Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhesteszt előtt és után fórum

Pozitív terhesteszt előtt és után (beszélgetős fórum)


121. Akvamarin (válaszként erre: 119. - 79d1943975)
2008. ápr. 24. 22:21

Nagyon örülök,nagy gratula.Nagy élmény volt,ugye?

Én ma teszteltem,(13.dpo)negatív lett.Lehet,hogy hülyeség volt,csak a tiédből indultam ki,az első neked is a 13.napon volt már halvány pozitív.Vagy ez múlik a teszt érzékenységén is?Bemártósat használtam.Szerinted?

120. Akvamarin (válaszként erre: 118. - Dizzz)
2008. ápr. 24. 22:17

Szia,hát persze! :))

Ha vezetsz a cikluson görbét,és rékattintasz a felső sorban a Diagramok címre,akkor beadja a diagramot és az egész táblázatot.Ha ennek az oldalnak az aljára görgetsz,találsz egy linket,azt kell bemásolnod ide a fórumba,vagy ha csak egy valakinek mutatnád meg,akkor üzenetben elküldeni.Arra kattintva meg lehet nézni,és valahogy nagyítani is lehet.Ezt azért írom,mert tudom,hogy Évának is volt vele gondja.Azt hiszem vagy rákattintással lesz nagyobb,vagy a jobb alsó sarokba húzva az egeret megjelenik egy ikon,és arra kattintva.Próbáld ki!

2008. ápr. 24. 20:11

helló! fent van a fotó!!! szupi!!!!!!

graviidát most abba kell hagynom, folsav és vas- ezt szedek. ja, és a baba két héttel nagyobb terhességnek felel meg.:-)

118. Dizzz
2008. ápr. 24. 12:39

Szia Akvamarin!

beszéltem bartuseva-val, mondta, hogy te tudnál rajtam segíteni. Sajna most mennem kell, legközelebb este leszek.

Számíthatok rád?

Pusssz.

117. 79d1943975 (válaszként erre: 115. - Akvamarin)
2008. ápr. 24. 12:27

szia! segitenél dizzz nek hogy a cilus.hu-ról hogy tudja nekünk megmutatni a görbéjét?

köszi- megyek dokihoz.....

116. Henyke (válaszként erre: 115. - Akvamarin)
2008. ápr. 20. 22:03
Nagyon köszi!:-)
115. Akvamarin (válaszként erre: 112. - Henyke)
2008. ápr. 20. 21:24

Szia!

Nem kell naponta szedni,és elég az első 3 hónapban.Én is úgy szedtem.

114. 79d1943975 (válaszként erre: 112. - Henyke)
2008. ápr. 20. 16:55
sztem érdemes, igaz kicsiit talán hizol majd tőle. én gravidát szedek kb 3 hónapja. direkt előre... javaslom az ovu tesztet, annál jobb eszköz nincs is.
113. 79d1943975 (válaszként erre: 111. - Akvamarin)
2008. ápr. 20. 16:53

szia! iirtam rá, de nem látszik csak picike a kép, meg furi.

a mai hőm 36,9. mindiig 37 és 36,9, közt van. igy ez most ugyan visszaesés, de.......csináltam egy tesztet, nem birtam ki. fent van a kép. épphogy bemártom a p---be, azonnal két erős csik!!!!!!!!!!

112. Henyke
2008. ápr. 20. 08:09
Szép jó reggelt Mindenkinek!Most vagyok a ciklus utáni 18. napon.Böngészgettem,és találtam egy oldalt, ahol kalkulátor segítségével ki lehet számolni a termékenység napját.Szerintetek az mennyire pontos?Más.Sokat olvastam az Elevit tablettáról,hogy terhesség elött és alatt ajánlott szedni,de volt aki azt mondta,hogy nem kell sokat bevenni belőle, mert akkor nagy lesz a pici.Én ebbe a hónapba elkezdtem szedni (5 szem),de nem tudom,érdemes-e most tovább szedni?vagy inkább akkor,ha sikerült teherbe esni?
111. Akvamarin (válaszként erre: 108. - 79d1943975)
2008. ápr. 19. 22:50

Szia!

Egyértelműen trifázisos,ha összehasonlítom a babatervezők oldalán látott trifázisos görbékkel.A tünetek miatt ne aggódj,majd megjelennek.Nekem sem volt szinte semmi,egészen a 7.hétig,akkor lett egy kis szagérzékenység,meg néha émelygés,ami alig 1-2 hétig tartott.Ez lehet a hormonhiánytól is,nekem egyértelműen az volt,kaptam rá Utrogestant.Hányás is csak egyszer fordult elő,annak is az éhgyomorra bevett Elevit volt az oka,és többet nem is ismétlődött.

Ma a hőméréssel úgy jártam mint te,reggel 6-kor mértem,mert buszkirándulásra mentünk és korán keltünk.Hát nem voltam tőle elragadtatva,36,8-at sikerült mérni,pedig volt már 37,1 is.De nem is fogom figyelembe venni,mert legalább 2,5-3 órával korábban mértem,mint szoktam.Kíváncsian várom a holnap reggeli eredményt.Múlt hónapban miután lement 36,8-ra,már vissza sem ment,egyenes vonalam volt a vérzésig,akkor esett mégegy tizedet.

Olvastam a cikluson,hogy meg lehet osztani a görbét másokkal.Szeretném megpróbálni,hátha meg tudnám mutatni neked.Átküldöm a linket priviben,majd írd meg légyszi,sikerült-e megnézni!

110. Akvamarin (válaszként erre: 109. - Ildy2)
2008. ápr. 19. 22:38
ildy2,Henyke,üdv a fórumban,és hajrá!Terhesség esetén akkor lesz negatív a teszt,ha nem a középidőben,hanem később volt a pé,és a fogantatás.Tudok ilyenről.Ekkor kb 7-10 nappal később lesz csak kimutatható.
109. ildy2
2008. ápr. 19. 20:08

Sziasztok!


Mi is babát tervezün a párommal. Már 2 hónapja nem védekezünk. Én nem vezetem a hőgörbém, de már én is tervezem, de most nem tudom mil lehet velem..Szerintetek Előfordul, hogy valakinek a terhességet nem mutatja ki a teszt?


Már 6 napja késik a menstruációm, hasam is görcsölget mintha meg akarna jönni, de semmi. A napokban többször voltak fura rosszulléteim /szédülés, hányinger/ pedig ezek abszolut nem jelllemzőek rám. Már két tesztet csináltam, de mindkettő negatív.

Kicsit el vagyok most keseredve. :(

108. 79d1943975 (válaszként erre: 106. - Akvamarin)
2008. ápr. 19. 17:51
szia! sima higanyos van nekem, de azon tök jól látszik ha 36,9 és 37 közt van fél-nél. pontosan lelvasható. amúgy a mai hőm is 36,95 szóval ok. viszont továbbra siincs semmi tünetem, hatodik hét 2. napja. doki is kérdezte hogy semmi? ez aggaszt kicsit. olvastam hogy a mensi után egy héttel kapott poz tesztből 90% hogy baba születik. nagyon csinálnék mégegyet, csak niincs iitthon. ja, és örülök hogy triifázisosnak nevezted a görbém.:-)
107. Henyke
2008. ápr. 19. 10:44
Sziasztok!Új fórumozó vagyok.:-)Régen elterveztem, hogy ha már a babatervezés időszakában vagyok, azt megosztanám más babaváró fórumozóval.Nos, a párommal fél éve próbálkozunk.Októberben hagytam abba a fogamzásgátlót.Most van az a pillanat,amikor már ott tartok, hogy számolom a napokat, mikor is kell együtt lennünk, hogy összejöjjön.Három hónapja dobálom a szemétbe a negatív teszteket,remélem most sikerülni fog.Várom minden hasonló cipőben járó, vagy szerencsés kismama tapasztalatait, segítségét, levelét...Szép napot!
106. Akvamarin (válaszként erre: 104. - 79d1943975)
2008. ápr. 18. 22:31

Szia!Igen,épp ezt gondoltam én is tegnap,meg a múltkor,mikor láttam,hogy milyen későn írtál.Mikor a család lefekszik,tudok Hoxázni,ciklusozni,babatervezőn böngészni.

A hődet gyakran nézegetem,és összehasonlítom az enyémmel.Eddig nagyon hasonló,és még egy hét van hátra tesztig.Nekem most 36,9 és 37,1 között ugrál.Kezd trifázisos formát ölteni,mint a tiéd.Kíváncsi leszek,lesz-e valami...

A méréssel kapcsolatban valahol egy orvos válaszol fórumban azt olvastam,hogy nagyon szigorú szabályai vannak:mindig ugyanabban az órában kell mérni,közvetlenül ébredés után,mindenféle mozgás előtt,kivétel a hőmérő után való nyúlást.Ha nem így mérünk,nagy eltérések lehetnek.Ja és mindig ugyanott:szájban nyelv alatt,vagy hüvelyben,végbélben.Én is ehhez tartom magam,de nem tudom mindig ugyanabban az órában mérni.Ezért kíváncsiságból valamelyik nap mértem 8-kor és 10-kor is.2 tized eltérés simán volt.A későbbi magasabb volt.De szerintem ne aggódj,hogy elmegy a baba,2 tized esés nem olyan sok,ha a kevesebb értéket veszed figyelembe.Ha meg a többet,akkor pláne.Egyébként milyen hőmérőd van,hogy század-értéket is tud mérni?Nem is tudtam,hogy ilyen is van.Az enyém csak tizedet tud,de pontos megbízható,összehasonlítottam a higanyossal,és ez fél perc alatt méri izt,amit a másik 5 pec alatt.Még attól sem kell félni,hogy eltöröm,és aztán mérgez a szétfolyó higany éveken át.

Egy a lényeg,ne parázz,nem lesz semmi baj!

2008. ápr. 18. 18:05
ja, felraktam a hőgörbét hogy lásd. a mai két piros pötty az amit irtam. nemértem. a legutolsó 3 nap pontosan 37, előtte 36,95 egy sorköz egy tized fok lefelé.
104. 79d1943975 (válaszként erre: 101. - Akvamarin)
2008. ápr. 18. 17:58

szia! látom te is éjszakai bagoly vagy..:-)

én totál ki vagyok ettől az iidőszaktól készülve, konkrétan hisztis pi...a lettem sajnos. félek nagyon, hogy elmegy a baba. tök hülye vagyok. ma pl a hasam alja fáj, és (amugy egy hete 37 fok a hőm,) ma hajnalban, nem birtam aludni, és mértem egy 36,75 öt majd 10 órás ébredéskor egy 37,15 öt, igaz előtte páromat elvittem kocsival egy db-ig. most déután meg megint 36,75. nem tudom, ettől parázok ám a legjobban hogy visszaesett a hőm!!!!!!!!! napközben szinte mindig ugyan annyi szokott lenni mint reggel, igy a 36,75 öt veszem fgyelembe.... szerinted???

103. Dizzz (válaszként erre: 102. - 79d1943975)
2008. ápr. 18. 17:55

párdon:)

nem te ajánlottad nekem ezt az oldalt?

102. 79d1943975 (válaszként erre: 100. - Dizzz)
2008. ápr. 18. 17:54

szia! segitenék, -de nem tudok. nem tudom milyen kiis ikonok? én azt az oldalt nem ismerem.

ird meg inkább hány naposak a ciiklusaid, most hányadiik napja van, és hogy mit figyelsz,őt, vagy nyálkát, mert akkor jobban tudunk neked segiteni. de ha még nem olvastad volna: [link] tt mnden kérdésre megvan a válasz, de azért irj infókat!

101. Akvamarin (válaszként erre: 99. - 79d1943975)
2008. ápr. 17. 23:47
Szia,nagyon örülök,és ne aggódj a mellfeszülés hiánya miatt,nekem sose fájt a lányommal,csak a mellbimbóm volt olyan érzékeny,hogy nem lehetett hozzáérni.Ezt egy héttel a mensi időszak előtt észleletem,és csak 2 napig,utána elmúlt hosszabb időre.Abban igaza van a dokinak,hogy korán nem érdemes nézegetni.Nekem az 5.héten még nem tudták megállapítani,hogy méhen belül,vagy kívül van-a baba,csak egy héttel később.Akkor már volt szívhang is :))
100. Dizzz
2008. ápr. 17. 21:02

Bartuséva!

Segíts légyszi!!!

A fertilityfriend-nél nem jönnek fel kis ikonok, pedig a görbémet rendesen vezeti.

Csak azért lenne érdekes, hogy lássam kis jelek alapján, hogy mikor van ovuláció, mikor vannak lehetőségek, stb.

Előre is köszi!

2008. ápr. 17. 20:16
helló! doki uh-t nem csinált, kézi vizsgálattal megállapitotta a korai terhességet. jövő csüt-ön megyek uh-ra a hatodik hét végén. akkor szivhangot akar már hallani. nem javasol semmiféle teát, még a garvidát is most hagyjam abba, csak gyümölcsöt egyek, nem kell fullra tömve lennem vitaminnal, jövő héten ir vasat meg folsavat. 20. héttől elég ujra a gravda, de mivel 2 hónapja szedem, most egy hétig nem kell. hát nem iis tudom,igazavan, azt mondta felesleges lenne petezsákot nézni, egy hét és a babát látjuk. ha meg addig nem akarna maradni, nem éltem bele magam jobban. ja és kikérdezett a tüneteimről, és furcsálta hogy a cicim se feszül semmi csak hasfájás? nem tom. remélem egy héten belül érezni fogok valamit. ennyi történt, a lányeg most hogy terhes vagyok:-)
98. Akvamarin (válaszként erre: 92. - 120c31c524)
2008. ápr. 17. 14:19
Csak 12 hétig?Utána miért nem?
97. Akvamarin (válaszként erre: 96. - 79d1943975)
2008. ápr. 17. 14:18
Minden rendben lesz,kíváncsian várom a híreket!
2008. ápr. 17. 13:16
jaj lányok akkor ma doki. nagyon izgulok!! tessék nekem szoritani légyszi. 6 után jövök!!!!!!!!
95. 120c31c524 (válaszként erre: 92. - 120c31c524)
2008. ápr. 17. 11:35

egy kis infó róla:))


Alchemilla tinktúra (D2 potencia)


20 ml


Más néven palástfü, tinktúra formájában jóval hatásosabb, mint tea formájában. A sárgatest elégtelenség és a beágyazódás javításán túl nagyon jó vetélések elkerülésére. Egészen a 12. hétig szabad szedni.


Naponta 2x7 cseppet hagyjunk a nyelvünk alatt felszívódni a tüszörepedéstöl a ciklus végéig. A 20 ml tinktúra kb. 2 ciklusra elég.

2008. ápr. 17. 11:33
Ebédszünetben megint tesztelek, lehet hogy tiszta hülye vagyok. Délután jelentkezem, addig is sziasztok!
2008. ápr. 17. 11:33

JAAAAAAAAAAAAAAAA


és Grtaulálok!!!:)

92. 120c31c524 (válaszként erre: 79. - 79d1943975)
2008. ápr. 17. 11:33

szia bartuseva!!


a palástot nyugodtan ihatod babásan,,,12 hétig lehet inni:)

véd a vetélés ellen!

én palást tinktúrát szedek,,,a tea jobb izű:)de a tinktúra hatásosabb:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook