Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhesteszt előtt és után fórum

Pozitív terhesteszt előtt és után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
181. leonee (válaszként erre: 180. - Henyke)
2008. máj. 13. 10:43
nincs mit. :)
180. Henyke
2008. máj. 12. 21:08
Leonee köszi!:-)
179. leonee (válaszként erre: 178. - Henyke)
2008. máj. 12. 20:52
Vannak terhességi tesztekről fórumok, ott lehet olvasni, hogy másnak sem mindig mutatta ki, és baba lett belőle. A Gabrielt nagyon ajánlották.
178. Henyke
2008. máj. 12. 20:36
A hőmet nem mérem, a hónap közepén 3 napig mértem, de leesett a hőmérő és eltört,úgyhogy onnantól már nem foglalkoztam a hőmérőzéssel.:-)Az első tesztet a DM-be vettem, valami névtelen volt, a második Clearblue volt a 36. napomon. Most Gabrielt tervezek venni.
177. leonee (válaszként erre: 176. - Henyke)
2008. máj. 12. 20:25
A hődet méred még? Mert, ha fenn van, akkor az terhesség. Milyen teszttel nézted. Sok függ az érzékenységtől is.
176. Henyke (válaszként erre: 175. - Leonee)
2008. máj. 12. 20:16
Szia leonee!Igazából a hónap közepén voltak nagyon erős rosszúllétek.Hányinger,szédülés..stb. Most is van hányinger immel-ámmal, de leginkább egy kis hasszúrkálás,és haspuffadás a jellemzőbb.
175. leonee (válaszként erre: 174. - Henyke)
2008. máj. 12. 20:04
Szia Henyke! Terhességi tüneteket nem tapasztaltsz? Hallottam már olyat, hogy a teszt nem mutatta ki, pedig terhesség állt fenn. Amúgy megértelek a bizonytalanság miatt, azt én sem szeretem. Bár a peteérés utáni 2 hét mindig abban telik mostanában.
174. Henyke
2008. máj. 12. 18:48
Sziasztok Lánykák!Remélem szépen telt a hétvégétek, és kipihentétek magatokat!(?) Nekem azóta sincs mensi, kezdek kétségbe esni így a 40. napomon. Ha a hét végén ismét negatív lesz a teszt, irány az orvos.Szőrnyű ez a bizonytalanság.
173. leonee (válaszként erre: 172. - Dizzz)
2008. máj. 12. 17:13

Szurkolok neked! Én eddig még csak negativakat teszteltem, de az mindig egyértelmű volt, és utána mindig meg is jött. Majd ird meg, hogy milyen volt a 2.teszt.

Egyébként úgy láttam debreceni vagy, én is az vagyok eredetileg. :)

172. Dizzz (válaszként erre: 169. - Leonee)
2008. máj. 12. 08:02

Szia Leonee!

nos, a második csíkom elég halványka, a hasam meg 26. (az akció:D) óta hol fáj, hol nem. Szúrásszerűt érzek, de nekem a mensigörcsöm valahogy nem ilyen szokott lenni. Mellfeszülés nincs, az első két napban volt émelygés, mostanában alig eszem, nem bírok kajára nézni.

Csinálok még egy tesztet, lesz, ami lesz, utána irány a doki.

Egyébként köszönöm válaszodat!

171. leonee (válaszként erre: 170. - Akvamarin)
2008. máj. 11. 22:46
Szia! Én nem tudom, de akkor végig barátcserjét szedtem, vagyis premens, és akkor olyan volt. most a ciklus elején nem szedtem, és elég cikk-cakkos lett. Elvileg az nem túl jó, ha nagyon cikk-cakk, de még én is csak néhány hónapja nézegetem, nem vagyok profi a témában :). a babatervezok otthona oldalon van egy csomó hőgörbe, ott mindenfélét lehet látni, meg elemzéseket is.
170. Akvamarin (válaszként erre: 167. - Leonee)
2008. máj. 11. 22:37

Szia!

Lehet tudni,mitől vonalzószerű a hőgörbe?Most nekem is olyan,ciklus elejétől iszom a cickafark teát.A múlt hónapban nem ittam,akkor nem ilyen volt.És egyáltalán,ez baj,vagy inkább jó?Mármint,hogy vonalzószerű...

169. leonee (válaszként erre: 168. - Dizzz)
2008. máj. 11. 20:08
Szia Dizz! A halvány csik jelenthet terhességet. Néhány nap múlva újra meg kell próbálni egy tesztet. A hasfájáson mit értesz? A terhesség jelei fórumon lehet olvasni olyan hozzászólásokat, amikben le vannak irva a különböző terhességi jelek. A hasszúrkálós érzés is jelenthet terhességet.
168. Dizzz
2008. máj. 11. 19:49

Sziasztok!

Elnézést, hogy a ti fórumotokban szegezem a kérdést, de egyenlőre ti kattingattok, és fontos lenne megtudnom valamit, ami a következő:

A tesztelésem kimutatott egy erős és egy nagyon halvány csíkot, amiben nem tudom, hogy bízhatok-e, illetve érdekesen fáj az alhasam, nem tudom, hogy ez minek tudható be.

Kedden vagy szerdán tudok csak menni orvoshoz, addig marad a bizonytalanság. Ha van valami tippetek a hasfájásra, égetően várom.

Puszi nektek érte!

167. leonee (válaszként erre: 164. - 363d535da9)
2008. máj. 11. 19:47

Szia Gyöngyös!

Köszi! Gratulálok!

Itt azt olvastam az egyik fórumban, hogy elvileg cisztásodást okoz a kettő együtt.A málnalevelet az egyik ciklusban ittam, de akkor méghosszabb volt a ciklusom, mint általában, viszont a peteérésem megéreztem. A barátcserje szedésénél meg nem éreztem semmit, a hőm meg teljesen vonalzó szerű volt a peteérésig. ezért gondoltam, hogy kombinálom a kettőt.

166. Akvamarin (válaszként erre: 163. - 79d1943975)
2008. máj. 11. 17:20

Szia!

Lehet megfázás,de hiába mégy orvoshoz,semmit sem szedhetsz,csak homeopátiás szereket.Inkább egy gyógyszertárban kérdezd meg,mit ajánlanak!Bár nekem azok nem váltak be soha,a lányomnál sem.

Lázcsillapítót be kell venni,ha muszáj,mert a magas láz árt a babának,de nálunk minden gyógyszer szedhető,ezt Czeizel mondta.

Jobbulást!

165. 363d535da9 (válaszként erre: 156. - D.christina)
2008. máj. 10. 22:14
Attól függ, hogy hány napos a luteális fázisod (12 v.16 nap?). Mivel a beágyazódás a peteérés utána 6-10. napon történik, a jós teszt a 8-12 napon már jelez. Amikor először pozitív lesz (ebben az esetben már az is pozitív, ha megjelenik a 2 csík), utána érdemes 2 naponta megismételni. A csíkoknak egyre erősödni kell.
164. 363d535da9 (válaszként erre: 159. - Leonee)
2008. máj. 10. 22:05

Szia leonee!


Igen lehet együtt szedni. Én is így szedtem. Az első két hónapban az egész ciklus alatt érdemes végig szedni, utána pedig a menstruáció első napjától a peteérésig.

(Habár én hőmérőztem is mellette és mivel nekem eleve alacsony a testhőmérsékletem és a barátcserje még lejjebb vitte, így én a második hónapban a peteéréskor abba is hagytam.) Most 17 hetes kismami vagyok. :)))

163. 79d1943975 (válaszként erre: 162. - Akvamarin)
2008. máj. 10. 18:47

szia! tök rég nem voltam, és ez az egyetlen oldal amit vissza birtam olvasni... én nem értem már hogy mi van velem, a fejgörcsök elmúltak, hányinger sem jellemző, 3 napot sikerült dolgoznom, most erre beteg lettem! torokfájás, tak...ny kór köhögés. még jó hogy láz nincs.

szerinted mit csináljak? kezdek aggódni hogy nem terhes bajaim vannak, hanem beteg vagyok. a hársfa meg méz meg társai, meg negró meg alvás, nem elég, szerinted? te mennél dokihoz???

162. Akvamarin (válaszként erre: 160. - Henyke)
2008. máj. 9. 23:21
Szerintem már elég kétséges,én inkább valami problémára gyanakodnék és elmennék orvoshoz a helyedben.
161. leonee (válaszként erre: 160. - Henyke)
2008. máj. 9. 23:01
Attól függ, hogy általában hány napos a ciklusod. A teszt nem mindig mutatja ki a terhességet az elején.
160. Henyke
2008. máj. 9. 20:27
Sziasztok!Hát sajna a mai tesztem is negatív lett, de nem jön meg a mensim.A 37. napomon vagyok ma.Mi a véleményetek?Reménykedhetek még?Puszi
159. leonee
2008. máj. 8. 13:32

sziasztok! Mi is szeretnénk babát a férjemmel, én is próbálkozok gyógynövényekkel, de még nem láttam az eredményét.

Larat: a barátcserjét lehet málnalevéllel és palástfűvel együtt szedni? Barátcserjéből melyiket használod? a Premenst, vagy más készítményt? Remélem nem sok a kérdés. :)

2008. máj. 7. 10:03

Sziasztok!


A teszt nem mindig jó, munkatársam 3at csinált és már 2 hónapos volt és nem mutatta ki. Én is csináltam egyszer aznap amikor kellett volna megjönni (28 napra szokott) és nagatív lett, aztán nem jött meg és rá 4 napra csináltam újat, az pozitív lett. Mivel nem akartam elhinni csináltam még kettőt pár nappal később, a teszt ugyanolyan volt és azok is pzitívak lettek, csak sokkal halványabb volt mint az első. Most van egy 6 hetes nagyon édes kislányom. Amúgy én is mértem a hőmet és nekem nem ment 37 alá amikor összejött.

157. Akvamarin (válaszként erre: 156. - D.christina)
2008. máj. 7. 09:09

Szia!

Úgy tudom,hogy az hamarabb kimutatja,mint a hcg teszt,már a 12-13.napon a pé után.A hcg teszt halvány csíkos lehet a 14.napon,de inkább később.

2008. máj. 6. 20:39
Sziasztok! Jós-tesztet mikor érdemes csinálni? Nekem csütörtökön volt tüszőrepedésem.
155. Henyke (válaszként erre: 154. - Akvamarin)
2008. máj. 6. 20:24
Szió!Hát remélem így lesz.:-))Péntekig várok.Én hol érzek egy kis mensi görcsöt,hol nem, a melleim érzékenyek, szinte le akar szakadni.
154. Akvamarin (válaszként erre: 153. - Palenkas)
2008. máj. 6. 14:19
Sziasztok!Teszteljetek 2 nap múlva is,az már tuti eredmény.Pé után a 16.napon csinált teszt biztosat mutat.
153. palenkas (válaszként erre: 152. - Henyke)
2008. máj. 6. 12:21

Szia!Inkább olvasó vagyok ezen a fórumon, csak akkor írok, ha valami nagyon hasonló esetet olvasok.

Hasonló a cipő, én is ma vagyok a 34.napon,s még nem jött meg. A ciklusaim mostanában 32 naposak szoktak lenni, de most a 32.napon negatívat teszteltem.Sajna. És nem érzek semmi "teheset". Se nincs cicifájás, meg émelygés... nem tudom, vajon lehet -e még ebből baba? A hőm eléggé cakkos, föl-le, még épp a vonal fölött van.

152. Henyke
2008. máj. 5. 19:06
Sziasztok Jányok!:-)Ma a 33. napomat töltöm, de még nem jött meg... Tegnap már nem bírtam ki, és teszteltem, negatív lett.:-( Nem tudom, hogy lehet-e ebből még pozitív.(?)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook