Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Penész: Kit kell hívni, ha ki akarjuk deríteni, mennyire "szennyezett" (penésztől) a levegő a lakásunkban? fórum

Penész: Kit kell hívni, ha ki akarjuk deríteni, mennyire "szennyezett" (penésztől) a levegő a lakásunkban? (tudásbázis kérdés)


7. pista55 (válaszként erre: 3. - Abigél)
2012. aug. 7. 20:19
Nyáron is kijön? A csempén vagy a falon?
2012. aug. 7. 20:01
A festőt... Újravakolni, festeni.
5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 864c5534c9)
2011. jún. 27. 16:53

A kérdésfelvetés már eleve hibás.


A penészesedést a levegő magas páratartalma, illetve a pára kicsapódása okozza, hideg felületeken.


A penészesedés megelőznető:

1. szellőztetéssel

2. A hőhidak megszüntetésével (hőszigeteléssel)

3. Párátlanítással.

2011. jún. 27. 10:45

Hát ez engem is érdekelne sajnos a két fiam allergiás is a penészgombára.

Mi egy régi tipusu házban lakunk és amit utolag huztunk szobát az penészedik már pedig szigeteltük is belül és mégis elöjön .

2011. jún. 27. 06:42
Ez engem is érdekelne... Nálunk valamiért csak a fürdőszobában a zuhanyzó két sarkánál jön ki a penész. Még eddig nem tudtam semmivel sem véglegesen eltüntetni.
2011. jún. 27. 06:32

Van rá lehetőség, hogy vkit ki tudunk hívni?

Kíváncsi lennék..


Korábban elég sok helyen kijött a penész a lakásban, amit lefújtunk, eltűnt, azóta sokat szellőztetünk..Itt-ott még megjelenik, de már nem vészes..


Tegnap néztem egy műsort a tv-ben, ahol mutatták, hogy milyen nem látható helyen is lehet penész: tapéta alatt, lambéria mögött...

Ami nekünk van is...

Ki tudja, lehet, hogy tele van ott penésszel..

Csak mi nem akarnánk a házat "szétszedni"...

Inkább először vkit kihívnánk, hogy mit mutat ki a lakásban a levegő..

A tv-ben is volt vki vmi kütyüvel, s az kimutatta..

Van itt is lehetőség vkit kihívni? És kit?

2011. jún. 27. 06:28
Penész: Ki kell hívni, ha ki akarjuk deríteni, mennyire "szennyezett" (penésztől) a levegő a lakásunkban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook