Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pecsételés meliane mellett fórum

Pecsételés meliane mellett (beszélgetős fórum)

3. aa35c27f5c (válaszként erre: 2. - Dolly001)
2010. jún. 12. 10:44
Hát sajnos ez igaz :\ Az utóbbi fél évben annyit voltam dokinál sajna, mint egész életemben -sem-.
2. dolly001 (válaszként erre: 1. - Aa35c27f5c)
2010. jún. 12. 09:02

Szia!


Kb. 7évig szedtem a meliane-t.

Egyszer elkezdtem én is vérezgetni, aztán volt, hogy egy hónapban 2x jött meg. Nagyon megijedtem, nem tudtam mi bajom lehet.... A doki azt mondta ez csak a hormonok miatt van. Várjak és ha előfordul még ilyen akkor ír fel másik bogyót.

Elhiszem, hogy eleged van a dokikból, nekem sem a szívemcsücske nőgyógyihoz menni.

De hidd el,hogy vannak esetek amikor ez elkerülhetetlen. A saját egészséged és biztonságod érdekében! Magadtól gyógyszert úgysem tudsz váltani, mert receptre adnak csak.

2010. jún. 12. 07:33

Sziasztok!

Eddig nuvaring hüvelygyűrűt használtam, amit a gyulladt, el nem múló pattanások miatt abbahagytam. Az orvos (ismét) meliane-t írt fel, és sajnos korábbihoz hasonlóan azt tapasztalom, hogy kb. a 12. szem bevétele környékén elkezdek pecsételni, ami napokig tart. Ez azt jelenti, hogy megint gyógyszert kellene váltanom? Egyáltalán védett vagyok? Hogy őszinte legyek, elegem van már a dokihoz járásból :\ Vajon, ha másik gyógyszert kezdek el szedni, attól is pecsételni fogok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook