Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


7551. évanéne (válaszként erre: 7549. - K_t_anett)
2014. nov. 18. 20:04
Szia! Mindenkinél más,problémától függően. Nőgyógyászati,andrológiai,endokrinológiai előzményetek van? Más a helyzet,ha Veszprém megyeiek vagytok,vagy ha más megyéből mentek. A várólista jelenleg 2015. Júliusnál tart,havi 2 hónapot ugrik. Jelenleg még van fizetős lehetőség,95 ezerért,ez kb harmada a teljes árnak,szóval ez is támogatott,így képlékeny,hogy mennyire limitált.
7550. niko85
2014. nov. 18. 15:52
Sziasztok!Valaki kapott már Suprefact és Gonal-F-et egyszerre?Két különböző időbe kell beadni, vagy mehet egy időbe is!Köszi!
7549. k_t_anett
2014. nov. 18. 15:20

Sziasztok csajok!


Valaki tudna nekem beszélni arról, hogy hogy mennek a dolgok, az elejétől a beültetésig??? milyen vizsgálat kell, hol lehet megcsináltatni őket, mennyi ideig tart ez az egész. ha sok időbe telik átlehet menni a fizetősre is???? az mennyibe kerül?

válaszotokat előre is köszönöm :)

2014. nov. 18. 14:44
Ancsika, gratulálok! Hány naposan lett fagyasztva? 5 vagy 6? Ugye milyen édesek ilyen korban :-)
7547. ancsika10
2014. nov. 18. 14:27
Sziasztok.Ma visszakaptuk az eggyetlen fagyasztásból felébredt babánkat:)nagyon kis erősnek tűnt már a burkát is megrepesztette.megpróbálok nagyon vigyázni rá:) jövő csütörtökön teszt')++++
7546. Licus20 (válaszként erre: 7542. - JohnR)
2014. nov. 17. 07:57
Drukkolok nagyon-nagyon! Vigyázz magadra! A pozitív gondolkodás sokat segít! :)
2014. nov. 16. 13:01
JohnR,nagyon sajnálom! Pihenj akkor, és majd írj! Drukkolok!
7544. évanéne (válaszként erre: 7542. - JohnR)
2014. nov. 15. 22:49
Remélem,minden rendben!
7543. csj84 (válaszként erre: 7542. - JohnR)
2014. nov. 15. 13:31

Drukkolok nagyon!

Majd írj,mi újság.

7542. JohnR
2014. nov. 15. 11:52

Sziasztok!


Tegnap este sajnos bevéreztem, elég sok jött. Jelenleg kórházban vagyok, úgy néz ki valami ér pattant el, a baba jól van szépen nőtt, szívhang is rendben.

Drukkoljatok, hogy semmi baj ne legyen!

7541. Licus20 (válaszként erre: 7540. - Ancsika10)
2014. nov. 12. 10:36
Ancsika! Köszönjük szépen, nem olvastuk,de elolvasom már el is kezdtem! :) Köszönöm :)
7540. ancsika10
2014. nov. 12. 09:31
Sziasztok lányok!Nem tudom hogy olvasta e valaki de nagyon tudom ajánlani ezt a könyvet amit most találtam a címe "LOMBIKBAN FOGANT ÀLMOK"Török doki lektorálta.nem csak az orvosi oldaláról írnak hanem az érzelmi oldalt is megvilágítják.nagyon jó.olvassátok el.
2014. nov. 12. 07:40
Ja, Zalaegerszegen is végeznek teljes immunológiai és genetikai panelt.
7538. KHBrigitta (válaszként erre: 7537. - Leijla)
2014. nov. 12. 07:39
Leijla, többszörös vetélésnél szokták kérni. Megnézik az összes kromoszómát, hogy nem mutálódott-e. Nekem úgy magyarázta a doktornő, hogy esetleg az egyik kromoszóma lába letörik, hozzátapad egy másik kromoszómához. Így az én életemben nem okoz gondot, mert minden része megvan (csak nem a helyén). Viszont ha továbbadom a babának, akkor vagy hiányozni fog a génből, vagy túl hosszú lesz, és ez okozza, hogy nem lesz életképes a baba. Egész jól fogalmaztam, szerintem érthető. Egy ismerősömnek azért csinálták meg, mert kevés embriója lett, és egy sem volt életképes. Nekem két vetélés után. A meddőségi orvosomtól kaptam beutalót, Győrbe mentünk, egyszer csak azért, hogy megkapjuk a vv-re a beutalót és az időpontot. Vérvételnél beszélgetett velünk az orvos, levették a vért. Két hét múlva lett kész az eredmény, postán küldték. Szóval kétszer kellett mennünk.
7537. leijla
2014. nov. 11. 19:29
Sziasztok.a kromoszóma vizsgálat mikor ajánlott?mit mutat ki?
7536. ancsika10
2014. nov. 11. 12:39
Sziasztok!Nálam is elötték ezt a kísérleti injekciós dolgot ,de mi sem kértünk belőle.nekem azt mondta hogy felborult a Hüvelyem phja de ez a lombikot nem befolyásolja mivel a hüvelyt kikerülik az embriók a lobik során.
7535. Licus20
2014. nov. 11. 10:31
Sziasztok! Nekem is volt baktérium a kenetben, viszont most a kontroll kenetben már nem volt ott. Én mondjuk elfogadtam volna az injekciót, ha jelen van. Gondolom én a szervezetnek is valamennyi öngyógyító folyamata és tekintve,hogy nálam határérték volt a beavatkozások előtti fertőtlenítés szerintem jót tett. A Vitagyn C hüvelygélt is nagyon ajánlják, barátnőmnek segített. Következő lombikunk tavasszal lesz azelőtt egy kúrát én végigcsinálok. Azt mondják a Vitagyn olyan a hüvelynek,mint a Normaflore a gyomornak szóval ártani nem árthatunk vele. Kitartást mindenkinek és fő a pozitív gondolkodás egyszer mi is ANYÁK leszünk! :)
7534. évanéne (válaszként erre: 7532. - Kata 0616)
2014. nov. 11. 09:37
Betadine hüvelykúp, cickafarkfű tea. Nekem ezek szoktak beválni...
7533. JohnR (válaszként erre: 7532. - Kata 0616)
2014. nov. 11. 09:37

Szia!


Én sok jót olvastam erről a Gynevac-ról, főleg akik gyulladásokkal küzködnek, nekik elég jó eredményeket mutatott. Mi is gondoltuk, hogy végigcsinálunk egy kúrát ha az első inszem nem sikerülne, a háziorvosom is ajánlotta.

Ez is amolyan "csodaszer", de természetesen senkinek fogalma sincs a pontos hatásáról.

Ha belevágtok a párodnak is érdemes végigcsinálnia!

Az viszon érdekes, hogy nem kaptál semmi hagyományos gyógyszert a gyulladásra!? Most akkor magától elmmúlik decemberre vagy mit gondolt a doki?

7532. Kata 0616
2014. nov. 11. 08:34
Sziasztok!Sajnos csak decemberben kezdhetünk.Török dokinál voltam,aki azt mondta hogy találtak valami gyulladást.De semmi baj mert most van valami kisérlet amiben 240 nő vesz részt.Ez egy injekció Gynevac ami normál esetben 10.000 ft,most megkaphatnánk ingyen.De ebben a kísérletben csak 75 % kapja ezt ,25% meg vizet.Állítólag ez hüvelyi gyulladásokat szüntet meg hosszútávra.Hát én nem kértem belőle,viszont a gyulladásomra nem írt fel semmit.Tudtok valami jó gyógymódot esetleg?Volt már ilyenetek?
7531. évanéne
2014. nov. 11. 07:42
Sziasztok! Tegnap voltunk Tapolcán,én csak konzultáción,a férjem vizsgálaton. Minden rendben,ami azért külön öröm,mert 2012 óta minden spermaeredmény határérték alatti volt,ezek szerint jól reagált az uram a vitaminra. Júniusnál tart a várólista,havonta 2 hónapot ugrik. Bevállaltuk az önköltséget.
7530. csj84
2014. nov. 10. 16:22

Ancsika,ez jó,drukkolok,hogy felébredjenek:).

Kata,mi volt ma?

7529. ancsika10
2014. nov. 10. 12:32
Sziasztok!igen voltunk alakul a nyálkahártya,jövő kedden ha felébrednek a babák akkor beülti:)
7528. csj84
2014. nov. 10. 11:50
Mi újság,akik ma voltak Tapolcán?Ancsika,Évanéne
7527. Kata 0616
2014. nov. 7. 20:13
JohnR hatalmas gratula!Vigyázz magatokra!Mindenkinek szurkolok!Velem semmi extra.hétfőn megyek Tapolcára.Szerettük volna már most novemberben visszakapni a fagyibabáinkat,de szerintem nem jön össze,mert nem nagyon akar megjönni a menzeszem.csak egy pici van kedd óta.de nem rendesen.Így esélyem sincs,ugye?
7526. évanéne (válaszként erre: 7524. - JohnR)
2014. nov. 7. 12:09

Nekem azt mondta a doki, 35 felett is ráírják ezt mindenki papírjára, pláne ha első terhesség, meg akkor is, ha korábban volt megszakadt terhesség, meg még sok esetben, úgyhogy szerintem se aggódj :-)


Amúgy meg az öregek azt mondják ilyenkor, hogy ha a kicsi ennyire bántja a nagyot, akkor tuti életrevaló lesz! ;-)

7525. évanéne (válaszként erre: 7523. - KHBrigitta)
2014. nov. 7. 12:06
Csakhát rajtam látszik is... pedig ha fogyni tudnék, tuti lejjebb menne a vérnyomásom is :-)
7524. JohnR
2014. nov. 7. 11:30

KHBrigitta

csj84


Köszike a biztatást, én is a táppénz miatt gondoltam, hogy ez rá lett írva a leletre. Amúgy már az 5. hét óta itthon vagyok, nem is tudnék dolgozni, óránként WC-re járok, kétóránként ennem kell valamit, nem is értem más ezt hogy tudja munka mellett..? A héten eldurvult a hányingeres-émelygős korszak is, napról-napra rosszabb, ma reggel már alig bírtam felkellni, meg ez a hányinger, mint aki nagyon csúnyán másnapos lenne.


Csak azt kívánom, hogy ti is már így ébredjetek reggelente :-)

2014. nov. 7. 09:33

JohnR, gratulálok! Szerintem sem kell aggódnod a fenyegető vetélés miatt. Lehet azért írták rá, hogy tp-re vegyen a dokid, ha nem akarsz dolgozni.

Évanéne, jó lehetett! És hát egy tábla csoki nekem sem mennyiség. :-)

7522. csj84 (válaszként erre: 7520. - JohnR)
2014. nov. 6. 21:08

Szerintem nem kell aggódnod amiatt,hogy ráírták a papírra a fenyegető vetélést.Én ahány terhesnek láttam akár laborbeutalót vagy bármit,mindre rá volt írva.Szerintem a finanszírozás miatt van:).

Amúgy nagyon gratulálok!Vigyázz magatokra!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook