Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
25902. Boribon7
okt. 15. 19:55
Sziasztok! Pont egy hete voltam Feten és most elkezdtem barnázni. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Van még remény ilyenkor? 😕
25901. redeax
okt. 15. 15:42
Elvileg jövő héten lenne a petesejtek leszívása, de covid tesztet kell csináltatnom. AZt mondták, ha pozitív lesz, akkor buktam az egészet :( Volt már olyan, akinek ez miatt nem folytatták a kezelést?
25900. Syla
okt. 14. 07:26
Köszönöm szépen a válaszotokat!
25899. Ágio8405 (válaszként erre: 25897. - Syla)
okt. 13. 22:04
Itt a hoxán is találsz róla fórumot. Meddőségis orvosok nem nagyon szeretik. Raadsul kb 60%-nak ront az inzulin szinteken. Van akinek meg segít és babás is lesz tőle. Viszont olyat is olvastam nem rég róla hogy meddőségi probléma mellet azért sem ajánlatos mert gyorsíthatja a petefészek kimerülést is. Persze ha mondjuk pco miatta magas az AMH ez gondolom nem szàmit.
25898. dge (válaszként erre: 25897. - Syla)
okt. 13. 21:22
Én szedem napi 2 csomaggal, reggel este. A nőgyógyászom javasolta, de vény nélkül kapható. Érdrmes a neten nézelődni az árak tekintetében mert elég nagy eltérések lehetnek.
25897. Syla
okt. 13. 15:12
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, valaki szedi/issza-e az Inofolic-ot? Ha igen, ezt csak orvosi javaslatra lehet? Előre is köszönöm!
25896. hcf (válaszként erre: 25895. - Viki1230)
okt. 12. 13:11

Szia!

Odamentünk az adott időpontra és vártuk az udvaron, hogy szólítson a recepciós hölgy. Bent csak maszkban lehet lenni, kézfertőtlenítés, lázmérés, aminek az eredményét majd rá kell írni egy koronavírussal kapcsolatos kérdőívre. Utána felvették az adatokat és megkérdezték, hogy melyik orvost választjuk. Aztán részletesen elmagyarázta a hölgy, hogy mi vár ránk: páromnak mintát kellett adni és még vérvétel volt, ott neki is kellett kérdésekre válaszolni pl. mióta próbálkozunk, összejött-e már valaha baba, dohányzik-e. stb... Közben az én kórtörténetemet is felvette egy másik hölgy. Ezután vártam, vártam és végre szólítottak a Doktor Úrhoz. :) Ő megvizsgált, szintén kérdezgetett a ciklusról, panaszokról. Onnan át kellett mennem egy másik helyiségbe a 21. napi vérvételre. Ez az egész nekünk kb. 3 órás program volt, akkor éppen nagyon sokan voltak. Aztán a recepción elmondták, hogy a 3. napi vérvételre a mensi 1. napján jelentkezzek, párom még egyszer jöjjön majd mintát adni (nem tudom, hogy mindenkinek kétszer kell-e) és kaptunk egy időpontot konzultációra. Azon a napon volt egyébként a páromnak az andrológiai vizsgálat is, és az ő zárójelentésével mehettem a dokihoz, aki az eredmények alapján javasolta a további teendőket. Nekem ennyi maradt meg, bár nem csak az első napot írtam le :)

25895. viki1230
okt. 11. 10:38

Sziasztok

Én most regisztráltam csak. 2 éve próbálkozunk párommal. ő is volt már kivizsgáláson nála rendben volt a sperma vizsgálat ; folyamatosan járok én is orvoshoz de sajnos semmi biztatót nem mondott az orvos ; a lombikot -Tapolcát ajánlotta OKt 30 ára kaptam időpontot ; tudtok nekem segiteni abban hogy az első konzultáción mi is történik? persze a nagya tájékoztatást megkaptam csak hogy mégis mire számíthatók

előre köszi a válaszokat :) mindenkinek kitartást

25894. jennis06 (válaszként erre: 25892. - Picipötty)
okt. 10. 15:13

Hat ez erdekes naluk, mert en onnantol szamolom igen :) es ugy tunik egyelore a baba meretei alapjan is h ugy kell szamolni (nekem az jun26)

De az utolso tapolcad idopontnal mjd elovesznek egy kis kalkulator, legalabbis a Gogos ami alapjan attolnfuggoen hany napos bogyo volt, mond neked valamit.

Es pl nekem ott azt mndta (mert ok a 28 napos ciklussal szamolnak mjndenkinel d nekem pl 35 naposak a ciklusaim) hogy ne a jun26ot mondjam a vedononek, hanem jun28.

De nagyjabol azert a menzeszed alapjan amit szamolsz az a jó

25893. Piri23 (válaszként erre: 25892. - Picipötty)
okt. 9. 22:25
Nekem azt mondta a doki hogy ugyanúgy az utolsó menstruáció első napjától, úgy is volt ráírva a papíromra...vasárnap leszek 8 hetes.Én jól vagyok köszi, de csak csütörtökön kell menni újra Tapolcára, úgyhogy izgulok rendesen 🙏
25892. picipötty
okt. 9. 22:08

Csajok , h kell számolni a terhességet ?

Ugyanúgy a menstruáció első napja ?

Vagy mikortól ?

Olvasom , h leszívás mínusz 2 hét , de FET-nél?

Köszi

25891. picipötty (válaszként erre: 25890. - Piri23)
okt. 9. 21:48

Szia , uh-n voltam ma .

Minden rendben ❤️🙏🏻

Ti, h vagytok?

25890. Piri23 (válaszként erre: 25889. - Picipötty)
okt. 8. 22:22
Szia, voltál vérvételen?
25889. picipötty (válaszként erre: 25887. - Jennis06)
okt. 7. 18:34
Köszönöm a választ. Lehet elmegyek egy vérvételre .
25888. jennis06 (válaszként erre: 25886. - Picipötty)
okt. 7. 17:37
Jah es ha nagyon izgulsz menj el hcg vervetelre, en a pozi teszt utan majd a hatodik het felenel mentem el hcg vervetelre es meg is nyugodtam a latott ertekek miatt
25887. jennis06 (válaszként erre: 25886. - Picipötty)
okt. 7. 17:36

Szio

sztem ne keress tuneteket mert ilyenkor mar valtozhat minden ossze-vissza.

Ha vlt szivhang az mar jo jel d mst turelem Sajnos , ami még jo par hetig igen Nehez Lesz 🙈 mert mindig van min aggodni es izgulni

(A hcg elvileg ilyenkor még novekvoben van amugy)

25886. picipötty
okt. 7. 11:16

Sziasztok,

Fet + 38.napon vagyok ma . Múlthéten màr volt szívhang is tapolcán.

Viszont ma csináltam egy tesztet , igaz nem első vizeletből . De halványabb lett mint Fet + 20. napnál . (Ugyanaz a teszt)

Tudom , h egy idő után csökken HCG , de az nem később van még?

Mèg 1 hét mire mennem kell tapolcára . Mellem picit feszül. Az émelygés viszont nem olyan intenzív mint eddig.

Tapasztalt vki hasonlót ?

25885. Piri23 (válaszként erre: 25884. - G91)
okt. 7. 07:22
Szia, nekem is többször más volt a recepten, mint amit a doki mondott... Én úgy csináltam amit a doki mondott, először egyszer 2 puff, pozi teszt után kétszer 3puff... Remélem tudtam segíteni... Bajt nem csinálsz se így, se úgy 😘
25884. G91
okt. 6. 15:07
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Felírták a lenzetto sprayt. Úgy emlékszek a doki azt mondta hogy egymásután kétszer kell fújni, de a gyógyszertárban meg reggel egy, este egy. Ti hogy használjátok?
25883. Piri23 (válaszként erre: 25882. - Cicccc2)
okt. 6. 13:57
Nekem 1400 volt a ptolaktin szintem, de nem tapasztaltam ilyesmit.
25882. Cicccc2
okt. 6. 11:52
Sziasztok lányok. Van olyan köztetek akinek magas a prolaktin szintje? Ha igen érzett iszonyú mellerzekenyseget?Ez termeszetes? Köszönöm
25881. Piri23 (válaszként erre: 25875. - Rory987)
okt. 6. 08:16
Gratulálok ❤️❤️
25880. Sophie88
okt. 5. 08:13
Youditta és Rory,szívből gratulálok a kisfiúkhoz,sok örömöt és kitartást kívánok nektek!!!❤❤❤
25879. jennis06 (válaszként erre: 25875. - Rory987)
okt. 5. 08:02
🥰😍
25878. jennis06 (válaszként erre: 25874. - Monie)
okt. 5. 08:02
Drkkulok😇
25877. PeggyGordon (válaszként erre: 25875. - Rory987)
okt. 4. 22:16
Gratulálok, nagyon szép súlyok, ügyesek vagytok mind! Üdv az ikresek világában! 😁
25876. Pintér Andi (válaszként erre: 25875. - Rory987)
okt. 4. 14:18
Szívből gratulálok! ♥️♥️ Jó egészséget és gyors felépülést kívánok! 🤗 Minden nap egy csoda innentől, még ha néha nehéz is. 🤭
25875. Rory987
okt. 3. 22:26
Sziasztok! Orommel jelentem, hogy oktober elsejen megszuletett Attila es Oliver, a mi lombikbabaink. A fiuk termeszees uton szulettek 2840 es 2460 grammal, 36+2re. Szurkolok mindenkinek, hogy atelje a csodat.
25874. Monie (válaszként erre: 25873. - Jennis06)
okt. 3. 21:13

Köszönöm, hogy mindezt leírtad! Reményt ad, hogy ne keseredjek el teljesen, ne engedjem el a dolgot.

Nem tudom mikor lesz a beültetés. Hétfőn kell visszamennem ultrahangra, az lesz a ciklus 13.napja. Nekem 5 naposak lesznek visszaültetve, ha eljutunk odáig...

25873. jennis06 (válaszként erre: 25867. - Monie)
okt. 2. 20:51

Szio mikor lesz a beultetes?

Nekem

Elso fetnel A beulti napjan 10 mm vlt, sosem vlt amugy gndom a vastagsaggal. Nem sikerult...

A masodik fetnél 7.2mm vlt a beulti napjara es par nappal elotte meg 7.5mm 😀 nyilvan elvileg csokkeni nem csokkenhet szoval valszeg a ket kulonbozo doki mashol mèrte meg, de a lenyeg h teljesen el vtam keseredve mert a doki kozoltw h hat ez jaj de vekony d h azert meglesz a beulti aznap... mert 6mmtol szoktak megcsin.

Aztan kb ott bogtem a beulti elott h eddig sosem vlt ezzel baj es mst ilyen vekonyan sikerulhet e egyaltalan...es hat ez sikerult el sem hittem :) mst vagyok 14 hetes.

Szoval nem tudom mikor lesz a beulti d egyreszt addig mèg vastagszik tok sokat, es amugy en utana napi ket e vitamint es egy dl vorosbort ittam

Minden este... 3naposat kaptam vissza igy ugy vtam vele h a beagyazodas is mèg min.3nap es addig is még tudom vastagitani.

Szoval e vitamin es vorosbor :) es mèg vastagodni fog!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook