Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt a terhesteszt valósan mutatja ki, hogy pozitív vagy negatív az eredmény? fórum

Szoptatás alatt a terhesteszt valósan mutatja ki, hogy pozitív vagy negatív az eredmény? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 29. 19:02

Szoptatas alatt lettem terhes, es kimutatta egybol a teszt. Mondjuk en vegig menstrualtam, a 6 hetes kontroll utan nem sokkal megjott.:(

Nincs osszefugges, a Hcg hormon a terhesseg eseten jelen van a szervezetben, ezt mutatjak ki a tesztek. A szoptatas ezt nem befolyasolja.

6. Dorottya84 (válaszként erre: 5. - Eperlevél)
2008. dec. 29. 15:06

Nos dec-21-én megjött SAJNA!Tök jól elvoltam nélüle több mint 1 évig :0)

nagyon szeretnék még babát így nem szedek semmit........

2008. dec. 29. 14:40
A szoptatás nem 100%-os fogamzásgátló. Ha nem akarsz babát használjatok valamit.
4. Dorottya84 (válaszként erre: 2. - Mion)
2008. nov. 1. 12:27
Nem még nem jött meg,de ez akár egész szoptatás ideje alatt nem is jön meg,ezért nem tudom hogy van-e összefüggés a hcg hormon meg a szopiztatás között???Amikor amúgy is olyan hormonváltozásokon megy keresztűl a szervezet hogy csak na(2 hónapos a kislányom ezért egy darabig még biztos nem jön meg)Sok olyan nő van a környezetembe aki akkor eszmélt fel hogy babát vár megint mikor már 4-5 hónapos állapotos volt.(nem vették észre mert nem volt eleve menstruáció....)
2008. okt. 31. 20:31
Elméletileg a HCG hormon termelődésének semmi köze a szoptatáshoz,tehát igen.Szoptatás közben csak peteérést gátoló hormonok termelődnek,de a már beágyazódott petesejt HCG termelése ettől független.
2. Mion
2008. okt. 31. 20:03
Ez egy jó kérdés..... jött már meg a mesód azidő alatt, mióta szoptatsz?
2008. okt. 31. 16:22
Szoptatás alatt a terhesteszt valósan mutatja meg hogy pozitív vagy negatív az eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook