Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rendszertelen mensi, folyamatos pecsételés?Mitől lehet ez? fórum

Rendszertelen mensi, folyamatos pecsételés?Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 8. 09:40

Több ilyen fórum is van!

Egyébként nekem méhszáj sebtől voltak ezek a tünetek!érdemes nőgyógyászhoz fordulni,mert eléggé sok oka lehet!

11. masni1
2012. febr. 7. 21:56
A tüneteidnek ezerféle oka lehet ma már. Hanyagold a természetgyógyászatot. És keress olyan nőgyógyászt, aki iránt bizalommal vagy. Ha a mostani nem olyan, menj másikhoz.
10. dadianya (válaszként erre: 9. - Vicuus)
2012. febr. 5. 14:09
És ez mikor volt nálad?Mennyi idő után jött helyre?
2012. febr. 5. 14:05
Én ugyanígy voltam, aztán nézettem egy D vitamin szintet, és kiderült, nagyon alacsony volt. Mióta szedem a D vitamint, újra normálisan menstruálok.
8. dadianya (válaszként erre: 7. - Ancsa 37)
2012. febr. 5. 13:59

Nagyon szépen köszönöm,azthiszem egy cipőben járunk,mert énis ugyanígy vagyok most.

Babát szeretnénk,már jártam dokinál is,szedtem a barátcserjét,ami nekem is csak ronott a helyzetemen,habár az elején valamit használt,mert nemvolt olyan erős meg darabos a mensim,de késöbb már inkább abbahagytam,mert elötte 3-4 nappal barnázott,aztán megjött,normális mennyiségben,utána megint 3-4 nap barnázás.Most pedig szinte folyamatos vérezgetés.Már nagyon el vagyok keseredve.A dokinál szeptemberben voltam utoljára,ő azt mondta,sajnos nincs mindig peteérés,de ha van is,akkor azt nehéz eltalálni,menjek lombikra.Én ezt nem szeretném,hiszen van már egy 6 éves fiam,aki simán összejött.És nem akarom elhinni,hogy ha egyszer összejön akkor második miért nem.

Most már ott tartok,hogy feladom,állandóan ideges vagyok,mert nem sikerül.

Megkérdezhetem te kinél voltál dokinál és hol?


Ha mondjuk holnap elmegyek szakrendelésre és kérek egy hormonvizsgálatot,akkor meg is csinálják csak az én kedvemért?

2012. febr. 5. 13:45

2008.tavaszán volt egy missed ab-om, utána felborult a hormonháztartásom. A ciklusaim egyre rövidültek, menzi előtt napokkal már pecsételtem. Szinte folyamatosan véreztem. Babát szerettünk volna, de hát nem jött össze és a hónapok csak múltak.


Hiába jártam havonta a maszek dokihoz jópénzért, nem küldött el kivizsgálásra azt mondta, egy vetélés után ez természetes, várjak türelemmel.

Én utánanéztem a neten és alacsony proginál írt hasonló tüneteket. Elkezdtem önszorgalomból gyógyteákat, barátcserjekapszulát fogyasztani, de csak egyre rosszabb lett.


Fél év után eluntam, elmentem egy sztk-s dokihoz akitől hormonvizsgálatot kértem, ő egyetértett. Kiderült szinte nulla a progeszteronom, kaptam rá gyógyszert. Mondta a doki, hogy életem végéig

ihattam volna a gyógyteákat, ilyen nagy hormonhiányt nem hoznak helyre.

Még abba na hónapban megfogant a kisfiunk aki már 28 hónapos.


Keress egy nőgyógyászt és kérj hornomvizsgálatot!!

Remélem, tudtam segíteni :)

6. majean (válaszként erre: 2. - Dadianya)
2012. febr. 5. 13:41
Éppen 10 évvel ezelőtt hasonló problémáim voltak. Sajnos polyp-ot fedeztek fel, levették, szövettani és műtét következett. Nem érdemes halogatni, irány a legkedvesebb és legokosabb nőgyógyász doki. Persze más oka is lehet, nálam ez volt. Minden jót.
2012. febr. 5. 13:38
Én 1 hete voltam, most várok az UH-ra, egy hét múlva kell mennem. És levették a hormon vizsgálathoz is a vért...
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Dadianya)
2012. febr. 5. 13:37

Okozhatják ciszták, vagy egyszerűen alacsony progeszteron szint.

Nem tudom mikor voltál utoljára rákszűrésen, de ha 1 éven túl, akkor itt az ideje + egy alapos nőgyógyászati kivizsgálásnak is ultrahanggal egybekötve.

2012. febr. 5. 13:37
Mondjuk a nőgyógyászod?????
2012. febr. 5. 13:34
Rendszertelen a mensim és ha megjön,akkor általában 6-7 napig tart,utána pedig minden nap van egy kis rózsaszín vagy barnás pecsételés.És most ez úgy zajlott,hogy 4 napig volt pecsételés,aztán megjött 6 napig tartott,azóta pedig megint pecsétel,hol rózsaszín,hol barna,hol rendes pirosan.Mitől lehet ez?Tud valaki segíteni?
2012. febr. 5. 13:31
Rendszertelen mensi, folyamatos pecsételés?Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook