Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhesteszt előtt és után fórum

Pozitív terhesteszt előtt és után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
91. 45f5ce422c (válaszként erre: 90. - Claudien)
2008. ápr. 17. 11:29

Szia!

Nekem 1 órával mensi előtt is 36,9 volt...nagy boldogan keltem ki az ágyból, hogy na, ma se lesz mensi! Aztán következő pisinél már kezdődött a barnázás, estére meg totál megjött:((

90. claudien (válaszként erre: 89. - Akvamarin)
2008. ápr. 17. 11:20
36,8-ról 36,6-ra
89. Akvamarin (válaszként erre: 87. - Claudien)
2008. ápr. 17. 10:51

két fokkal,vagy két tizeddel?Mert nem mindegy :))

Azért még ne add fel!

88. Dizzz (válaszként erre: 82. - 79d1943975)
2008. ápr. 17. 09:26
na, mostmár tényleg történjen valami:)!!!
2008. ápr. 17. 08:13

Sziasztok!

Hát nem jött meg tegnap /amikor kellett volna/, és nekem mindig pontosan 28 napra szokott. Nem teszteltem, viszont ma reggel leesett a hőm 2 fokkal... nem is merek reménykedni

86. 79d1943975 (válaszként erre: 85. - Claudien)
2008. ápr. 15. 21:03
hát ha holnap kell megjönnie, akkor ma persze hogy negativ. minimum egy nappal a késés után csináld meg az ujat.
2008. ápr. 15. 15:28

Sziasztok!

Csak el akarom mondani valakinek, hogy ebédszünetben teszteltem. Negatív. Igaz, hogy csak holnap kell megjönni a mensimnek, de annyi negatív tesztem van már, hogy félek reménykedni. Szóval ennyit akartam mondani. Itt a munkahelyemen nem tud róla senki, hogy próbálkozunk, nem is akarom reklámozni. Ezért mondtam el nektek. Köszi.

2008. ápr. 15. 09:29

Sziasztok!


Bár,én már túl estem ezen és van egy tízhónapos kisfiam,mégis leírnám röviden a sztorim...

Sok gondom volt a mensimmel,mert 60napoig nem jött meg általában,rengeteg terhességi tesztet "feléltem.Doki nem igazán talált semmi szervi,illetve más gondot,gyógyszert ajánlott,amitől rendszeresen megjött volna,de én nem akartam szedni,mivel az elnyomt volna a problémát(szerintem)

Így több,mit egy évig nem védekeztünk...végül 2006.augusztusában elutaztam egy barátnőmhöz pár napra Miskolc mellé. Nagyon jó volt és teljesen kikapcsoltam,nem volt melo...stb. Abban a hónapban váratlanul 28napra megjött a következő hónapban terhes is lettem.

Nem azt mondom,hogy azért jött meg és lettem terhes,mert elutaztam,de lehet...

Több helyen olvastam és hallottam arról,hogy segít ey kis kiapcsolodás,utazás,nyugi.

A terhességem alatt ,főleg az elején sokat dekkoltam a kórházban,az állandó hányás és fogyás miatt(16kg)miatt,és ott beszélgettem az egyik beteggel,aki védőnő volt és ő mesélte,hogy volt egy pár,akik régóta próbálkoztak ,végül 2év után elutaztak valamelyik tengerpartjára és ott megfogant a pici. A második babájuk is nehezen sikerült,akkor már nem mentek el,hanem a csaj sót rakott a fürdő vízébe és segített.

Hát,nem tudom...

A só vagy csupán a pozitív hozzáállás az,ami segített nekik.


Mndenkinek,akinek két csík jelent meg a teszten gondtalan babavárást és makk egészséges babát kívánok. Akinek csak egy van,ne csüggedjen,nem szabad feladni!!

2008. ápr. 15. 09:14

Sziasztok!

Bartuseva gratulálok! Natali, rég jelentkeztél, mi újság nálad? Mikor tesztelsz?

82. 79d1943975 (válaszként erre: 81. - Dizzz)
2008. ápr. 13. 22:55
szia! igen , a mai tesztem még tutibb . a bal cicim meg ugy hasogat. el sem hiszem. ilyen korán. ez a 31. napom. megyek doki...........
81. Dizzz (válaszként erre: 80. - 79d1943975)
2008. ápr. 13. 08:26
Szia! na mi újs veled? van valami eredmény?
80. 79d1943975 (válaszként erre: 78. - Akvamarin)
2008. ápr. 13. 08:18

szia! én is remélem, neked is- meg a többi babavárónak is zebra tesztje lesz..

nézd csak meg az uj képket???????,

ja, és megkérdezhetem melyik kerületben laksz??

most elszaladok melózni, röpke 14 óra és jövök olvasni!!

2008. ápr. 12. 21:50
palástfű nekem kell, csak annyi hogy terhesen iis kell e vagy lehet e szedni? most nem merem...
78. Akvamarin (válaszként erre: 75. - 79d1943975)
2008. ápr. 12. 10:11
Jaj de jó,gratulálok,és szívből örülök!Remélem mához 2 hétre nekem is hasonló tesztem lesz! :))
77. Vica79
2008. ápr. 12. 09:27

Csajok főzés után beszkennelem a cickát és a palástfüvet is és átküldöm akinek kell. A cicka egyébként mindenféle nőbajokra jó a felfázástól a rendellenes fehér folyásig mindenre. Én ha van módon szedni, akkor minden nyáron szedek és úgy firssen csinálok ülőfürdőt. Én nagyon szeretem!

Na akkor hamarosan jelentkezem.

2008. ápr. 12. 07:03

megyek sajna dolgozni, de csak szolidan. hétfőn leszek, vagy este benézek.

abban a könyvben mit ir?- ha már babás vagy akkor is ihatod? meddig?

2008. ápr. 12. 07:01
jóregelt:-)) fent van az én drága pozitiv ma reggeli tesztem!!!!!!!!!!!!!!!
74. Akvamarin (válaszként erre: 73. - Vica79)
2008. ápr. 11. 23:29

Szia!

Azt nagyon megköszönném!De a cickafarkat úgy tudom nem lehet végig inni a ciklusban,és a terheseknek sem ajánlott,mert a vérzés meghozására is jó.A málnalevél is csak az utolsó hónapban,mert az felpuhítja a méhnyakat,és ezzel könnyíti a szülést.Amúgy most iszogatom a palástfüvet,és sztem nem keserű,sőt kifejezetten jó ízű.Csak egy kis édesítőszer van benne.

73. Vica79 (válaszként erre: 72. - Akvamarin)
2008. ápr. 11. 20:52

Én úgy tudom (a hoxán olvasott fórumokból), hogy pé után kell inni a beágyazódás miatt. Napi 2*2dl. De ha 3*2, vagy 2*3, szerintem az sem baj.

Most azért elolvastam Maria Treben könyvét és ebben nincs konkrét utalás, hogy mennyit és mikor kell inni. "Naponta 2-3 pohárral elég meginni, hogy kifejtse jótékony hatását."

"Minden gyernekágyas asszonynak 8-10 napig bőségesen kellene innia ebből a növényből..."

Egyébként még azt is írja, hogy cickafarkfűvel együtt alkalmazva hat kedvezően.

Ha bővebben érdekel, beszkennelem a leírást és elküldöm szívesen.

2008. ápr. 11. 15:21
Sziasztok,sikerült vennem palástfű teát.Kinek van tapasztalata,hogy mikor kell inni,és hányszor egy nap?Vagy mindegy?
71. Akvamarin (válaszként erre: 69. - 79d1943975)
2008. ápr. 10. 19:49

Szia köszi a segítséget,az Árkád még közel is van.

Orákel tesztet még sosem csináltam,mivel ovu-tesztre sem volt még szükségem.Mivel nem úgy próbáljuk összehozni,mint ti.:))

Én is a babatervezők oldalán olvastam róla először,és ott láttam a képeket is.Bizakodjunk,hogy nem hazudik.Szurkolok a szombati teszthez!

2008. ápr. 10. 17:27

palástfű teát ha bp-i vagy, kapsz az árkádban , vagy a 17. ker-ben mindig. épp ma vettem én is. de ha lehet ne mézest vegyetek, mert az nem 100%-os.

sajnos p-sz-v meló van 9 től 10 ig biztos, ot nincs net, szóval ne mfogok tudni irni. drukkolok mindenkinek, magamnak is a szombati pozitiv teszthez végre!!!!!

69. 79d1943975 (válaszként erre: 62. - Akvamarin)
2008. ápr. 10. 17:19

Szia!

örülök egy régii névnek köztünk! hcg tesztet ma, vagyis a 28. napon csinlátam, gabrielt. én negativnak értékelem, igaz baromi halványan két csikos. csak nem akarok megint csalódni. szombat reggel meló előtt csinálok ujat. neked van tapasztalatod orákel ügyben?

68. Vica79 (válaszként erre: 67. - Akvamarin)
2008. ápr. 10. 15:03
Én a piaci herbáriában találtam. Dehát azt se felejtsük megemlíteni, hogy ez kisváros (Békéscsaba). Itt nincs annyira nagy fogyasztás. Én itthon még senkitől nem is hallottam, hogy málnalevelet, vagy palástfüvet inna. Itt olvastam először a fórumon.
67. Akvamarin (válaszként erre: 66. - Vica79)
2008. ápr. 10. 10:14

Szia Vica!

A ciklus.hu nagyon jó oldal,én is ott vezetem a hőgörbémet,és más adatokat is a ciklussal kapcsolatban.A fiú-lány témát most az étkezéssel hozzák kapcsolatba,erről egy könyvben is olvastam.Van egy lista,hogy mit ajánlanak enni,illetve nem enni,ha bizonyos nemű gyereket akarunk.Nem tudom,mennyire válik be.

Az időzítés nekünk annyiból állt,hogy tudtuk mikor van pé,és akkor mentünk inszemre(ez egyébként mesterséges megtermékenyítést jelent,de nem a lombik).

Mi tudtuk,hogy mi a probléma,ezért egyből ezzel a módszerrel próbálkoztunk,és a lányom második alkalommal sikerült.Most a múlt hónapban kezdtük,az nem jött össze,de most nagyobb esély van,mert a bal oldalon tegnap találtak 3-4 érett tüszőt.Az első is ott sikerült,a jobb oldalam el van záródva,de legalábbis részben biztos.

A palástfű teát én is ki akartam próbálni,most kellene elkezdenem,de nem kapok sehol.A szomszédos gyógynövény boltban nincs,és a gyógyszertárakban is hiába kerestem.Te hol vettél?

66. Vica79 (válaszként erre: 64. - Akvamarin)
2008. ápr. 10. 09:06
Szia Akvamarin! Na ebből is látszik, hogy én még nem kutakodtam a témában. Mostmár fenntartással fogom kezelni ezt a ciklus.hu dolgot. De azért a hőgörbém vezetésére nagyon megfelel. De időzíteni nem fogunk. Igaz kislányra gyúrunk, de jöhet tőlem fiú is. Most még csak természetesen, kedvtelésből próbálkozunk, nem volt eddig szükség tudományosabb fokozatra helyezni a dolgot. A palást- és cickatea ivást is csak most kezdem majd el. Lesz ahogy lesz! Kíváncsi vagyok, nektek ez az időzítés hogy válik be. Ti mióta próbálkoztok a második bébivel, hogy inszeminációról van szó? (Bár most sem vagyok képben, mi is ez pontosan, de mindjárt elkezdek böngészni.)
2008. ápr. 10. 08:31

Sziasztok!

Hasonló helyzetben vagyok, mint Natali /együtt izgulunk/, azzal a különbséggel, hogy nekünk ápr.1-jén volt akció, peteérésem "hivatalosan" 2-án /mondjuk én 3-a táján éreztem a szúrásokat/, és Jónás napom 2-án. Nekem is 16-án kell mensimnek lennie, mindig pontosan 28 napra. Egyelőre csak apró szurikat érzek a hasamban, de más semmi. Lassan 8 hónapja próbálkozunk, és már nem stresszelek, mint az első sikertelenségek után. Csajok, én annyira szeretnék ikreket!!! Jöjjenek / jöjjön, amikor akar, kivárjuk! Szép reggelt mindenkinek!

64. Akvamarin (válaszként erre: 63. - Vica79)
2008. ápr. 9. 23:38

Erről az elméletről már Czeizel Endre is megmondta 20 évvel ezelőtt,hogy nem állja meg a helyét,a lombik babák aránya is bebizonyította.

Nekem már van egy lányom,de szeretnék mégegyet.Persze ha fiú lesz,az sem baj.

Amúgy meg inszeminációra készülünk,tehát percre pontosan van időzítve minden,a pé is.De nektek azért jó próbálkozást! :)))

63. Vica79 (válaszként erre: 62. - Akvamarin)
2008. ápr. 9. 15:47

Szia Akvamarin! Akkor nektek is ideje elkezdeni. Elvileg ha pé előtt próbálkoztok kislány az esélyes. Ha pé után jön össze, akkor kisfiú.

De amúgy nekünk is mindegy, csak legyen már!

2008. ápr. 9. 13:22

Sziasztok,szia Éva!

Éva láttam a hőgörbédet,nagyon szép,és a pozitív orákel teszt is biztató.Szorítok neked!Azén görbém is szépen alakul,ma vagyok a 11.napon,és ma még egy tizedet esett a hőm,így lett 36,4.Tegnap és előző nap 36,5 volt,azelőtt még több.Kíváncsian várom,jelzi-e majd a pé-t.

Hcg tesztet mikor csinálsz?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook