszabadulni tőle.

Ha mi nem válaszolunk neki, akkor az újonnan idetévedő, tényleges kérdéssel érkező embereket kezdi "tanítani".

Azért mindegy ugyanis, hogy mit reagálunk, mert nem a regenor tehet arról, hogy neki nincs elég kuncsaftja (ugyanis a túl olcsó, dömingárú versenytárs termékek szoktak megoldhatatlan problémát jelenteni, nem a túlárazott és működésképtelen átverések - amilyen szerinte a regenor, utóbbiakat ugyanis nem veszik meg).


Annak az oka, hogy nem megy senki hozzá lefogyni, az, hogy ennyi empátiával, amiről itt tanúbizonyságot tesz, próbál meg marketinggel, illetve emberekkel foglalkozni.

Na most ez nyilván nem megy.


Én pl. hiába csináltam végig egy nagyon sikeres kúrát és hiszek emiatt 100%-ig a regenor-ban, ha akarnék, bárkit le tudnék beszélni róla, hogy elkezdje - úgy hogy közben semmi valótlant nem állítanék róla - és közben sikerrel terelném át a "hagyományosabb" módszer felé.

Egyszerűen azért, mert nem így állnék neki, mint ő.

De tényleges tapasztalatok híján, mondjuk mit is tehetne szerencsétlen. A savó szót tudja ismételgetni, attól meg már itt is mindenki csak a falra mászik. (Ja, itt jut eszembe, hogy számomra pl. tök jó hír, hogy a regenor egy ennyire hétköznapi és természtes anyagból áll, szemben azzal, mintha valami rohadtul szofisztikált és csak vegyileg előállítható, kvázi radioktív alapanyaga lenne. :))


De szegény ezt se fogja érteni, erre is azt mondja, hogy terelek, meg személyeskedek.

Nem baj.

10657. jgaabor (válaszként erre: 10655. - Ade2e414b4)
2017. márc. 21. 12:20

Ismét egy engedély a regenor fogyasztására, KÖSZÖNÖM!

Mindig kivételes az a nap, mikor párhetente megkapjuk tőled ezt a kegyet. :)


Ugyan a hozzászólásomban nem volt személyeskedés, csupán rávilágítottam, hogy tényszerűen nehezen hihető, amit 10610-ben állítasz, emllett meg kontextusba helyeztem, hogy hogy sétálnak bele a világ leegyszerűsítésének csapdájába azok az emberek, akik azt hisztik, hogy mindent tudnak egy témakörről.

Az, hogy te ezt valamiért magadra vetted, már nem az én saram. De nyilván volt oka.


De, mindettől függetlenül vicces ez a folyamatos picsogás a vélt személyeskedés kapcsán, azok után, hogy te úgy jelentél meg a fórumon, hogy köszönés helyett ostobának és tudatlannak neveztél mindnyájunkat.


Ha azt írnám, hogy szánalmas lúzer vagy, az személyeskedés lenne - más kérdés, hogy nem alaptalan.

10656. asparagus (válaszként erre: 10654. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 11:43

Jajmár!!

Nehezdere esne neked is azt írni, hogy igen, savó és igen át vagyunk verve..sose szabadulunk meg tőle :) :D ;)

Ja, és kihagytad a nagyobb köbcentis autót!!

Direkt? :D

10655. ade2e414b4 (válaszként erre: 10654. - Jgaabor)
2017. márc. 21. 10:40

Látom szokásod szerint igyekszel személyeskedés felé terelni a témát:) Nice try.


Szerintem te vagy, aki félsz szembenézni a tényekkel, de ha elhiszed, hogy ilyen csodás hatása van 1 korty tejsavónak, fogyaszd egészséggel. :)

10654. jgaabor (válaszként erre: 10653. - Ade2e414b4)
2017. márc. 21. 08:51

Ismerjük az érzést. Nekünk is ugyanilyen nehéz elhinni, hogy nem vagy azonos azokkal, az egyéb internetes fórumokon/közösségi oldalakon megtalálható trollokkal, akiknek csak az érdeklődési köre, a látható motivációja, a foglalkozása/hobbija és a nickneve azonos a tiéddel. :DDD


Komolyra fordítva a szót: azok számára, akik félnek szembenézni a világ komplexitásával, kényelmes és praktikus az egydimenziós mértékegységekben való konok hit:

amelyik hifi berendezés több wattos, az a jobb;

amelyik TV-nek nagyobb a kontraszt aránya, az a jobb;

amelyik fényképezőgép több megapixeles, az a jobb;

amelyik ember IQ-ja magasabb, az az okosabb;

amelyik étel kalóriatartalma magasabb, az jobban hizlal; stb.-stb.


Voltak emberek akik hozzád hasonlóan kérlelhetetlen (és nagyon logikusnak tűnő) érveléssel bizonygatták, hogy kizárt dolog, hogy egy levegőnél nehezebb tárgy VALAHA önerőből a levegőbe emelkedjen.

Szerencsére a világ nem kér tőletek engedélyt a fejlődésre, előrehaladásra. :)

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook