Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhesteszt előtt és után fórum

Pozitív terhesteszt előtt és után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
241. Akvamarin (válaszként erre: 240. - Dragon73)
2008. máj. 23. 13:36
Azt nem ismerem,nálunk Utrogestant vagy Duphastont szoktak adni.Én az előbbit szedem.De sztem nem szabad mellette vérezni,pont azért adják.
2008. máj. 23. 13:30
Crinone Serono a gyarto.Hat nem tudom en is csodalkoztam a tajekoztato amit a doki adott azon van rajta.
239. Akvamarin (válaszként erre: 238. - Dragon73)
2008. máj. 23. 13:26
Én meg inszemen voltam.Te milyen kúpot szedsz?És hogyhogy rá van írva a vérzés?Én úgy gondoltam,hogy a terhességnél a vérzés mindig rossz.Nekem csak akkor jön meg,ha abbahagyom a kúpot,miután negatívat teszteltem,persze.
238. dragon73 (válaszként erre: 236. - Akvamarin)
2008. máj. 23. 13:23
Hat az elejen az volt de most mar piros.De lombik beultetesem volt es amit most kell hasznalni huvelykupot arra ketszer is ra van irva a verzes.Hat bizakodom hetföig akkor csinalok tesztet.
237. Akvamarin (válaszként erre: 235. - Dragon73)
2008. máj. 23. 13:21
Én tesztelnék a helyedben minél hamarabb,és ha pozitív,mennék orvoshoz,mert előfordulhat sárgatest elégtelenség miatt is a vérzés,és az nem jó.
236. Akvamarin (válaszként erre: 235. - Dragon73)
2008. máj. 23. 13:19

És a színe,nem barnás?

Sok ilyet hallottam,hogy a fogantatás után még megjön,egyszer,vagy többször,és olyat is ismerek,akinek csak 17 hetesen derült ki a terhessége,mert végig rendesen menstruált.Szegény 17 éves lány volt érettségi előtt,nem is gyanakodott.Azt mondták neki,hogy akkor fordul elő,ha egészen fent,a méh fundusában tapad meg az embrió.

235. dragon73 (válaszként erre: 232. - Akvamarin)
2008. máj. 23. 13:15
Nem vagyok picit sem megfazva.A verzesem kevesebb mint szokott.Nekem is furcsa mert idaig mindig lement a höm.
234. zsó0519 (válaszként erre: 233. - Piros31)
2008. máj. 23. 13:13
Szia,ugyanez van nálam is,azzal a különbséggel,hogy én még nem vettem tesztet...Addig legalább a remény megvan...:-))
233. Piros31
2008. máj. 23. 12:45
Sziasztok csajok! Még új vagyok itt, de rengeteg véleményt, hozzászólást elolvastam. Most pont én is úgy vagyok mint Henyke. Volt peteérése kb 15. napon,most a 35.vagyok. Magas a hőm. 37., nem vérzek, fájnak a melleim, szúrkál a hasam. A teszt negatív. Én ezt nem értem, egyébként meg rendszeres a vérzésem. Hétfőn megyek dokihoz, oszt majd megmondja nekem, mi nagy helyzet. Mindenkinek szép hétvégét!És pozitív tesztet !
232. Akvamarin (válaszként erre: 231. - Dragon73)
2008. máj. 23. 11:58
szia!Elég gyanús,már a hőd miatt is.Vérzéskor annak le kell esnie.Nem vagy megfázva?És milyen a vérzés?
2008. máj. 23. 10:15
Sziasztok!Talan ti tudtok segiteni.Reggelenkent az emelyges allando napkozben szoktam szedulni a höm ma reggel is 37.0.De megjött a verzesem igaz nem ugy mint szokott.Tesztett majd csak hetfön szeretnek csinalni.Ilyen esetben lehet terhesseg?
2008. máj. 23. 09:43
kérlek segitsetek, nem sokára babát szeretnénk!! már mindent (masszázson kivül) kiprobáltunk: closty, jonás modszer, vitaminok, pre seed, almaecet de semmi! ki milyen hasznos tippet tudna adni nekem???? kösz előre, msnt megirom, ha vki akar beszélgetni. minden rendbe nálunk, fiatalok vagyunk, és mégse!!! segitsetek!
229. Henyke
2008. máj. 23. 05:55
Köszi csajok! Azért örülök, hogy túlvagyok ezen a vizsgálaton, már régóta szerettem volna elmenni hormonvizsgálatra, nem vagyok egy vékny testalkat, régen sikerült azért fogynom, most meg nem nagyon megy. Ha pajzsmirigy, akkor a baba emiatt nem jön össze, és a fogyás se indul be. De jövő héten kiderül a leletek alapján.
228. leonee (válaszként erre: 225. - Henyke)
2008. máj. 22. 18:56
Szia Henyke!Sajnálom, de hátha tudnak segíteni, és majd jobban tudod, hogy mikor van peteérésed.
227. Henyke
2008. máj. 22. 18:12
Ok Ancsa! Köszi, és jelentkezem!!!Te jól vagy???
226. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 225. - Henyke)
2008. máj. 22. 17:19
Nagyon sajnálom Henyke!Ha tudsz valami eredményt a hormonvizsgálattal kapcsolatosan,jelentkezz!
225. Henyke
2008. máj. 21. 21:36
Sziasztok! Sajnos nincs baba.:-(( Legalább is ennek a valószínűsége a legnagyobb. Azt mondta, hogy lehet hogy még nagyon kicsi, és azért nem látja, de ennek kevesebb az esélye, mint annak, hogy hormonális problémám van, és ezért nem tud rendesen beállni a ciklusom. Így nem is lehet rendesen kiszámolni az ovulációt. Elküldött hormonvizsgálatra, holnap reggel ott kezdek. :-(( Puszi
224. leonee (válaszként erre: 223. - Henyke)
2008. máj. 20. 10:59
Én se mindig csak a görbére figyeltem, inkább a nyákra is. Nekem a digitális nagyon bevált, mert gyors, és szerintem jól is működik. CSak az a nehéz, hogy mindig ugyanabban az időben kell mérni, de mostanában olyan össze-vissza ébredek, ami nem teszi egyszerűvé a dolgot.
223. Henyke (válaszként erre: 222. - Leonee)
2008. máj. 20. 07:02
Sziasztok!Én még nem hőmérőztem, pontosan még nem is tudom, hogy a görbe melyik pillanatában érdemes, vagy kell "próbálkozni".:-) Illetve hazudtam, a hónap közepén, mikor nagyjából kiszámoltam a peteérés időszakát, belehúztunk a párommal, 3 napid mértem a hőm, 2 napig volt 37 felett. Aztán a hőmérőm leejtettem, és eltört a higanyszál.:-) Vennem kell egy hőmérőt, de már dikitálisat fogok.
222. leonee (válaszként erre: 220. - Henyke)
2008. máj. 19. 21:48

Mivel nekem nem szabályos a ciklusom, így legalább a hőmérőzés arra jó volt, hogy megismerjem a ciklusom, és tudjam jobban, hogy mikorra jön meg a mensi.Holnap lesz az LH fázis 14. napja. Bár a múlt hónapban jól megjártam, meg szerintem 1-2 napot késett is ráadásul,és pont akkor jött meg, amikor céges útra mentem Párizsba.Valahogy én mindig így járok.:)A lehető leghülyébb időpontokban tud megjönni.

Amikor elkezdtük a babaprojektet még én sem hőmérőztem, csak nagyjából tudtam, hogy mikor van pé-m,később kezdtem ezt a hőmérőzést, meg barátcserjét. Na megyek pihizni, mindenkinek jó éjszakát!

2008. máj. 19. 19:38
amikor pénteken megjött,eldöntöttem,hogy egy időre leállunk.talán a jóidő és az új melóm el tudja terelni a gondolataimat,mindenesetre pihenünk pár hónapot.lényegében eddig sem görcsöltünk rá olyan nagyon,nem alkalmaztam a különböző praktikákat,csupán a teákat ittam,így nem teszünk ellene,de nem is erőltetjük.persze azért az esélyt megadjuk,ha pedig így sem lesz eredmény ősztől mi is elkezdünk vizsgálatokra járni.
220. Henyke
2008. máj. 19. 18:40
Sziasztok jányok!:-) Igazatok van, túl sokat foglalkozunk ezzel a témával, és lehet, hogy ezért nem sikerül. Bár igazából én kb. 2 hónapja foglalkozok ezzel ennyire "görcsösen", de elötte se sikerült teherbe esnem. Akkor nem értem.:-) Na mindegy. Bizony, a hasamat valóban nem tudom már behúzni,feszes,kemény, és mintha egy különálló "valami" lenne. (remélem értitek):-) Leonee, hanyadik napnál tartasz? Puszi nektek!
219. leonee (válaszként erre: 214. - Ancsa8000@gmail)
2008. máj. 19. 10:31
azt hiszem, hogy én már egy kicsit rágörcsöltem erre a témára, szóval muszáj másra is koncentrálni. Ez úgysem segít. Nyáron talán többet tudunk pihenni is, meg kirándulgatni.
218. leonee (válaszként erre: 216. - Henyke)
2008. máj. 19. 10:28

Henyke!

Szorítok neked, hogy baba legyen! Nekem holnapra nem kellene, hogy megjöjjön. Ha megjön, akkor egy ideig nem foglalkozok annyit a témával, meglátjuk, aztán ha semmi, akkor ősszel elmegyünk megvizsgáltatni magunkat.

2008. máj. 18. 22:32
a hasadat nem tudod behúzni?!ezt csupán azért ragadtam ki,mert tőlem is soxor kérdezték amikor a lányommal terhes voltam,hogy honnan gondoltam,hiszen még meg se kellett volna jönnie,de én már tudtam mi van,szóval az nagyon tipikus volt,hogy tényleg olyan érzés ,bármennyire is szeretném ,nem tudom behúzni a hasam.szóval ez érdekes.nagyon szurkolok,várom jelentkezésed doki után:)
216. Henyke
2008. máj. 18. 18:37
Sziasztok!Ancsa sajnálom nagyon, de tényleg ne szomorkodj, legközelebb sikerül, most pihenj, másra koncentrálj!!! Nekem még mindig semmi...!!! (46. nap) Most már nagyon várom a szerdát, hogy megtudjam, mitől nem jön meg. A hányinger azóta is - bár kicsit ritkábban - előjön, a hasamat nem tudom behúzni, úgy érzem, mintha a hasam nem a testem része lenne, egy elkülönült "valami" (vagy "valaki") és ha sétálok, megyek a hasam után. Pff. Nem tudom mi ez. Puszi
2008. máj. 18. 17:14
Mi december óta próbálkozunk. Én most nagyon reménykedtem, de nálam is kiderült, hogy még nincs baba. Hátha legközelebb.... Nekem sajnos van három 3 centis miómám, és e miatt nehezebben jön össze. De mindig reménykedek...
214. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 213. - Leonee)
2008. máj. 17. 09:43
mi is október óta vagyunk sikertelenek,szerintem egy kis lazítás mindenkinek jót tesz,hogy aztán újult erővel kezdjük újra.
213. leonee (válaszként erre: 212. - Ancsa8000@gmail)
2008. máj. 16. 23:44
9 hónapja. Ez a negyedik ciklus,hogy mérem a hőm. a következőben már nem igazán fogom mindennap nézni, mert a pé-met nagyjából tudom mikor van. Kicsit lazítani szeretnék. :)
212. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 211. - Leonee)
2008. máj. 16. 16:45
aranyos vagy,köszönöm:)egyenlőre felhagyunk a próbálkozással,az új munkámra koncentrálok.valami oka biztos van annak,hogy még nem akar jönni a bébi,annak ellenére,hogy nagyon elkeserít,így gondolom.ti régóta próbálkoztok?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook