Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
25719. scullysopron (válaszként erre: 25718. - Youditta)
aug. 3. 14:05

Testi az hamar megy de a lelki az idővel jobb lesz. Egy lelkesít h több mehenkivuli nem lehet. Vagy benn marad vagy nem. Egy fokkal jobbak az esélyeim.

Ti hogy vagytok?

25718. Youditta (válaszként erre: 25717. - Scullysopron)
aug. 3. 12:58

Nagyon sajnálom, hogy így alakult. :( és őszintén tisztellek az erődért! Kívánom, hogy minden rendben legyen a legközelebbi alkalommal, mert ennyi rossz után muszáj most már a jónak jönnie!

Kívánok gyors testi-lelki felépülést!

aug. 3. 12:11

Sziasztok. Jól vagyok már. Itthon lábadozom. Szerdán megtalaltak a babámat és meg is műtöttek. Mivel beverzett a vezeték ezért kiszedtek. Ha nem vérzett volna akkor 9. Hónapig maradtam volna kórházba fekvokent. De megint nem volt szerencsém. Beszéltem Győrrel így szept 7re kaptam időpontot megbeszélésre hogy tovább. Elvileg idén belefer meg egy utolsó lombik. Bár most nagyon nem érzem hogy lelkileg meg egyet végig tudnék csinálni de addig még van egy kis időm itthon rendbe tenni a lelkem és elfogadni h spontán csodánk sosem lehet.

Ti hogy vagytok? Babák? És anyukák? Kismamák?

25716. Adrnn
aug. 2. 07:38

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy a jelenlegi helyzetben, mennyi a várakozási idő a tapolcai PRI-ben? Illetve, ha kapok időpontot konzultációra, onnantól fogva mikorra várható, hogy elkezdik a lombikot?

Fizetős a lombik vagy pedig TB támogatott? A honlapon az van, hogy TB-s, de van, ahol az olvasom, hogy fizetős?! Köszi a segítséget! :)

25715. PeggyGordon (válaszként erre: 25714. - Cica45)
júl. 30. 22:21

Jaj de jó! Szurkolok nagyon! 🤞🙏

Amennyire emlékszem 100 feletti Hcg már nagyon jó 2hettel beultetes után. Jelentkezz majd! 😘

25714. cica45 (válaszként erre: 25713. - PeggyGordon)
júl. 30. 21:03

Halkan igen, FET+14.napon 576 volt a hcg. Nem túl sok de referencia értékbe belefér. Holnap nézetek újra ez már FET+23.nap.

5-én uh. Érezni nem nagyon érzek semmit. Reméljük a legjobbakat.

Boldog babázást!!!!

25713. PeggyGordon (válaszként erre: 25712. - Cica45)
júl. 30. 19:07

Köszi szépen!

Most nincs sok időm követni a fórumokat, de lehet halkan gratulálni? 🙏

Hétvégén férjemmel vagyunk, hétközben pár nap egyedül és pár nap anyósom tud segíteni. Tényleg el kell fogadni a segítséget, mert egyedül fárasztó, főleg hogy a pic után 3 óránként kelteni kellett őket. Most próbáljuk húzni az éjszakai alvást, úgyhogy így talán én is többet tudok majd aludni.

Szurkolok neked is!

25712. cica45 (válaszként erre: 25711. - PeggyGordon)
júl. 30. 17:28

De jó olvasni, hogy milyen szepen gyarapodnak.

Hogy boldogulsz?

Van segitseged?

25711. PeggyGordon (válaszként erre: 25710. - Pintér Andi)
júl. 30. 13:09

Jaj, ez már a finish! Kitartást!

Utána se lesz alvás, de akkor már az ébrenlét is könnyebb lesz, mert látod, hogy kiért történik. ❤️

Blanka és Bálint szépen gyarapszik, 1800zal születtek, és már 4kg közelében vannak. Ügyes babák, Blanka hasfajos, ő többet sír, Bálint nagyon kis nyugodt, türelmes fiú. Fárasztó a 3 óránkénti kelés, de éjjel már néha sikerül 4 órát aludniuk a 2 etetés között.

Szurkolok nagyon, hogy minden rendben legyen! Jelentkezz majd, ha kibujt a kislány! 😘

25710. Pintér Andi (válaszként erre: 25709. - PeggyGordon)
júl. 30. 08:13
Szia, igen igen az utolsó hétbe léptünk.. ☺️ Már nagyon várom, hogy kibújjon a Csajszi, mert aludni már egyáltalán nem tudok..(tudom, h utána sem fogok, de az már nem attól lesz, h szétszakad az oldalam a pocak súlyától😬) A meleggel úgy ahogy megbírkózom, viszonylag hűvös van nálunk és van medence ha nagyon nem bírom. ☺️ Neked sem lehet könnyű a 2 Picúrral, de biztos nagy a boldogság, tündériek lehetnek. 🤗
25709. PeggyGordon (válaszként erre: 25708. - Pintér Andi)
júl. 30. 07:00
Szia Andi! Hogy vagy? Közeleg az idő úgy emlékszem! Sajnállak ebben a hőségben! Kitartást!
25708. Pintér Andi (válaszként erre: 25703. - Scullysopron)
júl. 29. 22:04
Óó Istenem.. 🥺😢 Nagyon nagyon sajnálom.. Annyira drukkoltam Nektek! Kitartást és sok erőt kívánok, nagy ölelésem.. 🥺🥺
25707. Rory987 (válaszként erre: 25703. - Scullysopron)
júl. 28. 19:52
Kitartast es sok erot, nagyon sajnalom, remelem mihamarabb jobban lesztek minden szempontbol!
25706. Youditta (válaszként erre: 25703. - Scullysopron)
júl. 27. 22:15
Nagyon sajnálom. Bár tudna az ember ilyenkor megnyugtatót mondani. :( sok erőt nektek!
25705. PeggyGordon (válaszként erre: 25703. - Scullysopron)
júl. 27. 22:10
Rettenetesen sajnálom! Sok erőt kívánok nektek!!
25704. Léna3 (válaszként erre: 25703. - Scullysopron)
júl. 27. 19:31
Scully!😢😢😢 Nagyon nagyon sajnálom!😢 Azt hittem azért nem jelentkezel,mert minden rendben,az egekben a hcg. Nem erre számítottam.😢 Sírd ki magad, elhiszem,hogy mérges és ideges vagy. Ezzel mindenki más is így lenne. Ezt tényleg már sok az embernek.. De ott a férjed,melletted van, együtt mindent kibírtok!
25703. scullysopron (válaszként erre: 25702. - Léna3)
júl. 27. 17:36
Semmi jó. Kórházban vagyok. Egyik babát elveteltem a másik úgy fest h méhen kívül van vhol. Szóval én csak szívok a lombikkal. Totál idegbeteg vagyok. Csak bogok....ferjemmel együtt....sosem láttam így még. Teljesen szét vagyunk esve.
25702. Léna3 (válaszként erre: 25697. - Scullysopron)
júl. 27. 16:31
Scully!? Mi a helyzet azóta? Vannak jó híreid?!
25701. Rory987 (válaszként erre: 25699. - Julietteee)
júl. 24. 12:53
Elvileg a zarojelenteseden rajt van h tappenz javasolt, uh a haziorvosnak nem szabadna akadekoskodnia.
25700. Julietteee (válaszként erre: 25698. - 0629)
júl. 24. 12:51
Szia! Én is így voltam, nem kellene ott lenni, még is ott volt, csinált akkor vv-t hormon miatt, de szépen eltűnt, utána kezdtük el adni peteérés elősegítő injekciót.
25699. Julietteee
júl. 24. 12:47
Sziasztok! Lombikos táppénzel kapcsolatban lenne kérdésem. Most hétfőn volt a punkció, tegnap azaz csütörtökön a transzfer. Kedden-szerdán bementem dolgozni, és ma itthon vagyok. Szóval 3 napra kellene tappenz, hétfő csütörtök péntek. Ma mentem házi dokihoz h írjon ki ezekre a napokra, úgy leteremtett, h mit képzelek, ilyen nincs h megszakítja a táppénzt még amúgy is a lombik nem betegség,nem is lennek jogosult. Más is járt így, vagy csak az én dokim ilyen ... ? Köszönöm! :)
25698. 0629
júl. 22. 17:44

Sziasztok!

Július 12.e óta adjuk a ganopeptyl injekciót, ma kellett visszamennem vérsé alatti ultrahangra Csongrády doktor úrhoz. Azt mondta ma, hogy lát még egy tüszőt, aminek el kellene tűnnie, hogy el tudjuk kezdeni majd a stimulációt. Hétfőn megyek vissza hozzá ismét ultrahangra. Mától meg kell felezzük az injekciókat, csak felet adunk.

Volt vkinek hasonló tapasztalata esetleg? Ez a tüsző esetleg aggodalomra adhat okot?

Egyébként nem volt semmi panaszom az injekciók miatt.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

25697. scullysopron (válaszként erre: 25696. - Youditta)
júl. 21. 19:13
Mai eredmény meg nem jött meg. A doki pont szabin van e-mailben értekezés vele. Vagy majd vhogy megkapom az instrukciókat. Remélem a kisebbik rossz lesz. De egyet tudok lesz ahogy lennie kell ez a mostani lombikunk mottója. És eszerint is élünk az utóbbi 1 honapban. Nem tervezünk uszunk az árral és az élet megoldja.
25696. Youditta (válaszként erre: 25693. - Scullysopron)
júl. 21. 17:35
Van valami híred azóta?🤞
25695. PeggyGordon (válaszként erre: 25693. - Scullysopron)
júl. 19. 18:13

Remélem nem méhen kívüli 🙏 de valami elindult!

Jó ez a hozzáallas, valami más vár rátok a baba előtt,de jönni fog ő is! A sok sikertelen közben én se gondoltam hogy valaha ilyet írok,de a kitartasnak meg lesz az eredménye, bízni kell benne.

25694. Cicccc2
júl. 19. 13:01
Sziasztok lanyok. Paromnak Profertilt ajanlottak a spermakepere.Olyan keressel fordulok hozzatok h Torok dr ur adott ajanlo kartyat amin rajta volt egy kod amit tobbszor is fel lehet hasznalni,de en sajnos elhagytam. Nem tudna nekem valaki egy kodot irni akinek van?! 😘😘😘 elöre is köszönöm
25693. scullysopron (válaszként erre: 25692. - Youditta)
júl. 18. 22:19
Semmit a doki üzente h kedden újabb vv. Bízom benne h nem méhen kívül van. Valahogy még egy nem nagyon hiányzik. Esélyünk így is kevés inkább nulla meg egy vezeték nélkül ennyi sem lesz. A lombikba meg nem mostanában ugrunk megint bele. Egyiknél sem voltam ilyen bizakodó és nyugodt. Férjem is meglepodott h nem voltak kiborulasaim. De még nincsen itt a mi időnk. Vmit még előtte tennünk kell, bakancslistan meg van előtte más ezek szerint. Csak utólag fogjuk megtudni h mi volt.
25692. Youditta (válaszként erre: 25687. - Scullysopron)
júl. 18. 15:16
Ó sajnalom ha nem sikerült:(, elindulni biztos elindult. Persze ez kevés vigasz ilyenkor. Mondtak valamit?
25691. Cinti970107 (válaszként erre: 25690. - Bridget06)
júl. 17. 22:10

Mozgó 60%

Intenzivek arány : 1/5

Mérsékelten mozgó: 2/5

Alig haladók arány: 2/5

Norm. Szerkezete: 5%

Nativ készitmény

Kerek sejt: 1-2 LT

Ezt irtak . :/

25690. Bridget06 (válaszként erre: 25688. - Cinti970107)
júl. 17. 21:38

Tapolca PRI Lombikosok facebook csoportba lépj be és tedd fel a kérdéseket!

Van IR csoport is FB-on! Járj utána! Vmi gyógyszert mképp kell szedned és szednek is! Enélkul erősödni fog az IR es az még jobban gátolja a fogantatást! Diéta+mozgás is kell!

Mi az hogy 5% a jó? Mennyiből? Mennyi a progresszív mozgó?

Inszem nagyon gyorsan megy már kövi ciklustól 💪👍

Lombikra szerdán én októberre kerültem fel a listára 😒😑

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook