Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteérést követő 4. napon érezhetem, hogy teherbe estem? fórum

Peteérést követő 4. napon érezhetem, hogy teherbe estem? (beszélgetős fórum)


14. Ezti (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2010. dec. 7. 23:04
Köszi! Reménykedjünk :)
13. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Ezti)
2010. dec. 7. 21:35

Szia! Én 3 nappal utána már simán éreztem hogy terhes vagyok, meg is lepődtem, hisz nem voltam még sosem terhes előtte, és értetlenkedtem, hogy ilyen korán érezhető lenne:)

Én nem görcsöltem, hanem a mellbimbóim egyik napról a másikra hatalmasat nőttek, és elkezdtek fájni is. Tudtam, hogy ez még nem mensi lesz, hisza attól még messze vagyok.

Aztán a 31. napon teszteltem, pozitív lett, úgyhogy beigazolódott:))) Na akkor kezdtem el görcsölni, mintha meg akarna jönni, de a doki megnyugtatott, hogy ez természetes lesz még egy darabig.

Sok sikert:))

12. Bri*
2010. dec. 7. 16:57
Szerintem ez még nagyon korai lenne... már érzeni,
11. Pen80 (válaszként erre: 10. - 937a2a883a)
2010. dec. 7. 16:57
Én voltam terhes, akkor nem éreztem ilyet. De minden hónapban érzem én is, így tudtam elsőre teherbe esni. És amióta újra megjött, megint érzem a peteérést. Most próbálkozzatok mindenképpen. :) Ha terhes vagy, nem lesz baja, ha még nem vagy, akkor nagy eséllyel hamar az leszel ;)
2010. dec. 7. 16:27
Én sosem voltam még terhes.Nekem minden hónapban ezek a tüneteim peteérés hetében.De szorítok,hogy neked tényleg a terhesség korai jele legyen :)
9. Ezti (válaszként erre: 8. - Sötét_hercegnő)
2010. dec. 7. 15:14

Köszi szépen:)

A kisfiam éppen 4 évvel ezelőtt fogant meg, vicces lenne, ha pont most sikerülne:)

Vele egyébként ha jól emlékszem, szintén éreztem már a mensi esedékessége előtt, akkor a mellem durrant be...

2010. dec. 7. 15:11
Szerintem is korai lehet még a 4. nap, de még nem voltam terhes, szóval nem tudom, de remélem, sikerül! Minden esetre az időzítés jónak tűnik! :)
2010. dec. 7. 15:10
szerintem is,3ik hééten már talán érezni lehet pl nyillalások de ezt is azt hittem mensi lesz,szóval nem egyértelmű jelek,teszt majd kimutatja
6. Sopianae (válaszként erre: 1. - Ezti)
2010. dec. 7. 15:09
Lányomnál én is éreztem és a doki bolondnak is nézett emiatt. Az UH semmit nem mutatott és a vérvétel sem. Rá 1 hónapra kiderült, hogy 5 hetes terhes vagyok. :)
2010. dec. 7. 15:08
Petefészek tájon azt érezheted, hogy termelődik a sárgatest és az neked jó hír, vagy hogy újabb peteérésed van azt is.
2010. dec. 7. 15:06
szerintem még korai lenne érezni bármit is.
2010. dec. 7. 15:04
Igen.
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Ezti)
2010. dec. 7. 15:03

Sok mindent jelenthet, pl.hogy megrepedt a tüsző, de a beágyazódáshoz több idő kell, a "nagy találkozást" meg nem érzi az ember. Legvalószínűbb a repedés szerintem.


Sajnálom a vetélést...Én 2x éltem át, szintén műtéttel egybekötve a mostani babám előtt.

1. Ezti
2010. dec. 7. 15:01

Sziasztok!

Van egy 3 éves kisfiam, 1 éve volt egxy sajnálatos spontán vetélésem, utána műteni is kellett.

Most kezdtünk el újra próbálkozni a második babával, 4-5 napja volt a peteérésem. tegnap óta tomba fájdalmat/görcsöt érzek petefészek tájon.

Jelentheti ez a megtermékenyülést szerintetek?


Köszi a válaszokat és szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook