Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat-e a rendszeres méhpempő fogyasztás a ciklusban pecsételést? fórum

Okozhat-e a rendszeres méhpempő fogyasztás a ciklusban pecsételést? (tudásbázis kérdés)


15. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Mayalina)
2022. szept. 28. 15:18
Jók az ilyen kijelentések. Hány nőre mondjak hogy meddő… szerencsére sok baba mégis megcàfolta màr….
2022. szept. 28. 09:20

Tegnap az orvos azt mondta, a méhpempő nem árt, max nem használ.

Mint ahogy egy adott fejfájás csillapító is egyik embernek segít, a másiknak nem

13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. szept. 27. 13:52
Mint minden gondolom ez is egyéni. Én előtte sosem barnáztam. mikor abba hagytam 10 hónap után múlt el a ciklus második felében lévő barnázás.
12. Léna123 (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. szept. 27. 10:39
Ez utólag nekem is új infó. Azt hallottam, hogy van akinek felborítja a ciklusát. Én is Pcos vagyok magas AMH-val, többször használtam a méhpempőt, de semmi rosszat nem tapasztaltam tőle. Ezek szerint szerencsés voltam. Igaz terhes sem lettem a segítségével. Használtam beültetések előtt is méhnyálkahártya vastagításra, hogy attól e, vagy semmi köze nem volt hozzá, de a mnyh mindig jó volt.
11. Mayalina (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2022. szept. 27. 09:58
Ha esetleg tudsz forrást írni, hogy hol olvastad, hogy nem jó nekik, megköszönném!
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. szept. 27. 07:51
Ezt mondom én is, hogy nyomják, hogy jó, de aki IR-s vagy PCO-s, nekik nem jó.
2022. szept. 26. 23:00
Nekem ugyanez volt. Én Pcos vagyok magas AMH-val. Mint kiderült a magas AMH miatt nem is lett volna szabad szednem. Sajnos ezt nem tudtam, mindenhol csak azt nyomják hu de jó. Én is ismerek nőt akinek segített és sikerül a baba, nekem több mint 10 hónap volt mire helyre állt amit felborított.
2022. szept. 26. 20:43

Amúgy azért az érdekes, hogy a legtöbb helyen azt olvasom, hogy arra a hormonra hat, ahol szükség van rá!


Holnap megyek dokihoz, hátha tud valami többet, konkrétabbat mondani arról, hogy miért van nálam ez a kicsit fura tünet…

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2022. szept. 26. 17:50
Családomból többen fogyasztják, senkinek semmi baja. Felnőttek és gyerekek, nők és férfiak vegyesen.
2022. szept. 26. 14:58

Az a vicc, hogy 3 hónapig szedtem folyamatosan, most hagytam abba.

Azt vettem észre, hogy egyre jobban érzem magam, pontos, normális ciklus volt mostanáig.

Szeptemberben meg ilyeneket tapasztalok, és csak a méhpempőre tudok tippelni, mert másban nem történt változás az életemben.

2022. szept. 26. 13:54
Egyébként vicces, mert az össze méhészet ajánlja, de tudom, hogy nem jó. De mondjuk nálad is kijött a negatív hatása. Nálam pl a Pre-mens tabletta sem működött.
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2022. szept. 26. 13:51

Mert nem jó, negatívan befolyásolja a hormonháztatást e két betegségnél. Én is ezzel küzdöttem évekig, már nem emlékszem pontosan miért nem jó, de ha gondolod rákeresek.

Az biztos, hogy vettem én is, majd közben találtam meg, hogy IR-nél nem jó és letettem. Nekem anno az IR diéta hozta meg a csodát.

3. Mayalina (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. szept. 26. 13:45

“ Ha pco-s,IR-s vagy felejtsd el a pempőt, mert többet árt mint használ.”


Ezt kicsit ki tudnád fejteni kérlek?


A tesztet csak biztonsági okból csináltam, kb 100%, hogy nem várok babát - sajnos…

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2022. szept. 26. 13:38

Ha pco-s,IR-s vagy felejtsd el a pempőt, mert többet árt mint használ.

Az amúgy is kusza ciklusnak bekavar, nem jó.

6 nappal a mensi előtt. Ne várj pozi tesztet!!!!

2022. szept. 26. 12:51

Sziasztok!

Tapasztalatcserére invitállak Titeket!

Tudom, már van méhpempős fórum, de úgy látom, behalt, és a címben említett jelenségekre nem találtam releváns hozzászólásokat.


Szóval:

Tapasztalt-e bárki olyat, hogy rendszeres méhpempő fogyasztás a ciklusban pecsételést okozott?

Esetemben konkrétan az ovu előtti napon, meg 6 nappal a mensi előtt. Utóbbi érdekes, mert mindig csak reggel van pár csepp, délutánra, estére barnává, vagy semmivé szelídül. Ilyen tapasztalatról sehol nem találtam diskurzust.


Ha nem a méhpempő okozza, akkor mik lehetnek az okok? Megyek dokihoz, de a tapasztalatok akkor is érdekelnek! :)


6 nappal a várható mensi előtt teszteltem, az negatív lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook