Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Perzsamacska-akiknek ilyen cicusuk van fórum

Perzsamacska-akiknek ilyen cicusuk van (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
250. szundika90 (válaszként erre: 249. - Libus2000)
2013. márc. 14. 22:54
pedig mikor hó van a balkonon én fogom a macskát és beleállítom a hóba.....ő meg felvan háborodva.
2013. márc. 14. 18:42
A kis drága.. Cuki lehet, ahogy retteg! Legalább neked nem kell imádkoznod a mínuszokban, hogy "gyere már be", aztán meg kergetni a csupa hó, csupa víz macskát, hogy ne kenje össze az egész lakást. :-)))
2013. márc. 14. 18:24
enyém fél a hótól.ki se megy a balkonra .....mikor kint dörög az ég akkor egész nap nem lehet látni úgy elbújik.....
247. szafaripók (válaszként erre: 245. - Libus2000)
2013. márc. 14. 18:12
Mi is így voltunk. Néha azért nem tudok a férjemhez odabújni, mert a macskát altatja a hasán/mellkasán, és én már nem férek... És hogy is képzelem, hogy leteszi a cicust?:) Hát, igazából sehogy!:)) Büszke vagyok, hogy átneveltem a párom!:)))))
2013. márc. 14. 18:10
A ti cicátok nem hülye a hótól? Az enyém teljesen megkergül, ha esik a hó. Ma is alig lehet bíri vele. Vadul, rohangál, hisztizik. De aranyos nagyon, amikor kiengedem az erkélyre, hát ahogy ugrabugrál a hóban, meg el akarja kapni a pihéket, az halálos! :-))))
2013. márc. 14. 18:09
Az én férjem is erősen tiltakozott, hónapokig kellett könyörögnöm, hogy lehessen cica. Most már nagyon szereti, teljesen családtagnak tekinti, még puszilgatja is. :-)))
2013. márc. 14. 12:44
akkor a ti párjaitok is csak olyan mint az enyém elvan velük és ennyi..:DDD
243. szafaripók (válaszként erre: 242. - Szafaripók)
2013. márc. 14. 12:05
Annyira, hogy 3 hete egy építkezésről mentett meg egy cicát, aki jelenleg karanténban van a pincében, de már kapott mindenféle játékot is tőle...:)))
2013. márc. 14. 12:05

Nekem a férjem már a kapcsolatunk elején se értette, hogy hogy engedhetjük be a macskát a házba. Ő pesti srác, sose tarthatott állatot (hurrá anyós..), nekem meg vidéki lányként természetes volt, hogy nyáron a nyitott ajtón ki-be járkáltak.

Azt mondta, amikor a közös életünket terveztük, hogy "macskát a lakásba??? neeee". Aztán, hogy "jó, de a hálószoba tabu". Persze az első naptól velünk alszik a macsek, sőt, mostanra a párom is teljesen macskafüggő lett...:)

2013. márc. 14. 11:44

Az en baratom csak ugy siman elvan a cicakkal ... o inkabb kutyas, van is 4 kutyajuk otthon.


Viszont kb amiota egyutt vagyunk, hajlando volt 2x kitakaritani a macsek wc-t, hogy levegye a vallamrol ezt a gondot, hajlando velem eljonni, ha dokihoz kell vinni oket ... Ezt csak jelent valamit! :D Ha mast nem, legalabb azt, hogy tudja, nekem mennyit jelentenek ezek a kis dogok es segit ahol tud. :)


Neha van, hogy osszeeresztem oket a szobamban. A cicus egybol felugrik az agyra, ahol mi is vagyunk es dofkod mindkettonket. Szoval nem zavarja el! :)

2013. márc. 14. 10:38

jóreggelt :d

kihogy aludt és a cicája ?:D

én mint akit agyonvertek :DDa macskám meg elfoglalta a székemet így a nagy plüssmacim a földön töltötte az éjszakát :D

aj viszont rosszat álmodtam a cicámról,nemtudom így elmondani de rossz volt :S


a ti párjaitok is szereti a cicákat?mármint ugyanúgy mint ahogyan ti....vagy csak szeretik és kész....

az én barátom nem igen szereti :S sokszor morgunk ezen...direkt piszkálja néha a macska meg vissza akar kaparni .....mindig mondom neki hogy te hergeled föl ....:SS de amúgy tudom hogy a szíve legmélyebb bugyrában azért szereti :D erre 2 bizonyíték is van:D

1. aludtunk vmelyik nap és hajnalba olyan 2-3 között felkelt és annyit mondott:Nézz ide(tudni illik én az első szóra felkelek mintha nem is aludnék)szóval odanéztem a barátom mellé a macska meg nagy kényelmesen szétterülve aludt mellette:D mi összenyomva a kis ágyamon hogy ő elférjen...ls az az érdekes benne hogy nem zavarta le hanem aludtunk 3-ba tovább :DDD


2.sztori....reggel 5kor kelt munkába ....még ő szöszmötölt látta h a macskám mélyen eludt a feje felfordulva..szóval olyan kur.vás pózban :D a nevén szólongatta hogy Dzseni,Dzseni de nem reagált...erre viccesen megbögte az ujjával ogy él e még:DDD na akkor felkelt macskeron kisasszony :D

Mondtam is neki..mivan aggódsz a cicámért hogy nem e halt meg :DDD

2013. márc. 13. 19:22
Azt az enyém is néha megcsinálja, hogy közénk fekszik az ágyban, és rettegek, hogy a férjem ráfordul. Olyankor inkább visszapakolom a cirmit a saját fejemre, ott legalább biztonságban van. :-)
238. szundika90 (válaszként erre: 236. - Pocokfarok)
2013. márc. 13. 15:12

imádnivaló cicák lehetnek :DDmeg persze mindenkié....

az enyém a kaját szokta a mancsából enni....

meg olyan hülye mániája van néha hogy mikor megy enni vagy inni akkor elkezd fészkelődni a kajájánál lögdösi ....disznóólat csinál maga körül...


:D heh horkol a macskád?enyém is néha hülye hangokat ad.....

anyum is mélyen alszik ahogy a tiéd...kitörhetne a világháború akkor se kelne fel.....viszont a macskám csak velem alszik....akkor szokott máshol aludni mikor űzödik mert akkor kibirhatatlan....aludt már tesómnál....1x anyuméknál is,de ott nem merem hagyni mert félek anyám összenyomnál álmába....

2013. márc. 13. 15:04
hjaj ez a macska :D Tegnap vettem egy tabletot magamnak meg persze tartót rája,erre mit csinál a macskám rátehenkedik......úgy imád ilyen kütyükre rámászni van egy kicsi notebookom na azon imád elaludni most meg erre próbál rámászni....
2013. márc. 13. 12:20

Az enyem annyit tud, -mar ha lehet ezt tudasnak nevezni :D-, hogy hivom hivom a tipikus ciciciciciciccc-el plusz utana mondom, hogy gyere Dompike stb, es o jon utanam, akarhova megyek ... mint egy kutya! :D


Az enyemeknek inkabb hulye szokasaik vannak.

Van egy kedvenc jatek mehecskejuk, amit allandoan belepakolnak a kajas taljukba. Szegeny mehecske mar szet van cincalva, de nagyon imadjak. Akkor szoktak meg pancsolni a vizes taljukba. Az egyik kizarolag a mancsabol iszik. Belemeriti picit a mancsat es onnan szopogatja ki a vizet. :D

A tigrisnek az a hulye szokasa van, hogy hajnalok hajnalan ebresztgeti anyu, mert bujni akar, dorombolni, dagasztani. Anyu viszont olyan melyen alszik, hogy a tetot is lepakolhatnak a feje folul. Ezt a cica nem tudja elviselni, hogy nem ebred fel anyu, ekkor felugrik az agy folotti polcra es sorban, egyessevel leloki anyura a konyveket. Ekkor mar kenytelen felebredni es ilyenkor orommel bujik a cicus, dofi a fejevel anyu fejet, dagaszt meg minden ... :D


A szurke cicus alvas kozben pedig olyanokat horkant, hogy egy malac is megirigyelhetne. Picit rofogo hangot ad ki, azaz rofogve horkol. :D


Mindketto szokasa az, hogy eszik a hangukat. Ha fekszunk, akar en, akar anyu, odajonnek es elkezdik harapni, enni a hajunkat. :D


Hirtelen ennyi jutott eszembe! :D

2013. márc. 13. 11:07
én se erőltetem örülök hogy tudja hova kell menni pisilni meg kakilni :DDD
2013. márc. 13. 11:05
Az enyémet még nem sikerült idomítani. De igazából nem is erőltetem. De néha olyan, mintha értené, amit mondok. Valamelyik nap feltettem a kedvenc csőrikéjét a mászója tetejére. Ültem a kanapén, ő nézett rám boci szemekkel, és mondtam neki, hogy hozza le a csőrit. Már mászott is felfelé. Tisztára büszke voltam rá. Na azóta nem csinálta meg, hiába kértem. :-)
2013. márc. 13. 10:55

jóreggelt :D heh olvasom vannak ám sztorik :D

enyém is szeret bemászni a szekrénybe én meg élvezetből becsukom...nemkell megilyedni csak 5percekre :D és közbe ki-be nyitogatom az ajtót és mondom neki hogy :kukuccs kivan itt :D ő meg élvezi..olyankor kimereszti a boci szemeit és játszunk :DDD

nekem meg van egy ilyen nem is tudom minek mondható vmi a szekrényembe amibe a táskáimat rakom :D na azt imádja...szerintem ha tehetné egész nap abba feküdne :D


nyah azt akarom kérdezni hogy a ti cicátok tud olyat amit TI tanítottatok neki?????

enyém egy vmit tud...mikor fekszik és olyan hangot adok ki tudjátok mikor hívjátok a macskát hogy ccccccccccccccccc...na csinálom azt neki ő néz egy darabig és a hátára fekszik és szétdobja magát mint egy ku.rva :DDDés várja h simogassuk meg a hasát..ezt nagyon tudja :D amúgy idegenek előtt nem csinálja csak nekünk :D

2013. márc. 13. 09:02
Nekem a harisnyáimat szokta kipakolni a fiókból, azokra kell nagyon vigyáznom. :-)
2013. márc. 13. 08:51
Hála istenek 1 napig volt bent de nem kakilt be és nem is pisilt! Elé nagy helye volt! Még szerencse hogy reggelente űrít így megusztam!!! De a kötött cucaim meg a többi bánta!!
230. Libus2000 (válaszként erre: 229. - Opacsatina)
2013. márc. 13. 08:45

Jaj meddig volt szegény cica a szekrényben? Nagyon kell rájuk figyelni, az enyém is be szokott mászni mindenhova, állandóan figyelem, hogy merre jár, nehogy bezárjam valahova.

A nagymamám cicája egyszer egy egész napot az ágyneműtartóban töltött, mert véletlenül bele csukták. Nagyon kivolt szegény, össze-vissza pisilt, meg kakilt ott mindent.

2013. márc. 12. 17:41
Sziasztok! Sajna beteg lettem de ha jobban leszek akkor keresek képeket rólla! Imád a feket macskám a frissen vasalt ruha közepébe feküdni!! Egyszer mikor utazni készültünk véletlenül nyitvahagytam a szekrény ajtót és a párom becsukta ő mint élete első macskatartója eszébe se jutott hogy talán bent lehet mire hazajöttünk épp ruhám alig maradt nem tudodt kijönni de tombolt odabent nem tudtam mit sajnáljak a macskát vagy a ruháimat! Nagy játék náluk a kavics dobálás! Minden növényem földjén díszkövek vannak ő ezt erőszeretettel kidobálja és a meklakin nagyon jó hangja van! élvezem főleg éjszakás után!!:)
2013. márc. 12. 10:18

jaaaj tudom...nekem is volt olyan :DD de hülye vagyok......

hát elhiszem h szaladgál utána....én tudok egy olcsóbb játékot este lámpafénynél vegyél elő egy kis tükröt és tedd úgy hogy visszaverődjön vhova a fény:d enyém is imád evvel játszani :D

2013. márc. 11. 20:47
Más néven lézer pointer. Egy toll vagy kulcstartó végéből kivetít egy kis fény (lézer) pontot. Na azt bárhova világítod, a cica ezerrel rohan utána.
226. szundika90 (válaszként erre: 225. - Libus2000)
2013. márc. 11. 20:38
és mi az a lézermutató?
2013. márc. 11. 19:54

Sziasztok!


Nem vesztem el, csak nagyon sokat dolgoztam ma, utána meg fodrásznál voltam. Mert én szeretem, ha valaki megfésül, ellentétben a cicával. :-)

A nevelésre nekem sincs még bevált módszerem. Az orra csapás semmiképp sem jó, mert vagy játéknak veszi, és elkapja a kezem, vagy megharagszik és azért kapja el a kezem. Talán valamennyire arra hallgat, ha határozottan rászólok, hogy "NEM". De teljesen ezzel sem tudom eltántorítani a hülyeségtől, csak félig-meddig átmenetlieg.

Az egyetlen tutti elterelő módszer a lézermutató. Na arra ugrik, bármit is csinál. Most is ezzel húzza férjem, én meg végre kicsit elülhetek a gépnél. :-)

224. szundika90 (válaszként erre: 223. - Pocokfarok)
2013. márc. 11. 13:55

ők mindig ártatlanok :D soha semmit nem csinálnak..:DDD

az enyém a függönyt nem piszkálja mert csak 1m-es függönyöm van(kb az ablak feléig ér) :DDhosszú függönyöm volt de ......nem is beszélve a redőnyeimről ..ilyen benti plí redőnyeim vannak..látnotok kéne összevan rágva mindenütt....am megfigyeltem hogy imádja nyalni a redőnyt...nemtudom mihaszna belőle..

223. pocokfarok (válaszként erre: 222. - Szundika90)
2013. márc. 11. 13:38

Legjobb, ha kirakom az udvarra, ott csinalhatja nyugodtan a cirkuszt ... :D

Habar velem nem alszanak mar, mert elegem lett, hogy mindenhol macskaszor van, hanem anyuval. Anya pedig semmiert se szol rajuk, ezert is ilyen neveletlenek es kis szemtelenek. En azert rajuk szolok, comboncsapom oket (semmikepp sem a buksijukat persze) es lenyugodnak picit. Persze ezek csak atmeneti lenyugvasok. Sosem erzik, hogy ok most valami rosszat tettek, legyen szo viragcserep eltoreserol, fuggony letepeserol ... nekik ez normalis, hogy cirkuszt csapnak. Anya megdicseri oket es jajjgat, hogy jajj cicuskak hat mit csinaltatok ... en meg combonpaskolom oket rendesen. Olyankor behuzzak egy ideig fuluket-farkukat! :D

2013. márc. 11. 10:20

szép jó reggelt már ha lehet annak nevezni.a drágaságom hajnali 3-tól felvan és csinálja az ökörségeit.hjoj de mérges voltam rá szaladgált kapart mindent ugrált tv-ről le tv-re fel....na felkeltem és megmagyaráztam neki a dolgokat....és abbahagyta..lenyugodott és feküdt...


ti hogy szoktátok megmagyarázni neki hogy az rossz nem szabad csinálni?azonkívül hogy morogsz rá?én hallottam hogy olyankor az orrára kell verni persze csak mértékkel ...mert akkor tudja hogy rosszat csinál...néha segít bevallom,de ritka...

nektek vmi jó kis módszer?

221. Libus2000 (válaszként erre: 220. - Szundika90)
2013. márc. 11. 07:50
Látod, azért az anyuciságnak is megvan a hátránya. Nem túl kellemes a cicidagasztásra ébredni, akármennyire is imádom a kis vacakot. :-)))
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook