Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Betöltött 26. héten járok.Reggel 2X volt barnás-pirosas pici pecsételés. Lehet stressztől? fórum

Betöltött 26. héten járok.Reggel 2X volt barnás-pirosas pici pecsételés. Lehet stressztől? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 9. 10:44
Fekvés!!!
2010. febr. 9. 10:37
Nálunk lepény próbléma miatt volt.Szigorú fekvés...
2008. aug. 27. 18:18
Ne idegeskedj de mond meg az orvosodnak mert lehet elöjele is aszülésnek,nehogy a méjnyákdugo szivárogjon egy hat gyermekes anyuka
2008. máj. 9. 10:29
Szia!4 fiú anyukálya vagyok,és szerintem is a stressztől van.Lehetőleg ne idegeskedj!
2008. máj. 9. 10:18
Szia! Nekem akkor volt ilyen, amikor az első gyermekemet vártam, kb. 3 hónapos terhes lehettem, de nekem egyértelműen a stressz miatt. Pihenj sokat, és ne idegeskedj, mert azzal sokat árthatsz mindkettőtöknek.
2008. máj. 9. 10:08

Szia!


Én 21 hetes 2 napos voltam vasárnap, amikor nálam is ugyanez volt. vasárnap csak barnás, hétfőn már egy pici vér is. És fájt a hasam is. A dokim telefonba azt mondta, hogy be kell feküdnöm, de aztán megvizsgált és nem kellett, de persze pihennem kell itthon és magnéziumot és antibiotikumot (augmentin) kell szednem. Azóta sokkal jobb, nincs semmi, se barnás izé, se hasfájás. Nálam valószínű az okozhatta, hogy kicsit sokat emelgetem a 14 hós kisfiamat és a méhlepény is mélyen tapad, attól volt a barnás izéke.


Simán lehet a stessztől, de sztem is nézesd meg Magad, biztosan Te is megkönnyebbülnél utána. És ne ülj sokat, mert a sok "görnyedés" sem mindig tetszik a kis pocaklakónak! :D

2008. máj. 9. 10:01

Ha nem lesz ilyen akkor sem ártana, ha megnézne, mert az is lehet, hogy pl. rossz helyen tapadt a méhlepény és fokozottabban oda kell figyelned mindenre.

Azért ne ess kétségbe, ilyen mással is előfordult már. Meg tudják oldani, de mindenféleképpen tartsd be az orvos utasításait.

2008. máj. 9. 09:46
Beszéltem már a dokival!!!Ha ma lesz még ilyen, akkor megyek hozzá.Mondta mit vegyek be meg feküdjek!
2008. máj. 9. 09:40
Igen! De orvos nézzen meg!
2008. máj. 9. 09:39
Igen de mindenképp nézzesd meg dokival!!!!!!
2008. máj. 9. 09:38
Betöltött 26. héten járok.Reggel 2X volt barnás-pirosas pici pecsételés.Szerintetek?Lehet stressztől(vizsgáim vannak)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook