Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális dolog az, hogy már peteérést követően pár nappal nagyon fájnak a melleim, egészen addig amíg meg nem jön+ farkaséhség? fórum

Normális dolog az, hogy már peteérést követően pár nappal nagyon fájnak a melleim, egészen addig amíg meg nem jön+ farkaséhség? (tudásbázis kérdés)


13. erikpipi (válaszként erre: 2. - Ritamoto)
2009. jan. 8. 22:20
Nekem a második gyerek után volt ilyen, el is mentem szűrésre (mell) és tele volt cisztával a mellem, és ahol nagyon fájt ott egy nagyobb darab volt. Most a harmadik után, teljesen elmúltak a tünetek, de az étvágy megmaradt.
2008. szept. 30. 20:48
A tüneteidet akár én is írhattam volna! Sokszor reménykedtem, hogy ez a terhesség jele, aztán, mégsem.Mivel nem jött a baba elkezdődött a kivizsgálások sora.Kiderült magas a prolaktin szintem, kaptam rá gyogyszert.Azóta elmúltak ezek a tünetek.Plussz csináltam egy tisztító kúrát, hogy a hormonok kiürülhessenek.Esetleg egy vérvétel kiderítheti, hogy nem a hormonok buzognak-e.
11. 363d535da9 (válaszként erre: 10. - Ritamoto)
2008. szept. 30. 15:43
Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert nekem igazán nem vált be. Még a peteérést sem mutatta.
10. ritamoto (válaszként erre: 7. - 363d535da9)
2008. szept. 30. 13:39

Köszi a válaszodat! Az ovulációs tesztet már próbáltam, de nem működött-valószínűleg mert clostilbegytet szedtem, és az összezavarhatta.

Nem tudjátok, hogy a törpemikroszkóp kimutatja -e a tehességet( hamarabb mint a hagyományos teszek)?Én úgy hallottam, hogy terhesség esetén egyszerre mutat pöttyöket és páfrányokat.Igaz ez?

2008. szept. 30. 13:11
Nekem is mindig ilyen tüneteim vannak.
2008. szept. 30. 12:56
Bocsánat nem a controll csíknak, hanem a tesztcsíknak kell erősödnie, mígnem erősebb lesz, mint a controll csík.
7. 363d535da9 (válaszként erre: 6. - Ritamoto)
2008. szept. 30. 12:55

A kora terhesség tüntetei nagyon könnyen összekeverhetők a premenstruációs szindrómával, azaz a menzesz kimaradásán kívül semmi sem biztosíték arra, hogy terhes vagy. Esetleg próbálj meg ovulációs tesztet használni, mert az a beágyazódást követően jós tesztként használható. Vagyis a peteérést követő 7.-8. napon délután, estefelé megcsinálod a tesztet, ha megjelenik a 2 csík, akkor nagy a valószínűsége, hogy valami alakul. Napról napra ismételve a controll csíknak egyre erősebbnek kell lennie, míg el nem jutsz oda, hogy már a HCG teszt is pozitívvá válik. Egy hátránya van. Tökéletesen tisztába leszel vele, ha volt valami és meégsem tudott beágyazódni. Tehát csak akkor csináld, ha lelkileg elég erősnek érzed magad. Egyébként a termékenység fokozására, a beágyazódás elősegítésére léteznek homeopátiás teák is, amelyek 3-4 hónapos használat után fejtik ki igazán a hatásukat.


Mindezt akkor vedd figyelembe, ha jól vettem ki a szavaidból, hogy szeretnél megbabásodni!!!!!

2008. szept. 30. 12:33

Én már hónapok óta minden menzesz előtt produkálok terhességi tüneteket( álmosság, szédülés, hányinger, majd zabálás, stb. )-gondolom bebeszélem.De a mellfájást és a derékfájást nem tudom beképzelni.Tényleg fáj.

És minden hónapban úgy érzem hogy sikerült a baba, és mégse.

Olyat is hallottam, hogy a menzesz előtti pecsételő vérzés sárgatest elégtelenségre utal, ami azt jelenti, hogy megtörténik a megtermékenyülés, csak nem tud beágyazódni, mert a méhnyálkahártya hamar leválik.

Lehet hogy én már többször is terhes lettem-és ezért vannak a terhességi tünetek, csak ilyen sárgatest problémám van?

2008. szept. 30. 12:17
Fogalmam sincs;én is voltam már így;futottam és vettem egy tesztet..negatív lett,de elmentem dokihoz is,mert nem hittem el,hogy nem vagyok terhes.Megvizsgált;még ultrahangot is csináltattam,hogy tutira menjek.Egy-két hónapig tartott;azóta nincs!!!!!!!!!!!???????????
4. 363d535da9 (válaszként erre: 2. - Ritamoto)
2008. szept. 30. 12:16
Ha a peteérés után 6-7 nappal van a pecsételés, akkor az lehet beágyazódásos vérzés is. 5-6 nap múlva legkésőbb kiderül. Egyébként meg dolgoznak a hormonok.
2008. szept. 30. 12:16
igen, teljesen normális, én olyankor a vasszeget is meg tudnám enni, a mellfájásról nem is beszélve.
2008. szept. 30. 12:14
Még több mint egy hét amikor nem kellene megjönnie, de már hozzá sem lehet érni a mellemhez.Már most "mindjárt megjön" érzésem van,és egy kis pecsételő vérzés.Ez miért van?
2008. szept. 30. 12:12
Normális dolog az, hogy már peteérést követően pár nappal nagyon fájnak a melleim, egészen addig amíg meg nem jön+ farkaséhség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook